50 piecas tīmekļa vietnes, kas var ietaupīt naudu!

50 piecas tīmekļa vietnes, kas var ietaupīt naudu!
50 piecas tīmekļa vietnes, kas var ietaupīt naudu!

Video: 50 piecas tīmekļa vietnes, kas var ietaupīt naudu!

Video: 50 piecas tīmekļa vietnes, kas var ietaupīt naudu!
Video: 10 лет в Японии: Что изменилось? Отвечаю на популярные вопросы! 2023, Decembris
Anonim
Ar brīvdienu sezonu ar pilnu pārnesumu, ikmēneša ietaupījumi tiešsaistē ir katra patērētāja prātā. Mūsdienās ar miljoniem tīmekļa vietņu, kas ir pieejamas šodien, ir svarīgi identificēt tos, kas tur ir, lai palīdzētu, salīdzinot ar tiem, kas tur ir, lai ievainotu. Zemāk apkopoti ir piecdesmit augstas kvalitātes vietnes, kas var palīdzēt ietaupīt jūsu grūti nopelnīto mīklu. Jūtieties brīvi pievienot komentāru vietnei, kas, jūsuprāt, pieder sarakstam.
Ar brīvdienu sezonu ar pilnu pārnesumu, ikmēneša ietaupījumi tiešsaistē ir katra patērētāja prātā. Mūsdienās ar miljoniem tīmekļa vietņu, kas ir pieejamas šodien, ir svarīgi identificēt tos, kas tur ir, lai palīdzētu, salīdzinot ar tiem, kas tur ir, lai ievainotu. Zemāk apkopoti ir piecdesmit augstas kvalitātes vietnes, kas var palīdzēt ietaupīt jūsu grūti nopelnīto mīklu. Jūtieties brīvi pievienot komentāru vietnei, kas, jūsuprāt, pieder sarakstam.
 1. eBay.com - Lielākā izsoles vietne, kas pazīstama vīriešiem, eBay ir lielisks veids, kā ietaupīt naudu. Kāpēc ļauj ražotājam noteikt cenu, ja cilvēki, kas to faktiski izmanto, var to izdarīt. Līdz šim esmu ietaupījis vairāk naudas eBay nekā jebkura cita vietne manā dzīves laikā.
 2. CraigsList.com - Tāpat kā eBay, Craigslist ir fantastiska vieta, lai atrastu preces par diskontētu cenu. Papildus materiālajām precēm varat atrast arī nodarbinātības iespējas, nekustamo īpašumu un pazaudēto un atrasto sadaļu!
 3. RentOMeter.com - Ja dzīvojat kādā dzīvoklī vai esat īpašnieks, kas vēlas iznomāt vienu, tad ir svarīgi zināt, kādi citi dzīvokļi jums tuvojas. Kā iznomātājs, jūs nekad nevēlaties pārmaksāt, un kā saimnieks jūs nekad nevēlaties pazemināties.
 4. Coupons.com - Ikviens, kurš pazina mani, zina, ka esmu liels laika darījumu veikala pircējs, un drukātiem pārtikas preču kuponiem ir liels naudas ietaupītājs. Katru dienu simtiem jaunu kuponu ir pieejami drukāšanai un tos pieņem jūsu vietējais pārtikas preču tirgotājs.
 5. FatWallet.com - Visu iekļaujošu naudu ietaupot debesīs, FatWallet var ietaupīt naudu dažādos veidos. Kas nosaka tos neatkarīgi no daudzām citām taupīšanas vietnēm, ir viņu forumi, kuros tūkstošiem cilvēku katru dienu runā, lai palīdzētu viens otram atrast labākos piedāvājumus.
 6. CheapTickets.com - Ceļojumu salīdzināšanas vietnes šobrīd ir "Dime-a-dozen", bet "CheapTickets" man vienmēr ir izcēlies. Viņi bija viena no pirmajām pieejamām vietnēm, kas salīdzināja dažādās biļešu cenas starp aviosabiedrībām, un tās ir paplašinājušas, lai parādītu izmaksu salīdzinājumus nomas automašīnām, viesnīcām, pasākumu biļetēm un visam kopā.
 7. Mint.com - Mint ir parādījusies vienas pieturas aģentūrā, lai pārvaldītu savas personīgās finanses. Vienlaicīgi pārvaldot ikmēneša maksājumus, varat skatīt savus bankas kontus un kredītkaršu kontus, un tas ir automātiska naudas ietaupītājs.
 8. 01Insurance.com - Pat ar visām salīdzinošajām tīmekļa vietnēm, kas pieejamas šodien, joprojām ir grūti iegādāties un salīdzināt auto apdrošināšanu. 01 Apdrošināšana parāda plašu auto apdrošinātāju aizdevēju, aizpildot ļoti īsu formu.
 9. LowImpactLiving.com - Šī videi draudzīgā vietne piedāvā apmeklētājiem kalkulatoru, kas var parādīt veidus, kā uzlabot energoefektivitāti jūsu mājās un ietaupīt simtiem jūsu komunālo pakalpojumu rēķinos.
 10. PaperbackSwap.com - Kāpēc tērēt naudu par grāmatām, ja jūs varat mainīt tos, kurus jau esat lasījis? PaperbackSwap.com ļauj visiem reģistrētajiem lietotājiem apmainīties ar grāmatām, kuras viņi vēlas, par grāmatām, kuras viņi vēlas. Vienīgās izmaksas ir tad, kad pa pastu izsniedzat savas grāmatas, nevis tad, kad saņemat tos, kurus vēlaties. Apskatiet arī swapacd.com un swapadvd.com
 11. Zilok.com - Vai jums ir nepieciešams iznomāt lidmašīnu vai ratiņus, to atrašanas vieta ir Zilok.com. Tik daudzi cilvēki pērk lietas, ko viņi izmanto tikai vienreiz, tāpēc nākamreiz izbraukšana no Ziloka un īre!
 12. FixItClub.com - Dažreiz kaut kas ir daudz vienkāršāks, nekā izskatās. Šeit jūs atradīsit profesionāļu grupu, kas var palīdzēt jums veikt pasākumus, lai noteiktu pats. Remonta personāla pieņemšana darbā var būt dārga, it īpaši, ja tas ir negodīgs remontētājs.
 13. HeyItsFree.net - No kuponiem līdz darījumiem ar precēm šī vietne publicē ikdienas piedāvājumus par bezmaksas lietām! Nav triku.
 14. TechBargains.com - Kupona vietne, kas īpaši paredzēta, lai palīdzētu patērētājiem atrast labākas cenas visiem elektronikas veidiem. No 40% atlaidi kodiem līdz bezmaksas piegādei, es zinu, ka tūkstoši ir ietaupījuši tikai no šīs vietnes.
 15. WebMD.com - Pasaulē ir daudz cilvēku, kuri ienīst slimnīcās, pat tad, ja tie ir slimi, bet es aicinu ikvienu apmeklēt šo vietni, kad viņi viņu spēlē. WebMD piedāvā palīdzību, lai diagnosticētu gandrīz katru slimību medicīnas profesijā šodien, kā arī resursus, kas palīdzēs jums dzīvot veselīgāku dzīvi.
 16. FreeShipping.com - Ja jūs, piemēram, esi un nevēlaties maksāt lielu samaksu par piegādi, tad šī vietne patiešām atrodas jūsu alejā. Ar tūkstošiem komersantu, kas ir iesaistīti freeshipping.com kopienā, nevis izdevumu cenzēšanai par piegādi nekad nav bijis vieglāk.
 17. PriceGrabber.com - Visu cenu salīdzināšanas vietņu beigās cenagrabber.com salīdzina mazumtirgotāju labāko piedāvājumu miljoniem un miljoniem produktu. Pirms iegādāties kaut ko, noteikti apmeklējiet šo vietni, lai atrastu labāko piedāvājumu.
 18. BillShrink.com - Iegādājoties personīgo finanšu pasauli, BillShrink var palīdzēt patērētājiem ietaupīt naudu savos mobilo telefonu līgumos, atrast visaugstākos tarifus saviem uzkrājumiem un kontu pārbaudei un atrast lētākās degvielas uzpildes stacijas jūsu komerctransportam.
 19. SuperCook.com - Pašlaik tīmeklī ir daudz recepšu vietņu, taču neviens no viņiem nepatīk. SuperCook ļauj lietotājam ievadīt visas virtuvē esošās lietas, pēc tam tiek meklētas tūkstošiem receptes, lai atrastu, kuras no tām saistītas ar izvēlētajām sastāvdaļām. Tātad, ja jūs, piemēram, esi, kāds, kam trūkst virziena un kurā ir daudz olbaltumvielu saldētavā, šī vietne jums noteikti ir paredzēta.
 20. MyOpenBar.com - Ko darīt, ja katru vakaru varētu iziet ar saviem draugiem, un jums nav jāmaksā segums, un dažkārt viņam nav jāmaksā par alkoholu? Nu, ja jūs dzīvojat Losandželosā, Čikāgā, Honolulā, Sanfrancisko, Ņujorkā vai Miami, pārliecinieties, ka esat atzīmējis šo vietni. (Bet neizstrādā dzeršanas problēmu)
 21. Chegg.com - Viena no lietām, par kurām es visvairāk ienīstu koledžā, izdevusi mācību grāmatas par 125 ASV dolāriem, tikai gada beigās to pārdodot grāmatnīcā par 20 ASV dolāriem. Chegg skaistums ir tāds, ka studenti var iznomāt grāmatas par daļu no pirkuma cenas un atdot tos semestra beigās, kad kuģniecība jau samaksāta.
 22. Kashless.org- Tīmekļa vietnes nosaukums saka to visu, jo šajā vietnē tiek vienkārši uzskaitītas visas lietas, ko cilvēki dod par brīvu. Tas ir diezgan daudzas lielākās lielveikalu veikalu pārdošanas vietas, kuras visas var noorganizēt bezmaksas ieiešanai. Diezgan vēss.
 23. Priceline.com - Jūs nevarat izveidot naudas taupīšanas vietņu sarakstu bez Priceline.com. Kaut arī jūs neesat bombardējis William Shatner, Priceline joprojām ir lieliska vieta, kur nosaukt savu cenu un ietaupīt naudu.
 24. Amazon.com - Sākotnēji es zināju, ka Amazon ir pārdevis savus plašsaziņas līdzekļus (grāmatas, filmas, DVD, šāda veida lieta), tomēr tie ir kļuvuši par vienu no lielākajām tiešsaistes tirgum. Ar bieži bezmaksas piegādi un ļoti diskontētiem piedāvājumiem Amazon joprojām ir viena no manām iecienītākajām vietām, kur iepirkties.
 25. PlasticJungle.com - Tikai suckers maksā pilnu cenu par dāvanu kartes. Plastmasas džungļos jūs varat iegādāties dāvanu kartes tūkstošiem mazumtirgotāju par ievērojamu atlaidi, un, ja esat saņēmis dāvanu karti un vēlaties saņemt naudu, jūs to izmantojat, lai izlaistu šo vietni (vai eBay).
 26. Prizey.net - Vai tas nebūtu mani jauki, ja visi piedāvājumi, kurus piedāvā emuāru autori, ir uzskaitīti vienā centrālajā atrašanās vietā? Nu tas ir tieši tas, ko ļaudis pie prizey.net ir izdarījuši, uzskaitot visas dienasgrāmatas dāvanas. Ja jums pieder emuārs un esat domājis par balvas piešķiršanu, varat iegādāties papildu reklāmu, norādot to Prizey.
 27. GasBuddy.com - Papildus tam, lai parādītu jums atjauninātu un detalizētu karti, kur atrast lētākās degvielas uzpildes stacijas pie jums, GasBuddy ir nedēļas balvu atlaides gāzes kartes … reizēm par summu 250,00 $
 28. UPromise.com - Ja jūs kādreiz plānojat bērnus un vēlaties sākt ietaupīt nedaudz papildu koledžas fondam, UPROMise ir lielisks veids, kā sākt. Daudzi no ikdienas tirgotājiem, kurus esat iegādājies, ir iekļauti UPROMise programmā, un dažos gadījumos jūs varat nopelnīt 10% naudas par pirkumiem, ko veicat.
 29. CrossLoop.com - Daži nezināmi, bet ļoti noderīgi, CrossLoop piedāvā bezmaksas palīdzību, lai noteiktu datora problēmas. Viņi izmanto attālo kodu, kas ļauj profesionālam tehniskam lietotājam kontrolēt datoru un novērst to uzreiz. Ja nejauši ir lieliski ar datoriem, jūs varat pievienoties darbiniekam CrossLoop un saņemt samaksu, lai palīdzētu citiem.
 30. TravelZoo.com - Ja neesat pārliecināts par to, kur vēlaties doties atvaļinājumā, vai arī jums ir stingrs budžets, TravelZoo ir vieta jums. Viņu viena no lielākajām brīvdienu salīdzināšanas vietnēm un piedāvā ikdienas biļetenu, kas piedāvā lētākās ceļojumu paketes.
 31. Restorāni.com - Izmantojot šo vienu signālu, es zinu, ka līdz šim esmu ietaupījis simtus vakariņās. Vienmēr, veicot akcijas, kurās 25 ASV dolāru dāvanu kartes ir 1 ASV dolārs, Restaurant.com ir lieliska izvēle, lai ietaupītu naudu un klusinātu dzīvi. Vienkārši neuztraucieties, kamēr čeks nāk no kupona!
 32. GoldStar.com - Pielāgojoties augstajam dzīves līmenim, šī vietne sniedz pārskatus par spēlēm, šoviem, filmām, koncertiem un citiem notikumiem jūsu reģionā. Turklāt viņi pastāvīgi piedāvā puse cenu izklaides biļetes uz izstādēm kādā lielākajā ASV pilsētā.
 33. TheLaw.com - Pirms lemšanas par tiesas prāvu jūs varētu vēlēties pārbaudīt šo vietni. Tajā ir iekļauti bezmaksas resursi, tostarp juristi, kas atbildēs uz daudziem jūsu jautājumiem.
 34. Woot.com - Tīmekļa vietnes dziļums nav pietiekams, tomēr katru dienu publicē vienu darījumu, kas ir mazāks par mazumtirdzniecības vērtību. Parasti, kad viņi publicē savu darījuma dienu, tas pārdod ātri, tāpēc pārliecinieties, ka jūs tur nokļūt agri!
 35. Hulu.com - Pašlaik atcelt kabeļa abonementu, jo jūs varat bez maksas skatīties lielāko daļu savu iecienītāko izstādi Hulu. Ja ārzemju reklāmas pēdējos gados Superbowl nesaņēma tevi, es ceru, ka tas notiek.
 36. Crackle.com - Tāpat kā Hulu.com, Crackle nodrošina lietotājiem bezmaksas T.V un filmas. Lai gan nosaukumu dziļums nav tik liels kā Hulu, Crackle aizpilda daudz Hulu plaisas. (Apvienojiet abus un jūs nekad neatstāsit savu māju)
 37. Good-Tutorials.com - Šī vietne sniedz detalizētus norādījumus tūkstošiem veidu, kā pieskarties fotoattēliem, dizaina izkārtojumiem un citām lietām, lai palīdzētu grafiski apstrīdētajiem.
 38. MissingMoney.com - Es tikko to izmēģināju, un es patiešām atzina nevēlamu īpašumu, kas pieder vecvecākiem! Acīmredzot viņiem ir 310,00 $, kas jāmaksā no neiesaistītas ieguldījumu sabiedrības. Huh!
 39. BabySitterExchange.com - Nenoteiktais resurss mātei un tēvam ir uzticams nams piektdienās un sestdienās naktī. Šī vietne var palīdzēt atrast aukles jūsu reģionā, it īpaši tiem, kuriem ir nevainojama reputācija.
 40. WiFiFreeSpot.com - Ja jūs ceļojat ar savu klēpjdatoru, tad jūs zināt, ka dažreiz atrast WiFi savienojumu var būt piedzīvojums. Šī vietne ļaus jums plānot pirms laika, tādēļ nešķiet kā muļķis, kurā jūsu dators atrodas virs galvas, meklējot vāju signālu.
 41. Careerbuilder.com - Man ir paveicies atrast divus darbus, izmantojot Careerbuilder piedāvāto bezmaksas pakalpojumu. Kamēr Monster.com var būt izvēle nākamajam, to karjeras veidotājā katru dienu augšupielādēto darbavietu skaits ir satriecošs un pietiekams iemesls, lai tos pārbaudītu.
 42. Mozy.com - Apsveriet šo apdrošināšanas polisi savā datorā. Lielākā daļa cilvēku nespēj dublēt savus failus un, kad nāk diena, kad vīruss viņus ir uzvilkis, tie zaudē visu. Par nominālo maksu Mozy pārliecinās, ka visi faili tiek dublēti pareizi.
 43. SeatGuru.com - Labi, tāpēc tas, iespējams, faktiski nespēs ietaupīt naudu, bet tas noteikti ietaupīs tonnu pasliktināšanās. SeatGuru parāda visus pieejamos sēdvietojumus jūsu izvēlētam lidojumam, kā arī to, kur televizoru un powe ostas atrodas lidmašīnā. Diezgan maigs
 44. LastMinuteTravel.com - Ja meklējat lētāku atvaļinājumu, šī vietne to var jums piešķirt ar vienu nozveju. Pirms rezervējat, jūs nezināt viesnīcas nosaukumu! Pārliecināti, ka viņi sniedz jums visu informāciju, ko vēlaties uzzināt par to, izņemot nosaukumu. Apsveriet šo vietni par mūsdienu ceļojumu salīdzināšanas sociālo eksperimentu.
 45. Intellicast.com - Visu vienā laika ziņā vietne Intellicast piedāvā ne tikai ikdienas prognozi, bet arī izmanto statistisko analīzi, lai prognozētu, vai lidosta aizkavēsies, satiksme ir iestrēdzis vai jūsu laiva ir apgāzta nepaklausīgu vēju dēļ!
 46. SoYouWanna.com - Ja jums kādreiz ir bijusi traka ideja, iespējams, ka jūs neesat viens. Šī vietne var sniegt detalizētu informāciju par to, kā veikt šīs trakskās lietas, kā arī par normālu lietu no cilvēkiem, kas tos jau ir izdarījuši.
 47. FatBurgr.com - Veselīgākai ēšanas baudīšanai vajadzētu būt ikvienam prātam, jo tas ne tikai ietaupīs tūkstošiem nākamo medicīnisko rēķinu, bet arī palīdzēs jums dzīvot ilgāk. Šī vietne ļauj ieiet visās ēdienos, ko esat ēduši vai plānojat ēst, kad vakariņojat, tāpēc jūs zināt, cik tas ir "veselīgs".
 48. HowCast.com - Dažreiz cilvēki uzzina, kā labāk rīkoties, ja viņi var skatīties, ka kāds cits to dara, tad mēģiniet pats. HowCast tāpat kā tas piedāvā tūkstošiem video "Kā lai", lai palīdzētu patērētājiem darīt visu, sākot no "Make Eggnog", uz "svinēt brīvdienas ar savstarpēju saprašanos laulībā"
 49. Investopedia.com - Es uzdrošinos tev pašlaik ieslēgt CNN un pierakstīt visas investīciju definīcijas, kuras jūs nekad iepriekš neesat dzirdējis. Kad esat izveidojis šo 80 lappušu sarakstu, varat doties uz Investopedia un ļaut viņiem paskaidrot visu.
 50. GetHuman.com - Vēl viens no šiem laika taupīšanas vietnēm, GetHuman piedāvā desmitiem tūkstošu lielu korporāciju tālruņu numurus, kas ļauj izlaist robotu posmu un runāt tieši klientu apkalpošanas pārstāvim. Pirms 87 tālruņa tastatūras nospiešanas skatiet šo vietni.

Ieteicams: