Jautājums uzdot Valentīna dienā

Jautājums uzdot Valentīna dienā
Jautājums uzdot Valentīna dienā

Video: Jautājums uzdot Valentīna dienā

Video: Jautājums uzdot Valentīna dienā
Video: [ASMR] TRUE CRIME STORY read in ITALIAN CLOSE-UP WHISPERING: Miyuki Ishikawa (+ English Subtitles) 2023, Decembris
Anonim

Mīlestība ir gaisā, visur aplūkoju … Džons Pauls Jauns.

Ja esat viens cilvēks, varbūt šī dziesma liek jums slima? Ja man nebūtu neviena, kam naktī būtu patīkami, tad es droši vien nejauši čukstos mīļotāju vietā, kur viņus nosegt un rokās atrodoties publiski. "Kāpēc viņi un nevis es?! "Valentīna laikā īpaši grūti.

Pieņemsim, ka nauda ir tikai neliela nozīmes ēna, ja jums nav nevienas, kas to pavadītu. Nevar diskutēt par " Ja jums būtu izvēle atrast mīlestību uz savu dzīvi, bet vienmēr ir netīrumi nabadzīgi vai nekad neatradīsit mīlestību uz savu dzīvi, bet jums būs viss nauda pasaulē, ko tu izvēlētos?"Man patīk jautāt cilvēkiem šo jautājumu, jo īpaši sievietes, jo tas viņiem izpaužas slikti. Es jau zinu viņu atbildi, bet ir jautri dzirdēt, kā viņi jebkurā gadījumā atbild.

Atbilde vienmēr ir "mīlestība" &NABADZĪGS"

Iemesls, kāpēc šis jautājums ir dumjš, ir tādēļ, ka jums vienmēr būs nauda, pateicoties citiem, taču pastāv iespēja, ka jūs nekad neatradīsit mīlestību. Mīlestības definēšana ir vienkārša. Jūs esat vai nu iemīlējies kādā, kas jūs mīl, vai arī jūs neesat. Naudas definēšana ir grūta. Jūs varat izpūst to visu par varoniju, azartspēlēm un dizaineru džinsiem, taču pat tad jums joprojām būs nauda morālas briesmas dēļ. Sacensībās ietilpst: Mama un tēva Banka, jūsu draugi, jūsu radinieki un labs vecais Uncle Sam, kurš vienmēr būs tur, lai jūs parūpētos, neatkarīgi no tā, cik neuzmanīgs ir jūsu izdevumi. Cik ironiski.

Tā kā amerikāņi nemirst no naudas trūkuma, motivācija pelnīt naudu ne vienmēr būs tur. Šeit ir pieejami žurnāli, TV apavi, gurus un personīgo finanšu emuāri, lai kick jūsu ass formu. Mēs iesakāmies, kad sākat domāt par to, kāpēc jūsu personīgās finanses nav, kur vēlaties tās būt. Tas ir labi, tas ir tikai tad, kad jūs neapzināsit, ka esat īpaši kaitīgs ceļš, kas rada satraukumu.

Tā kā ar mīlestību jūs varētu būt labākais, labākais meklējat cilvēks uz Zemes, bet tāpēc, ka liktenis vai citi cilvēki var saukt par savu zemo pašcieņu vai nespēju sevi mīlēt pirmajā, jūs nekad nevarēsit atrast kādu. Es nezinu, vai dzīvē ir sliktāks liktenis, nekā vienīgi veci. Nu, varbūt jubilāžas garās adatas tavā acu āboliņos ienaidnieka cietumā ir sliktāk.

PRIORITĀTES

Ja jūs esat viens cilvēks, varbūt jūs iztērējat savu laiku, domājat par naudu. Vai arī, ja mēs esam sasnieguši noteiktu naudas drošības līmeni vai izpratni, mums viss ir jāpārtrauc domāt par mūsu personīgajām finansēm un jāsāk domāt par mūsu attiecībām ar saviem mīļajiem.

Dažas tīmekļa vietnes izcelt ziņas:

* Otrais Yakezie rakstīšanas konkurss ir sācies! Tika izveidota komanda ar 12 Jakezie deputātiem, lai izietu 1049 esejas, lai izvēlētos Top 60. Saistīts līdz šim ir viens no maniem izlases variantiem. Nāc atbalstīt un balsot par savu iecienītāko!

* Izmaksas Mana tiešsaistes darījumu veikšanā. Mike tiešsaistes bizness kļūst milzīgs, un ir pārsteidzoši redzēt izmaksas, kas saistītas ar visu viņa vietņu darbību. Man nebija ne jausmas. Es domāju pats nopirkt citu vietni un ceru, ka izmaksas samazināsies.

* Aiz skatus ar Andrew Sorkin ir pārāk liels, lai neizdoties. Andrew grāmata bija kniedēšana, un sniedza ieskatu skatīties uz to, kas kritās finanšu krīzes laikā. Ikvienam vajadzētu izlasīt viņa grāmatu un gūt labu izpratni par Armagedonu.

* Es nevēlos, lai mans mazulis to labāk nekā es. Kevins iesaka pārtraukt ciklu, jo lietas, šķiet, nav tik labas. Līdz šim dzīve ir bijusi ļoti godīga, un es tikai gribu, lai maniem bērniem būtu iespēja godīgi konkurēt konkurējošā pasaulē.

* Izmaksu palielināšana par līdzsvarotu budžetu. Little House apspriež dažādas papildu ienākumu idejas, lai mazinātu to finansējumu. Uzturēšanās mājās blogošana ir jauka, bet es nedomāju, ka es varētu to darīt vairāk nekā 4-5 stundas dienā. Es gribētu iet mājās traki.

* Bailing out ģimenes un iekšējie likumi. Elle piedāvā dažas jaukas domāšanas procesus, kā rīkoties, kad ģimene pieprasa naudas palīdzību. Varbūt nedaudz neticami, nevienu ģimenes locekli man nekad nav vaicājusi par finansiālu palīdzību. Varbūt man vajadzētu lūgt viņiem kādu palīdzību savam savrupmājas fondam. Tikai jokoju.

* Kas ir ar visu Begging tiešsaistē? Mighty Bargain Hunter atzīmē nabadzības tendenci, kas izplatās tiešsaistes kopienā. Tas ir vieglāk ēst nekā strādāt par savu bojāeju. Ikviens, atsūtiet man naudu, izmantojot PayPal tagad, lūdzu!

Priekā,

Sam

Ieteicams: