Par

Par
Par

Video: Par

Video: Par
Video: What Percentage of My Net Worth Should I Use for a Down Payment? | Portfolio Rescue 2023, Decembris
Anonim

- IEVADS

Ceļojuma mērķis ir finansiāla neatkarība līdz 45

Pēc 10 gadiem korporatīvajā Amerikā es domāju, ka esmu to paveicis. Sešpadsmitais darbs, nekustamā īpašuma portfelis, uzņēmuma kapitāls un ietaupījumu / ārkārtas fonds, kas man ilgst 3 gadus, ja es nekad nebūtu bezdarbnieks. Es darīju visu, ko personīgās finanšu grāmatas mācīja mums darīt, un es joprojām zaudēja 35% no manas neto vērtības 2008.-2009. gadā ekonomiskās krīzes dēļ. Finanšu lejupslīde mani motivēja dalīties savā pieredzē, lai ne tikai palīdzētu citiem, bet arī uzturētu sevi godīgi savā izdevumu ieradumos.

NO HUMBLE BEGINNINGS

Mans pirmais darbs kādreiz bija McDonald's par 3,12 $ / centu stundā. Esmu bijis atbildīgs par veikala atvēršanu plkst. 6:00 katru nedēļas nogali vairākus mēnešus. Šis darbs bija briesmīgs, un mums bija spēcīgs menedžeris, kurš mūs izdzina, runājot spāņu valodā, nevis angļu valodā priekšā klientiem. Vismaz es saņēmu "B" spāņu valodā. Es atceros, ka mēģināju pagatavot 9 olas McMuffins trīs stundas ilgi, kas adekvāti iešļircināja olas pa kreisi un pa labi abās rokās. Tas bija karsts, un spiediens bija milzīgs. Tomēr viss nebija slikts. Galu galā mēs varējām ēst tik daudz karsti ābolu pīrāgi mēs gribējām.

Mani vecāki nekad neesot nopircis man kaut ko pārāk dārgu, augot. Viņi bijuši ietaupīti un vidējā ienākuma algu vidēji mēnesī strādāja valdībai. Man nekad nebija kameras vai Nintendo konsoles, bet man patika spēlēt tenisu ar savu tēvu un klausījās, kā māte runā par reliģiju. Visdārgākā dāvana, ko es jebkad guvu, bija 1987 Honda Civic ar 140 000 jūdzēm par 1800 dolāriem pēc tam, kad labi strādāja HS. Es esmu patiesi pateicīgs par šo dāvanu, jo es braucu to līdz kolēģijas beigšanai.

KOLEĢIJA

Man bija izvēle starp privāto skolu vai valsts koledžas skolu, un es izvēlējos valsts skolu. Nebija nekāda sakara, ka es varētu justies ērti, ļaujot vecākiem maksāt 25 000 ASV dolāru gadā tikai mācību stundā, kad bija daudz augstākās kvalitātes valsts skolu tikai par 5000 ASV dolāriem gadā. Bez tam, es plānoju atmaksāt savus vecākus un nevarēja iztīrīt šāda veida parādus. 30 dolāri dienā, kad esmu veicis McDonald's bija man dziļāka ietekme nekā es sapratu!

KRĀJUMI IR VELTĪVIE

Mans tēvs iepazīstināja mani ar akciju tirgus koledžā. Pateicoties krājumiem, pēkšņi es varētu nopelnīt daudz vairāk nekā strādājot bibliotēkā - tagad ir 4,5 dolāri stundā. Es maz zināju, ka es varētu zaudēt neierobežotu daudzumu naudas! Panākumu garša nonāca, kad nopirka 500 grāmatu "A Million" (BAM, tagad nepiederošo grāmatu pārdevējs). Krājumi palielinājās par 25%, un es Izmaksāja 550 dolārus 1 stundas laikā. No šīs tirdzniecības es zināju, ka esmu gribējis kaut ko darīt finanšu jomā, kur ikviens ar pietiekamu zarnu daudzumu varētu nopelnīt tik daudz naudas, cik gribēja.

LUCK PĒC DARBA STARTA IESNIEGŠANAS

Kad es pirmoreiz ienācu darbā no koledžas, lietas strauji atgūstas no 1997. gada Āzijas un Krievijas finanšu krīzes. Man izdevās nopirkt īpašu interneta krājumu (VCSY) par 3000 ASV dolāriem. Tas uzvarēja līdz $150,000 trīs mēnešu laikā, un es pārdevu nevis maksimālo summu 180 000 ASV dolāru, bet gan pietiekami tuvu.

Esmu iemīlējies manā sākumā 20. Es devos veida riekstu, iegādājoties motociklu un ļoti iedomātā automašīnu. Es ēdu pie vismīļākajos NYC restorānos un devos ar lielām brīvdienām. Kad es nomainīju darbu, lai iegūtu labāku iespēju, Es beidzot pamodos sapratni, ka man bija tikai pietrūkst mana veiksme uz leju. Es sāku nopietni pievērsties savām finansēm. 2003. gada sākumā es pārdevu savu 80 000 ASV dolāru automašīnu un izmantoja ieņēmumus kopā ar atlikušo naudas summu, lai iegādātos savu pirmo 2/2 dzīvojamo ēku galvenajā vietā lielā pilsētā. Tagad tā tiek iznomāta par pozitīviem neto ienākumiem, un es plānoju to samaksāt 8 gadu laikā.

Neskatoties uz šo sākotnējo veiksmes garšu, man 20 gadu vecumā esmu izdarījis tik daudz personīgās finanšu kļūmes, nebūtu pareizi dalīties ar jums kļūdās, cerot, ka jūs to nedara. Cerams, ka caur mums nekad nebūs jāsaka, "ja es zinātu, tad to, ko es tagad pazīstu", jo tas atkal ir saistīts ar personīgajām finansēm.

KĀPĒC RETIRE BY 45?

Atlaišana 45 gadu vecumā ir a "Redzēsim, vai es varu to paveikt." Man patiešām tiešām patīk mans darbs, bet es domāju, ka man tas vairāk patīk, ja man vairs nebūtu jāstrādā! Kāds ir jautri un izaicinājums, izvēloties aiziet pensijā pēc 80 gadiem? Līdz tam es varētu būt miris! Tāpat kā studējot eksāmenā, cilvēki mēdz braukt nedēļu agrāk. Es gribu to izdarīt tūlīt. Būtībā es uzskatu, ka, ja jūs varat strādāt 20 gadus savā profesijā, jums būs tiesības doties pensijā, ja vēlaties.

Viens no maniem galvenajiem rakstīšanas motīviem ir mijiedarboties ar lasītājiem, tāpēc, lūdzu, jūtieties brīvi komentēt! Es ceru, ka mēs visi kopā varēsim augt nākamo 10 gadu laikā! Laipni lūdzam ceļojumā!

Intervijas tīmeklī:

* Par pāru naudu: svētdienas Blogger

Lūdzu, reģistrējieties atjauninājumos, izmantojot RSS, E-pastu vai Twitter @FinanciaSamura!

Rgds

– "Šķēlēšana ar naudas mistērijām"

****************************

SENSEI UN PART-TIME REDAKCIJA - IEVADS

Es esmu savā 40 gadu vidū un esmu sasniedzis finansiālo neatkarību ar daudz smagu darbu un mazliet veiksmi. Mana neto vērtība ir vairākos septiņos skaitļos, un mana galvenā dzīvesvieta ir atmaksāta. Bez parādiem es joprojām negribu dzīvo ārkārtīgi, bet es dzīvoju bezrūpīgi. Visus izdevumus pilnībā apmaksā mani procentu ienākumi no maniem naudas ietaupījumiem.

Atšķirībā no daudzām personīgo finanšu vietnēm, kurās ir jauni rakstnieki ar nelielu finansiālo pieredzi, es jau esmu nopelnījis savu naudu un esmu priecīgs dalīties ar savām zināšanām un viedokļiem. Manuprāt, jūs drīzāk izmantojat personīgo finanšu konsultāciju no kāda, kas tur ir bijis, un uzkrājis labu riekstu, nekā no 25 gadu veca bērna parāda, padarot mazāk par tevi!

Ideālā gadījumā jūs jau zināt personīgo finanšu pamati, piemēram: 1) iztērējat mazāk, nekā veicat, un 2) vispirms samaksājat sevi. Es cenšos pārrunāt citas tēmas, piemēram, visu dzīvības apdrošināšanu, atvasinātos instrumentus un meklēt nodokļu efektīvas stratēģijas.

ir vieta, kur es brīvi varu rakstīt par naudas lielajām noslēpumiem. Manas ziņas būs taisnas no zarnām un objektīvi. Manas aizrautības ir saistītas ar nekustamo īpašumu, akciju tirgu un privātā kapitāla ieguldījumiem. Es uzskatu, ka jums ir jādomā par lielu, lai iegūtu lielu. Ir nepieciešams veikt risku, un tas ir vienīgais veids, kā sasniegt finansiālos panākumus agri vai jebkad!

Kāpēc "?"

Samurajs ir cēls, disciplinēts karavīrs, kas kalpo saviem pilsoņiem un cīnās ar godu. Finansu pasaule ir pilna slazdu, pieņemot milzīgas prasmes un disciplīnu, lai mākslīgi pārvietotos pa briesmām. Kārdinājumi ir visur, un mēs centīsimies tos nogalināt pa vienam. Katru reizi atkal mēs centīsies apkrāpt sistēmu, piemēram, tik daudzi baltā apkaklīšu noziedznieki pagātnē ir izdarījuši. Bernie Madoffam un Tedam Kozlovskim man nav simpātijas. Viņiem, kopā ar visiem viņu līdzāszinātājiem, vajadzētu saplūst cietumā un tad pāriet ellē. Tā kā jūs nekad neizjauksit sistēmu un taisnīgi cīnīsies pret finansiālu brīvību!

Esmu pazīstams FS vairākus gadus, un mēs esam nolēmuši apvienot resursus un dalīties ar dažādiem viedokļiem. Mēs esam daudz līdzīgi, es esmu tikai vecāks. Kā komanda mēs varam sazināties ar plašāku auditoriju, jo īpaši tiem, kuri ir sasnieguši personīgo finanšu pamati. Es ceru, ka jūs atradīsiet būt jautri, informatīvi un patiesi. Šā emuāra dēļ mēs neesam bagāti un izliekamies par mazāk finansiālu drošību, lai mēs varētu labāk saskatīt lasītājus. Mēs esam bagāti, jo mēs esam disciplinēti un izprotami finanšu brīvības pamatvajadzības.

Bagātības noslēpumi ir diezgan vienkārši:

* Tērē mazāk nekā jūs nopelnāt

* Nelietojiet par vāju tērpstienu par lietām, kas jums nav nepieciešams

* Vispirms nāc, atstāj pēdējo un strādājiet vissmagāk.

* Veikt aprēķināto risku un nospiest, kad iespēja ir pareiza.

* Nekad neieguldiet kaut ko, ko nesaprotat.

* Dodiet brīvi un dodiet bieži.

Laipni lūdzam ! Lūdzu, reģistrējieties augšējā labajā stūrī, lai saņemtu atjauninājumus, izmantojot čivināt, RSS vai e-pastu!

Keigu

Sensei @ - "Šķēlēšana ar naudas mistērijām"

Ieteicams: