Izvairieties no šīm 12 nodokļu izkrāpšanu šajā aprīlī!

Satura rādītājs:

Izvairieties no šīm 12 nodokļu izkrāpšanu šajā aprīlī!
Izvairieties no šīm 12 nodokļu izkrāpšanu šajā aprīlī!

Video: Izvairieties no šīm 12 nodokļu izkrāpšanu šajā aprīlī!

Video: Izvairieties no šīm 12 nodokļu izkrāpšanu šajā aprīlī!
Video: ZEITGEIST: MOVING FORWARD | OFFICIAL RELEASE | 2011 2023, Decembris
Anonim

Katru gadu IRS izlaiž sarakstu par "netīro desu" nodokļu izkrāpšanu, kas jāuzmanās. Diemžēl izkrāpšana ir izplatīta, un tā katru gadu noved pie nodokļu maksātāju naudas zaudēšanas.

Lai vislabāk izvairītos no šīm izkrāpšanu, zināt, ko pievērsties. Šeit ir pārskats par top 12 nodokļu izkrāpšanu - un kā ar tiem apkarot.

1. Identitātes zādzība

Protams, jums ir jāiesniedz konfidenciāla personiska informācija, tostarp jūsu sociālās apdrošināšanas numurs, lai iesniegtu savus nodokļus. Un, ja jūs izmantojat šo informāciju citu cilvēku klātbūtnē, piemēram, neapmierinošu nodokļu speciālistu, jūs varētu kļūt par identitātes zādzības upuri.

Daži surogātpasta lietotāji mēģina izmantot nozagtas identitātes, lai iesniegtu krāpnieciskas nodokļu deklarācijas, lai iegūtu nepamatotu atmaksu. Par laimi, IRS kļūst arvien labāka, atklājot krāpnieciskas atdevi. 2012. gadā tā novērsa krāpniecisku atmaksu 20 miljardu dolāru apmērā.

Apkarotu to: Labākais veids, kā pasargāt sevi no identitātes zādzības, ir palikt virs jūsu kredītziņojuma, kas jums paziņos, vai kāds no jūsu vārda ir izrakstījis krāpnieciskos kontus. Jūs varat arī vēlēties apskatīt identitātes zādzības apdrošināšanu. Nodokļu laikā īpaši uzmanieties, kam ir piekļuve jūsu nodokļu deklarācijām - neatkarīgi no tā, vai esat tiešsaistē vai pa pastu.

2. Pikšķerēšana

Ja saņemat negaidītu e-pastu, kas izskatās tā, it kā tas būtu no IRS vai citas federālas organizācijas, tas var būt pikšķerēšanas scam. Šie krāpnieki izveido viltotas tīmekļa vietnes un e-pastus, kas bieži vien izskatās autentiski. Mērķis ir likt jums atdot personisko informāciju uz šķietami likumīgu avotu.

Apkarotu to: IRS nekad nesūta nevēlamus e-pastus. Ja viņiem ir nepieciešama informācija no jums, viņi nosūtīs vēstuli vai zvanu. (Un pat tad jums vajadzētu būt uzmanīgiem, lai kontaktpersona būtu autentiska.) Tātad, ja saņemat e-pastu no IRS, ko jūs negaidāt, nosūtiet to uz e-pastu aizsargāts un pēc tam ignorējiet to.

3. Atgriezties sagatavotāja krāpšanai

Saskaņā ar IRS jaunāko Dirty Dozen ziņojumu, apmēram 60 procenti nodokļu maksātāju paļaujas uz nodokļu speciālistu, lai sagatavotu nodokļu deklarācijas. Skaidrs, ka jūsu nodokļu maksātājam ir pieejama liela daļa no jūsu personiskās informācijas, un ir zināms, ka negodīgi nodokļu maksātāji ir izdarījuši krāpšanu.

Apkarotu to: IRS ir tīmekļa vietne ar padomu par pareizo nodokļu speciālistu izvēli, un tajā ir iekļauta informācija par to, ko sarkano karodziņu meklēt nodokļu sagatavotājā vai sagatavošanas uzņēmumā. Vēl viens noderīgs padoms: pārliecinieties, ka jūsu nodokļu sagatavotājs paraksta sagatavoto atgriešanos un ievada savu IRS sagatavotāja nodokļu identifikācijas numuru (PTIN), pirms sūta savus ienākumus vai atdod tos jums.

4. Izvairīšanās no nodokļiem ar ārzonas kontiem

Tas ir nodoklis nē-nē, kas atgriezīsies, lai jūs iekostītu. Tā vietā, lai nokļūtu scammed, daži nodokļu maksātāji scamming valdība, slēpjot - vai mēģina slēpt - ienākumus ārzonas kontiem.

Protams, jums var būt pamatots iemesls, kāpēc nauda ir pieejama ne ASV kontos, un, ja tā, pārliecinieties, vai tā ir pareizi ziņota.

Apkarotu to: Ja neesat pārliecināts, ka pareizi ziņojat par ienākumiem ārzonas kontos, sazinieties ar kvalificētu nodokļu speciālistu. Tāpat, ja jūs iepriekš neizpaudāt šo informāciju, izlasiet Offshore brīvprātīgo atklāšanas programmu. Šī programma, kas tika atvērta 2012. gadā, var palīdzēt jums panākt nodokļu pieaugumu, neizmeklējot krāpšanu nodokļu nemaksāšanā.

5. Bezmaksas naudas izkrāpšana

Šī shēma, saskaņā ar IRS, parādās kopienas baznīcās visā valstī. Būtībā, scammers solījumu, ka nodokļu maksātāji var saņemt bezmaksas naudu par nodokļu deklarācijas iesniegšanu - līdz ar to nav informācijas par to.

Daudzi scammers apgalvo, ka dalībnieki var saņemt naudu, izmantojot American Opportunity Tax Credit, izglītības kredītu, pat ja viņi ir uzņemti koledžā gadiem atpakaļ.

Apkarotu to: Šī veida izkrāpšana bieži vien liek domāt par vecāka gadagājuma cilvēkiem vai maznodrošinātiem amerikāņiem. Daudzas reizes šie indivīdi ir tiesīgi saņemt naudu atpakaļ no IRS, bet viņiem būs jāiesniedz nodokļu deklarācija, lai to saņemtu. Pastāv ļoti nedaudzas situācijas, kurās jums, iespējams, nav jāiesniedz atgriešanās, tādēļ, ja rodas šaubas, vienkārši failu.

6. Apzināt labdarību

Lielākā daļa no mums zina, ka mēs varam ietaupīt no nodokļiem un veikt labu darbu, ziedojot labdarībai. Bet, lai to kvalificētu, jums ir jāorganizē labdarības ziedojumi 501 (c) (3) bezpeļņas organizācijai. Scam mākslinieki var izpaust sevi kā labdarības, lai iegūtu naudu vai finanšu informāciju. Tas ir īpaši izplatīts scam pēc dabas katastrofām, piemēram, viesuļvētras smilšu - kur scammers zvanīt, lai piesaistītu līdzekļus, kas it kā palīdzētu katastrofu upuriem.

Apkarotu to: Ja jūs vēlaties nopelnīt nodokļu atlaides un palīdzēt citiem, ziedojiet tikai labdarībai, kuru jūs atpazīstat. Jūtieties brīvi izrakt labdarības fona, lai uzzinātu, vai tas ir likumīgs pirms pārbaudes veikšanas. Runājot par čekiem, vienmēr rakstiet čeku, nevis izsniedzot bankas konta informāciju, kredītkaršu numurus vai skaidru naudu.

7. Viltus ienākumi un izdevumi

Lūk vēl viens krāpnieks pret IRS, nevis pret nodokļu maksātājiem. Daži nodokļu maksātāji centīsies palielināt atmaksu, pieprasot ienākumus, kurus viņi nav nopelnījuši, vai uzņēmējdarbības vai pašnodarbinātības izdevumus, kuriem viņiem nebija.

Acīmredzot, ja IRS uzzina par to, jums būs jāatmaksā šī papildu kompensācija un, iespējams, sodi un procenti. Ja scam ir pietiekami liels, jums var tikt ierosināta kriminālvajāšana.

Apkarotu to: Glabājiet uzmanīgi savus ienākumus un izdevumus visu gadu un pārliecinieties, vai viss ir precīzi norādīts jūsu nodokļu deklarācijā. Pat ja jums ir kāds cits sagatavot nodokļus, veiciet dubultklikšķi, lai pārliecinātos, ka viss, par ko ziņojāt, ir patiesība un pareizība.

8. Viltus veidlapas 1099 pretenzijas

Šajā veca mēroga veida izkrāpšanas gadījumā indivīdi izmantos 1099-OID formu, lai attaisnotu kompensācijas pieprasījumu, kuru tiem nebūtu vajadzējis. Ja jūs saņemat kompensāciju, kas jums nevajadzētu, jums atkal būs jāmaksā atpakaļ ar sodiem un procentiem, un jums var tikt ierosināta kriminālvajāšana par šo noziegumu.

Apkarotu to: Pārliecinieties, ka esat tiesīgs saņemt visus atskaitījumus un kredītus, ko pieprasāt savā nodokļu deklarācijā. Ja visas nodokļu veidlapas ir jums grieķiski, atrodiet cienījamu nodokļu maksātāju, kurš ar jums tiešā veidā atradīsies par atskaitījumiem un kredītiem, par kuriem jūs varat pieteikties.

9. Vieglprātīgi argumenti

Šajā scam, kāds varētu mēģināt pārliecināt jūs izteikt piebildumus par to, kāpēc jūs nevarat samaksāt nodokļus, kas jums ir parādā. IRS izteica neseno publikāciju ar detalizētu informāciju par milzīgu loģisku nodokļu argumentu sarakstu, ko jūs noteikti gribat izvairīties. Sarakstā ir iekļauts arguments, ka padomi par personīgajiem pakalpojumiem nav ienākumi un ka federālo nodokļu maksājumi ir brīvprātīgi.

Apkarotu to: Ja kāds jums saka, ka jūs varat izvairīties no nodokļu iekasēšanas jebkāda iemesla dēļ, veiciet kādu pētījumu. Jā, ir daži gadījumi, kad jums nav jāiesniedz nodokļu deklarācija. Bet lielākoties mums visiem ir jāiesniedz, un mums visiem ir jāmaksā tas, ko mums parādā.

10. Pieprasīt nulles algu

Šeit ir vēl viens scam, kas jums dos nopietnas problēmas ar federālo valdību. Ja jūs cenšaties samazināt savu ar nodokli apliekamo ienākumu līdz nullei, apgalvojot, ka jūs neesat nopelnījis algu vai, izmantojot faksu Form 1099 vai 4852 veidlapu, jūs saņemsiet nepatikšanas. Sods, ja jūs uzzinājāt, ir līdz 5000 ASV dolāriem (kā arī visi atpakaļ nodokļi, kas jums būs jāmaksā, tiklīdz situācija ir novērsta).

Apkarotu to: Atkal, ja kāds lūdz jūs piedalīties šajā shēmā, teiksiet nē. Ir daudz likumīgu veidu, kā samazināt jūsu ar nodokli apliekamo ienākumu un jūsu nākamo nodokļu pārbaudi. Bet, ja jums ir neērti vai nav pilnīgi pārliecināti, veiciet savu pētījumu vai atrodiet jaunu nodokļu sagatavotāju.

11. Slēptas korporatīvās īpašumtiesības

Būtībā šī shēma tiek izmantota, lai mazinātu ienākumu apjomu, attālinoties no uzņēmuma īpašumtiesībām. Tas ir finanšu noziegums, turpat ar naudas atmazgāšanu.

Apkarotu to: Ja esat uzņēmuma īpašnieks (ja vien jums patiešām nav nodokļu par sevi), jums, iespējams, būs jāpieņem darbinieks, kas palīdzēs jūsu sarežģītās nodokļu deklarācijās. Bet, ja jūsu nodokļu sagatavotājs - vai kāds cits - ierosina, ka jūs neuzņemat īpašumtiesības uz uzņēmumu, kas jums pieder vai kas pieder daļai, atgriezieties prom.

12. Mantas ļaunprātīga izmantošana

Ja jūs strādājat, veicot īpašuma plānošanu, esiet ļoti uzmanīgs, kuru jūs izvēlaties, lai jums palīdzētu. Daudzi apšaubāmi nekustamā īpašuma plānotāji mudina nodokļu maksātājus pasargāt naudu no nodokļiem, izmantojot ļaunprātīgi izmantot uzticības. Jā, ir laiks un vieta uzticēšanos - un pat, lai pēc iespējas pasargātu savu bērnu mantojumu no nodokļiem.

Bet, izmantojot uzticību, lai ņemtu atskaitījumus par personīgajiem izdevumiem, samazinātu dāvanu nodokļus vai citus mērķus, tas var nebūt likumīgs. IRS privāto mūža noguldījumu fondi un ārvalstu uzticības fondi ir īpaši viegli izmantojami.

Apkarotu to: Aizsargājiet savas finansiālās un jūsu mantinieku intereses, strādājot ar likumīgu īpašuma plānotāju. Un pārliecinieties, ka jūs pilnībā saprotat visus noteikumus, kas iekļauti jūsu īpašumu plānā, pirms jūs pierakstīsit punktētu līniju.

Tās ir izdzēstas no jūsu identitātes vai jūsu grūti nopelnītās naudas, vai tiek piesaistītas valdības krāpšanā, ir visas lietas, ko vēlaties izvairīties. Tāpēc pievērsiet uzmanību šīm 12 kopīgajām ar nodokļiem saistītām izkrāpšanām un izvairieties no aizdomīgām personām šī gada aprīlī.

Ieteicams: