Grāmatu apskats: kas jums jāzina, pirms pērkat māju?

Satura rādītājs:

Grāmatu apskats: kas jums jāzina, pirms pērkat māju?
Grāmatu apskats: kas jums jāzina, pirms pērkat māju?

Video: Grāmatu apskats: kas jums jāzina, pirms pērkat māju?

Video: Grāmatu apskats: kas jums jāzina, pirms pērkat māju?
Video: ZEITGEIST: MOVING FORWARD | OFFICIAL RELEASE | 2011 2023, Decembris
Anonim

Nesen bloga autors un finanšu treneris Jonathan White sazinājās ar mums par jauno grāmatu, kuru viņš izlaida,Divu māju stāsts. Interesanti par grāmatas priekšnoteikumu, mēs nolēmām to lasīt.

Saturs

Jonathana grāmata sākas ar uzmanību pievēršamu ievadu, kas norāda, cik bieži mājas īpašumtiesības kļūst par apgrūtinājumu, nevis svētību.

"Jūsu mājas piederība var būt lieliska lieta. Mājai ir jūsu, tāpēc jūs varat to iestatīt, izrotāt vai ainavu, taču jūs to izvēlaties. Bet, ja jūs neesat piesardzīgs, tas var kļūt arī par nebeidzamu laiku un naudu, "viņš raksta.

Tas varētu likt skaņu, piemēram, Jonathan ir pret homeowninghip, bet tas ir tālu no lietas. Viņš vienkārši apgalvo, ka pārāk bieži pircēji nezina, uz ko viņi nokļūst. Jūs ļausiet sazināties ar lielāku maksājumu, nekā jūs varat atļauties, un pēkšņi jūs esat "nams nabadzīgs" un cīnās, lai izpildītu savas finansiālās saistības.

Divu māju stāsts tika rakstīts, lai uzturētu mājokļu pircējus no šīs sarežģītās situācijas. Tas ir domāts tiem, kas apsver mājokļa īpašumu vai tiem, kuri vēlas pārdot kādu māju, lai nopirktu citu.

Visā grāmatā Jonathan pārslēdzas uz priekšu un atpakaļ starp savu stāstu, kā arī pārliecinošu informāciju un padomu tiem, kas vēlas pārdot un / vai nopirkt māju. Viņš aptver visu, sākot no pareizā nekustamo īpašumu meklētāja, lai noteiktu faktisko hipotēkas maksājumu, tostarp apdrošināšanas un īpašuma nodokļus. Viena no galvenajām grāmatas galvenajām priekšrocībām ir tā, ka Jonathan uzrāda stingru informāciju par faktiskajām mājas pirkšanas vai pārdošanas izmaksām, sākot no nekustamā īpašuma aģentu maksas līdz neapmaksātai hipotēkas procentu likmei.

Personīgais saturs

Personīgi, es atklāju, ka sadaļas, kas stāsta Džonatana personīgo pirkšanas-pārdošanas stāstu, ir visinteresantākās grāmatas daļas. Tas vienmēr ir informatīvs, lai dzirdētu par kāda cita pieredzi, pat ja tas pilnībā neatbilst jūsu pašu.

Turklāt, šīs sadaļas ir detalizēti aplūkotas mājas pārdošanas un pirkšanas izmaksas. Jonathan rūpīgi izseko to, ko viņš un viņa sieva samaksāja par dažādiem priekšmetiem procesa laikā. Viņš stāsta, cik daudz viņi maksāja, lai saliktu savu dzīvokli pirms pārdošanas, ko viņi maksāja nekustamo īpašumu, un cik daudz naudas viņi bija sev pēc pārdošanas kondo. Viņš arī apspriež pārvietojamās izmaksas un visas daudzās mazās izmaksas (kas tiešām sasaista!), Kad viņi nopirka savu pašreizējo māju.

Katra no šīm nodaļām beigās Jonathan apkopo visas izmaksas, un beidzas ar kopējo veikumu. Tas bija acu atvēršana.

Viena lieta ir lasīt, ka nekustamo īpašumu komisijas maksa maksās 6% no jūsu mājas pārdošanas cenas vai ka jums būs jāmaksā par neapmaksāto hipotēku procentu, kad jūs pārdodat savu māju. Tas ir pavisam citādi, lai redzētu šos skaitļus "reālajā dzīvē", pat ja tie attiecas uz kāda cita mājokļa pirkšanas un pārdošanas situāciju.

Vēl viens ieguvums no šīm sadaļām ir tas, ka jūs varat redzēt slēdzi Jonathan domā par homeownership. Viņš sāk pieņemt ļoti sliktu lēmumu par dzīvokli, bet vējš pieņem ļoti saprātīgu lēmumu par jaunu māju. Mājokļu iegādes nodaļās lasītājs var redzēt Jonathan un viņa sieva domā par jaunas mājas pirkšanu. Protams, viņi varētu nopirkt lielāku, dārgāku māju, bet tas būtu atstājis viņus cīnās par rēķinu apmaksu.

Grāmatas beigās Džonatans aplauzts ar sadaļu "kur mēs tagad esam". Šeit viņš runā par finansiālo ietekmi uz viņu mājas pirkšanas lēmumu. Tā vietā, lai iznīcinātu visu savu naudu savās mājās, viņi spēj saglabāt hipotēkas maksājumu ar saprātīgu procentuālo daļu no viņu ienākumiem. Viņi arī varēs apmaksāt hipotēku pirms vecāko bērnu absolventu vidusskolā. Skaidrs, ka šai ģimenei māju īpašums ir kļuvis par apgrūtinājumu, lai būtu svētība, jo tā ir padarījusi gudru izvēli.

Informatīvie punkti

No šīm grāmatas sadaļām skaidrs, ka Jonatana patiešām zina savas lietas. Viņš runā, piemēram, par to, kā lielākā daļa banku piedāvās jums daudz lielāku hipotēku nekā jūs, iespējams, atļaušos. Un viņš atbalsta šo apgalvojumu ar skaitļiem.

Kā finanšu padomnieks, Džonatanam ir savi viedokļi, kas iegūti no pieredzes un izpratnes par to, cik daudz hipotēkas var atļauties. Viņa novērtējums saskan ar mūsu domām šeit, Dough Roller. Ir daudz gudrāk izņemt mazāku hipotēku, kas mazina jūsu ikmēneša ienākumus, nekā tas ir, ja bankas izmantos pilnu 40% no ikmēneša ienākumiem.

Jonathan ne tikai izspiež numurus pie viņa lasītājiem un atstāj to arī. Viņš labi izskaidro iesaistīto argumentāciju. Piemēram, jūs nevēlaties, lai jūsu hipotēka aizņem vairāk par aptuveni 25% līdz 30% no jūsu faktiskās mājokļa samaksas. Tādā veidā, ja jūs finansiāli nokļūstat ciešā vietā, jūs varat ilgāk palikt uz ūdens.

Vēl viena problēma, ko Džonatans aizņem, ir pirkšanas izmaksas salīdzinājumā ar nomas izmaksām. Pārāk bieži cilvēki cenšas pārliecināt nomniekus, ka viņi var atļauties ikmēneša hipotēkas maksājumu, ko viņi jau maksā īri. Galu galā, ja jūs jau maksājat 700 USD īri, jūs varat atļauties 700 USD ikmēneša hipotēkas maksājumu, vai ne?

Divu māju stāsts skar, kāpēc tas ir problemātiska domāšana.Ar nomas maksu jums nav papildu izdevumu. Ja ūdens sildītājs sabojājas, jūsu saimnieks par to rūpējas. Bet, kad jums pieder jūsu māja, jums patiešām ir jārisina uzturēšana un problēmas. Tas nozīmē, ka jums tā vietā faktiski būs jāveic 550 ASV dolāru hipotekārais kredīts. Tas dod papildu 150 ASV dolāru mēnesī, lai saglabātu uzturēšanu un citas iespējamās problēmas.

Papildus runājot par šiem māju daudzumiem, kurus varat atļauties, pamatā ir arī informācija par to, kas precīzi iet uz hipotēkas maksājumu. Tas runā par apdrošināšanas un īpašuma nodokļiem. Jonathan arī sedz privātās hipotēkas apdrošināšanas iespējas vai PMI, kas var būt jautājums pirmām kārtām māju pircējiem, jo īpaši.

Es neaizņemšu pārāk daudz un pateiktu jums visu, ko iesaka DžonatansDivu māju stāsts. Tomēr es teikšu, ka lielākā daļa no tā, ko viņš saka, atbilst mūsu izglītotajai, uz nākotni vērstajai domāšanai, kas tiek piedāvāta Dough Roller.

Kas tas ir par?

Divu māju stāsts ir orientēts uz divu veidu mājas pircējiem: tiem, kas nekad nav piederuši mājām, un tiem, kuri, tāpat kā Jonathan, patiesībā īsti nezināja, ko viņi darīja pirmo reizi.

Ja pirmo reizi pērkat māju, tas ir lielisks primer par to, kas jums jāzina par hipotēkas iegūšanu, nekustamo īpašumu meklētāju un mājas pirkšanu. Ja jūs pirmo reizi izdarījāt sliktas izvēles iespējas, tas ir lielisks faktu pārdošanas un mājas pirkšanas vai hipotēkas izmaksu atsvaidzinājums.

KamērDivu māju stāsts nav snazzy, profesionāli ražota ebook, tas noteikti ir vērts lasīt, ja jūs esat vienā no šīm divām laivām. Padoms ir izturīgs, un personīgais stāstījums ir interesants. Turklāt, mācīšanās no tāda cilvēka, kas ir pieļāvusi kļūdas un pēc tam koriģējis to, ir vairāk iecienīta, nekā es domāju, nekā mācīšanās no tāda cilvēka, kas vienīgi ir veikusi stabilas finansiālas izvēles.

Ieteicams: