Vai jūsu kredīts uzlabojas, pērkot māju?

Satura rādītājs:

Vai jūsu kredīts uzlabojas, pērkot māju?
Vai jūsu kredīts uzlabojas, pērkot māju?

Video: Vai jūsu kredīts uzlabojas, pērkot māju?

Video: Vai jūsu kredīts uzlabojas, pērkot māju?
Video: Two FREE Forex EA's (Myfxbook Results & Full Installation) 2023, Decembris
Anonim

Homeownership jau sen tiek uzskatīta par daļu no American Dream. Pat ja Amerikas Savienotajās Valstīs ir mājokļu īpašnieku īpatsvars, daudzi joprojām vēršas pret mērķi iegūt māju vienu dienu.

Kad jūs gatavojas pirkt savu pirmo māju, jūs, visticamāk, koncentrētos uz naudas ietaupīšanu un kredītreitinga palielināšanu. Galu galā neliels kredītreitingu rādītājs var būtiski mainīt likmi, ko jūs maksājat par savu hipotēku. Ņemot to vērā, visticamāk, būs lielākais aizdevums, kuru jūs jebkad izņemat, šī procentu likme ir svarīga.

Image
Image

Bet daudzi mājas pircēji domā tik daudz par savu kredītreitingu palielināšanu pirms tam viņi pērk māju, ka viņi aizmirst domāt par to, kas notiks ar šo rezultātu pēc viņi pērk māju.

Fakts ir tāds, ka nav nekādu iespēju atbildēt uz jautājumu par to, ko pērk mājas, lai jūsu kredītreitings. Tomēr ir daži pamata īpatnības, kas jāņem vērā, kad skatāties, kas notiek ar jūsu rezultātu pēc mājas pirkšanas.

Noteikums Nr. 1: Jautājumi tiks pārsniegti

Pirms jūs varat saņemt hipotēku, jūs vēlaties aplūkot ar dažiem dažādiem aizdevējiem, lai pārliecinātos, ka jūs saņemat vislabāko iespējamo darījumu. Tā ir labākā prakse, taču, ja neesat piesardzīgs, tas var izraisīt kredītreitingu.

Daļu no jūsu kredītreitinga nosaka pieprasījumi. Tas tiek veidots, kad jūs pēdējā laikā iegādājāties kredītu, un cik bieži jūs veicat pirkumu. Jo biežāk piesakāties kredītam, jo vairāk jūs samazināsiet rezultātu. Tas ir tāpēc, ka hipotēku aizdevēji jūs uzskata par riskantu, ja jūs pastāvīgi lūdzat vairāk kredītu.

Ja jūs piesakāties hipotekārajam kredītam, neliels rezultāts ir nenovēršams. Tomēr jūs varat samazināt ietekmi, iesniedzot pieteikumu hipotēkām ar vairākiem aizdevējiem īsā laika periodā.

Dažādi kredīta novērtēšanas modeļi var rīkoties ar to atšķirīgi. Bet FICO, viena no populārākajām punktu vērtēšanas iespējām, liek domāt, ka dažu veidu kredītu pieprasījumi ir viens grūts rezultāts.

FICO saka, ka tas rīkojas ar to divos veidos. Vienam no jūsu pašreizējiem FICO rādītājiem ir ignorēti pieprasījumi, kas veikti par kontiem, kas parasti ietver cenu iepirkšanu, piemēram, auto, māju īpašnieki un studentu aizdevumi iepriekšējo 30 dienu laikā. Papildus tam vecāki novērtējuma modeļi nodrošina 14 dienu iepirkšanās periodu, savukārt jaunākiem modeļiem ir 45 dienas.

Tātad, cik daudz laika jums patiešām vajadzētu iegādāties par hipotēku? Tas ir atkarīgs no tā, kāds kredīta rādītājs aizdevēja velk. Jūsu labākais solījums ir uzņemties, ka aizdevēji pavelinās vecāku FICO modeli, tāpēc pārliecinieties, ka visas 14 dienu laikā veiktas hipotekāro kredītu procentu likmes.

Uzziniet vairāk par FICO vērtējums 9

Tas nozīmē, ka pieteikšanās uz hipotēkām joprojām ietekmēs jūsu rezultātu. Cik daudz jūsu rezultātu samazinās, būs atkarīgs no dažādiem faktoriem, ieskaitot jūsu pašreizējo rezultātu un pēdējo reizi, kad piesakāties kredītam.

2. noteikums. Hipotēkas pievienošana kredītmaižai var būt laba lieta

Daļa no FICO rezultātu modeļa - apmēram 10% no jūsu kopējā rezultāta - nosaka jūsu kredīta kombinācija. FICO vēlas uzzināt, vai jums ir pieredze, pārvaldot dažāda veida parādus. Jums nav obligāti jābūt katrs iespējams, parāda veids, bet ar labu dažādu kredītu un iemaksu aizdevumu parasti ir laba lieta. Ja hipotēka ir jūsu pirmā iemaksa aizdevums, tas varētu palīdzēt jūsu kredītam.

Precīza hipotēkas pievienošana kredīta summai ir neprognozējama, bet tas varētu būt pietiekami, lai līdzsvarotu to, cik lielā mērā jūs no hipotēkas pieteiksies.

Saistītie: Kredītpunktu aprēķināšana

3. noteikums. Maksa par laiku var diezgan ātri palielināt jūsu rezultātu

Maksājuma uzskaites vēsture ir lielākais pīrāga gabals, kas veido apmēram 35% no jūsu kopējā rezultāta. Katru mēnesi, veicot hipotēkas maksājumus, palielināsies jūsu kredītreitings, tas pats, kas veicat savlaicīgus maksājumus uz jebkura cita parāda konta.

No otras puses, ir svarīgi saprast, ka kavēti maksājumi ir viens no ātrākajiem veidiem, kā sagraut savu kredītreitingu. Viens no nokavētajiem maksājumiem, par kuriem ziņojis jūsu hipotēkas aizdevējs, var ātri samazināt jūsu rezultātu par 50 punktiem vai vairāk. Un patiesībā, jo augstāks rādītājs ir jāsāk ar to, jo negatīvā ietekme būs novēlotajam maksājumam.

Ja apsverat hipotēku, noteikti apskatiet, kā šie minimālie mēneša maksājumi tiks iekļauti jūsu budžetā. Pārāk lielas hipotēkas izmantošana var piespiest jums palaist garām maksājumiem vai padarīt tās vēlu nākotnē, kas var ātri aizpildīt jūsu kredīta rezultātu.

4. noteikums: jūsu parādu summas palielināsies

Kad mēs runājam par kredīta summas parādu daļu, parasti mēs atsaucamies uz kredīta izmantošanu vai parāda attiecību pret kredītu. Šī attiecība ir saistīta ar jūsu atjaunojamo kredītu atlikumiem, piemēram, kredītkartēm, salīdzinājumā ar pieejamo kredītlīniju. Būtībā jūs vēlaties saglabāt savu parādu zemu un pieejamo kredīta lielumu.

Saskaņā ar myFICO.com, jūsu kredītreitinga kredīta izmantošanas aspekts aplūko dažādus faktorus. Tas ietver kopējās summas, kas jāmaksā, un cik kontos ir atlikumi. Kredīta atlikuma pašreizējais atlikums salīdzinājumā ar sākotnējo bilanci tiks ņemts vērā jūsu rezultātam. Tātad, samaksājot nomaksas aizdevumus, palielināsies jūsu vērtējums.

Protams, iegūstot hipotēku, pieaugs jūsu kopējā parādu summa, kas ietekmēs jūsu kredīta rezultātu. Ir grūti precīzi paredzēt, cik tas ietekmēs jūsu rezultātu. Taču, samaksājot nomaksu aizdevumus, piemēram, šo pavisam jaunu hipotēku, laika gaitā jūsu rezultāts tiks palielināts.

Galu galā apmaksājot jūsu hipotēku var arī palielināt jūsu rezultātu, jo īpaši, ja jums bija vēsturi par laiku maksājumi. Saskaņā ar Experian teikto, jūsu hipotēkas parādīsies jūsu kredīta ziņojumā ar statusu Paid mēneša vai divu no izmaksu pie jūsu hipotēku bilanci. Ja jūsu hipotekārais kredīts nenorāda novēloti maksājumi, tas jūsu kredītnovirzē paliks kā pozitīvs jūsu vēstures gabals 10 gadus.

Saistītie: Kad preces tiek noņemtas no jūsu kredīta?

Izmēģiniet kredītreitinga simulatoru

Nav iespējams precīzi pateikt, kā mājas pirkšana ietekmēs jūsu konkrēto kredītreitingu. Tas ir tāpēc, ka kredītpunktu vērtēšanas formulas ir diezgan sarežģītas, un ir daudz faktoru. Tomēr kredītreitingu simulators, tāpat kā tas, ko piedāvā Credit Karma, var sniegt jums priekšstatu par to, kā uzņemties hipotēku, var ietekmēt jūsu rezultātu. (Kredīta karma ir arī lieliska vieta, kā iegūt bezmaksas kredīta rezultātu pirms procesa uzsākšanas, lai jūs varētu skatīties sekas no pirmavotiem.)

Šie simulatori nav perfekti. Viņi var dot jums priekšstatu par to, kā dažādas kustības, tostarp pirmās hipotēkas izņemšana, ietekmēs jūsu kredītreitingu.

Iegūstiet savu bezmaksas kredīta rādītāju

Atcerieties, ka jūsu kredīta rādītājs laika gaitā svārstīsies dabiski, pat ja jūs atbildīgi izmantojat kredītu. Taču, turpinot atbildīgi izmantot kredītus, kopumā jūsu rādītājs būs tendence uz augšu.

Ieteicams: