Kā pāriet uz jūsu tiešsaistes biznesu

Satura rādītājs:

Kā pāriet uz jūsu tiešsaistes biznesu
Kā pāriet uz jūsu tiešsaistes biznesu

Video: Kā pāriet uz jūsu tiešsaistes biznesu

Video: Kā pāriet uz jūsu tiešsaistes biznesu
Video: Самоделка покорившая интернет! ЗНАЛ БЫ РАНЬШЕ - СДЕЛАЛ СРАЗУ! 2023, Decembris
Anonim

Laipni lūdzam 7th mūsu podcast sērijas iemaksa par sava, peļņu nesošas tīmekļa vietnes vai emuāra palaišanu. Es esmu priecīgs, ka esat iestrēdzis un ceru, ka jūs mācāties daudz.

Iepriekšējos amatiņos esam runājuši par izvēli pareizais domēna vārds, uzstādīt jūsu WordPress vietne, un satura stratēģija. Šodien mēs runājam par satiksmes plūsmu uz šo lielisko vietni, kuru esat izveidojis.

Kur notiek vietnes datplūsma?

Neatkarīgi no tā, vai esat blogošana, preču pārdošana vai YouTube videoklipu publicēšana pasaulē, viens no lielākajiem mērķiem ir palielināt datplūsmu. Jūs vēlaties, lai pēc iespējas vairāk cilvēku izlasītu savus rakstus, klausītos jūsu podcast un pārlūkotu jūsu tiešsaistes veikalu. Tātad, kā jūs vadāt šos cilvēkus uz jūsu vietne

Nu, ir vairāki veidi, kā lietotāji var atrast jūsu vietni. Daži no izplatītākajiem veidiem ir meklētājprogrammas, piemēram, Google, Yahoo vai Bing. Sociālie mediji ir arī ļoti populārs avots un ietver tādas lietas kā Facebook, Reddit, Instagram, Pinterest vai Twitter.

YouTube videoklipi ir lieliska vieta, kur cilvēki var atrast jūs, neatkarīgi no tā, vai vēlaties vienkārši sekot līdzi savam kanālam vai atgriezties savā vietnē. Tas pats attiecas uz podkastus - cilvēki var abonēt iTunes un sekot tev tur. Es varu arī pieminēt URL sava podcast epizodē, kas var novest dažus cilvēkus tiešsaistē un to pārbaudīt.

Jūs varat arī iegūt datplūsmu, izmantojot atsauces saites. Tas ir vienkārši kāds, kurš sasniedz saiti uz jūsu emuāru vai vietni cits emuāru vai vietni, pēc tam pievienojiet saiti uz kādu no savām lapām. Mēs cenšamies iekļaut noderīgas un noderīgas saites lielākajā daļā mūsu Mīklas rullo lapu, vadot jūs, puiši, uz citām vietnēm, kas var būt noderīgas. Tas var būt lielisks satiksmes avots.

Protams, bet kā es varu saņemt šo satiksmi?

Tagad, kad jūs zināt, kur satiksme var nāk no, jūs, iespējams, vēlaties uzzināt, kā to izdarīt gūt šī satiksme. Kā jūs to darāt patiesībā?

Tas ir katra blogger, katra vlogger, ikviena tiešsaistes bizness un jebkurš cits, kas vēlas pelnīt naudu no savas vietnes, un gūst lielu darbu auditorijai. Tas ir process, un tas nenotiks uzreiz. Ar rūpību un pūlēm laika gaitā var izveidot stabilu datplūsmu, un, cerams, pieaugs eksponenciāli.

Es gatavojas sniegt jums manu desmit padomus, kā ģenerēt vietnes datplūsmu. Lai gan es varētu droši izlikt 1000 no tiem jums, es domāju, ka šie desmit ir ļoti iedarbīgi un palīdzēs jums sākt iepazīties ar viedokļiem šodien.

Paturiet prātā, ka jūs varētu izvēlēties dubultot uz jebkuru no tiem. Dažas tīmekļa vietnes tikai jāuztraucas par meklētājprogrammu datplūsmu, piemēram. Viņi velta visu savu laiku un pūles, lai veidotu spēcīgu SEO savai vietnei un tādējādi radītu satiksmi. Citi var koncentrēties tikai uz sociālo mediju sekotājiem un satiksmes novirzīšanu uz viņu vietni.

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties izplatīt savus centienus vairākos virzienos vai koncentrēties tikai uz vienu, tas ir atkarīgs no jums.

1. Izvēlieties vienu sociālo mediju platformu

Šeit ir daudz sociālo mediju iespēju, kā jau iepriekš minēju. Populārākie ir Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest un Reddit. Ir viegli izveidot kontu, un visi no tiem ir bez maksas. Varat arī izmantot lietotnes vai spraudņus, lai automatizētu sava satura kopīgošanu, kas ļauj tos viegli izmantot. Tomēr, ja vien jūs nepalielināsiet reāllaikā un enerģijā platformā, jūs no tā vairs nesaņemsiet visu.

Mans ieteikums ir izvēlēties sociālās mediju platformu, kas vislabāk atbilst jūsu niša, un veltīt 99% laika. Ja esat gatavošanas emuārs ar daudzām receptēm, Pinterest var būt labākā izvēle. Ja jūs kopīgojat jaunus stāstus un rakstiet informatīvus emuāra ziņojumus, Facebook var būt uzvarētājs. (Es personīgi domāju, ka daudzi cilvēki ir vairāk Facebook speciālisti). Puisis es minēju pagājušajā nedēļā Blender Dude? Nu, YouTube ir absolūti platforma, kas viņam vislabāk darbojas.

Daļa no efektīvas sociālā mediju klātbūtnes ir curating saturu no jūsu niša no cits emuāri un mājas lapas. Jā, jūs vēlaties dalīties ne tikai ar savām lietām. Tas dod saviem sekotājiem daudzveidību un ļauj jūsu lapai būt nedaudz informatīvākam nekā tad, ja tiktu publicēti tikai jūsu rakstus un idejas. Tas arī palīdz jums sazināties ar citām vietnēm un emuāru autori savā jomā.

Tātad, izvēlieties vienu sociālo mediju platformu, lai vairāk koncentrētu uzmanību uz to un ienestu. Pievienojiet un sazinieties ar sekotājiem, atveriet sarunas, veidojiet attiecības un kopīgojiet saturu, kas nav tikai jūsu saturs. Tas var būt lielisks veids, kā izveidot lojālu ventilatoru bāzi un novirzīt datplūsmu uz jūsu vietni.

2. Sāciet Facebook grupu

Es zinu, ka daudzi no jums var domāt, ka tam vajadzētu būt pēdējai kategorijai, bet es uzskatu, ka tai vajadzīgs viens no tiem. Jā, Facebook ir sociālo mediju kategorija, bet gan Facebook grupām ir pilnīgi atšķirīgs dzīvnieks.

Grupas ir tikai pēc uzaicinājuma vai apstiprinājuma - ja kāds vēlas pievienoties, jums ir jāatļauj viņiem to darīt, pamatojoties uz jūsu kritērijiem. Es varu pateikt, ka Dough Roller grupa ir bijusi milzīgs panākums. Esmu uzzinājis tonu no šiem puišiem, un visi ir neticami noderīgi citiem locekļiem.

Cilvēki uz visiem laikiem uzdod jautājumus un dažreiz saņem 10 atbildes, pirms varu pat pāriet sarunā. Tas ir lielisks resurss ikvienam.Šobrīd ir aptuveni 600 dalībnieku, un jūs varat pievienoties, ja vēlaties! Mēs esam izveidojuši draudzīgu kopienu, kurā visi palīdz viens otram, un es ļoti ieteiktu uzsākt savu uzņēmējdarbību.

3. Savākt e-pastu

Es to nedarīju, kad es pirmo reizi sāka Dough Roller, bet es to iesaku jums. Sāciet e-pasta vēstuļu sūtīšanu pie nūjas un nosūtiet biļetenu. Protams, sākumā jūs varētu nosūtīt šo biļetenu nedaudziem cilvēkiem katru nedēļu. Bet neļaujiet, lai tas jūs atturētu.

Lielākā daļa datplūsmas, kas nonāk jūsu vietnē, apmeklē un pēc tam atstās. Viņi var vai nevar gūt ieņēmumus jums, un viņi nekad nevar atgriezties. E-pasta vēstuļu savākšana ir lielisks veids, kā attīstīt attiecības ar šo personu un ļaut viņiem turpināt atgriezties savā vietnē.

Laika gaitā informatīvo izdevumu saraksts var kļūt par diezgan nozīmīgu satiksmes avotu. Faktiski e-pasta satiksme ir trešā lielākā satiksmes avota mīkla Roller! Pirms aptuveni trīs gadiem es nedomāju nekādas pūles ievietot biļetenā, bet tagad man ir 25 000 abonentu.

Pašlaik izmantoju GetResponse, par kuru esmu apmierināts. Ja jūs tikai sākat darbu, es ieteiktu tādu vietni kā MailChimp. Tas nedarbojas tiem, kuriem ir lielas abonentu bāzes, bet jauniem vai mazākiem uzņēmumiem tas ir lieliski. Pirms pāriet uz kādu no saviem apmaksātajiem plāniem, varat būt ne vairāk kā 2000 abonenti un 12 000 e-pasta ziņojumu mēnesī.

Mans ieteikums, lai mudinātu jaunos apmeklētājus dot jums e-pastu, būtu piedāvāt kādu noderīgu produktu. Varbūt jūs izveidojat vienas lapas PDF ar atbilstošiem rīkiem, padomiem vai resursiem. Neatkarīgi no tā, ko jūsu lasītāji varētu atrast vērtīgu. Un varbūt jūs to piedāvājat tiem apmaiņā pret pieteikšanos uz savu biļetenu. Tas varētu būt viss, kas nepieciešams, lai sāktu veidot šo lasītāja bāzi.

4. Atrodiet lielāku uzņēmumu un turies tur

Vispirms tas var šķist neiespējami, bet es ieteiktu atrast svarīgu emuāru vai vietni savā nišā un veicināt to saturu. Tas stiprina jūsu uzticamību, iegūst jūsu saturu un perspektīvu no turienes un var novirzīt datplūsmu atpakaļ uz jūsu vietni.

Arvien vairāk lielu tīmekļa vietņu izveido savus sadarbības tīklus. Vietnes, piemēram, AOL, Forbes un Fortune, to dara. Esmu pārliecināts, ka jūsu nišā ir arī daudz iespēju.

Vienkārši ziniet, ka no tā jūs nesaņemsiet satiksmes plūsmu. Tikai tāpēc, ka Huffington Post izpaužas simtiem tūkstošu lapu skatījumu, ne vienmēr nozīmē, ka jūsu raksts viņu vietnē iegūs neticamu šo apmeklētāju skaitu. Bet jūs iegūsit daži. Un jūs saņemsit savu vārdu tur.

Pārliecinieties, vai jūsu iesniegtais saturs ir ļoti labs. Pārliecinieties, ka tas patiešām pārstāv jūs, jūsu uzņēmumu un jūsu spējas.

5. Izmantojiet savas zināšanas, lai piesaistītu satiksmi

Šis ir sava veida saistīts ar pēdējo, bet mazliet atšķirīgs. Ja jums ir zināma pieredze ārpus jūsu vietnes nišas, izmantojiet to arī satiksmes ģenerēšanai.

Piemēram, teiksim, ka tikko sākāt emuāru par naudas taupīšanu. Bet varbūt jūs esat arī eksperts automašīnu atjaunošanā, un tā ir aizraušanās, kāda jums bijusi, kopš tu biji jauns. Jūs varētu atrast lielāku, populāru vietni par automašīnu atjaunošanu un uzrakstīt rakstu tiem.

Tas nedrīkst būt saistīts nišs, bet jūs varat to izmantot jūsu labā. Rakstot šim emuāram, jūsu vārds (un jūsu vietnes nosaukums) tiks parādīts plašākai un plašākai auditorijai. Savukārt tas arī palīdzēs radīt jaunu datplūsmu.

6. Sāciet podcast

Vairāk darbu, es zinu, bet laipni gaidīti blogošana! Ja jūs varat izdarīt laiku, pievienojot podkastus savam repertuāram, jūs varat iegūt savu vārdu vēl lielākai grupai un var būt ļoti vērtīgs rīks.

Ranking iTunes ļaus jums piekļūt auditorijai, kuru citādi nesaņemsit. Mīlu Roller pašlaik saņem aptuveni 10 000 lejupielāžu katrā epizodē, un daži no šiem cilvēkiem citādi nebūtu atraduši (vai atgrieztos) savā vietnē. Bet viņiem patīk podkastus, tāpēc tas darbojas!

Radot noderīgu saturu plašsaziņas līdzekļos, ko daži cilvēki dod priekšroku (un var klausīties, kad viņi pāriet uz darbu), tas palīdzēs nostiprināt lasītāju bāzi. Plus, tas ir ļoti vienkārši.

Kā jau minēts iepriekš, es izmantoju Garage Band manu podcast, kā arī Heil PR 40 mikrofonu. Tomēr jūs varat saņemt lētāku, un tas būs labi. Bet tieši tas ir ieguldījums. Tad vienkārši hit ierakstu un pie tevis iet.

7. Tīkls, tīkls, tīkls

Es nevaru uzsvērt šīs nozīmes nozīmi. Tas ir svarīgs daudzu iemeslu dēļ.

Jūs daudz mācīsities no citiem Emuāru autori savā nišā, vispirms. Mana saikne ar citiem Emuāru autori ir bijusi milzīgs faktors veiksmīgai vietnēm, kas man ir. Es piederu pie apmācību grupas, kas ir apmēram 12 gadu, un mēs sanākam reizi gadā. Es arī katru gadu došos uz FINCON izstādi, un tur satieku daudz emuāru autoru. Sākot ar to, jūs, iespējams, nezinat nevienu, tāpēc jums būs tikai jāievieš sevi. Bet šis tīkls ir noderīgs, lai apgūtu jaunas lietas, un tas var arī radīt datplūsmu.

Piemēram, labs mans draugs ir Jay Money, kurš blogos Budžetos ir Sexy, un tai ir arī vietne ar nosaukumu Rockstar Finance. Viņš vienkārši apkopo saturu no citiem personīgo finanšu emuāriem - tas ir viss. Viņa vietne ir pilnībā balstīta uz saiti uz citiem finanšu blogiem. Viņš izvēlas to, ko viņš domā, ir vislabākais saturs, un ļaujiet man pateikt: reizes, kad viņš ir saistīts ar Mīklas rolleri, tas tiek ievests satiksmes plūdos.

Jūs varat atrast tādas vietnes kā gandrīz katra niša. Nosūtiet viņiem ziņojumu, atsaucieties uz labāko un visatbilstošāko saturu un skatiet to, ko viņi saka. Protams, viņi nesaņems jūsu saites tikai tāpēc, ka nosūtīsit viņiem e-pastu.Jūsu saturam jābūt lieliski. Bet, ja tas tā ir, tie, iespējams, būs saistīti ar to.

9. Vai ne tikai viesu pastu jebkur vietā

Viesu ziņa ir tad, kad rakstāt par citu emuāru vai vietni. Es minēju rakstīšanu par galvenajām vietnēm savā nišā, bet jūs varat arī vienkārši rakstīt citiem, mazākiem emuāriem savā nišā. Tas ir lieliski piemērots tīklu izveidei, kā arī datplūsmas atjaunošanai atpakaļ uz jūsu vietni. Vienkārši pārliecinieties, ka to darāt saprātīgi.

Viesu sūtīšana pirms dažiem gadiem bija slikts reps, pateicoties dažiem cilvēkiem, kuri ļaunprātīgi izmantoja sistēmu. Tie bija viesa norīkojumi visur un visur: labie emuāri, sliktie emuāri, surogātpasta emuāri, emuāri bez datplūsmas utt. Tajos bija iekļauti pieci, seši, septiņi vai vairāk atpakaļsaišu uz savām lapām šajās ziņās. Tātad, kāpēc viņi to darītu?

Nu viņi sapratu, ka Google novērtē meklētājprogrammu izvietojumu, pamatojoties uz saitēm no citām vietnēm. Tātad, ja daudzas citas vietnes tiktu saistītas ar jūsu vietni, tas tika uzskatīts par "vērtīgu" Google un iekļuvis klasifikācijā. Nu, kad ļaudis to saprata, viņi sāka meklēt savas saites viesa ziņās visur, kur viņi to varēja.

Protams, Google uzzināja par šo surogātpastu un pārveidoja viņu rangu sistēmu. Tagad atkļūdošanas pārslodze patiesībā var būt ievainot jūsu izvietojums meklētājprogrammās.

Viesu izlikšana katru reizi vienlaicīgi nekaitēs jūsu izvietojumam un palīdzēs radīt datplūsmu. Bet pārliecinieties, ka esat izvēlējies citas vietnes saprātīgi. Neizsludiniet vietnes, kurās ir neliela satiksme - nav jēgas. Neapstipriniet visus piedāvātos piedāvājumus; jo īpaši par to, kur jūs ievietojat savu vārdu un savu darbu.

Es personīgi uzdodu sev jautājumu, vai es tikšu apmeklējis vietni, ja nebūtu absolūti neviena no SEO priekšrocībām. Ja atbilde ir "jā", es to darīšu. Piemēram, jūs varētu pieņemt piedāvājumu rakstīt Huffington Post tikai tāpēc, ka jums patika šī vietne vai vēlaties iegūt savu vārdu no turienes - tas nebūtu tikai, lai uzlabotu jūsu vietnes SEO.

Ja es piedzīvoju piedāvājumu, kur es gribētu tikai Apsveriet to par SEO, es iet uz priekšu un samazināsies.

Cits viesa norīkošanas avots būtu tie, ar kuriem jūs izveidojat saikni ar reklāmu. Pieņemsim, ka savā vietnē izmantojat uzņēmuma filiāles mārketinga programmu. Daudziem no šiem uzņēmumiem ir savi emuāri, un ar prieku ļaujiet jums to rakstīt.

Viens piemērs ir personīgais kapitāls. Es nedomāju, ka esmu kādreiz tiem rakstījis, bet viņiem ir emuārs. Es esmu pārliecināts, ka es varētu piezvanīt, un viņi laimīgi ļaus man ierakstīt viesus. Tā ir lieliska vietne, perfekta manā nišā, un tajā ir daudz satiksmes. Es daru to tikai par SEO? Noteikti nē. Tātad, tas būtu labs piemērs kaut kur, kur es varētu ierakstīt viesus.

10. Dodiet kaut ko prom

Mēs visi esam redzējuši dāvanas, ko izmanto, lai ģenerētu datplūsmu un interesi par uzņēmumu. Tas ir tāpēc, ka viņi strādā.

Es nedomāju, ka kādu laiku, bet tas ir populārs risinājums. Ja jūs varat piedāvāt lielu balvu, kas attiecas uz jūsu nišu, piemēram, iPad, tam var pievērst uzmanību. Galu galā daudzi cilvēki ir ieinteresēti bezmaksas stuff.

Cilvēkiem ir daudz iespēju ierasties. Viņi var abonēt jūsu biļetenu, sekot savai Pinterest lapai vai atzīmēt savus draugus ziņā (kas veido vēl lielāku auditoriju). Varat arī izveidot pieteikšanās veidlapu, un šajā programmā WordPress ir pat spraudņi.

Jums, protams, nav jāizmanto piedāva, bet tas ir lielisks veids, kā dot sev labu sākumu. Tas var iegūt daudz uzmanības par jūsu emuāru un pat nopelnīt dažus jaunus e-pasta abonentiem.

Sāc

Labi, tāpēc esmu devis jums desmit padomus, kurus jūs varat uzreiz ieviest. Jūs varat sākt šodien, iegādājoties jaunu emuāra datplūsmu. Kā jau es teicu, mēs būtu varējuši pārcelt vairāk nekā 10000 no tiem, bet tagad tie ir izpildāmi un viegli īstenojami. Turklāt viņiem vajadzētu mazliet aizņemties.

Noteikti atgriezieties nākamajā nedēļā mūsu gala ziņā šajā sērijā. Mēs runājam par to, kā gūt peļņu no jaunās vietnes un sākt pelnīt naudu.

Vai esat mēģinājuši īstenot kādu no šiem desmit padomiem savai vietnei? Kāda bija atbilde?

Ieteicams: