Veikt tiešsaistes koledžas kursus par brīvu

Satura rādītājs:

Veikt tiešsaistes koledžas kursus par brīvu
Veikt tiešsaistes koledžas kursus par brīvu

Video: Veikt tiešsaistes koledžas kursus par brīvu

Video: Veikt tiešsaistes koledžas kursus par brīvu
Video: Заброшенный южный коттедж Салли в США — неожиданное открытие 2023, Decembris
Anonim

Atpakaļ uz skolu nekad nav bijis izdevīgāks! Uzziniet, kā jūs varat gūt labumu no bezmaksas koledžas kursiem bez pakāpieniem kājās Campus.

Ja jūs kaut kas līdzīgs man, jums patīk mācīties jaunas lietas. Varbūt tas ir kaut kas saistīts ar jūsu pašreizējo karjeras ceļu. Vai varbūt jums ir saraksts ar jaunām lietām, lai uzzinātu, ka tas ir apmēram jūdzi garš. Ja es varētu, es tikai pilna laika studentu atlikušo mūžu. Diemžēl viņi par to nemaksā.
Ja jūs kaut kas līdzīgs man, jums patīk mācīties jaunas lietas. Varbūt tas ir kaut kas saistīts ar jūsu pašreizējo karjeras ceļu. Vai varbūt jums ir saraksts ar jaunām lietām, lai uzzinātu, ka tas ir apmēram jūdzi garš. Ja es varētu, es tikai pilna laika studentu atlikušo mūžu. Diemžēl viņi par to nemaksā.

Bet, izmantojot mūsdienu universitātes koledžas kursus, jaunas lietas - par brīvu - ir vieglāk nekā jebkad agrāk. Arvien vairāk koledžu, pat ļoti elitāro, piedalās Massively Open Online kursos vai MOOCs. Šie kursi ir koledžas līmeņu nodarbības, kuras varat izmantot bez maksas. Daži no tiem pat piedāvā reālus sertifikātus par nelielu papildu maksu.

Tātad, vai jūs meklējat, lai paaugstinātu savu karjeru vai vienkārši pavadītu savu brīvo laiku, apgūstot kaut ko jaunu, pārbaudiet šīs vietas, lai dotos uz bezmaksas tiešsaistes koledžas kursiem.

Akadēmiskā Zeme

Šī vietne ir viena no MOOC pirmizrādes datu bāzēm. Tam ir vairākas reklāmas, kuras jūs vienkārši vēlaties ignorēt. Tomēr tā ir laba vieta, kur var atrast atvērtus kursus dažādās studiju jomās. Bet, atkal, tā ir vairāk datu bāze par visu.

Jūs varat meklēt Akadēmisko Zemi pēc mācību priekšmeta, un pēc tam atrodiet saites, lai atvērtu kursus no dažādiem tiešsaistes avotiem. Piemēram, Sistēmu inženierijas priekšmets piedāvā saites uz Inženiertehnisko kursu Ievads un komunikāciju sistēmu inženierijas kursu no MIT.

Coursera

Coursera ir sava veida akadēmiskās zemes atjaunota versija. Tā piedāvā kursu direktoriju no dažādām universitātēm un koledžām. Daži no kursiem ir neticami praktiski, piemēram, Python for Everybody, programmēšanas kurss no Mičiganas universitātes. Citi ir interesanti, piemēram, Yale Universitātes labklājības zinātne.

Coursera darbojas interesantā veidā. Jūs praktiski varat piekļūt lekcijām un materiāliem, kas nav klasificēti kādā no kursiem, pilnīgi bez maksas. Tas ir labs veids, kā uzzināt par jaunām lietām, kurām jums patiešām nav nepieciešama sertifikācija. Bet viņi arī piedāvā dažādus apmaksātus kursus, kas dod jums pakāpes uzdevumus un gala sertifikātu.

Daži no šiem kursiem ir sagrupēti specializācijās, kas arī sniedz jums sertifikātu. Piemēram, jūs varat saņemt Google IT atbalsta profesionālo sertifikātu no Google. To pabeidz no astoņiem līdz 12 mēnešiem, un to veido seši kursi.

Kamēr jūs varat piekļūt bezmaksas materiālam pēc saviem ieskatiem, jums būs jāpiesakās specializācijās un sertifikācijas kursos, tiklīdz tie sākas. Bet tie parasti sākas bieži un pastāvīgi.

Coursera ir lielisks veids, kā bez maksas iemācīties jaunas lietas vai papildināt savas profesionālās iemaņas ar akreditēto pakalpojumu sniedzēju sertificēšanu.

edX

Līdzīgi kā Coursera, edX piedāvā dažādas bezmaksas un apmaksātas iespējas. Jūs varat pieteikties kursā bez maksas, bet, ja vēlaties apstiprināt pabeigšanas sertifikātu, par katru kursu būs jāmaksā. Daži no kursiem arī ir tiesīgi saņemt faktiskās kredītdienas no akreditētām universitātēm.

Ar edX varat meklēt kursus pēc skolas vai interešu jomas. Vai arī jūs varat piedalīties ilgākos variantos ar tādām programmām kā profesionālie sertifikāti un mikromastertu programmas. Tie ietver tādas programmas kā Business Analytics no Kolumbijas universitātes un Curtin netīšu interneta.

Atkal edX var būt lielisks veids, kā bez maksas uzzināt par pilnīgi jaunām un izlases lietām. Vai arī jūs varat maksāt nelielu samaksu par sertifikātiem, lai tos pievienotu savai atsākšanai. Vienkārši pārliecinieties, vai maksājat par sertifikātiem, kas faktiski ieskaidros potenciālos darba devējus!

Izturība

Vēlreiz šis MOOC sniedzējs piedāvā gan bezmaksas, gan apmaksātas iespējas. (Vai jūs novērojat tendenci šeit?) Varat meklēt Udacity pilnīgi brīviem kursiem. Viņu kursi parasti tiek orientēti uz tehnoloģijām un dizainu, lai gan tie piedāvā arī daudzus no mārketinga un citiem jautājumiem. Bezmaksas kursi ietver tādas lietas kā Android pamati: lietotāju ievade no Google un kā izveidot iOS lietotni.

Tāpat kā citas šeit uzskaitītās iespējas, Udacity atsaucas uz apmaksātiem, bet tiešsaistē pieejamiem tiešsaistes kursiem. Viņi tos sauc par nanodegreļiem. Šīs kursu grupas ir ierobežotas ar projektiem un sniedz jums reālu akreditācijas datus no uzņēmumiem visā pasaulē.

Piemēram, datu zinātnes nanodegree programma aizņem apmēram trīs mēnešus un maksā 500 ASV dolāru. Jo vairāk iesaistītā datu analītiķu programma ļauj jums iemācīties izmantot Python, R, SQL un Tableau, lai manipulētu ar datiem un analizētu tos. Tas aizņem apmēram 6 mēnešus un maksā $ 500 par termiņu.

Nākotne uzzināt

Šis sociāli orientētais MOOC piedāvā interesantu ieskatu, izmantojot kursu pārskata un citu sociālo mijiedarbību. Daudzi kursi piedāvā gan bezmaksas, gan apmaksātu iespēju. Bezmaksas risinājums parasti ietver ierobežotu laiku piekļuvi mācību materiāliem. Bet tad jūs varat maksāt, lai uzlabotu kursu, kas dod jums pieeju visiem kursa materiāliem, ja kurss ir pieejams FutureLearn. Tas arī ļauj veikt pārbaudes, lai apstiprinātu savu mācīšanos un iegūtu sertifikātu par sasniegumiem, kad esat pabeidzis kursu.

Kā ar citām šeit uzskaitītajām iespējām, FutureLearn apvieno dažādas programmas. Tas arī piedāvā piekļuvi pabeigtiem pēcdiploma grādiem, ja tas ir kaut kas jums interesē.Interesantas skanošas programmas ietver finansu pamati un kultūras un mantojuma izpēti. Grādi ietver dažādus MBA variantus un pat Coventry Universitātes Māszinības grādu.

Kognitīvā klase

Šī opcija piedāvā pilnīgi bezmaksas datu zinātnes un kognitīvo skaitļošanas kursus, tostarp kursus dažādās programmēšanas valodās. Jūs pat varat izvēlēties mācīšanās ceļu, kas apvieno pāris dažādus kursus vienā garākā ceļā, kas var palīdzēt jums attīstīt karjeras iespējas.

Viens no iespējamiem Kognitīvās klases trūkumiem ir tas, ka tie nepiedāvā akreditētus sertifikātus. Jūs varat nopelnīt portfeļa nozīmītes, taču tās nevar lidot uz jūsu CV. Tomēr daudzas ar programmām saistītas darba vietas vairāk izprot attīstītās iemaņas un pieredzi nekā jūsu faktiskajā līmenī. Tāpēc tie joprojām varētu būt vērtīgs veids, kā bez maksas apgūt tirgojamās prasmes.

Iegūstiet vislabāko no MOOC

Ar visām šīm iespējām vissvarīgākā problēma ir izlemt, ko vispirms mācīties. Ar to sakot, pirms sākat lietot MOOC nodarbības, noteikti zināt, kā jūs to izmantosit.

Ja mērķis ir vienkārši paplašināt savu redzesloku, varat veikt jebkuru brīvu kursu, kas jums izskatās interesants. Neuztraucieties par papildu samaksu par sertifikātiem, ja tie neietekmēs jūsu karjeras vēlmes. Bet, ja jūs meklējat, lai pilnveidotu savu karjeru vai pilnībā mainītu laukus, meklējiet programmas ar akreditāciju. Jūs pat varētu runāt ar dažiem cilvēkiem, kas jau ir jūsu jomā, par kuriem kursiem vai mikrodegreļiem viņi iesaka.

Šajās dienās karjeras maiņa ir diezgan izplatīta. Tātad jūs, iespējams, varēsiet iegūt darbu tehnoloģiju jomā, piemēram, ar četru gadu humanitāro zinātņu grādu un dažām ar tehnoloģiju saistītām īpatnībām. Šis ceļš var palīdzēt jums nepieļaut lielu rēķinu (vai uzņemties lielāku studentu aizdevuma parādu!) Uz vēl četru gadu grādu. MOOC var būt lielisks veids, kā to paveikt, taču pārliecinieties, ka veicat savu pētījumu pirms maksājat.

Ieteicams: