Karstā baļļa ekonomika: izmaksas, kas jāmaksā un jāuztur karstā baļļa

Satura rādītājs:

Karstā baļļa ekonomika: izmaksas, kas jāmaksā un jāuztur karstā baļļa
Karstā baļļa ekonomika: izmaksas, kas jāmaksā un jāuztur karstā baļļa

Video: Karstā baļļa ekonomika: izmaksas, kas jāmaksā un jāuztur karstā baļļa

Video: Karstā baļļa ekonomika: izmaksas, kas jāmaksā un jāuztur karstā baļļa
Video: Federico Campagna "The End of the World(s)" 2023, Decembris
Anonim

Man dzīvē nav daudz vēlmju, proti:

  • Jauka sieva
  • Veselīga ģimene
  • Sexy labs izskats
  • Finanšu neatkarība
  • Mērķa sajūta
  • Apbrīnošana un cieņa no visiem
  • Laimīgu noklusējuma nosliece
  • Mājīga māja ar skatu uz okeānu

Pēc šīm astoņām lietām, ko vēl puisis tiešām grib vai vajag? Es neesmu mantojis. Bet pēdējā laikā esmu vēlējies vēl vienu lietu, lai aizpildītu lielo tukšo vietu zem mana klāja: karstā baļļa!

Es nezinu, vai jūs, puiši, saprastu, cik daudz es ziedoju, lai sniegtu jums vispilnīgāko finanšu konsultāciju. Galu galā es nevaru rakstīt par izmaksām, lai turētu un apsildītu karstu ūdeni, nepērkot to. Tas būtu tāds pats kā man, kas raksta par priekšlaicīgu pensionēšanos, turpinot strādāt pie Borg.

Šajā amatā es sniegšu dažus ieskatus manā deviņu mēnešu braucienā, lai beidzot iegādātos burbuļvannu. Es esmu iemācījis tonu tā, lai jūs varētu ietaupīt naudu un padarīt labāko solārija lēmumu jums un jūsu ģimenei.

Vai karstā baļļa ir piemērota tieši Jums?

Pirms iegādāties burbuļvannu, pirmā lieta, kas jums jādara, ir uzskaitīt iemeslus, kāpēc jūs to vēlaties. Pajautājiet sev sekojošo:

* Vai jūs dzīvojat mērenā klimatā? Karstas vannas ir brīnišķīgas no 0 līdz 75 grādiem pēc Fārenheita.Sēžot ar 101 + grādu ūdeni, ja ārējā temperatūra ir augstāka par 75 grādiem, kļūst mazliet neērti.

* Vai jūs veicat daudz fiziskās aktivitātes? Fiziskā aktivitāte var ietvert manuālo darbu jūsu darbam, stingrai fiziskai aktivitātei vai sportam. Karstas vannas nodrošina brīnišķīgu terapiju asiņainiem muskuļiem.

* Vai jums ir labi vēdināms telpa? Karstas vannas parasti ir no 5 'X 6' līdz 8 'X 8'. Jūs vēlaties, lai būtu vismaz pāri pēdas vietas, lai staigātu pa visām četrām pusēm tīrīšanai un apkopei. Tāpēc jums ir nepieciešams vismaz 70-100 kv.m. vietas. Jūs arī vēlaties vietu, kas ir aizsargāta no smagajiem kaimiņiem.

* Vai jums ir laiks un pacietība, lai uzturētu burbuļvannu? Atkarībā no izmantošanas, jums vajadzēs mainīt ūdeni ik pēc 3-4 mēnešiem, filtrus ik pēc 6-18 mēnešiem, pārbaudīt PH atlikumu vismaz reizi nedēļā, notīriet neizbēgamo gredzenu, kas veidojas ap karstā baļļa, un pēc tam gadu mainīt UV spuldzes, kas nogalina baktērijas. Lai veiktu darbu, jūs varat samaksāt uzturēšanas uzņēmumam 30- $ 250 mēnesī mēnesī.

Maksas par karstā vannas turēšanu

No katras kubas var izbaudīt nebeidzamu skaitu. Ja jūs to iegādājaties, jūs, iespējams, arī saņemsiet labāko iespējamo, pateicoties fiksētajām izmaksām, kas nepieciešamas, lai uzstādītu burbuļvannu. Tālāk ir norādītas dažas lietas, kuras jums, iespējams, vajadzēs tērēt naudu.

Image
Image

Platforma: $ 200 - $ 1000

Ja vien jums jau nav pieejama perfekta plakana cementa platforma, visticamāk jums būs nepieciešams izveidot vienu no nulles ar pastiprinātu armatūru. Lai izturētu tūkstošiem mārciņu spiediena, cementa platformai jābūt aptuveni 4 augsta.

Sākotnēji es biju plānojis novietot karstu ūdeni uz mana klāja. Tomēr, būvniecības inženieris teica, mans klāja nebūtu turēt 7000 mārciņas (smagāki par manu Honda Fit) bez pastiprinājuma. Pat tad, viņš teica, ka viņš joprojām neiesakās likt karstā baļļa klāja.

Man ir mans ainavu arhitekts, lai izveidotu man 8 'X 8' X 4 'cementa platformu apmēram 800 - 1000 $, ieskaitot materiālus. Izmaksas tika sajauktas ar manu vispārējo labiekārtošanas ainavu darbu. Viņam bija jāveido kaste, jāuzņem betona maisiņi, ielej un gluda. Vai arī jūs varat darīt visu šo darbu pats, un vienkārši samaksājiet apmēram $ 200 par materiāliem. Bet man nebija vēlmes savainot muguru.

Image
Image
Image
Image

Piegāde: $ 0 - $ 1500

Kubas ir lielas, smagas un apgrūtinošas. Sausais svars ir no 500 līdz 1000 lbs. Karstas vannas neietilpst standarta, trīs pēdu durvju vai nu. Tādēļ, ja tas ir iespējams, jums būs nepieciešams puisis, lai izveidotu pārvietojamu ratiņu / rampas sistēmu, lai jūsu platforma varētu baudīt jūsu karstā baļļa.

Pretējā gadījumā jūsu karstajai kublai var būt nepieciešams izrotāt pār savu māju un atpakaļ uz pagalmu. Šajā gadījumā jums, iespējams, būs jāmaksā piegādes uzņēmumam 1000 ASV dolāru vai vairāk. Jo tālāk atrodas karstais kubls no ielas, jo vairāk jums būs jāmaksā.

Es samaksāju 325 dolārus, lai pieciem puišiem izveidotu rampu pār manu žogu, un mana karstais kubls tika novietots manas mājas pusi.

Image
Image

Elektriķis: $ 1000 - $ 3000

Pirmā lieta, kas jums jāizvēlas, ir 220 voltu karstais karstais kubls, salīdzinot ar 110 voltu karsēto kubli. 210v ātrāk uzsilst ūdeni, ātrāk pārstrādā ūdeni un tam ir vairāk strūklu. Lielākām karstajām kublām ir vairāk iespēju, piemēram, gaismas, mūzika un burbuļi. Plūstošie un spēlētie 110v kubli ir labi. Viņiem vienkārši nav labākās terapeitiskās spējas.

Diemžēl, izmantojot 220v jaucējkrānu, jums būs nepieciešams elektriķis, lai vadītu no jūsu zemapvalka vai galvenā paneļa cieto vadu savā karstajā vannā. Jums būs jāizveido arī GFCI slēdzis. Tas maksā naudu! Atkarībā no attāluma, kāds ir jūsu karstais kubls no elektrības paneļa, un cik daudz ir paredzēts griešanai un urbšanai, elektriķis var maksāt no 1000 līdz 3000 ASV dolāriem.

Es samaksāju licencētajam elektriķim 1500 USD.

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Karstā baļļa: $ 2000 - $ 20,000

Ņemot vērā, ka jau esmu uzstādījis 2825 dolārus, lai instalētu savu karsto kublu, es nolēmu iegūt lielāku karsto vannu ar augstāku kvalitāti, lai gan lielāko daļu laika to izmantotu tikai viens vai divi no mums. Es izvēlējos Sundance Altamar karsto burbuļvannu, kas izvieto piecus par 13 000 dolāriem.Altamar ir daļa no Sundance sērijas līnijas 8800 sērijas ar lielāko daļu strūklu un opciju. Tā ir tā pati burbuļvanna, kas atrodas San Francisco Giants skapītim. Ja tas ir pietiekami labs, lai Giants spēlētāji, tas ir pietiekami labs par mani.

Ja jūs gatavojaties iziet cauri karsta kūļa uztveršanai, jūs varētu arī iegūt vislabāko, ko varat atļauties. Es gribētu panākt vidēja līmeņa: $ 5000 - $ 8000, augstā līmeņa: $ 9000 - $ 12000, vai luksusa pakāpe: $ 13 000 - $ 20 000. Pēdējā lieta, ko vēlaties darīt, ir atgriezt karsto burbuļvannu, jo tā neatbilda jūsu prasībām.

Tiešām domājiet lietas, kas attiecas arī uz izvietošanu. Jums ir jāizveido labākais minējums, kas būs jūsu iecienītākais sēdeklis un kur vēlaties, lai pārklājs tiktu salocīts, lai nodrošinātu privātumu. Kad esat nolēmis, ļoti grūti mainīt lietas!

Kopējās izmaksas: $15,825

Image
Image

Pastāvīgās uzturēšanas izmaksas

Ķimikālijas: $ 150 - $ 250 / gadā

Mana karstā baļļa bija ar piecu dažādu ķimikāliju pudeli. Katra ķīmiskā viela tiek izmantota, lai attīrītu un uzturētu ūdens kvalitāti. Mana ķimikāliju kastīte beigsies aptuveni četrus mēnešus. Tāpēc man būs jāiegādājas vēl divas kastes par 50 ASV dolāriem, lai segtu atlikušos astoņus mēnešus. Tāpēc kopējās izmaksas ir apmēram $ 150 / gadā.

Image
Image

Filtri: 100 ASV dolāri gadā

Manā burbuļvannā ir ārējais un iekšējais filtrs. Man ir jāmaina ārējais filtrs katru 18 mēnešu laikā (60 $) un iekšējo filtru ik pēc sešiem mēnešiem (40 ASV dolāri). Daži varētu teikt, ka man bieži nav jāmaina filtri, tāpat kā jums nav jāmaina sava automašīnas eļļa ik pēc 3000 jūdzēm. Bet es vēlos bieži mainīt savus filtrus, jo tas ir viegli izdarāms, un es rūpējos par ūdens kvalitāti.

UV spuldze: 75 ASV dolāri gadā

UV spuldze ClearRay palīdz nogalināt baktērijas, kas šķērso ceļu. Spuldzes nomaiņa izskatās mazliet sarežģīta, jo man ir jānoņem daudz daļas, lai tur nokļūtu. Ja man nav jāmaksā kāds, maksa ir tikai 75 ASV dolāri.

Izskatās sarežģīti
Izskatās sarežģīti

Paaugstināta elektroenerģija: $ 10 - $ 50 / mēnesī

Atkarībā no ūdens sildītāja ietaupīšanas režīma, kuru izmantojat, un cik lielā mērā vēlaties, lai jūsu ūdens tiktu apsildīts (parasti 99 - 104 F), jūs redzēsiet elektroenerģijas rēķina palielināšanu par 10 līdz 50 ASV dolāriem mēnesī.

Kopējās gada darbības izmaksas: $500 – $1,000

Ieguvumi no vannas

Šeit ir desmit potenciālie ieguvumi, par kuriem es domāju.

1. Vairāk ģimenes laika.Tradicionālie pulcējas kopā ap ēdamistabas galdiņu. Kāpēc ne pagarināt kvalitātes laiku, lai karstā baļļa pēc?

2. Labāk Gulēt. Pēc jaukas mērcēšanas vai masāžas vieglāk aizmigt.

3. Masāžas. Iegūstiet bezmaksas masāžu, ja vēlaties, tik ilgi, cik vēlaties, ar jaudīgu terapijas strūklu.

4. Zemāka stresa.Dzīvot ilgāk.

5. Palielināt Romantiska. Atdzīviniet romantiku ar savu partneri vai ieskatieties datumā.

6. Vairāk laika brīvā dabā. Kāds brīnums, kāpēc pārgājieni ir tik terapeitiski?

7. Lower asinsspiediens.Saskaņā ar "The New England Journal of Medicine", iespējams, vērojams zemāks asinsspiediens, vienlaikus apkarojot D vitamīna deficītu.

8. Karstā baļļa puses. Ziemas vidū ir karalienes puse. Karstas vannas ir lielisks veids, kā palikt savienojumā ar draugiem.

9. Staikācija. Ietaupīt naudu un ceļot galvassāpes. Jums vairs nevajadzēs pavadīt laimību dārgā kūrortā, lai baudītu burbuļvannu.

10. Palieliniet mājas vērtību. Pastāv debates par to, vai peldbaseins palielina vērtību, ņemot vērā pūļa draudus. Bet ekspluatācijas karstā baļķim vajadzētu pilnīgi palielināt jūsu īpašuma vērtību, kad pienācis laiks pārdot. Jebkurš ērtums, kas padara jūsu mājās vairāk atvaļinājumu, ir uzvarēt.

Mīlēt manu karsto tušu

Citā dzīvē es esmu bijis jūras radījums, jo es varu iesūkties manā burbuļvannā uz pāris stundām vienlaikus bez problēmām. Pēc divu mēnešu īpašumtiesību es vidēji astoņas stundas nedēļā manā burbuļvannā. Tas bija brīnišķīgi, izmantojot arī manu neizmantoto vietu aizmugurē. Es gulēju neticami labi pēc labas mērcēšanas un līdz šim ir bijusi fantastiska saruna ar draugiem un ģimeni karstā baļķīnā.
Citā dzīvē es esmu bijis jūras radījums, jo es varu iesūkties manā burbuļvannā uz pāris stundām vienlaikus bez problēmām. Pēc divu mēnešu īpašumtiesību es vidēji astoņas stundas nedēļā manā burbuļvannā. Tas bija brīnišķīgi, izmantojot arī manu neizmantoto vietu aizmugurē. Es gulēju neticami labi pēc labas mērcēšanas un līdz šim ir bijusi fantastiska saruna ar draugiem un ģimeni karstā baļķīnā.

Lielākais stress jums būs kā pirmā karsta vannas īpašniece, nodrošinot, lai ūdens ietilptu testa sloksnes parametros. Tas prasa izmēģinājumus un kļūdas, lai iegūtu lietas pareizi. Bet agrāk vai vēlāk jūs saņemsiet karājas, lai uzturētu tīru, tīru, smaržojošu ūdeni, kas tev un tavai ģimenei dos laiku baudu. Ja jūs izjaucat ķīmisko bilanci, jūs vienmēr varat iztukšot kubli un sākt no jauna!

Viens no iemesliem, kāpēc nekustamais īpašums ir mana mīļākā aktīvu klase, ir saistīts ar mazām lietām, piemēram, karsta kubla baudīšanu. Jūs nekad neveicat šādu ieguldījumu īri, ja vien jums nebūtu naudas, lai sadedzinātu. Lai varētu baudīt labāku dzīvesveidu, pievienotu vērtību jūsu īpašumam, potenciāli gūst peļņu pa ceļu un pēc būtības dzīvo bez maksas, kā rezultātā ir tikai brīnišķīgs piedāvājums.

Tas nav kaut kas, ko jūs varat darīt, ieguldot akcijās, obligācijās, REITs vai nekustamo īpašumu pārcilvēcēšanas fondos, kur es pašlaik lieku naudu darbam. Tādēļ es mudinu jūs ne tikai iegūt savu primāro dzīvesvietu, bet arī nepārtraukti ieguldīt pasīvos ienākumus radošos aktīvos. Tad jūs varat pavadīt vēl vairāk laika savā burbuļvannā, jo jums vairs nebūs jāstrādā tik daudz!

Wealth Building ieteikumi

Pārlūkojiet labāku hipotēku likmi: Pārbaudiet jaunākās hipotekāro kredītu procentu likmes tiešsaistē, izmantojot LendingTree. Viņiem ir viens no lielākajiem aizdevēju tīkliem, kas konkurē par jūsu biznesu. Jūsu mērķim vajadzētu būt iegūt pēc iespējas vairāk rakstisku piedāvājumu un pēc tam izmantot piedāvājumus kā sviras, lai iegūtu zemāko procentu likmi no tiem vai jūsu esošo banku. Kad bankas konkurē, jūs uzvarējat.Procentu likmes ir atgriezušās.

Investīcijas nekustamajā īpašumā vairāk ķirurģiski: Ja jūs nevēlaties pastāvīgi maksāt masveida īpašuma nodokļus, nav priekšapmaksas, lai nopirktu īpašumu, vai nevēlaties likvidēt fizisko nekustamo īpašumu, skatiet RealtyShares, kas ir viens no lielākajiem nekustamajiem īpašumiem crowdsourcing uzņēmumiem šodien. Jūs varat ieguldīt lielākos atmaksas darījumos visā valstī par 5000 $. Vēsturiskā peļņa bija robežās no 9% līdz 15%, daudz augstāka nekā vidējā akciju tirgus peļņa. To var brīvi izpētīt, un viņiem ir labākā platforma.

Precīza pārbaude nodrošina to, ka tikai labākie operatori to dara RealtyShares platformā.
Precīza pārbaude nodrošina to, ka tikai labākie operatori to dara RealtyShares platformā.

Ieteicams: