Cik daudz automašīnas jūs varat atļauties?

Satura rādītājs:

Cik daudz automašīnas jūs varat atļauties?
Cik daudz automašīnas jūs varat atļauties?

Video: Cik daudz automašīnas jūs varat atļauties?

Video: Cik daudz automašīnas jūs varat atļauties?
Video: Trūcīgie varēs atbrīvoties no parādiem 2023, Decembris
Anonim

Cik daudz automašīnas jūs varat atļauties? Atbilde uz šo jautājumu ir būtiska jūsu finansēm. Lai palīdzētu, mēs esam analizējuši vairākus īkšķa noteikumus kopā ar savu pieeju, lai jūs varētu izlemt, cik tērēt nākamajai automašīnai.

Automašīnas iegādei vajadzētu būt aprēķinātam lēmumam. Tas ir nopietns pirkums, un daudziem tas ir nākamais lielākais pirkums māju iegādei. Ir vairāk jāapsver ne tikai transportlīdzekļa izmaksas un ikmēneša maksājums.
Automašīnas iegādei vajadzētu būt aprēķinātam lēmumam. Tas ir nopietns pirkums, un daudziem tas ir nākamais lielākais pirkums māju iegādei. Ir vairāk jāapsver ne tikai transportlīdzekļa izmaksas un ikmēneša maksājums.

Citi apsvērumi ietver arī automašīnas apdrošināšanas, gāzes un regulārās tehniskās apkopes izmaksas. Ar gandrīz jebkuru transportlīdzekli, vai tas ir pavisam jauns vai vienkārši jauns, tas nozīmē lielākas apdrošināšanas likmes. Ja jūs pērkat lietot, jūs varat sagaidīt, ka uzturēšanas izmaksas būs jāmaksā ātrāk, nevis vēlāk.

Bet tas joprojām neatstāj atbildi uz kritisko jautājumu: cik daudz automašīnas var (vai vajadzētu) atļauties?

Noteikumi par īkšķi

Saskaņā ar Edmunds.com (izmantojot Bankrate), vispārējais īkšķis ir tas, ka nevajadzētu tērēt vairāk kā 20% no ikmēneša maksas par automašīnu pirkšanu mājās. Tātad, ja jūsu ikmēneša ienākumi pēc nodokļu nomaksas ir 4000 ASV dolāri, jūsu kopējās automašīnas īpašumtiesību izmaksas uz visām jums piederošajām automašīnām nedrīkst pārsniegt 800 USD saskaņā ar šo noteikumu.

Es nevēlos nomierināt jūsu sapni par spoža sporta automašīnu. Tomēr, lai būtu skaidrs, šis procents ietver visu citu minēto augstāk minēto izmaksu, piemēram, apdrošināšanas, gāzes un uzturēšanas izmaksas.

Dave Ramsey izmanto bilances pieeju. Nevis skatot ikmēneša transporta izmaksas, Dave iesaka iegādāties automašīnas, kas maksā ne vairāk kā 50% no jūsu gada ienākumiem. Tātad, ja jūs veicat 50 000 ASV dolāru gadā, jums nevajadzētu tērēt vairāk kā 25 000 ASV dolāru par automašīnu (-iem).

Mīklas veltņa pieeja

Lūk, mans īkšķis maksā naudu. Tagad es dzirdu, ko jūs sakāt. Jūs tikko beidzāt koledžu un ir lielisks darbs, kas gadā veido 60 000 ASV dolāru. Bet, ja jūs maksājat naudu, jums būs laimīgs brauciens strādāt ar automašīnu, kura maksā 2 000 ASV dolāru. Visi citi vadīs jaunas automašīnas, kas maksā "tikai" 60 "vieglus" maksājumus par 500 ASV dolāriem. Tātad jūs vēlaties, lai es braucu ar ragaviņām (kā viņi to saka savā dienā)? Jā.

DR, ir tas, ko jūs darījāt, kad pametāt skolu? Nē. Un es to nožēloju. Dariet visu iespējamo, lai maksātu naudu par savu automašīnu. Un, ja tas nozīmē braukšanu automašīnā, kas nedaudz salīdzina ar automašīnām, kuras jūsu draugi un draugi brauc, tas tā ir. Tas ir padoms, ko es dodu saviem bērniem. Un tas ir ieteikums, kuru es gribēju sekot.

Automašīnu iegādes kalkulatori

Atzīstot, ka jūs nevarat sekot manam padomam, šeit ir daži tiešsaistes automašīnu kalkulatori, kas palīdzēs jums izlemt, cik daudz automašīnas jūs varat atļauties. Jūs pievienojat dažus informācijas elementus. Tad kalkulators pastāstīs, ko jūs varat atļauties.

MSN naudas automašīnu aizdevumu kalkulators Edmonds.com Auto kalkulators Bank Rate.com Automātiskais kalkulators Cars.com Kalkulatori Auto kredīta kalkulators

Padomi uzturēšanās budžetā

Tagad, kad mēs esam saskārušies ar aukstumu, ir grūti pateikt, ka automašīnas iegāde ir vairāk par to, ko jūs varat atļauties, un mazāk par to, ko jūs vēlaties varētu būt, šeit ir daži padomi, kas paliek jūsu budžetā:

  • Sakārtot finansējumu iepriekš (pieņemot, ka jūs ignorējat manu padomu): Jums nav jāpaļaujas uz izplatīšanu, lai saņemtu finansējumu. Jūs varat salīdzināt likmes starp bankām, krājaizdevu sabiedrībām un aizdevumu organizācijām, pirms jūs pat doties uz koncesiju. Uzziniet pirms laika, ko jūs varat saņemt par apstiprinātu. Tādā veidā jūs varat saglabāt finansējumu no sarunu procesa. Dīleru pārstāvji bieži piedāvā ļoti pievilcīgas finansēšanas likmes, bet ne visi ir tiesīgi saņemt šīs likmes. Ja jūs neatbilstat, jūs varat beigties ar aizņemšanos ar aizdevumu ar augstāku likmi, ja jūs paļauties uz koncesijas finansējumu. Arī tad, kad jums ir automašīnas aizdevums, jūsu mērķis ir, lai saņemtu to atlīdzību, cik ātri vien iespējams. Viena lieta, kas jāapsver, ir tas, vai jūs varat ietaupīt naudu, refinansējot savu auto aizdevumu.
  • Izvairieties maksāt par "papildinājumiem": Neaizmirstiet izmantot papildu maksas un pakalpojumus, ko piedāvā automašīnu pārdevējs. Bieži vien jums tiks piedāvātas tādas lietas kā korozijas aizsardzība, auduma aizsardzība, krāsu aizsargs utt. Mēģiniet noteikt laiku pirms laika, ja tas ir tas, kas jums patiešām nepieciešams, lai spiediena gadījumā jūs neizlemtu izsitumus.
  • Nesamaksā uzlīmes Cena: Vienmēr ir sarunu vieta, tāpēc neuzņemieties, ka uzlīmes cena ir tā, kas jums jāmaksā par transportlīdzekli. Tāpēc pirms testa brauciena jums jāveic pētījumi. Jūs vēlaties uzzināt, ko tirgotājs maksā par transportlīdzekli, un sākt sarunas no turienes. Pareiza cena sarunu uzsākšanai ir no 1 līdz 5 procentiem lielāka nekā tirgotājs samaksāja atkarībā no transportlīdzekļa pieprasījuma.
  • Sarunāties, sarunāties un sarunāties vairāk: Tiklīdz jūsu sirds ir iestatīts uz transportlīdzekļa (tas ir jūsu budžeta ietvaros), noteikti apspriediet katru punktu atsevišķi. Pārdevēji vēlas to visu iekļaut vienā lielā sarunā: finansējums, tirdzniecības vērtība, ikmēneša maksājums utt. Sadaliet katru no šiem darījuma veidiem un apspriežiet tos katram kā atsevišķiem faktoriem.

Kā pēdējais ieteikums, es ieteiktu sākt sarunas ilgi pirms jūs apmeklējat izstāžu zāli. Saņem cenas pa faksu, tālruni vai e-pastu.Tas ļauj salīdzināt piedāvājumus ļoti viegli un izvairīties no stundām izstāžu zālē, kamēr pārdevējs turpina un turpina strādāt starp jums un "vadītāju", kas ir īpaši izstrādāts, lai novērstu lielu nelabvēlīgu situāciju.

Nākamie soļi

Saņemiet bezmaksas auto aizdevuma finansējumu citātus tiešsaistē

Iegūstiet vairākas tiešsaistes cenas bez maksas tiešsaistē dažu minūšu laikā. Visi kredīta līmeņi ir pieņemti.

Skatīt izplatītāju cenu tiešsaistē

Nevajag braukt no izplatītāja uz tirgotāju. Skatiet bezmaksas tiešsaistes cenas jebkurā automašīnā, kas ir jauna vai lietota.

Ieteicams: