Cik maksā, lai iegādātos savu bērnu ceļu labākajās privātajās universitātēs?

Satura rādītājs:

Cik maksā, lai iegādātos savu bērnu ceļu labākajās privātajās universitātēs?
Cik maksā, lai iegādātos savu bērnu ceļu labākajās privātajās universitātēs?

Video: Cik maksā, lai iegādātos savu bērnu ceļu labākajās privātajās universitātēs?

Video: Cik maksā, lai iegādātos savu bērnu ceļu labākajās privātajās universitātēs?
Video: Decisions, Decisions, Decisions! | Kid Correspondent 2023, Decembris
Anonim
Kā profesionāla skolas puiša, manas ausis vienmēr rūpējas katru reizi, kad draugi runā par to, ka savās bērnēs Sanfrancisko izvēlas privātas vidusskolas un koledžas. Tāpat kā daudzas lielas pilsētas Amerikā, Sanfrancisko saskaras ar tādu pašu atšķirību starp valsts skolu sistēmu pasliktināšanos, kas saistīta ar gadiem ilgu nepietiekamu finansējumu un pieaugošo privātās izglītības sistēmu, kuru ir grūti iegūt, lai iegūtu nepietiekamu pozīciju.
Kā profesionāla skolas puiša, manas ausis vienmēr rūpējas katru reizi, kad draugi runā par to, ka savās bērnēs Sanfrancisko izvēlas privātas vidusskolas un koledžas. Tāpat kā daudzas lielas pilsētas Amerikā, Sanfrancisko saskaras ar tādu pašu atšķirību starp valsts skolu sistēmu pasliktināšanos, kas saistīta ar gadiem ilgu nepietiekamu finansējumu un pieaugošo privātās izglītības sistēmu, kuru ir grūti iegūt, lai iegūtu nepietiekamu pozīciju.

Vienīgais risinājums ir paaugstināt nodokļus, lai paaugstinātu algas, piesaistot vēl labākus valsts skolu skolotājus. Mēs vienkārši nepievēršam uzmanību saviem pedagogiem, un tas ir interesants. Vislielākā ironija lielākajās pilsētās, piemēram, Manhetenā un Sanfranciski, ir tā, ka tie, kas maksā visvairāk nodokļu, ir māju īpašnieki, tomēr daudzi māju īpašnieki sūta savus bērnus privātās skolās. Ja mēs varam labāk koncentrēties uz nodokļu palielināšanu cilvēkiem, kas izmanto pakalpojumus, mums būtu daudz spēcīgāka sistēma. Bet loģika nekad neuzvar, kad runa ir par politiku, varu un alkatību.

Es vienmēr esmu dzirdējis par bagātiem vecākiem, kas pērk viņu mazuļa ceļu labākajās skolās, taču es nesaņēmu precīzus dolāru summas līdz nesenam laikam. Skaidrs, ka ikviens vecāks vēlas, lai vislabāk būtu saviem bērniem, tādēļ studiju neelastīgums neatkarīgi no tā, cik daudz cilvēki sūdzas. Izglītība ir galvenais līdzeklis, lai samazinātu plaisu starpību.

Sekojošās sarunas bija bārā pēc tenisa pēcpusdienas privātajā klubā. Lūdzu, glabājiet tos starp tevi un mani. Es esmu netīrums slikts salīdzinājumā ar šiem puišiem, bet vismaz es varu spiest viņu ēzeļus tiesā. Tie ir top 0.1% ienākumu guvēji, kas ir pasaules atšķirība no pat top 1%. Cerams, ka, lasot šo ziņu, jūs paturēsiet atvērtu prātu, un nāks klajā ar dažiem risinājumiem!

NEDERĪGAS IZGLĪTĪBAS HIDDENIS CENA

Vispirms ir jānorāda, ka daudz vieglāk ir nopirkt savu ceļu uz privātu iestādi vai valsts iestādi. Tas ir tāds pats kā publiski tirgotie uzņēmumi regulatoriem daudz rūpīgāk nekā privāti uzņēmumi. Ja kāds vecāks vēlas ziedot jaunu bibliotēkas spārnu, tad ar visiem līdzekļiem privātā skola ņems savu naudu un mazu Džoniju nodēs. Šajā sakarā publiskās skolas ir daudz stingrākas.

Vecāki Nr. 1 - daudzmiljonāru riska ieguldījumu fonda pārvaldnieka sieva

Pirmais piemērs ir no mātes, kura neapšaubāmi jautāja Ziemeļrietumu universitātes (privātā) uzņemšanas amatpersonai, cik daudz viņas vidusskolas dēlam vajadzētu iekļūt. Runājiet par plānošanu nākotnē! Uzņemšanas amatpersonas atbilde bija "$ 250,000 gadā piecus gadus."Tas ir virs $ 60,000 gadā mācību, telpā un kuģa. Citiem vārdiem sakot, kopējās izmaksas, kas jāiegūst šajā top 10 privātajā universitātē, ir aptuveni $ 1,5 miljoni.

Māte patiešām nemaz nebija samaksājusi tādas ekstras, bet viņas vīrs ir. Viņa gribētu, lai viņas bērni dotos uz skolu, kas viņiem šķiet patika vislabāk. No otras puses, viņas vīrs devās uz prestižu universitāti un uzskata, ka, ja viņi var iegūt savus bērnus labākajā universitātē, tad viņiem ir jāpaveic viss, kas nepieciešams, lai tas notiktu.

Vecāks Nr. 2 - ģimenei ir jāmaksā vairāk par miljardu

Otrais piemērs ir no drauga, kura ģimene ir vērsta uz ziemeļiem no 1 miljarda dolāru. Kad es viņam jautāju, cik daudz vajadzētu, lai viens no viņa bērniem nonāktu Harvardā, viņš minēja "$ 600,000 - $ 1 miljons" uz kuru es atbildēju "Tieši tā?" Tev jāsaprot, ka 1 miljons dolāru ir 1 / 1000. viņa tīrā vērtība, vai tikai 1000 $ cilvēkam, kurš ir pelnījis 1 miljonu dolāru. Iespējams, viņš nopelna vismaz 30 miljonus ASV dolāru tikai procentos un dividendēs.

Mans draugs nāca no ļoti pazemīga fona un pastāvīgi norāda uz nevienlīdzību izglītības un iespēju Sanfrancisko. Viņš ļoti pērk savu ceļu uz iespēju. Tomēr tas, ka viņa ģimenei ir tik daudz bagātības, neļauj tam iegūt labāku piekļuvi nekā visi citi. Viņš ir pretrunā un varbūt pat mazliet vainīgs.

Kad es viņu nospiežu, vai viņš gribētu nopelnīt 1 miljonu dolāru, ja kāds no Hārvarda ierēdnis viņam teica, ka tas, kas vajadzīgs nākamā gada uzņemšanai, sacīja, ka viņš gribētu samazināties. Kad es jautāju, kāpēc viņš teica "Tad mani bērni būs labi (tie ir pamatskolā). Varbūt viņi neiet uz Harvardu, bet iegūsies vienā no daudzām citām lielām skolām. Ko skolas, piemēram, Harvard, patiešām pārstāv? Varbūt laba iespēja kļūt par karjeras vadītāju kādā uzņēmumā kaut kur. Tas bija līdzeklis, lai beigtu. Bet tagad mums ir līdzekļi. Es tikai gribu, lai viņi būtu laimīgi. Viņi var būt laimīgi doties uz jebkuru skolu."

Vecāks Nr. 3 - Izveido astoņus skaitļus gadā, kas vada masveida kopfondu

Trešais piemērs ir no tēva, kurš devās uz Ivy līgas skolu. Viņš astoņus skaitļus gadā un ir spēcīgs cilvēks finanšu sabiedrībā. Kad es viņam jautāju, cik daudz viņš gribētu samaksāt, viņš pragmatiski teica, ka ir pārāk agri pateikt. Bet, ja viņa dēls sāk darboties labi vidusskolā, viņš sāks ziedot naudu, lai mērķētu skolās pēc pirmkursiem gadā. "Tu domā, ja viņš sāk darīt slikti augstskolā?" ES jautāju.

"Nē, ja viņš sāk darīt labi. Es negribu iztērēt savu naudu ziedojumiem, ja viņš ir knucklehead," mans draugs atbildēja.

"Pagaidiet, mūsu viss sarunu tēma ir redzēt, cik daudz nepieciešams, lai nopirktu mūsu bērnu ceļu uz augstskolu. Tātad jūs sakāt, ka šīs universitātes joprojām rūpējas par standartiem?" Es retorodos mazliet smieklīgi.

"Protams, viņi to dara, bet man vismaz jāredz, vai mans dēls vispirms ir ballpark!" viņš teica. Diemžēl es nesaņēmu precīzu dolāru skaitli no viņa par to, cik daudz viņš gribētu ziedot, jo viņam nācās doties mājās vakariņām. Bet pietiek ar to, ka viņš gribētu būt gatavs ziedot simtiem tūkstošu dolāru, lai bērniem nodrošinātu labāku izglītības nākotni.

PASAULES VĀRDS ir neskaidrs - ko jūs varētu darīt?

Līdz šim es naivi uztraucu, ka beigās meistokrātija iegūst akadēmiskās aprindas. Ja jūsu bērns ir spilgts, viņa dosies vietās. Ja jūsu bērns ir vidēji, tad, iespējams, viens no simtiem drausmīgu vidējo skolu būs viņu aicinājums. Varbūt starpība starp vidējo un spožu samazinās, cik daudz naudas tu esi gatavs ziedot? Šis ziņojums rāda, ka cena, pērkot jūsu bērnu ceļu labākajās universitātēs, izmaksās no $ 500 000 līdz $ 1,5 miljoniem.

Vienkārši bija izteikt atšķirību starp vidējiem bērniem un gudajiem bērniem skolā. Kā pieaugušie, gandrīz neiespējami pateikt, jo mēs visi zinām, kā dzīvot dzīvi. Mēs nerunājam par to, kā risināt daudzveidīgu vienādojumu risināšanu un apspriežot, kā mēs cīnītos ar iepriekšējo pilsoņu karu. Viss, ko mēs darām, ir saskaņā ar sabiedrības izglītošanās noteikumiem. Cilvēki, piemēram, cieņas, pieklājīgi, uzmanīgi, godīgi un vadīti, mūsdienās ir svarīgāki.

Tagad, kad grūti skaitļi ir piešķirti piekļuvei, tas noteikti šķiet, ja jūs varat atļauties ziedot simtiem tūkstošu dolāru universitātē, kurai jau ir vairāki miljardi devuma naudas, jūsu bērns maksās daudz labāk nekā kāds bērns, kura ģimene maksā 55 000 ASV dolāru gads. Šie bērni ar saviem uzticības līdzekļiem ir paredzēti mūža garumā. Un viņu bērni tiks noteikti arī uz mūžu, ja viņi to nedarīs slikti ieguldījumiem. Kā universitātes administrators, jūs domājat par potenciālā studenta mūža vērtību!

Vienīgais veids, kā šķiet, ka vidusšķiras ģimenes bērns var kļūt par priekšu, ir strādāt smagāk nekā visi citi, vai būt talantīgāki nekā visi pārējie. Mēs nevaram palīdzēt talantiem, bet mēs varam kontrolēt mūsu darba ētiku. Kā vecāki, mēs varam pātagu bērnus veidot, lai viņi nekad nespēlētu, jo trūkst pūļu. Kāds no ģimenes locekļiem ir jāuzņemas upuris par gaišāku nākotni. Tas varētu arī būt, ka tu to izlasi.

Saistītie: Vai privātā grāda skola K-12 ir vērts?

Wealth plānošanas ieteikums

Koledžas mācība tagad ir pārmērīgi dārga, ja jūsu bērns nesaņem nekādas stipendijas vai stipendijas. Tāpēc svarīgi saglabāt un plānot sava bērna nākotni. Iepazīstieties ar personīgā kapitāla jauno plānošanas funkciju, bezmaksas finanšu instrumentu, kas ļauj jums izveidot dažādus finanšu scenārijus, lai pārliecinātos, ka jūsu pensijas un bērnu koledžas ietaupījumi ir sekmīgi. Viņi izmanto jūsu reālos ienākumus un izdevumus, lai palīdzētu nodrošināt, ka scenāriji ir pēc iespējas reālistiskāki.

Kad esat pabeidzis ievadīt savu plānoto ietaupījumu un laika skalu, Personal Capital, kurā darbojas tūkstošiem algoritmu, lai norādītu, kas jums ir labākais finanšu ceļš. Pēc tam varat salīdzināt divus finanšu scenārijus (vecais un jaunais), lai iegūtu skaidrāku priekšstatu. Vienkārši savienojiet savus kontus.
Kad esat pabeidzis ievadīt savu plānoto ietaupījumu un laika skalu, Personal Capital, kurā darbojas tūkstošiem algoritmu, lai norādītu, kas jums ir labākais finanšu ceļš. Pēc tam varat salīdzināt divus finanšu scenārijus (vecais un jaunais), lai iegūtu skaidrāku priekšstatu. Vienkārši savienojiet savus kontus.

Dzīvē nav atpakaļgaitas pogas. Tāpēc vislabāk ir plānot savu finansiālo nākotni pēc iespējas rūpīgāk un beigties ar nedaudz pārāk daudz, nekā pārāk maz! Kopš 2012. gada esmu izmantojis savus bezmaksas rīkus, lai analizētu savas investīcijas, un kopš tā laika esmu redzējis savu tīro vērtību raķete.

Atjaunināts 2018. gadam un pēc tam.
Atjaunināts 2018. gadam un pēc tam.

Ieteicams: