Kā neiztērēt 235 000 $ +, lai paaugstinātu bērnu

Satura rādītājs:

Kā neiztērēt 235 000 $ +, lai paaugstinātu bērnu
Kā neiztērēt 235 000 $ +, lai paaugstinātu bērnu

Video: Kā neiztērēt 235 000 $ +, lai paaugstinātu bērnu

Video: Kā neiztērēt 235 000 $ +, lai paaugstinātu bērnu
Video: Dave Ramsey's Baby Step #4 Explained - Invest 15% of Income into Retirement 2023, Decembris
Anonim

Ko tas maksā, lai audzinātu bērnu? USDA saka, ka tas izmaksā $ 235 000 +, lai paaugstinātu bērnu no dzimšanas līdz 18. Es saku, ka neesat iespēja. Izmantojot šos padomus, jūs varat paaugstināt bērnu daudz mazāk.

Jūs, iespējams, izlasījāt "ekspertu" ziņojumus, kuros sīki izklāstītas izmaksas par bērna audzināšanu, bet cik precīzi viņi ir? Vai jums patiešām ir jātērē 235 000 $, lai audzinātu bērnu? Tālāk ir norādītas mūsu domas par šo tēmu un daži noderīgi padomi, lai samazinātu izmaksas jūsu ģimenei.
Jūs, iespējams, izlasījāt "ekspertu" ziņojumus, kuros sīki izklāstītas izmaksas par bērna audzināšanu, bet cik precīzi viņi ir? Vai jums patiešām ir jātērē 235 000 $, lai audzinātu bērnu? Tālāk ir norādītas mūsu domas par šo tēmu un daži noderīgi padomi, lai samazinātu izmaksas jūsu ģimenei.

Katru gadu kopš 1960. gada USDA ir izlaidusi ziņojumu ar nosaukumu "Izdevumi par bērniem, ko veic ģimenes." Populāri tas ir zināms kā kaut kas tāds kā "Izmaksas par bērnu audzināšanu".

Ziņojumā ir parādīts, cik daudz dažādu ienākumu līmeņu ģimenes tērē saviem bērniem dažādās jomās. Un tas parasti rada diezgan maigu, atgādinot mums visu, ka bērni nav lēti.

2011. gada ziņojums izraisīja vairāk nekā parasto ziņu apjomu, jo tas norādīja, ka no iepriekšējā gada vidējā ienākumu līmeņa ģimenēm pieauga par 3,5 procentiem. Tas ir daudz naudas, kad runājam par simtiem tūkstošu dolāru.

Bet šeit ir teikts: daudzi uzskata, ka šī ziņojuma nozīme ir nepareiza.

Ko ziņojums faktiski nozīmē

Kad jūs lasāt par šo gada ziņojumu, to parasti nenorāda uz akadēmisko nosaukumu. Tā vietā, visticamāk, to sauc par "Izmaksas par bērnu audzināšanu".

Vai jūs redzat to, ko redzu, kad skatos uz šo nosaukumu?

Izmaksas ir, cik daudz jūs maksājat par kaut ko. Gāzes galonu pašlaik maksā apmēram $ 3,60. Diemžēl es nevaru mainīt gāzes izmaksas. Kaut arī dažreiz jūs varat vienoties par zemāku cenu par kaut ko, lielākoties Ziemeļamerikā, cena tagam ir tā, ko jūs maksājat.

No otras puses, izdevumi ir lietas, ko jūs varat kontrolēt. Protams, gāze maksā $ 3,60, bet, ja es esmu ar ierobežotu budžetu, es varu aizpildīt tvertni līdz pusei un samazināt. Es varu iztērēt mazāk naudas par gāzi.

Un šī ir šī USDA ziņojuma problēma. Tas ir domāts, lai reāllaika skatītos to, ko cilvēki tērē saviem bērniem. Viņu izdevumi tiek piespiestas uz augšu, jo palielinās mājokļa, pārtikas, bērnu aprūpes un citu vajadzību izmaksas.

Bet tas nenozīmē, ka, ja jūs iekrītat vidējā ienākuma grupā ($ 59,410 līdz $ 102,870 par 2011. gada ziņojumu) un 2011.gadā bija bērns, tad jums noteikti vajadzēs tērēt 235 000 $, lai paaugstinātu laimīgu un veselīgu bērnu līdz 17 gadu vecumam.

Diemžēl daudzi cilvēki uzskata, ka, ja jūs nevarat atlaist $ 200,000 + (par bērnu) nākamajos 17 gados, jums labāk nav bērna vispār. Bet tas nav taisnība. Šis ziņojums parāda, ko cilvēki dari tērē saviem bērniem, nevis to, ko viņi dara ir tērēt saviem bērniem.

Pretējā gadījumā, kāpēc būtu tik liela atšķirība starp zemu un vidēju ienākumu ģimenēm un vēl lielāku atšķirību starp vidējiem un augstiem ienākumiem ģimenēm?

Ja jūs pārbaudīsit faktisko 2011.gada ziņojumu, jūs redzēsiet, ka no dzimšanas līdz 2. gadam, ar zemu ienākumu ģimenes locekļiem pavada apmēram $ 8000 par bērnu, bet vidējā ienākuma ģimenes tērē aptuveni $ 12 500. Ar ģimeni ar augstu ienākumu līmeni tērē vairāk nekā 20 000 dolāru.

Acīmredzot ģimenēm ar augstu ienākumu līmeni nav spiesti tērēt vairāk naudas tikai tāpēc, ka tie rada vairāk. Viņi izvēlas tērēt vairāk naudas, jo viņi var. (Vai arī tāpēc, ka viņi cenšas sekot līdzi Joneses, bet tas ir pavisam citāds ziņojums.)

Tātad, kāds ir punkts?

Mans punkts šeit nav teikt, ka bērni ir lēti paaugstināt. Tie nav. Katrs mazais cilvēks nāk ar vajadzībām un vēlmēm. Bet ir tonnas un tonnas veidu, kā samazināt summu, kas jums jāpiešķir katram bērnam.

Es ceru, ka šī vēstule daudziem amerikāņiem, kuri vēlas būt vecāki, cer uz cerībām, ka viņi nekad nespēs atļauties bērnu.

Kā vecāks, jūs veicat daudz finansiālu izvēli, kad runa ir par jūsu bērniem. Kamēr jūs nevēlaties būt bērni, ja jūs nevarat nodrošināt būtisku veselības aprūpi, labu uzturu, ērtu dzīvesvietu un vispārēji stabilu vidi, jums nav nepieciešami visi greznojumi un rotaļlietas, lai viņi kļūtu par lielu vecāku veselīgs, laimīgs un mīlēts bērns.

Tātad, ja esat atlaidis bērnus tādu ziņojumu dēļ kā šis vai ja jūs jau esat vecāks, meklējot veidus, kā ietaupīt naudu, šeit ir īss pārskats par to, kā ietaupīt lielākos USDA ziņojuma izdevumus:

Ietaupīt uz mājokli

Mājoklis ir USDA sarakstā vislielākais izdevums, ņemot aptuveni 30 procentus no izdevumiem, kas saistīti ar bērniem. Bet ņemt to no personas, kas dzīvo vienas guļamistabas dzīvoklī ar mazu bērnu, jums nav nepieciešams nodrošināt daudz vietas jūsu bērnam.

Zīdaiņi, it īpaši, aizņem ne tuvu telpu un vēlētos gulēt tuvāk jums, jebkurā gadījumā. Bet pat vecākiem bērniem nav nepieciešams savs numurs; tas nezudīs tos dalīties ar brāļiem.

Ja mājoklis jums ir liels izdevums, apsveriet iespēju samazināt izmaksas. Saskaņā ar Census Bureau, 1973. gadā ģimenes dzīvoja vidēji 1525 kvadrātpēdas.

2010. gadā vidējā mājas platība bija vairāk nekā 600 kvadrātpēdu lielāka, bet tā bija 2169. Mūsu ģimenes nav ieguvušas lielākas, tādēļ nav iemesla, lai ģimene nevarētu ērti dzīvot mazākā telpā.

Ietaupīt uz pārtiku

Ir daudz vieglu veidu, kā ietaupīt uz jūsu ģimenes pārtikas, neatkarīgi no tā, vai jums ir zīdainis vai bezdibenis, kas citādi pazīstams kā 15 gadus vecs zēns. Šeit ir dažas idejas, lai jūs sāktu:

  • Zīdīšanas periods: Pat zīdīšanas ar zīdīšanu nepilnu slodzi dod lielu labumu veselībai un var ietaupīt laimi. Patērētāju ziņojumos teikts, ka tikai barības maisījums, kurš baro bērnu ar šķidrumu, izdzēsīs apmēram 1500 dolārus, pirms viņi varēs pāriet uz regulāru pienu.
  • Make Baby Food:Jūsu bērnu barības izgatavošana ir ļoti vienkārša un ātra. Tvaika augļi vai veggies un biezenis viņiem. Un lielākā daļa mazuļu var ēst neatkarīgi no viņu ģimenēm, kas ēd pēc viņu pirmās dzimšanas dienas. Tas ir lētāks (un parasti veselīgāks) nekā jarred bērnu pārtika.
  • Pavārs mājās:Pavārmāksla mājās ir labāka visai ģimenei, un tā ir daudz lētāka nekā ēšanas out - pat ja jūs pastāvīgi šūpoties caur McD's drive-through.
  • Plānojiet savu maltīti:Ir plāns jūsu iknedēļas ēdienreizēm un mēģiniet saglabāt rezerves ēdienu vai divus pieliekamos vai saldētavā. Man patīk būt bumbieru makaronu mērci un žāvētus makaronus uz rokām, lai mums būtu spageti, ja man nav laika iepirkties.
  • Punktu pusdienas:Ja jums ir vecāki bērni, skolas pusdienas, iespējams, ir lieli izdevumi. Piesakieties saviem bērniem pusdienām, un jūs varat iegūt viņiem vairāk barojošu ēdienu par lētu.
  • Izvēlies lētākas uzkodas:Saglabājiet ledusskapi un pieliekamais ar lētām, veselīgām uzkodām, piemēram, svaigiem āboliem un mājās gatavotām granolām. Atkal, tas ir lētāks un veselīgāks.

Ietaupiet transportā

Transporta izmaksas bērniem veido 14 procentus no kopējiem izdevumiem ziņojumā. Atkal šis mani pārsteidza. Es domāju, bērni nevar pat vadīt savus transportlīdzekļus, līdz viņiem ir 16 gadi, un ziņojums tikai pagājis pa 17 gadu vecumu.

Lai ietaupītu transportēšanas laikā, automātiski neiegādājieties tipisku ģimenes automašīnu, kad esat bērns. Mūsu Toyota Camry ir tikai trīs labi, un sedani ir lētāki nekā miniveni.

Tā kā jūsu bērni vecumā, jūs varētu ietaupīt daudz transporta (un dažādi izdevumi), ierobežojot viņu ārpusstundu aktivitātes. Darbojoties un gaida miljonu pikapu līniju, jūs patiešām varat iztukšot gāzes tvertni un savu maku. Plus, vai jūs nevēlaties, lai nedēļas pāris nedēļas laikā būtu ģimenes laiks?

Ietaupi uz apģērbu

Apģērbs veido apmēram 6 procentus no vidējās ģimenes bērnu audzināšanas izdevumiem. Šī nav nežēlīgā daļa, bet tā joprojām ir vieglā vieta, kur ietaupīt naudu.

Lielākā daļa manas meitas apģērba ir maigi lietotas rokasgrāmatas no draugiem un ģimenes locekļiem. Kad es viņai iepirkšu, es nopirku lietas, kas tiek pārdotas, parasti nākamajam gadam. Pat ja jūs vēlaties ievietot savus bērnus jaunā, firmas apģērbā, varat nopirkt pārdošanas plauktus vai izmantot kuponus vai pat atlaides par kredītkarti, lai saglabātu.

Ietaupiet uz veselības aprūpi

Tas ir grūts, jo jūs ne vienmēr varat kontrolēt veselības aprūpes izdevumus. Bet tas veido 8 procentus no kopējiem bērna audzināšanas izdevumiem. Ko jūs maksājat par veselības aprūpi, lielā mērā būs atkarīgs no jūsu apdrošināšanas plāna, taču, ja vien iespējams, nodrošinot, ka jūsu ģimenei ir pamata veselības apdrošināšana, var palīdzēt saglabāt šo izmaksu pieaugumu.

Arī ņemiet savu mazuļu uz labu bērna pārbaudi. Es zinu, ka viņi bieži vien pārāk bieži pārceļas (lai gan tas notiek trīs mēnešus, kad šķiet mazs, šķiet), taču šīs vienkāršās un lētas tikšanās agrāk var saskarties ar lielākām problēmām, pirms tie kļūst par milzīgiem izdevumiem.

Ietaupiet bērnu aprūpi un izglītību

Atkal šī ir nopietna vieta, kur ietaupīt, bet tā kā tā veido 18 procentus no vidējās ģimenes bērnu aprūpes izdevumiem, ir vērts mēģināt. Kad runa ir par bērnu aprūpi, jūs nevēlaties pārāk daudz taupīt, bet jūs varat iegūt labu vērtību par savu naudu, iepirkšanās apkārt.

Kad esat pabeidzis dienas aprūpi, lētākais izglītības risinājums, protams, ir publiska vai čartera skola. Bet, ja jūsu reģiona skolas nav lielas, jūs varētu apsvērt privātmācību vai izpētīt privātās skolas. Ja skatāties privātās skolās, jautājiet par stipendijām, kas varētu samazināt jūsu izmaksas.

Ietaupi uz dažādiem

Acīmredzot vecāki maksā par dažādiem izdevumiem - personīgās aprūpes priekšmetiem, izklaidei, lasīšanas materiāliem, rotaļlietām utt. - tāpat kā veselības aprūpes jomā. Smart izdevumi ir veids, kā samazināt izdevumus, piemēram, šos.

Pirkt rotaļlietas pārdošanā. Vai veiciet projektus mājās vai dodieties uz parku, nevis skatoties kabeli. Iznomājiet filmas un grāmatas no bibliotēkas. (Bonuss: ja tos vēlaties atgriezt bibliotēkā, jums nav jāuzskata / lasīt tos 3000 reizes.)

Protams, tas ir tikai pārskats par to, kā ietaupīt, kad jūs audzina bērnu. Dažas no šīm idejām ir diezgan pamatotas, un dažas ir pat nedaudz krasas. Bet, ja vēlaties paplašināt savu ģimeni vai baidīties no USDA 235 000 dolāru vērtības, atcerieties, ka ir daudz veidu, kā neiztērēt tik daudz naudas, lai radītu veselīgu, laimīgu un labi noapaļotu bērnu.

Ieteicams: