Kā būt laimīgam

Satura rādītājs:

Kā būt laimīgam
Kā būt laimīgam

Video: Kā būt laimīgam

Video: Kā būt laimīgam
Video: Roman Forum & Palatine Hill Tour - Rome, Italy - 4K60fps with Captions - Prowalk Tours 2023, Decembris
Anonim

Cik reizes esat dzirdējuši kādu no šīm frāzēm:

 • "Jums vajadzētu būt laimīgam ar to, kas jums ir"
 • "Ir cilvēki, kuriem tas ir sliktāk, ka jūs"
 • "Skatiet savus svētības!"
Problēma ir atrisināta, vai ne?
Problēma ir atrisināta, vai ne?

Faktiski, mīļie padomi, piemēram, tas neļauj mums laimēt. Tā vietā mēs vienkārši jūtamies vainīgi par vēlmi būt laimīgākiem. Kā kaut kā vēlas, vairāk nozīmē, ka mēs nedomājam, kas mums ir.

Es esmu šeit, lai pateiktu jums, ka ir labi, lai gribētu vairāk!

Neapmierināts kādā mūsu dzīves vietā, mēs varam iekļūt viss pārējais.

Labās ziņas ir, mēs varam uzzināt, kā būt laimīgākiem. Mēs neesam gatavojas "izpaust" laimi vai rakstīt labo lietu sarakstus mūsu dzīvē.

Tā vietā mēs centīsimies apgūt laimes "Big 3". Koncentrēšanās uz vienu (vai visu) no tām var krasi uzlabot mūsu izredzes un vispārēju laimi.

 1. Mūsu psiholoģija
 2. Mūsu karjeras iespējas
 3. Mūsu attiecības

PSIHOLOĢIJA: izmantojiet savas negatīvās emocijas kā "stāsta"

Mēs parasti esam laimīgi, ja mūsu darbības ir saskaņotas ar vērtībām. Citiem vārdiem sakot, kad mēs to darām dari sakrīt ar to, ko mēs esam gribu.

Bet ko tad, ja mēs nezinām, ko gribam?

Pārsteidzoši, ņemot vērā mūsu negatīvās emocijas, mēs varam atklāt, kas mūs darīs patiesi laimīgu. Šeit ir divas emocijas, kuras var kļūt par laimes atziņām:

 1. Greizsirdība. Kad mēs dziļi skaudējam kādu, tas bieži liecina par to, ka kaut kas mūsu pašu dzīvē trūkst. Es nerunāju par vieglu greizsirdību par cilvēkiem, kuri pelna vairāk naudas. Es domāju dziļu skaudību, kas ēd mūs iekšā. Padomā par to, par ko tu greizsirdi. Vai tas ir viņu darbs? Tas, ka viņi ceļo? Greizsirdības klausīšanās var palīdzēt jums piešķirt prioritātes izmaiņām, kas padarīs jūs laimīgu.
 2. Vaina Kad mēs jūtamies vainīgi, bieži vien tāpēc, ka mūsu darbības ir pretrunā ar mūsu vērtībām. Viens veids, kā atpazīt vainu, ir mūsu "balto melu" dēļ. Vai jūs kādreiz kādreiz esat satikušies un melojuši par savu darbu, jūsu vaļaspriekiem vai kaut ko citu? Šīs šķietami bezjēdzīgās šķirnes norāda, ka mūsu dzīvē kaut kas ir atšķirīgs.

Mans draugs Gretchen Rubins, autors Laimības projekts un Laimīgāk mājās dalījās, kā izmantot šīs negatīvās emocijas, lai veiktu pasākumus savā dzīvē:

(Lai iegūtu vairāk šīs ekskluzīvās intervijas ar Gretchen Rubin, noklikšķiniet šeit)

Pēc šo emociju atpazīšanas mums ir divas reālas iespējas:

1. Atzīt, ka mēs vēlamies kaut ko citu un mainīt savu uzvedību

VAI

2. Racionalizēt, racionalizēt, racionalizēt

Ko jūs domājat, ka mēs darām? Pārbaudiet šīs kopējās racionalizācijas:

 • "Es par to domāju vēlāk"
 • "Es esmu tikai tāda veida cilvēks, kurš" (ir piemērots, labsirdīgs un pozitīvs, sāk uzņēmējdarbību, atgriežas grad skolā, strādā mājās piektdienās utt.)
 • "Es, iespējams, būs tikpat nelaimīgs, ka es daru X"

Fakts ir, ka vieglāk racionalizēt - un neko mainīt - nekā izmēģināt kaut ko citu. Bet, ja mēs patiešām vēlamies būt laimīgiem, mums ir jāmaina.

Izaicinājums jums: Nākamajās 24 stundās pievērsiet uzmanību jebkuram baltajam melam, kuru jūs pastāstīsiet, un ikvienam, par kuru jūs jūtaties skaudīgs Uzrakstiet tos.

Vispirms tas ir neērti. Bet galu galā, ja mēs ilgtermiņā pārtrauksim šo melu izpausmi sev, - darot to, ko mēs patiešām vēlamies darīt, - mēs būsim daudz tuvāk patiesai laimei. Tas sākas ar izpratni par to, par ko mēs guļam, pirms mēs varam veikt šīs izmaiņas. Tad mēs sākam pievienot lietām, kuras patiešām vēlamies dzīvē.

KARJERAS: atrast darbu, kuru jūs mīlat

Cik reizes jūs esat atgriezies mājās no darba un vienkārši "izaudzis".

Daudziem no mums katru vakaru mēs katru stundu pavadām vai nu mēģinot "atspiest" no ilgas dienas. Vai arī izšķiest tos siltumizolācijā un sūdzībās.

Mēs zinām, ka tas mums nav laimīgs, bet ko mēs varam darīt?

Ja jūs varat atrast Dream Job, kas izaicina jūs, iemāca jums lieliskas prasmes un ieskauj jūs ar apbrīnojamiem cilvēkiem, ietekme uz katru jūsu dzīves jomu būtu milzīga.

Padomājiet par to: darbā pavadāt 8 stundas diennaktī. Varbūt vairāk laika nekā tu pavadi mājās.

Sapņu darbam nav jābūt kaut kas rezervēts laimīgajiem. Jums var būt izdevīga karjera - pat ja jūs nezināt, kas tas vēl izskatās.

Kopējā karjeras konsultācija ir "atrast savu kaislību." Kā jūs to darāt? Ko darīt, ja nezināt, kas ir jūsu kaislība? Ko darīt, ja jums ir daudz "kaislību"?

Šajā īsajā videoklipā es parādīšu, kāpēc jautājums par aizrautību ir nepareizs jautājums un ko tā vietā darīt:

Izaicinājums jums: Ja jūs neesat pilnīgi apmierināts ar jūsu paveikto darbu, es gribētu, lai jūs atrastu vienu personu, kurai jau ir darbs, kas, jūsuprāt, jums patiks un nosūtīsit viņiem e-pastu (izmantojot šo skriptu). Uzdodiet tos kafijai. Uzziniet, vai šis lauks ir kaut kas jums faktiski vēlas turpināt.

Jūs ļoti ātri redzat, ka cilvēki patiešām vēlas, lai jūs palīdzētu - ja jūs uz tiem vērsīsit pareizi. Un no viņiem ir ļoti daudz prieka mācīties, un tas ir vienkāršs veids, kā padarīt sevi veiksmīgākus, jo īpaši, ja tas ir kaut kas, ko vēlaties veikt ilgtermiņā.

ATTIECĪBAS: Iepazīstieties un pavadiet laiku kopā ar RIGHT cilvēkiem

Viena no sliktākajām sajūtām gaida piektdienas vakarā, cerot, ka kāds teiks jums kaut ko darīt.

Es to izdarīju daudzus gadus. Tas bija īpaši satraukums, kad es pārcēlos uz Ņujorku - pilsētu ar lielisku naktsdzīvi un daudzām lietām.

Bet kur es biju? Sēdēt manā istabā, skatoties Netflix, nevis izklaidējot.

Es beidzot sapratu, ka man vajadzētu būt aktīviem par manām attiecībām, ja man būtu jāpārvalda sava laime un viņiem ir brīnišķīgi draugi.

Mums visiem ir jātērē laiks ar RIGHT cilvēkiem, kuri izaicina mūs izmēģināt jaunas lietas un ko mēs varam izklaidēties.

Pretējā gadījumā mēs izjutīsimies garlaicīgi un iestrēdzis, veicot tās pašas vecās lietas gadu pēc gada.

Bet kur mēs to atrodam? Un ko jūs tiešām sakāt, kad jūs tos apmierina?

Lai palīdzētu jums vislabāk izmantot savas attiecības, es izveidoju bezmaksas sarunu ceļvedi, kas ir piepildīts ar vārdiskiem skriptiem, kurus varat izmēģināt. Tas palīdzēs jums satikt jaunus cilvēkus, padarīt ilgstošus draugus un izklaidēt jūsu attiecībās. Tā ir lieliska formula ilgstošai laimei.

Ieteicams: