Kā nopirkt daļējas Berkshire Hathaway akcijas ar ShareBuilder

Satura rādītājs:

Kā nopirkt daļējas Berkshire Hathaway akcijas ar ShareBuilder
Kā nopirkt daļējas Berkshire Hathaway akcijas ar ShareBuilder

Video: Kā nopirkt daļējas Berkshire Hathaway akcijas ar ShareBuilder

Video: Kā nopirkt daļējas Berkshire Hathaway akcijas ar ShareBuilder
Video: Веб-программирование — информатика для бизнес-лидеров 2016 2023, Decembris
Anonim

Kā jūs zināt, esmu nolēmis ieguldīt apmēram 50% no peļņas no The Dough Roller B daļās Berkshire Hathaway. (Otra puse iet uz labdarību.) Es saku, ka aptuveni puse iet uz B daļu, jo neliela daļa no 50%, ko es paturēšu, aizņem Prosper un Kredit Club. 2007. gada beigās man bija 910 $, lai ieguldītu B akcijā. Problēma ir tā, ka viena B daļa, pat ja tirgus kritums, maksā vairāk nekā 4000 ASV dolāru. Viens no risinājumiem būtu pietiekami ietaupīt akciju un ieguldīt to ar Zecco bez maksas. Tomēr es nolēmu izmantot atšķirīgu pieeju un izmantot ShareBuilder.

Kā norāda nosaukums, ShareBuilder ir zemu izmaksu veids, kā veikt nelielas ikmēneša investīcijas. Viena no lieliskām funkcijām ir tā, ka jūs varat ieguldīt daļās akcijās. Tāpēc man nav jāiegādājas 4,00 dolāri vai vairāk, pirms pērkat B akciju. Tā vietā es varu veikt nelielas ikmēneša iemaksas B akcijā par cenu tikai 4 ASV dolāri par pirkumu. Konta izveide bija vienkārša. Tas ir saistīts ar manu norēķinu kontu, un es varu pārskaitīt līdzekļus uz un no ShareBuilder konta ar dažiem klikšķiem no peles. Tāpat, kamēr mana nauda sēžas ShareBuilder naudas tirgus kontā, kas gaida ieguldīšanu, es pelnāju pienācīgu procentu likmi (aptuveni 4% tagad). Ņemiet vērā, ka ShareBuilder nesen nopirka ING Direct, tāpēc vietnes ShareBuilder vietne ir oranža. Kā ING Direct konta īpašnieks, man patīk, ka abi uzņēmumi ir apvienojuši spēkus.

ShareBuilder Automātiskais ieguldījumu plāns

Lai ieguldītu savus līdzekļus ar automātisko pilotu, es izveidoju automātisko investīciju plānu ShareBuilder. Ar šo plānu es izvēlos savus ieguldījumus (man tikai B daļa) un cik bieži es gribu veikt pirkumu. Es izvēlos mēneša plānu, kas katru mēnesi ieguldīs 500 ASV dolāru. Es sāku darboties šajā līmenī daļēji tāpēc, ka puse no maniem ieņēmumiem iet uz labdarību. Tā kā vietne aug un rada vairāk ienākumu, tomēr es palielināšu šo summu (vai samazināšu, ja ieņēmumi samazināsies). Kad esat iestatījis plānu, jūs esat pabeidzis.

Tagad ir tava kārta

Esmu izvēlējies izsekot My ShareBuilder, Prosper un Credit Club kontiem The Dough Roller daļēji, lai parādītu, cik relatīvi nelieli konsekventi ieguldījumi var pieaugt par ievērojamām summām. Man ir aizdomas, ka tas, kas ir sākts tikai daži simti dolāru, turpmākajos gados pieaugs daudzos tūkstošos un desmitiem tūkstošu (ja ne vairāk) dolāru. Neatkarīgi no tā, vai jūs vienkārši skatīties, vai arī jūs pievienojat, ir atkarīgs no jums. Tomēr katru mēnesi ir daudz iespēju iegādāties nedaudz naudas. Šeit ir daži:

Capital One 360: ja vēlaties ietaupīt naudu, iespējams, lai izveidotu ārkārtas fondu, Capital One 360 konts ir lielisks veids, kā iet. ING maksā konkurējošu procentu likmi; konta atvēršana ir vienkārša, un līdzekļu pārsūtīšana uz kontu un no tā ir ērta.

ShareBuilder: ja jūs plānojat regulāri veikt ikmēneša investīcijas akciju tirgū, ShareBuilder ir lieliska zemo izmaksu opcija, kā jau iepriekš aprakstīts.

Kreditēšanas klubs: LC ir P2P aizdevumu un aizņēmumu sabiedrība. Sākotnēji tas tika uzsākts Facebook platformā, bet kopš tā laika tas ir kļuvis pieejams citur. Esmu sākusi ieguldīt aizdevumos LC un informē tev par manu progresu.

Ieteicams: