Kā nopirkt savu pirmo automašīnu: Ultimate Guide

Satura rādītājs:

Kā nopirkt savu pirmo automašīnu: Ultimate Guide
Kā nopirkt savu pirmo automašīnu: Ultimate Guide

Video: Kā nopirkt savu pirmo automašīnu: Ultimate Guide

Video: Kā nopirkt savu pirmo automašīnu: Ultimate Guide
Video: I Built My DREAM Porsche 911 Turbo & Failed HORRIBLY.. 2023, Decembris
Anonim

Auto pirkšana ir stresa un neskaidra. Tādēļ mēs esam apkopojuši šo pilnīgo ceļvedi par to, kā pirkt savu pirmo automašīnu, tostarp padomus pirmajiem automašīnu īpašniekiem.

Neatkarīgi no tā, vai esat vidusskolas students, kurš meklē veco pedopiju vai jaunizveidoto MBA ar nepieciešamību pēc ātruma, pirmās automašīnas iegāde var būt sarežģīta. Ir jāapsver dažādi faktori, tostarp:
Neatkarīgi no tā, vai esat vidusskolas students, kurš meklē veco pedopiju vai jaunizveidoto MBA ar nepieciešamību pēc ātruma, pirmās automašīnas iegāde var būt sarežģīta. Ir jāapsver dažādi faktori, tostarp:
 • Jūsu budžets
 • Jūsu izvēlētais auto veids
 • Automašīnas izmaksas
 • Automašīnas dzīves izmaksas
 • Neatkarīgi no tā, vai jūs iegādājaties jaunu vai lietotu
 • Vai jums ir tiesības saņemt finansējumu?
 • Atrodiet labāko piedāvājumu

Satura rādītājs

 • Pirmkārt, nauda
  • Kādas iespējas ir labāk?
  • Iegūstiet savu kredītu
  • Ievietojiet tik daudz, cik vien iespējams
  • Saprast savu budžetu
  • Apmeklējiet finansējumu
  • Nākamajā reizē plānojiet ietaupīt vairāk
 • Tālāk - The Car

  • Apzināt vēlmes un vajadzības
  • Veic savus pētījumus
  • Iepirkties
  • Sarunāties
 • Auto pirkšana
  • Pirkšana no izplatītāja
  • Pirkšana no privāta pārdevēja
 • Pēc pirkšanas

  • Apdrošiniet automobili
  • Kas notiek ar pīķu apdrošināšanu?
  • Reģistrējies automašīnu
  • Rūpēties par savu automašīnu
 • Automašīnu pirkšanas resursi

Un tad, protams, ir viss process, kā faktiski atrast automašīnu, nodrošinot finansējumu, ja tas ir nepieciešams, un parakstīt dokumentus. Tas var būt diezgan pārsteidzošs!

Nekad nebaidies! Mēs esam šeit ar galīgo ceļvedi par to, kā pirkt savu pirmo automašīnu. Mēs sāksim sagatavot finansiāli. Pēc tam mēs runājam par to, kā izvēlēties automašīnu, kas jums labi darbojas. Visbeidzot, mēs jums pateiksim pa faktisko iepirkšanās un pirkšanas procesu.

Pirmkārt, nauda

Tas neuzņemas raķešu zinātni, lai zināt, ka būtībā ir divi veidi, kā nopirkt automašīnu: skaidrā naudā un ar finansējumu. (Līzings ir arī iespēja, bet tas īsti nav iegādāties, tāpēc mēs īsumā to pieskarsimies šī raksta beigās.)

Kura iespēja ir labāka?

Tā kā automašīnas nolietojas, ļoti īsā laikā zaudē savu reālo vērtību, parasti vislabāk ir iegādāties naudu. Un, ja jūs meklējat iegādāties lāpstiņu, kas tikai jūs nogādās no punkta A uz punktu B, nauda var būt jūsu vienīgā iespēja.

Aizdevējiem parasti ir ierobežoti izmantoto automašīnu vecums vai nobraukums, ko viņi finansēs. Tātad, ja jūs meklējat $ 2000, lielas nobraukumu iespējas, jums ir jāplāno, lai ietaupītu naudu. Par laimi, jo jūsu cena ir tik daudz zemāka, jums nav jāsaglabā tik daudz.

Bet ko tad, ja vēlaties vai nepieciešams jaunāks transportlīdzeklis? Varbūt jūs nevēlaties maksāt 30 000 $ par pavisam jaunu modeli. Bet, ja vēlaties, lai jūsu automašīna ilga vairākus gadus, ieguldot jaunākā, mazākā nobraukuma iespēja, iespējams, būs gudrs lēmums.

Šajā gadījumā joprojām ir ieteicams ietaupīt naudu, ja iespējams. Šie ikmēneša maksājumi par automašīnu var ātri ēst jūsu budžetu. Ar to sakot, lielākā daļa amerikāņu, kas brauc, finansē savus transportlīdzekļus.

Dažreiz automobilim ir nepieciešams ātrāk, nevis vēlāk. Tāpēc ir labi finansēt, ja jūs pareizi darāt. Bet, kad finansējat, ņemiet vērā šos piecus padomus, kurus mēs veiksim, lai:

 1. Iegūstiet savu kredītu.
 2. Ielieciet pēc iespējas vairāk naudas.
 3. Saprast savu budžetu.
 4. Apmeklējiet labāko finansējuma darījumu.
 5. Plāno ietaupīt vairāk naudas jūsu nākamajam transportlīdzeklim.

Iegūstiet savu kredītu

Pirms sākat iepirkties automašīnai, ir svarīgi, lai jūsu kredīts būtu kārtībā. Mēs esam plaši rakstījuši, kā to izdarīt, tāpēc kādu brīdi mēs jūs novirzīsim uz dažiem citiem resursiem.

Bet, vispirms, sapratīsim, kāpēc tas ir tik svarīgi. Ar labāku kredītu jūs saņemsiet labāku finansējumu. Tas nozīmē, ka jūs saņemsit zemāku procentu likmi. Un tas var ietaupīt jums daudz naudas par visu jūsu auto aizdevuma dzīvi.

Pieņemsim, ka plānojat saņemt auto kredītu 10 000 ASV dolāru apmērā. Ar 630 punktu punktu jūs varat saņemt 7 procentu APR par šodienas likmēm. Ar rezultātu 700, jūs varat saņemt 4 procentu APR. (Ievērojiet, ka tie ir tikai piemēru piemēri, lai parādītu matemātiku.) Jūs plānojat četru gadu termiņu.

Saskaņā ar mūsu aizdevuma maksājumu kalkulatoru, jums būs jāmaksā apmēram $ 239 mēnesī ar augstāku GPL. Ar zemāko APR jūsu maksājumi būs 225 ASV dolāri mēnesī. Turklāt jūs maksājat daudz mazāk procentu par aizdevuma laiku.

Kā jūs varat redzēt, ir vērts ņemt laiku, ja tas ir iespējams, lai saņemtu savu kredīta score kārtībā. Tālāk ir norādītas dažas darbības, ko varat veikt, lai to paveiktu:

 1. Vispirms iegūstiet sava rezultāta kopiju, lai jūs zināt, kur jūs stāvat.
 2. Tālāk, labojiet visas kļūdas jūsu kredīta ziņojumā.
 3. Pēc tam veiciet visus savus maksājumus laikā no šejienes ārā.
 4. Apsveriet iespēju pieprasīt nemateriālās vērtības korekcijas esošajiem neatbildētiem maksājumiem.
 5. Izmaksājiet savas kredītkartes, lai palielinātu kredīta izmantošanas attiecību.

Tā kā jūs strādājat, lai uzlabotu savu kredītreitingu, sāciet izsijāt tik daudz naudas, cik vien iespējams, par savu pirmo maksājumu.

Ievietojiet tik daudz, cik vien iespējams

Tāpat kā tad, kad iegādājaties māju, iegādājoties automašīnu, jūs vēlaties likt naudu uz leju. Šī ir jūsu izveidotā nauda, kuru varat iegādāties automašīnā. Tas samazina nepieciešamo finansējuma kopējo summu. Un, ja vien iespējams, ir ļoti laba ideja par augstu iemaksu.

Tam ir divi būtiski iemesli: nolietojums un procentu izmaksas.

Pirmkārt, pieņemsim runāt par nolietojumu. Tā kā automašīnas ir pakļautas lielam nodilumam, tās patiešām ātri zaudē vērtību.

Tas jo īpaši attiecas uz jaunākiem transportlīdzekļiem.Piemēram, šī Edmunda infografiskā informācija liecina, ka tiklīdz jūs pametat partiju, pavisam jauna automašīna zaudē apmēram deviņus procentus no tā sākotnējās vērtības! Pēc viena gada automašīna zaudēs aptuveni 19 procentus no tās vērtības, un pēc diviem gadiem tā zaudēs 31 procentus no savas vērtības.

Faktiskās nolietojuma likmes ir atkarīgas no markas un modeļa. Automašīnas, kas ilgst ilgāk, saglabās savu vērtību labāk. Tomēr joprojām vidējā automobiļa vērtība būs tikai 37 procenti no tā, ko jūs par to samaksājāt pie koncesijas piecus gadus pēc pirkuma veikšanas.

Tātad, ko tas nozīmē automobiļu pircējam? Tas nozīmē, ka jūs varat ātri nokļūt augšupvērstā aizdevumā.

Augšupejošs aizdevums ir tad, kad jums ir jāmaksā vairāk naudas par īpašumu, nekā tas ir vērts. Pieņemsim, ka 100% finansējat jaunu automašīnu par 30 000 ASV dolāriem. Gadu vēlāk jūs nolemjat to pārdot, lai iegūtu kaut ko citu. Tagad tas ir tikai vērts 24 300 $. Tā kā jūs neuzliekat naudu, iespējams, ka bankai būs jāmaksā vairāk, nekā tas ir vērts. Tātad, pirms varat pārdot automašīnu, jums faktiski jāmaksā bankas nauda.

Tas nav labs finansiālais stāvoklis. Tas patiešām ierobežo jūsu spēju izdarīt izvēli, iegādājoties automašīnu nākotnē.

Par laimi, jūs varat mazināt šos efektus, veicot labu samaksu par transportlīdzekli. Ja jūs pērkat lietotu automašīnu, 10% automašīnas pirkuma cenas ir gudra. Ja jūs pērkat jaunu, sasniedziet pirmo ieskaitu līdz pat 20 procentiem.

Šīs pirmās iemaksas summas novērsīs jūsu amortizāciju, lai jūs nekad neaizkavētu aizdevumu. Protams, jo lielāks ir jūsu sākotnējais maksājums, jo mazāks jūsu aizdevums. Tas nozīmē, ka ir mazāki ikmēneša maksājumi, mazāk laika procentu, un pat mazāka iespēja, ka jūs saņemsiet kredītus no augšas.

Saprast savu budžetu

Jūsu budžetam būs milzīga ietekme uz to, cik daudz automašīnas jūs varat iegādāties. Un šim mīklai ir divi gabali: vispārējais auto aizdevums un ikmēneša maksājumi.

Pirmkārt, jums jāaplūko, cik daudz jūs varat atļauties maksāt par automašīnu maksājumiem mēnesī. Tas nozīmē, ka ir jāizvērtē jūsu pašreizējais budžets un jānosaka, cik daudz jūs varat ērti piešķirt šiem jaunajiem izdevumiem.

Potenciālajiem aizdevējiem būs arī viedoklis, šeit. Lielākoties aizdevēji nevēlas, lai jūs vairāk par trešdaļu vai nedaudz mazāks par jūsu samaksāto parādu. Tātad, ja jūs veicat daudz kredītkaršu parādu vai dārgu hipotekāro maksājumu, jums var būt vairāk ierobežota ikmēneša automašīnas maksājumu.

Jūs arī vēlaties apsvērt, cik liels kopējais parāds jūs esat gatavs uzņemties. Ja jūs mēģināt kļūt par parādu bez maksas, mazāk ir labāk. Tiešām, mazāk parāda ir diezgan daudz vienmēr labāks.

Neatkarīgi no šiem skaitļiem, jūs vēlaties noteikt stingrus ierobežojumus gan ikmēneša maksājumam, gan kopējam parāda apmēram. Tas palīdzēs jums palikt vadībā, kad atrodaties darījumos ar tirgotāju, kas mēģina jūs pārcelt.

Apmeklējiet finansējumu

Daudziem pirmreizējiem pircējiem ir kārdinājums doties pie izplatītāja un saņemt jebkādu finansējumu, ko tie piedāvā. Bet šī nav laba ideja. Viena lieta, tirgotāju finansēšanai ir mazāk labvēlīgi nosacījumi. Un jūs saņemsiet labāku piedāvājumu, ja jums būs nepieciešams laiks, lai iepirkties.

Lai to izdarītu, jums vienkārši nepieciešams iegūt iepriekšēju kredītlīgumu auto aizdevumam ar diviem vai trim dažādiem aizdevējiem. Vienmēr ir laba ideja pārbaudīt ar savu banku vai kredītiestādi. Un, ja jūs neesat krājaizdevu sabiedrības loceklis, jūs varētu kļūt par vienu tikai auto finansēšanai. Viņi mēdz piedāvāt vislabākos nosacījumus, un viņi, visticamāk, sadarbosies ar jums, ja jums nav lielisku kredītu. Ja jums ir labs kredīts, jūs pat varat iepazīties ar tādām vietnēm kā Lending Club vai Prosper, lai iegūtu vairāk iespēju.

Galvenais ir salīdzināt terminus no dažiem dažādiem aizdevējiem, lai jūs iegūtu vislabāko iespējamo darījumu. Jūs meklējat aizdevumu ar nedaudzajiem, ja tādas ir, un zemāko iespējamo procentu likmi. Jūs varētu arī jautāt par dažādiem aizdevuma noteikumiem. Dažreiz īsāks termiņš tiks nodrošināts ar zemāku procentu likmi, tāpēc maksājums var nebūt tik liels.

Un neuztraucieties, ka iepirkšanās apkārt negatīvi ietekmēs jūsu kredīta rezultātu. Ievietojot pārāk daudz kredīta pieteikumu var ding jūsu score. Bet vērtēšanas algoritmi, piemēram, FICO, dod jums iespēju nopirkt lielus aizdevumus, piemēram, šo.

FICO dod jums iespēju apmeklēt 14 līdz 45 dienas. Visi jūsu pieprasījumi par viena veida aizdevumu šajā laika posmā tiks uzskatīti par vienu pieprasījumu. Tā ir laba lieta! Tā kā jūs nezināt, kura vērtēšanas modelis potenciālo aizdevēju būs pull, vislabāk ir ievērot 14 dienu noteikumu. Pirms iegādājaties automašīnu, veiciet visu savu prequalification iepirkšanos divu nedēļu laikā.

Apmeklējot, jūsu mērķis ir atrast vislabāko finansējuma darījumu, ko varat iegūt. Ieteicams pieprasīt finansējumu, kas atbilst jūsu maksimālajam automašīnas pirkšanas budžetam. Ja jūs nokļūsiet lētākajā transportlīdzeklī, jo labāk.

Ar iepriekš apstiprinātu aizdevumu atvieglojot sarunas, gan koncesijas ietvaros, gan ar privātpersonu. Persona, ar kuru jūs sarunājat, zina, ka jums ir finansējums, tāpēc viņi redzēs jūs kā nopietnu potenciālo pircēju.

Kad esat iepriekš apstiprināts, jūs saņemsit aizdevuma piedāvājuma paziņojumu. Tas varētu būt tukša pārbaude ar ierobežojumu, sertifikātu vai burtu. Šajās dienās, iespējams, iegūsit kodu, lai aktivizētu savu aizdevumu tiešsaistē.

Tas nenozīmē, ka jūs izmantojat naudu. Tas vienkārši nozīmē, ka nauda ir pieejama.

Nākamajā reizē plānojiet ietaupīt vairāk

Lai gan mēs runājam par pirmās automašīnas iegādi, apsveriet iespēju arī nākamajā reizē uzlabot pieredzi. Ja iespējams, jums vajadzētu domāt, lai jūsu dzīvē būtu tikai viens auto aizdevums. Pēc šī pirmā transportlīdzekļa jūs varat izmantot pašu kapitālu automašīnā, kā arī visu savu ietaupīto naudu, lai samaksātu naudu par nākamo transportlīdzekli.

Lai to izdarītu, mēģiniet atstāt lielāku vietu jūsu budžetā, lai jūs varētu ietaupīt vairāk nākamajā automašīnā. Piemēram, teiksim, ka varat ērti atļauties maksāt par automašīnu 300 ASV dolāru mēnesī. Tā vietā, lai sāktu šo pilnu summu, mēģiniet pabeigt maksājumu ar 225 ASV dolāriem mēnesī. Pēc tam ietaupiet papildu 75 ASV dolārus mēnesī. Vienkārši uzskatu, ka daļa no jūsu automašīnas maksājuma.

Tas nešķiet daudz. Bet pieņemsim, ka jūsu auto aizdevums tiek atmaksāts pēc trim gadiem. Tev būs sava kapitāla savā automašīnā, kā arī $ 2700, kas tiks saglabāti jūsu nākamajam transportlīdzeklim. Pēc tam, kad jūsu automašīna tiek atmaksāta, jūs varat ietaupīt visu 300 ASV dolāru mēnesī, ko esat piešķīris automašīnai. Šī perioda beigās jums būs pieejami 6300 dolāri skaidrā naudā, kā arī automašīnas pašu kapitāls. Tātad, jūs, visticamāk, varēsiet pāriet pie savas nākamās automašīnas bez parādu piedziņas!

Tālāk - The Car

Tagad, kad esat ieguvis šī procesa finansiālo daļu, sapratu, ir pienācis laiks noskaidrot, kāda veida automašīnu vēlaties iegādāties. Jums būs jāpiešķir prioritāte jūsu automašīnas vajadzībām un vajadzībām, un pēc tam aplūkojiet dažādu veidu automašīnas, kas būs piemērotas. Tad jums vajadzēs iepirkties, lai atrastu automašīnu, kas vislabāk atbilstu.

Apzināt vēlmes un vajadzības

Jums jau ir kāda ideja par to, kādu automašīnu jūs varat atļauties. Tātad tas palīdzēs ierobežot lauku tieši no nūjas. Bet tur, iespējams, joprojām ir plašs pieejamo transportlīdzekļu klāsts, kas atbilst jūsu budžetam.

Tagad ir pienācis laiks izlemt, kas jums patiešām nepieciešams transportlīdzeklī, un pēc tam dažas lietas, ko jūs varētu vēlēties.

Kā piemēru es izmantošu manu ģimeni. Mēs faktiski plānojam automašīnu veikalu kādreiz nākamajos sešos līdz divpadsmit mēnešos. Lūk, ko mums patiešām vajag:

 • Automašīna, kas ilgst vismaz piecus gadus
 • Pietiekami daudz sēdvietu sešām vai vairāk personām pietiek ar mūsu ģimeni plus diviem vai vairāk
 • Pienācīgs pilsētas gāzes nobraukums, jo mans vīrs ir visu mūsu pilsētu par savu darbu

Tas tiešām nav daudz par mūsu vajadzību sarakstu. Bet mūsu vēlmju sarakstā ir daudz, tostarp:

 • Automātiskās bīdāmās durvis
 • Sildīšana aizmugurē un gaisa regulēšana atsevišķi
 • Ādas apdare - bērni
 • MP3 un tālruņa uzlādes spraudņi
 • Zem iegulta iebūvēta glabāšanas vieta
 • Labs lieluma stumbrs
 • Un mūsu piecu gadu vecumā būtu patīkami būt TV ekrāni aizmugurē

Es gribētu arī, lai bērni un pieaugušie būtu aprīkoti ar limo stila logu. Bet, diemžēl, domāju, ka šīs iespējas ir sliktas.

Tātad, kādas ir jūsu vajadzību un vēlmju saraksta izskats? Iespējams, ka tas būs līdzsvarots mazliet kā mūsu. Jums būs dažas lietas, kuras jums patiešām vajadzēs no automašīnas, bet daudzas lietas, ko vēlaties.

Veic savus pētījumus

Tagad, kad jūs zināt, ko jūs vēlaties un nepieciešams no transportlīdzekļa, atrast dažus modeļus un modeļus, kas atbilstu. Jo plašāks ir jūsu meklēšanas vaicājums, jo vieglāk būs iegādāties automašīnu.

Izpētot, jūs vēlaties aplūkot vairākas dažādas lietas, tostarp:

 • Attāluma nobraukums, ko varat sagaidīt no šīs markas / modeļa jūsu cenu diapazonā
 • Faktiskās piecu gadu izmaksas par transportlīdzekļa īpašnieku, kuru jūs varat atrast šeit
 • Patērētāju reitingi uz transportlīdzekļa
 • Informācija par to, cik ilgi transportlīdzeklis ilgstošs
 • Kopējā transportlīdzekļa pieejamība jūsu cenu diapazonā un jūsu reģionā

Ir svarīgi ne tikai izvēlēties marka un modeli, kas, šķiet, ir tas, kas jums nepieciešams un atbilst jūsu budžetam. Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad jūs pērkat lietotu automašīnu un vēlas, lai šis automobilis piederētu vēl piecus vai vairāk gadus. Šajā gadījumā veiciet pienācīgu rūpību, lai nodrošinātu, ka jūsu transportlīdzeklis ilgs pietiekami ilgi, lai atbilstu jūsu vajadzībām.

Iepirkties

Tas atšķiras atkarībā no tā, vai jūs pērkat jaunu vai lietotu automašīnu. Ja jūs pērkat pavisam jaunu automašīnu (kas nav labākā ideja, starp citu!), Jums vienkārši jāatrod pāris tirgotājiem, kuri piedāvā šo zīmolu un modeli. Ja jūs pērkat lietot, jūs vēlaties nopirkt tiešsaistē par šī transportlīdzekļa sarakstiem.

Kad jūs pērkat apkārt izmantotajam transportlīdzeklim, apsveriet tieši to iegādāties no personas. Ar pareizo rūpību, tas var būt drošs process, kas ietaupīs jūs, iespējams, tūkstošiem dolāru. Jūs varat iegādāties no atsevišķiem pārdevējiem, pat ja jūs finansējat transportlīdzekli. Šeit ir saraksts ar vietnēm, kuras jāapsver, iepērkoties transportlīdzeklim.

Ja jūs pērkat no izplatītāja, jautājiet, vai tā piedāvā jebkāda veida garantiju transportlīdzeklim uz jebkuru laiku. Ja nē, varat izmēģināt citu izplatītāju.

Pērkot no personas, ir svarīgi, lai pirms automašīnas iegādes būtu pārbaudīta automašīna. Tas ir papildu izdevumi automašīnas pirkšanas procesā, bet tas ir labi vērts jūsu laiku. Iepazīstieties ar šo rakstu, lai uzzinātu, kā un kur var pārbaudīt transportlīdzekli, pirms iegādājaties.

Sarunāties

Jūs varat un jums vajadzētu apspriest, pērkot automašīnu, neatkarīgi no tā, vai jūs to pērkat koncesijā vai no individuāla personāla. Jebkurā gadījumā vienmēr vajadzētu vienoties par cenu.

Ar tirgotāju, iespējams, varēsiet iegūt papildu atlaidi, lai samaksātu skaidrā naudā pat tad, ja šis skaidrā nauda ir jūsu iepriekš apstiprinātā aizdevuma piedāvājumā. Jūs varat arī lūgt tirgotāju par finansējumu, kas paredzēts tirgotājiem. Neizsakiet viņiem vispirms, kāds ir jūsu piedāvājums. Šajā gadījumā tie var samazināt sākotnējās aizdevējas procentu likmes! Šeit varat iegūt vairāk padomu sarunām ar izplatītāju.

Sarunās ar privātu pārdevēju, varat arī vienoties par cenu.Lielākā daļa pārdevēju ir gatava atbrīvoties no savas automašīnas, cik drīz vien iespējams, tāpēc viņi, visticamāk, samazināsies par viņu pirmo cenu cenu. Jūs varētu arī vienoties par automašīnas atstāšanu par tādu pašu cenu, ja pārdevējs samaksās par pārbaudi un visiem būtiskajiem remontiem, kas parādās pārbaudes laikā.

Auto pirkšana

Faktiskais pirkumu process atšķiras atkarībā no tā, kur jūs iegādājaties automašīnu - no izplatītāja vai personas. Šeit ir daži padomi abām situācijām:

Pirkšana no izplatītāja

Kad jūs iegādājaties no izplatītāja, jūs pierakstīsiet dokumentus pārdevēja birojos. Kad jūs nolemjat veikt dīleru finansējumu (kas ir labi, ja tie piedāvā labāku darījumu nekā jūsu iepriekš apstiprināts piedāvājums), jūs parakstīsieties gan par finansēšanu, gan pārdošanu birojā.

Šis process ir diezgan vienkāršs. Vienkārši pārliecinieties, ka jūs skatāties uz visiem dokumentiem un uzdodiet jautājumus par iespējamām papildu maksām. Pārdevēji bieži steidzas ar dokumentu apstrādi, un jūs varētu nonākt vairāk, nekā jūs darījāt, ja neesat piesardzīgs. Vienkārši ejiet lēni un veltiet laiku, kad nepieciešams.

Pirkšana no privāta pārdevēja

Pēršanās no privātas puses var būt nedaudz atšķirīga. Tas jo īpaši notiek, ja automašīna joprojām tiek finansēta, un pārdevējam nav īpašumtiesību. Tas ir labi, lai iegādātos automašīnu ar apķīlājumu, bet tas padara procesu mazliet sarežģītāku.

Pirmkārt, jums būs jāpārbauda bankā, kurai pieder apgrūtinājums. Viņi nodod īpašumtiesības uz jums vai jaunajam aizņēmējam pārdošanas brīdī. Tomēr tas var aizkavēt pārdošanu. Jūs to varat pārtraukt, darot darījumu bankā, kurai pieder apgrūtinājums. Kad pārdevējs izmanto ieņēmumus, lai nomaksātu aizdevuma atlikumu, viņi var parakstīt īpašumtiesības uz jums vai jūsu aizdevēju, ja nepieciešams.

Pērkot no privātas puses, jums arī būs jāpārliecinās, ka aizpilda īpašuma tiesību nodošanas dokumentu. Tam vajadzētu būt ar nosaukumu. Tajā tiks iekļauta informācija par to, cik daudz jūdzes ir transportlīdzeklī automašīnā un cik transportlīdzekli pārdod.

Tāpat pārliecinieties, ka reģistrācija automašīnā ir atjaunināta. Ja tas nenotiek, jūs varētu būt uz āķa par jebkādām vēlākām maksām, kas saistītas ar to. Patiesībā ir ieteicams to pierādīt pirms jūsu plānotā pārdošanas datuma. Tādā veidā pārdevējs var rūpēties par šo jautājumu, ja faktiski tā ir par maksājumu reģistrāciju.

Pēc pirkšanas

Tagad, kad jūs patiešām iegādājāties pirmo automašīnu, ko jūs darāt pēc fakta? Jums patiešām ir jāveic daži soļi. Lūk, kas jums jādara:

Apdrošiniet automobili

Patiesībā, ja šī ir pirmā automašīna, kas jums piederēs, jums būs jāiegādājas apdrošināšana pirms automašīnas iegādes. Tirgotājs neļaus jums izbraukt no partijas bez automašīnas apdrošināšanas, un jums nevajadzētu vadīt arī privāti pārdotu transportlīdzekli bez apdrošināšanas.

Vairumā valstu automašīnas vadīšana bez atbildības ir nelikumīga. Un, ja jūsu automašīna tiek finansēta, aizdevējs parasti pieprasa pilnīgu apdrošināšanas segumu, kas segtu viņu ieguldījumus kopējo zaudējumu gadījumā.

Ja jūs jau esat kāda cita automašīnas apdrošināšanas polise, piemēram, jūsu vecāki, jūs varat pārskaitīt vai pievienot apdrošināšanu savam transportlīdzeklim pārdošanas brīdī. Bet, ja jums pašlaik nav automašīnas apdrošināšanas, pirms iegādes varat vēlēties iepirkties. Jūs varat iegādāties politiku, kas sāksies dienā, kad iegādājaties transportlīdzekli.

Atkal jums būs jāpierāda šī apdrošināšana, lai izvairītos no partijas koncesijā. Un jums tas var būt nepieciešams jūsu aizdevējam, lai finansētu jebkādu pārdošanu, tostarp privātu transportlīdzekļu pārdošanu.

'

Kas notiek ar pīķu apdrošināšanu?

Daudzas reizes tirgotāji piedāvās jums apdrošināšanas segumu. Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad automašīnā neveic lielu iemaksu.

Iegaumē agrāk, kad mēs runājām par nolietojumu? Tiklīdz jūs nobraucat automašīnu no partijas, tas būs vērts mazāk nekā tagad. Tātad, ja veicat nelielu maksājumu vai nemaksā maksājumu, jums var būt automātiski otrādi. Ja jūs sagraujat savu automašīnu, kamēr tas joprojām ir otrādi, jūsu parastā auto apdrošināšana maksās, kāda bija automašīna bija vērta negadījuma laikā. Tas varētu būt mazāks par jūsu auto aizdevuma atlikumu!

Šajā gadījumā apdrošināšanas prēmijas par starpību var būt saprātīgi papildu izdevumi.

Starpības apdrošināšana ir papildu apdrošināšanas veids, kas samaksās šo "starpību" starp automašīnas vērtību un kopējo aizdevumu summu, ja jūs kopā saņemat transportlīdzekli. Ja jūs veicat nelielu iemaksu, pērkot automašīnu ar zemu tālākpārdošanas vērtību vai paceljot savas automašīnas jūdzes ātri, var būt jēgas no apdrošināšanas prēmijas.

Starpības apdrošināšana arī ir jēga, ja jūs izņemat ilgtermiņa auto aizdevumu. Jo ilgāks termiņš, jo lēnāk būs jāmaksā kredīta pamatsumma. Tas nozīmē, ka jūs varētu ilgstoši apgriezties otrādi. (Protams, ja jums ir jāfinansē sava automašīna vairāk nekā trīs vai četrus gadus, jums vispirms ir jājautā sākotnējā pirkuma cena!)

Bieži vien, kad jūs aizverat transportlīdzekli, tirgotāji piedāvās apdrošināšanu pret apdrošināšanas prēmijām. Bet jūs varat arī iegādāties apdrošināšanas prēmijas neatkarīgi neatkarīgi no jūsu regulārās auto apdrošināšanas sabiedrības vai kā papildu politikas.

Reģistrējies automašīnu

Jūs, iespējams, esat redzējuši automašīnas no dīlera partijas, braucot ar papīra numura zīmēm. Viņiem vienmēr ir svarīgs datums. Šī ir pēdējā diena, kad tirgotājam izsniegtā reģistrācija ir derīga. Pēc šī datuma jaunajam īpašniekam ir jāreģistrējas kopā ar valsti, lai likumīgi vadītu automašīnu.

Kad jūs iepērcieties automašīnai, pārbaudiet savas valsts DMV vai BMV tīmekļa vietni, lai uzzinātu savas iespējamās reģistrācijas izmaksas.Daži automobiļi maksā dažus simtus dolāru! Ja jums tas ir nepieciešams, samaziniet savu pirmā iemaksa, lai jums būtu pietiekami daudz naudas par šo papildu izmaksu.

Arī sazinieties ar savu DMV, lai redzētu, kas jums ir nepieciešams, lai reģistrētu automašīnu. Bieži vien jums ir nepieciešama pašreizējā autovadītāja apliecība, adreses apliecinājums un varbūt vēl viena papildu identifikācijas forma.

Kad esat iegādājies reģistrāciju, to vajadzētu glabāt automašīnā. Un pārliecinieties, ka ikgadējās reģistrācijas un licences atjaunošanas budžetā jums jāmaksā! Pēc automašīnas iegādes šīs ikgadējās izmaksas lielākoties būs daudz mazākas. Bet uzziniet, kad reģistrējat, cik daudz viņi būs, un pievienot tos kā vienreizējus izdevumus savam budžetam.

Rūpēties par savu automašīnu

Vislabākais veids, kā nodrošināt, ka no pirmās automašīnas jūs saņemat visvairāk jūdžu, ir rūpēties par to. Konsultējieties ar automašīnas īpašnieka rokasgrāmatu (jūs varat droši atrast šo informāciju tiešsaistē, ja trūkst jūsu lietotās automašīnas), lai uzzinātu, kad jums vajadzētu plānot regulāri veikt automašīnas apkopi.

Pēc tam atrodiet mehāniķi, ar kuru vēlaties strādāt, lai veiktu remontu. Tas ir noderīgi strādāt ar vietējo mehāniķi, kas zina savu automašīnu un tā vēsturi. Un, kad jūs atradīsiet kādu, kuram uzticaties, varat paļauties uz viņiem, lai saņemtu padomu par to, kad veikt būtisku regulāru apkopi, piemēram, laika jostu nomaiņu un citām lietām, kas palīdzēs jūsu automašīnai pēc iespējas ilgāk.

Atkal, kad iegādājaties savu automašīnu, jums katru mēnesi jāapmaksā uzturēšanas izmaksas. Pat ja jūs iegādājaties jaunu, riepu izmaksas, eļļas maiņa, bremžu kluču izmaiņas un citi regulāri priekšmeti var pieaugt patiešām ātri!

Izņemot to, baudīt savu jauno automašīnu!

Automašīnu pirkšanas resursi

 • Edmunds: Iegūstiet bezmaksas tirgotāju cenu citātus dažu minūšu laikā no jūsu mājām
 • LendingTree: saņemiet vairākus finansējuma piedāvājumus, lai atrastu labāko piedāvājumu

Nākamie soļi

Saņemiet bezmaksas auto aizdevuma finansējumu citātus tiešsaistē

Iegūstiet vairākas tiešsaistes cenas bez maksas tiešsaistē dažu minūšu laikā. Visi kredīta līmeņi ir pieņemti.

Skatīt izplatītāju cenu tiešsaistē

Nevajag braukt no izplatītāja uz tirgotāju. Skatiet bezmaksas tiešsaistes cenas jebkurā automašīnā, kas ir jauna vai lietota.

Ieteicams: