Kā rīkoties tāpat kā Robert Mailer Anderson, SFJazz Trustee

Kā rīkoties tāpat kā Robert Mailer Anderson, SFJazz Trustee
Kā rīkoties tāpat kā Robert Mailer Anderson, SFJazz Trustee

Video: Kā rīkoties tāpat kā Robert Mailer Anderson, SFJazz Trustee

Video: Kā rīkoties tāpat kā Robert Mailer Anderson, SFJazz Trustee
Video: Сила говорить голым — Шон Тайлер Фоули — Virtual Frontier E45 2023, Decembris
Anonim
Kad 6'4 ", Roberts pirms raķešu palaišanas ierodas uz servisa kasti. Neapšaubāmi, ko darīt, es stāvu pāris kājas no sākuma un gaida savu likteni. Kad tenisa bumba bloķē pret mani, es aizveras acis un vienkārši spilvenu, bērnu šūpoles. Līdz brīdim, kad es daru, Roberts jau ir pie tīkls, kas gaida, lai mans sūdi būtu prom.
Kad 6'4 ", Roberts pirms raķešu palaišanas ierodas uz servisa kasti. Neapšaubāmi, ko darīt, es stāvu pāris kājas no sākuma un gaida savu likteni. Kad tenisa bumba bloķē pret mani, es aizveras acis un vienkārši spilvenu, bērnu šūpoles. Līdz brīdim, kad es daru, Roberts jau ir pie tīkls, kas gaida, lai mans sūdi būtu prom.

Es pirmo reizi tiku pirms Roberta tikko vairāk nekā pirms gada sasnieguši abpusējs draugs, kurš arī mīl tenisu. Mēs esam spēlējuši vairākas reizes kopš tā laika, un tas vienmēr ir bijis domnas. Tāpat kā parasti ikreiz sapulcējies, man ir jāapmeklē tas, ko viņš dara. "Es esmu rakstnieks, vai vismaz cenšos būt, kad es neesmu pārāk aizņemts, rūpējoties par bērniem!"Roberts pazemīgi atbildēja. Viņš turpināja teikt, ka viņš strādā ar gadījuma ekrāna spēli, bet cīnās, lai atrastu laiku.

"Bēdīgs rakstnieks tāpat kā es" Es atceros domāju sev. "Varbūt mūsu draugs var palīdzēt jums iegūt virknes nozarē?"Es ierosināju pagriezties pret mūsu savstarpējo draugu, kuru mēs mīlam. Viņi abi smaidīja un nospieda plecus.

Katru reizi, kad mēs tikāmies, mani brīnījās, kā Roberts rakstīja, bet nekad nav jautāja. Atstājiet vīrieti vienīgi, lai veiktu savu darbu, Es teicu sev.

PIESARDZIBA

Kādu dienu tenisa kluba reģistratūras pavadonis mani satvēra skaistu melnu itāļu kupeju. Šī bērna riteņi bija milzīgi, un es nevarēju palīdzēt, bet apbrīnot apšuvumu ādas sēdekļos. Kā automašīnu fanātiķis, kurš astoņus gadus devās septiņās automašīnās, es vienmēr sliecas izkliedēties, kad es saskarē ar smalkiem automobiļiem. Par laimi, neviens man nav pistoles, kas manu galvu saputotu, mēģinot ieelpot šo jauno automašīnu smaržu no krekinga loga.

Jauki auto sam sam Priekšējais birojs mani pārsteidza.

Skaistums noteikti! Es atbildēju tā, it kā man tikko bija nozvejotas pārāk daudz bezmaksas paraugu Trader Joe's.

Ko dara Roberts? Jautāja priekšstāvis pavadonis.

Huh? Šī ir Roberta automašīna? Vai tu domā augsts Roberts ar neregulāriem melnā loka stikliem? Viņš ir rakstnieks, Es teicu, joprojām mazliet pārsteigts.

Ar šo dienu Roberts un es nebija spēlējuši, jo abās mums bija atsevišķas sacensības. Ar citronu Gatorade rokā es devos mājās, lai uzzinātu SF hroniku tiešsaistē, kur uz Rotaļlietas mājas lapu atradu Roberta attēlu!Kas šeit notiek, Es brīnījos, kad izlasīju rakstu par Roberta dzīvi un viņa labdarības darbu kā SFJazz Centra līdzekļu iniciatīvas līdzpriekšsēdētājs.

Izrādās, ka Roberts jau uzrakstīja vislabāk pārdoto romānu ar nosaukumu Boonville, papildus scenārijam! Visu šo laiku es domāju, ka viņš ir tieši tāds pats kā man, tikai kāds puisis meklē lielo pārtraukumu.

Roberts nekad nerunāja par viņa literārajiem panākumiem. Viss, ko mēs kādreiz darījām, bija kaujas to uz tenisa korta un pēc tam atkārtojām spēles. Teniss ir tas, kas savieno mūs kopā. Roberts, labais cilvēks, tu slēpjas suns!

ATBALSTAM SFJazz CENTRU SAN FRANCISKO

Pirmo reizi es atceros, ka džezu iemīļošana bija tad, kad liels trompetists, Wynton Marsalis nāca klosterī, lai izpildītu. Tas bija pirmkursnieks gads, un tajā laikā es pavadīju lielāko daļu savas dzīves ārzemēs. Ar mazu džeza ekspozīciju ārzemēs es priecājos dzirdēt, ka Wynton aizpilda auditoriju ar saldajām skaņām un improvizācijām, ko viņš varēja darīt. Man bija līks un vēlējās spēlēt džeza trometes sevi, bet diemžēl man jau bija pārāk vecs, lai mācītos.

Kad es atklāju, ka Roberts bija līdzpriekšsēdētājs SFJazz centra kapitāla palielināšanas kampaņai, Amerikā pirmais īpašais džeza centrs tautai man bija jāiesaista! Es nosūtīju e-pastu Robertu, kurā viņš jautā, kā es varētu piedalīties, un viņš minēja, ka viņš šo "mazo ballīti" izmeta Bimbo 365 džeza klubā, un man vajadzētu nākt.

Es domāju rakstīt pārbaudi par 300 $ par manu datumu un es piedalīties. Simts piecdesmit dolāru cilvēks izklausījās kā saprātīgu summu, vai neesat domājis? Kad es jautāju, kur man vajadzētu sūtīt manu ziedojumu, viņš man teica, ka neuztraucas par to, un viņš atzinīgi vērtē jebkādu turpmāko atbalstu, tiklīdz centrs ir atvērts.

Manas dzīves dēļ es nevarēju atrast, cik daudz biļešu cena ir, jo es gribēju kādu laiku atgriezties. Kad es beidzot atradu tiešsaistes brošūru, man vajadzēja ritināt visu ceļu uz pēdējo lapu soda drukā, lai redzētu izmaksas. Pirmie bija uzskaitīti $ 100,000, $ 50,000 un $ 25,000 tabulas! Un tad pašā apakšā mikroskopiskā drukā tā rakstīja:Pieejamās biļetes ar ierobežotu piedāvājumu 1000 un 500 ASV dolāri vienai personai. Ouch! Es esmu priecīgs, ka es neminēju par $ 300, vai arī es būtu tik neērti!

Ar Maceo Parkeru un Ahmadu Jamalu, kas svinēja notikumu, man bija satraukti apmeklēt. Kad mēs nonācām pie Bimbo, mēs sapratām, ka tā nebija "mazā ballīte", bet gan pilna pūšais Holivudas stils. Ne mazāk kā četri fotogrāfi bija ārpus lūgusi mūs izvirzīt pie reklāma-studded fons. Sarkanā paklāja beigās bija cilvēks ar mikrofonu, kurš bija gatavs intervijai tikai ar vislabāk apgaismotajiem gaismekļiem.

Apmeklēšanā piedalījās autore Amy Tan, NAACP prezidents Ben Jealous, komēdis Robert Townsend, NFL lielais Ronnie Lott, ž. Gubernators Gavin Newsome, mērs Willie Brown, godājamais Kamala Harris un daudzi citi. Chris Tucker bija gatavs saņemt humānās palīdzības balvu par viņa labajiem darbiem. Vēlāk neviens, kas nav Clint Eastwood, uzņēma pjedestāla, lai piešķirtu Ahmad Jamal, Lifetime Achievement Award!

Nav brīnums, kāpēc lētākās biļetes maksā 500 ASV dolāru par personu. Kādu muļķi es nesapratu par notikuma pilnu apjomu.

Image
Image

Mīlestība par vienu lietu

Kas no Roberta runas visvairāk izcēlās, bija viņa vēstījums, ka mīlestība ir viena lieta, kas kopā mūs apvienoja. Nav svarīgi, ko jūs izskatāties, ko jūs darāt, cik jums ir vai kāds esat. Viss, kas ir svarīgi, ir tas, ka jums patīk džezs un tie ir paredzēti, lai redzētu mūzikas klāsts.

Kā līdzpriekšsēdētājs Roberts uzstājās ar pateicību dažādiem patroniem un iepazīstināja auditoriju ar progresa ziņojumiem. Roberts bija dabisks priekšā spēcīgu auditoriju, iespējams, tāpēc, ka viņš burtiski zināja visus tur. Vienā brīdī Roberts mājās, kur ne mazāk kā desmit atbalstītāji nekonstatēja pārsteigumu, izgāzās. Es nezinu daudzus cilvēkus, kas to var izdarīt bez mazām krāpšanas lapām, bet Roberts to darīja.

Tenisa korta mīlestība ir vienāda. Jūsu pretinieks var būt liela liela korporācija, kuras kalendārs ir rezervēts mēnešus iepriekš. Pat ja jūs esat pirmais gads no koledžas, jūs un izpilddirektors ir vienādi, ja tikai pāris stundas.

Ja ir kopīgas intereses, mēs atrodamies atgriežoties pie mūsu tīrākajiem iekšējiem pašiem. Mēs nezinām kādu, jo mēs gribam kaut ko no viņiem. Mēs iepazīstam kādu, jo mums ir kopīga aizraušanās. Attiecības attīstās visefektīvākajā veidā nekā vienas lietas mīlestība. Tas ir, kā visām attiecībām jābūt.

STĀSTĪTIES TRUE NAV MATERISKUS KAS

Vai jūs kādreiz esat saskāries ar patiešām pievilcīgu sievieti, kas ne tikai ir lieliska personība, bet arī dod jums dienas laiku, ir doktora grāds, kurš mīl spēlēt stīpļus un dzer dzērienus pusdienās? Nē? Nu, nedz arī es esmu. Tomēr, ja es būtu sieviete, es varu iedomāties, ka Roberts ir šāda veida nozveja jebkurai letei. Laba lieta par viņa sievu, viņa jau ieguva viņu ieslēgtu!

Ja jūs iepazīsities ar Robertu, jūs sapratīsiet, ka viņš nekad neaizmirsīs savas saknes. Roberts vienmēr atgriežas no viņa laika, kad viņš audzina dažādas audzinātājus Ziemeļkalifornijā, savai tantei Malaizijā, kas viņu aizveda, saviem draugiem atpakaļ uz austrumiem no Miami universitātes, kur viņš atrada kādu bumbu.

Kā sākumpunkts uzņēmējs, es nekad nespēju saskaņot Roberta un viņa daudzu draugu finansiālos ieguldījumus. Bet, ko es apsolīšu, ir mana lojalitāte un atbalsts. Vēlreiz pateicos par jūsu laipnību un labestību Robertu. Jūs man atgādināja par pazemības nozīmi, kā arī par privilēģiju atdot sabiedrībai.

Vislabāk

Sam

Robert notikums galu galā palielinot $ 1,1 miljons dolāru, lai 63 miljonu ASV dolāru SFJazz Center Auditorium, kas tiks atvērts MLK dienai 2013. gada janvārī. Lūdzu noklikšķiniet uz saites lai uzzinātu vairāk par SFJazz un valsts pirmo un vienīgo neatkarīgo džeza auditoriju.

Atjaunots: 5/2014

Fotoattēls: Robert un Obama. Džims Goldbergs.

Ieteicams: