Kā nokļūt beznodarbinātās automašīnas aizdevumā

Satura rādītājs:

Kā nokļūt beznodarbinātās automašīnas aizdevumā
Kā nokļūt beznodarbinātās automašīnas aizdevumā

Video: Kā nokļūt beznodarbinātās automašīnas aizdevumā

Video: Kā nokļūt beznodarbinātās automašīnas aizdevumā
Video: Fine Wine 2023, Decembris
Anonim

Kā jūs varat ietaupīt tūkstošiem dolāru nākamajā automašīnā? Novērtējiet bezprocentu aizdevumu. Lūk, kā iegūt nulles procentu auto kredītu.

Ja jūs meklējat transportlīdzekļa finansēšanu, jūs, iespējams, jau esat pabeidzis matemātiku. Ja tā, jūs zināt, ka jūs varat iztērēt simtiem vai pat tūkstošiem papildu dolāru par procentu maksājumiem par automašīnas atmaksu.
Ja jūs meklējat transportlīdzekļa finansēšanu, jūs, iespējams, jau esat pabeidzis matemātiku. Ja tā, jūs zināt, ka jūs varat iztērēt simtiem vai pat tūkstošiem papildu dolāru par procentu maksājumiem par automašīnas atmaksu.

Neatkarīgi no tā, kur jūs saņemat savu aizdevumu vai cik ilgi ir jūsu atmaksas noteikumi, APR jums ir ļoti svarīgi. Tātad, kā jūs varat ietaupīt naudu un saņemt nulles procentu auto aizdevumu?

Kāpēc jūs vēlaties bezprocentu aizdevumu

Lielāko daļu automašīnu var finansēt ar saprātīgām procentu likmēm. Patiesībā automobiļu aizdevuma vidējā likme ASV ir tikai 4,8%, kas ir pārsteidzoši no vidējām kredītkaršu procentu likmēm vai pat ar individuālajiem aizdevumiem. Tomēr, pat ja runājat tikai par divu vai trīs procentu atšķirību, laika gaitā tas joprojām var palielināties.

Piemēram, pieņemsim, ka iegādājaties jaunu transportlīdzekli un izlemjat finansēt 25 000 ASV dolāru 60 mēnešus. Ar vidējo procentu likmi 4,8%, jūs maksājat kopā 28 170 $ visā aizdevuma laikā - 3,170 $ tikai procentu maksājumiem. 0% auto aizdevums, protams, būtu ietaupījis jums visu summu, kuru jūs varētu būt izmantojis, lai agrāk samaksātu par savu automašīnu, ietaupītu par jaunu transportlīdzekli vai vienkārši samaksātu par gāzi pāris gadus.

Ja jums tiek piedāvāta procentu likme no 2 līdz 5% no jūsu jaunā vai lietotā transportlīdzekļa, jums var rasties vēlme to vienkārši pieņemt. Galu galā tas izklausās tik zemā līmenī, salīdzinot ar lielāko daļu citu finanšu produktu! Tomēr tas noteikti turpina palielināties laika gaitā, jo īpaši ar tik dārgu pirkumu.

Kas var saņemt 0% automātisko aizdevumu?

Neatkarīgi no tā, vai jūs jau esat iepērkas par jaunu transportlīdzekli vai arī esat vienkārši saskāries ar reklāmām televīzijā vai radio, jūs, iespējams, dzirdēsiet par 0% APR piedāvājumiem. Šīs vilinošas akcijas ir gandrīz pārāk labas, lai būtu patiesas, bet vai tās ir?

Parasti bezprocentu aizdevumi tiek piedāvāti (un reklamēti) pašiem ražotājiem. Tas ir āķis, kas paredzēts, lai potenciālos pircējus iegādātos izstāžu zālēs, un atklāti sakot, tas bieži vien darbojas. Galu galā tas izklausās lieliski: jūs varat braukt prom ar pavisam jaunu (vai jauna jums) automašīnu, samaksājot to vairāku gadu laikā, nemaksājot naudu par centu.

Diemžēl ļoti maz cilvēku tiešām var pretendēt uz bezprocentu auto aizdevumiem, kad runa ir par pieteikšanās procesu. Nepieciešams augsts kredītreitings, izslēdzot lielāko daļu automašīnu pircēju no šīs apskaužamās likmes. Patiesībā, Tony Le no Edmunds.com, saka: "Tikai viens no 10 patērētājiem faktiski atbilst 0%, un ir daudzi faktori, kas sāk spēlēt."

Vienkārši, cik liels ir jūsu kredīta rādītājs ir nepieciešams, pirms jūs pat varat domāt par atbilstību 0% procentu auto aizdevumu? Nu, kamēr nav grūti un ātri sliekšņa, Experian Automotive konstatēja, ka 2014. gadā vidējais kredītreitings 1% procentiem vai mazāk auto aizņēmējiem bija 748.

Visbeidzot, vienīgie cilvēki, kuri parasti varēs saņemt 0% procentu auto aizdevumu, ir tie, kas vēlas (un var) uzņemties zemāku aizdevuma termiņu. Ja jūs pērkat transportlīdzekli, kam ir nepieciešami 48-, 60- vai pat 72 mēnešu termiņi, lai ērti atļautos maksājumus, jūs droši vien nebūsiet prom bez jebkādām interesēm. Šie bezprocentu piedāvājumi parasti tiek rezervēti tiem, kas to vietā var saņemt 12-, 24- vai 36 mēnešu aizdevuma termiņu.

Uzlabojiet savas likmes

Ja jūs esat nogalināts ar 0% procentu auto aizdevumu, ir dažas lietas, ko varat darīt, lai uzlabotu savas iespējas. Neviens no tiem negarantēs, ka jūs varēsit iegādāties nākamo transportlīdzekli pilnīgi bez procentiem, bet tie palīdzēs jums uzlabot izredzes.

Pirmā lieta, ko jūs varat darīt, ir meklēt pieejamos piedāvājumus. Pārlūkojiet ražotāju pašreizējās reklāmas un pat pagaidiet, kamēr pa labi tiek reklamēta, lai sāktu automašīnas pirkšanas procesu. Uzmanīgi izvēloties iepirkšanās laika grafiku un strādājot pie 0% paaugstināšanas, jūs streikāt, kad dzelzs ir karsts un piedāvājumi ir pieejami. (Dažreiz jums būs labākais veiksmīgs gads gada beigās, kad tie būs iztīrīt partijas nākamā gada modeļiem!)

Jūs varat arī saņemt priekšapkalpošanos auto aizdevumam, pirms jūs kādreiz soli uz priekšu pārdošanas grīdā. Tas ļauj ne tikai zināt, ko jūsu banka vai citi aizdevēji uzskata par atbilstošu (procentu likmes izteiksmē), bet tas ļaus sākt sarunas ar mazliet lielāku jaudu. Ja jums jau ir priekšapmaksa par zemu procentu likmi, tas varētu mudināt tirgotāju veikt labāku piedāvājumu … vai tas ir 0% vai tikai nedaudz virs.

Ja jūs sacentīsit par bezprocentu aizdevuma piedāvājumu, jums vispirms ir jāpārbauda jūsu kredīts. Jūsu vērtējums var būt pietiekami liels, lai piešķirtu lielisku likmi, tādā gadījumā jūs varat ieiet koncesijā un pieprasīt to, ko jūs pelnījāt. No otras puses, ja jūsu kredītreitings ir mazliet mazāks nekā tas ir nepieciešams, jūs varat vai nu pagaidīt nedaudz ilgāk, lai nopirktu (strādājot, lai izveidotu savu punktu skaitu šajā procesā) vai vienkārši iesaistīties sarunās, zinot, ko jūsu vērtējums ir nepieciešams.

0% procentu auto aizdevuma atrašana var būt sarežģīta, taču tas nav iespējams. Galvenais var būt tas, ka var izvēlēties pareizo laiku, lai sāktu iepirkties nākamajam transportlīdzeklim, kā arī tam, ka tam ir atbilstošs kredītreitings, lai nodrošinātu lielisku aizdevuma piedāvājumu.

Nākamie soļi

Saņemiet bezmaksas auto aizdevuma finansējumu citātus tiešsaistē

Iegūstiet vairākas tiešsaistes cenas bez maksas tiešsaistē dažu minūšu laikā. Visi kredīta līmeņi ir pieņemti.

Skatīt izplatītāju cenu tiešsaistē

Nevajag braukt no izplatītāja uz tirgotāju. Skatiet bezmaksas tiešsaistes cenas jebkurā automašīnā, kas ir jauna vai lietota.

Ieteicams: