Kā nokļūt vislabākos auto kredīta likmes

Satura rādītājs:

Kā nokļūt vislabākos auto kredīta likmes
Kā nokļūt vislabākos auto kredīta likmes

Video: Kā nokļūt vislabākos auto kredīta likmes

Video: Kā nokļūt vislabākos auto kredīta likmes
Video: Обыкновенные зомби. Как работает ложь (полный выпуск) 2023, Decembris
Anonim

Auto aizdevuma atrašana ar zemu procentu likmi var ietaupīt tūkstošiem dolāru. Tādēļ mēs apkopojām šo ceļvedi par to, kā iegūt vislabākos auto aizdevumu likmes tiešsaistē.

Kad runa ir par automašīnas iegādi, pārāk daudzi amerikāņi, iespējams, saņems aizdevumu tikai no izplatītāja. Un tā ir ļoti slikta ideja.
Kad runa ir par automašīnas iegādi, pārāk daudzi amerikāņi, iespējams, saņems aizdevumu tikai no izplatītāja. Un tā ir ļoti slikta ideja.

Tiešām, vislabāk ir, ja jūs vispār nefinanšu savu automašīnu. Maksājoša nauda neto jums labāku darījumu. Un jūs izlaidīsit procentus par finansējumu.

Ar to teica, dažkārt jums vienkārši ir jāfinansē vismaz daļa no jūsu automašīnas iegādes. Jums ir nepieciešams transportlīdzeklis, lai nokļūtu uz darbu vai vilktu savus bērnus apkārt. Bet jums nav laika ietaupīt līdz transportlīdzekļa iegādei skaidrā naudā.

Tas ir saprotams un dažreiz neizbēgams. Bet tikai tādēļ, ka jums ir jāfinansē automašīna, nenozīmē, ka jums vajadzētu doties neatkarīgi no tā, ko piedāvā tirgotājs. Tāpat kā ar cita veida finansējumu, ir ieteicams iegādāties automašīnu aizdevumu. Par laimi, internets padara to vieglāku nekā jebkad agrāk!

Šeit mēs nodrošināsim jums iespēju atrast vislabākos auto aizdevumu likmes. Bet pirms mēs to uzsākam, parunāsim par to, kā savlaicīgi iestatīt sevi, lai iegūtu vislabākos tarifus.

Iestatīt sevi par panākumiem

Izmantojot jebkāda veida finansējumu, varat veikt pasākumus pirms laika, lai pārliecinātos, ka jūs saņemat vislabāko piedāvājumu. Lielākā daļa patērētāju zina, ka tas ir taisnība, kad viņi iepērkas par hipotēku. Taču viņi nevar ņemt tādu pašu laiku, lai uzsāktu auto aizdevuma panākumus.

Bet pat dažas nelielas izmaiņas var ietaupīt jums dažas nopietnas naudas par savu auto aizdevumu. Vai netic mani? Lūk, kā matemātika izkliedē tikai par vienu piemēru, izmantojot mūsu Simple Loan Payment Calculator.

Pieņemsim, ka jums ir nepieciešami finansējums 10 000 ASV dolāru apmērā. Jūs plānojat finansēt transportlīdzekli četrus gadus. Viens aizdevējs piedāvā jums likmi 5,5%, bet citi piedāvā jums likmi 7,5%.

Par 5,5% aizdevumu jūsu ikmēneša maksājums būs 232,56 $. No 7,5% aizdevuma jūsu maksājums būs 241,79 ASV dolāri.

Tas nešķiet daudz. Es domāju, 9 $ mēnesī nebūs tieši pārtraukusi banku. Bet laika gaitā atšķirība kļūst skaidrāka. Par pirmo aizdevumu būs jāmaksā kopā 1,163 $. Viens otrais aizdevums, jūs samaksājat 606 $. Saglabājot gandrīz 500 ASV dolāru, ir pilnīgi vērts kādu laiku veikt šādus pasākumus! (Es izmantoju šo kalkulatoru, lai palaistu šos skaitļus.)

Tātad, ko jūs varat darīt, lai pazeminātu auto aizdevuma likmi? Pirms iegādājaties automašīnu, veiciet šādas darbības:

1. Pārbaudiet un uzlabojiet savu kredītu

Pirms sākat iegādāties auto aizdevumu, veltiet laiku, lai pārbaudītu savu kredīta rezultātu. Jūs varat to darīt bez maksas diezgan viegli. Ja jums ir kredītkarte, jūsu kredītkartes uzņēmums var piedāvāt bezmaksas kredīta rādītājus. Vai arī jūs varētu pārbaudīt vietni, piemēram, Credit Sesame par diezgan precīzu novērtējumu.

Ja jūsu vērtējums ir mazāks par "lielisku" 760+ diapazonu, jums ir iespējas uzlabot. Varbūt jums nav laika veikt mēnešus, lai uzlabotu savu rezultātu. Bet, iespējams, varat veikt pāris vienkāršus soļus, lai palielinātu savu rezultātu mēneša vai divu spēļu laikā.

Visbiežāk veidi, kā ātri palielināt savu kredīta score, ir:

  • Apgrozāmo parādu samaksa: Jūsu kredītreitings lielā mērā ir atkarīgs no jūsu parāda un kredīta attiecības. Tas ir, cik daudz parādu jūs veicat, salīdzinot ar to, cik daudz kredītu esat pieejams. Apgrozības parādu samaksa var uzlabot šo rādītāju, un jūsu rezultāts tiek sasniegts diezgan ātri.
  • Lūdzam palielināt kredītlimitu: Vēl viens veids, kā uzlabot savu parāda attiecību pret kredītu, ir lūgt kredītlimita palielinājumu esošajam kontam. Tomēr tas var ievērojami palielināt jūsu kredīta ziņojumu, kas īslaicīgi var samazināt jūsu rezultātu. Vislabāk ir veikt šo soli dažus mēnešus, pirms iegādājaties automašīnu aizdevumu. Un būt stratēģiskam. Vienkārši pieprasiet ierobežojuma palielinājumu, ja jums ir laba maksājumu vēsture un pienācīgs kredīts, kas aizdevējiem, visticamāk, saka "jā".
  • Pareizas kļūdas jūsu pārskatā: Daudzi kredītziņojumi satur kļūdas, un tie var pazemināt jūsu rezultātu. Ja jūsu pārskatā tiek rādīti konti, kas jums nepieder, pēc kļūdām ir jāpieņem šīs kļūdas.
  • Pieprasiet nemateriālās vērtības korekciju: Novēloti maksājumi jūsu kredītvēsturei var nopietni samazināt jūsu kredīta rezultātu. Par laimi, dažreiz šie aizkavētie maksājumi tiek dzēsti. Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad jūs parasti veicat maksājumus uz laiku, bet jums ir viens vai divi anomāli novēloti maksājumi. Tālāk ir norādīts, kā palielināt jūsu rezultātu ar nemateriālās vērtības korekcijām.
  • Esi labā uzvedībā: Lai gan jums ir jāiegūst automašīnas aizdevums, izmantojiet vislabāko kredītreitingu. Tas nozīmē, ka ir jāizvairās no kredītkartes atlikumu palaišanas, maksājumu veikšanas laikā un nevis jaunu kredītu pieteikšanas.

2. Ietaupiet uz leju samaksu

Jūsu pirmā maksājuma summa var būtiski mainīt jūsu auto aizdevuma likmi. Tātad, jo vairāk naudas jūs varat nolikt, jo labāk. Ja jūs šobrīd nevarat ievietot daudz leju, vislabāk var ātri ietaupīt ietaupījumus.

Jūs varat uzņemties otru pagaidu darbu, pārdot dažus materiālus vai nodot papildu stundas darbā. Vēl viena iespēja ir vienkārši padarīt savu pašreizējo transportlīdzekli pēdējo, līdz jūs varat ietaupīt ievērojamu iemaksu par savu nākamo automašīnu aizdevumu. Uzticiet man, gaidot dažus papildu mēnešus, būs tā vērts, kad jūs ietaupīsit tonnu par automašīnas aizdevumu!

3. Apmeklējiet savu aizdevumu

Visbeidzot, mēs saskaramies ar iemeslu, kādēļ rakstījām šo rakstu vispirms.Kad esat sekoja pirmajām divām kārtām, ir pienācis laiks faktiski saņemt auto aizdevumu. Un, lai iegūtu absolūti labāko likmi, jums būs nepieciešams iepirkties par šo aizdevumu.

Tas var nozīmēt vietējo krājaizdevu sabiedrību un banku pārbaudi. Vai arī jūs varat izmantot rīkus, kurus mēs tālāk aprakstīsim, lai konsolidētu jūsu iepirkšanos tiešsaistē.

Katrā ziņā pārliecinieties, ka jūs veicat iepirkšanos divu nedēļu laikā. Tas ļaus Fico un citu kredītspējas vērtēšanas algoritmus saskaitīt visas jūsu iepirkšanās apkārt vienā cietajā pull jūsu kredīta ziņojumu. Tātad, jūsu rezultāts būs neliels, pagaidu hit. Taču tas būs mazāks nekā tad, ja jūs pārtrauksiet kredīta pieteikumus vairāku nedēļu laikā.

Apmeklējot apkārt, eksperimentējiet ar dažādiem scenārijiem. Piemēram, vai jūs varētu saņemt labāku finansējumu, ieguldot vēl 500 ASV dolāru iemaksāšanai? Vai ir jēga iepirkties jaunākam, mazākam nobraukuma transportam no lētāka modeļa un modeļa? Dažādu scenāriju izpēte palīdzēs jums atrast vislabāko iespējamo finansējumu.

Kur atrast labāko automātisko kredīta likmi

Iepirkšanās auto kredīta likmēm internetā ir vieglāk nekā jebkad agrāk. Aizdevumu apkopotāji, piemēram, kreditēšanas koks, ļauj viegli aplūkot potenciālās likmes no vairākiem aizdevējiem uzreiz. Lūk, kur jums vajadzētu meklēt labākos auto kredīta likmes:

1. Jūsu vietējā kredītu savienība

Krājaizdevu sabiedrības bieži vien netiek ņemts vērā transportlīdzekļu un citu aizdevumu finansējuma avots. Krājaizdevu sabiedrības ir īpaši laba izvēle, ja jums nav vislabākā kredīta. Dažreiz viņi aizmirst sliktu kredītreitingu par labu citiem pierādījumiem, ka jūs varat pārvaldīt savu naudu labi.

Tā ir labā ziņa. Sliktās ziņas ir tas, ka pieteikšanās kredīta saņemšanai no krājaizdevu sabiedrības var aizņemt nedaudz vairāk laika. Jums, iespējams, vajadzētu runāt ar kādu no tālruņa vai personīgi, lai saņemtu savu aizdevuma piedāvājumu. Tas ne vienmēr notiek. Bet tas ir vairāk ticams.

Tomēr tas var palīdzēt jūsu labā, ja vēlaties ņemt laiku, lai padziļināti izskaidrotu savu kredīta situāciju. Aizdevums virsnieks krājaizdevu bieži ir lielākas iespējas, lai padarītu labvēlīgus lēmumus, pamatojoties uz personisku sarunu-nevis tikai noteiktu sarakstu personas datiem.

2. Jūsu pašu banka

Iepirkšanās kredītam ar savu banku, it īpaši, ja jums ir esošas attiecības, vienmēr ir laba izvēle. Bankas, it īpaši lielie uzņēmumi, ir vairāk ierobežojušies ar saviem lēmumiem par aizdevumiem nekā krājaizdevu sabiedrības. Tomēr, izvēloties savu aizdevuma piedāvājumu, viņi joprojām var ņemt vērā jūsu banku vēsturi. Un tas var būt laba lieta.

3. LendingTree

The LendingTree Vietne ir laba vieta, lai iegūtu kopējo auto aizdevuma piedāvājumu. Vietne faktiski nospiež jūsu informāciju, lai dažādiem aizdevējiem. Daži no tiem ir lielāki, un daži ir tie, kurus jūs, iespējams, nekad neesat dzirdējuši. Jūs varat apskatīt potenciālās likmes un ikmēneša maksājumus un doties no turienes.

Ar LendingTree jums vispirms būs jāievieto informācija par aizdevumu. Tajā būs jāuzdod jautājums par jūsu sākotnējo maksājumu un kopējo aizdevuma summu, kā arī par automašīnas marķējumu un automašīnas modeli, kurā jūs iepērkaties. Jums arī būs jāzina, kāds termins jūs meklējat. Bet, atveroties piedāvājuma lapā, varat apskatīt arī dažādus aizdevuma noteikumus.

Jūs varat kārtot piedāvājumus pēc APR vai aizdevuma termiņa. Un jūs redzēsit savus aprēķinātos maksājumus. Jūs gandrīz nekavējoties saņemsit e-pastu no piedāvātajiem piedāvājumiem, un jūs, iespējams, saņemsit pēcpārbaudes tālruņa zvanu.

Šie piedāvājumi ir balstīti uz mīkstu kredīta piesaistīšanu. Tāpēc tie varētu būt diezgan precīzi. Tomēr, ja aizdevējs velk visu kredītkartes ziņojumu, kas pamatojas uz pilnīgu pieteikumu, piedāvājumu var mainīt vai atsaukt vispār. Šis ir tikai tas, kas jāpatur prātā, izmantojot LendingTree.

Galu galā, tā ir laba vieta, lai iegūtu vispārēju priekšstatu par finansējumu, par kuru jūs varētu pretendēt. Un jūs varētu atklāt jaunus potenciālos aizdevējus, tostarp vietējos izplatītājus, lai pārbaudītu. Bet jums joprojām būs jāsazinās ar katru aizdevēju individuāli, lai saņemtu faktisko aizdevuma piedāvājumu, pirms dodaties automašīnu iepirkšanās.

4. CarsDirect

Šī vietne īpaši meklē tirgotāja finansējumu jūsu reģionā. Pieteikšanās process ir ātrs un vienkāršs, taču tas nekavējoties neizlaiž atbildi. Tā vietā vēlāk jūs saņemsit e-pasta ziņojumu ar iespējamo informāciju par aizdevēju.

Manuprāt, CarsDirect piedāvāja tādus pašus rezultātus kā LendingTree. Bet tas varētu būt veids, kā atrast labu tirgotāju finansējumu. (Kas var, faktiski, ir labākais piedāvājums, dažreiz!) Plus, jūs varat arī izmantot, lai tiešām meklētu transportlīdzekļu jūsu reģionā.

Bet kas ir labs rādītājs?

Kamēr jūs veicat visu šo iepirkšanās apkārt, var būt noderīgi, lai būtu iezīme auto aizdevumu likmes. Tādā veidā jūs zināt, vai jūs saņemat labu darījumu vai nē. Vidējās auto aizdevumu likmju paaugstināšana ir nedaudz sarežģītāka nekā vidējās hipotēku likmes.

Tālāk redzamajā tabulā ir norādītas konkurējošās automašīnu pirkumu cenas:

Nākamie soļi

Saņemiet bezmaksas auto aizdevuma finansējumu citātus tiešsaistē

Iegūstiet vairākas tiešsaistes cenas bez maksas tiešsaistē dažu minūšu laikā. Visi kredīta līmeņi ir pieņemti.

Skatīt izplatītāju cenu tiešsaistē

Nevajag braukt no izplatītāja uz tirgotāju. Skatiet bezmaksas tiešsaistes cenas jebkurā automašīnā, kas ir jauna vai lietota.

Ieteicams: