Kā padarīt sešus skaitļus gadu gandrīz jebkurā vecumā

Satura rādītājs:

Kā padarīt sešus skaitļus gadu gandrīz jebkurā vecumā
Kā padarīt sešus skaitļus gadu gandrīz jebkurā vecumā

Video: Kā padarīt sešus skaitļus gadu gandrīz jebkurā vecumā

Video: Kā padarīt sešus skaitļus gadu gandrīz jebkurā vecumā
Video: Kā izrakstīt rēķinu pats.lv profilā? 2023, Decembris
Anonim
Ja vēlaties izveidot sešus ciparus, ziniet, ka varat, ja vēlaties. Nekas šajā pasaulē neapstās jūs ar pareizo naudas domāšanas veidu, lai iegūtu bagātību. Es uzskatu, ka 200 000 ASV dolāru ir ienākumu līmenis, kas sniedz maksimālu laimi, tāpēc pat tad, ja jūs jau esat nopelnījis $ 150 000 gadā, jums joprojām ir lielāka laime.
Ja vēlaties izveidot sešus ciparus, ziniet, ka varat, ja vēlaties. Nekas šajā pasaulē neapstās jūs ar pareizo naudas domāšanas veidu, lai iegūtu bagātību. Es uzskatu, ka 200 000 ASV dolāru ir ienākumu līmenis, kas sniedz maksimālu laimi, tāpēc pat tad, ja jūs jau esat nopelnījis $ 150 000 gadā, jums joprojām ir lielāka laime.

Sāksim ar dažām pamatvajadzībām:

1) Vēlēšanās. Jūsu vēlmei jākoncentrējas. Mr Miyagi vislabāk teica Daniel-san, "Vai jūs Karate do," vai "Karate do", "jūs karate darīt", garšīgi, tā get squished kā vīnogu.

2) piepūle. Diemžēl lēns, tev patiešām vispirms vajadzēs vispirms izmēģināt. Varbūt tu pamodies agrāk nekā visi pārējie. Varbūt tu tīk kā trakais cilvēks. Varbūt jūs pārtraucat attaisnojumus? Nav pūļu, nav rezultātu.

3) Zināšanas. Jo vairāk jūs izglītosiet sevi, jo vieglāk būs. Lucky jums, jūs esat lasījis šo ziņu un, iespējams, arī citas lielas finanšu publikācijas. Es pavadīju pēdējos 13 gadus strādājošos finanšu jomā, esmu saņēmis Berkeley MBA un mīlu personīgos finanšu līdzekļus, tāpēc tev ir labas rokas!

4) Optimisms. Optimisms ir tas, kas ļaus tev turpināties, kad lietas kļūs skābākas. Optimisms dos jums lieliskas lietas, jo jūs uzskatāt, ka lietas uzlabosies. Ja jums ir optimisms, jūs vienmēr atradīsiet pareizo virzienu.

5) Personība. Vismaz ir svarīgi būt jaukam. Maksimāli, jūsu harizma padarīs ticīgos no citiem. Cilvēki tiks piesaistīti jums un, protams, vēlaties sākt palīdzēt jums un sadarboties ar jums. Esiet jauki, bet arī cieņu. Visur būs ļaundari. Apņemiet viņus.

Tagad, kad mums ir pamati, nevajadzīgi izpētīt daudzas iespējas, kā padarīt vairāk nekā 100 000 ASV dolāru jebkurā vecumā. Es patiešām ticu, ka ikviens, kurš vēlas padarīt vairāk, var radīt vairāk. Šis ziņojums nozīmē, ka tas vispār ir pretrunīgs. Bet, kā vienmēr, jūtieties brīvi dalīties ar jūsu domas zemāk.

Vidusskolas un koledžas gadi

Svarīgi, lai tas nebūtu ēzeļa un iegūtu viduvējus vērtējumus. Ja jūs vienkārši aiziet ar "B" vai, vēl ļaunāk, jūs gatavojas doties uz "B" koledžu vai sliktāk. Tavā "B" koledžā, ja jūs atkal ir viduvēji, labi, tad jums būs iestrēdzis ar viduvēju iespēju.

Vai jūs patiešām domājat, ka jūs spēsit konkurēt ar studentu, kas izpaužas taisnībā vidusskolā, kurš tad nonāk taisnībā Kolumbijā, lai iegūtu tādus pašus darbus un iespējas pēc absolvēšanas? Nē, jo kā racionālu darba devēju, jūs izvēlaties taisni A studentu B skolā 9 reizes no 10 pārējiem, kas ir vienādi.

Tagad, kad jūs esat drausmīgs students, viss, kas jums jādara, ir noteikt nozares, kuras trīs gadus ārpus skolas maksā seši skaitļi: riska kapitāls, investīciju banku pakalpojumi, vadības / stratēģiskās konsultācijas, augsto tehnoloģiju un internets. Iet uz pieci pieciem uzņēmumiem katrā jomā. Tālāk ir minēti daži piemēri.

Riska kapitāls: Sequoia, Benchmark, Accel, Draper Fisher Jurvetson un Kleiner Perkins.

Investīciju banku darbība: Goldman Sachs, Morgan Stanley, JP Morgan, Barclays, Bank of America Merrill Lynch

Stratēģiskā konsultēšana: Bain, BCG, McKinsey, Monitors, Arthur D. Little, Booz Allen Hamilton, LEK, Oliver Wyman, A.T. Kearney.

Tech / programmatūra: Apple, Oracle, Salesforce.com , Microsoft, HP.

Internets: Google, Facebook, eBay, Paypal, AirBnB, Dropbox, Quora, Uber.

IT konsultācijas / grāmatvedība: KPMG, Deloitte, Ernst & Young, PricewaterhouseCoopers (aizņem vairāk laika, lai pārtrauktu 100 000 dolāru, bet liela noteiktība pirms 30, ja jūs sākat no undergrad)

Naftas, kalnrūpniecības, izejvielu tirdzniecība: Vitol Group, BHP Billington, Glencore International, Cargill grupa, Koch Industries, Trafigura, Archer Daniels Midland Co, Gunvor International, Noble grupa, Bunge, Phibro

Dators un filmas animācija: Pixar Studios (Rotaļlietu stāsts), Weta (Lord of the Rings), Blizzard (World of War Craft)

Inženierija: Mašīnbūve, elektrotehnika, programmatūras inženierija, konstrukciju inženierija. Inženieriem ir visizplatītākās algas un viņi var atrast darbu daudzos tehnoloģiskajos, interneta, programmatūras, pētniecības un būvniecības uzņēmumos.

Veselības aprūpe: Ārsti, slimnīcu administratori, speciālisti, medmāsu praktizētāji, ārstu palīgi utt.

Klasiskā mūzika: Sanfrancisko simfonijas vidējā alga ir 160 000 ASV dolāru. Mēs to zinām, jo viņi streikoja 2013. gada 13. martā, jo viņiem par zemu samaksāts par 5% salīdzinājumā ar LA un Čikāgas vienaudžiem! 5%, un viņi turpina streiku!

Policijas darbinieki un ugunsdzēsēji: Cūkas un ugunsdzēsēji, kam ir pieredze, kurai ir pieredze pāris desmitgadēs, regulāri nopelna vairāk nekā sešus ciparus gadā. Pievienojiet savām pelnītajām mūža pensijām un saņemat finansiālu panākumu recepti! Retired SF Policijas priekšnieks Heather Fong maksā $ 200,000 + gadu no viņas pensijas, piemēram.

Lielā valdība: Sasniedziet augstākā līmeņa amata vietu federālajā vai valsts pārvaldē, un jūs ilgi segs skaitļus gadā ar jauku pensiju. Patiesībā vairāk nekā 450 000 federālo darbinieku gadā ir vairāk nekā 100 000 ASV dolāru. Ieslodzījuma vietu apsargi veido 150,000- $ 200,000 + ar virsstundām. Sanfrancisko sētnieki un lifts speciālisti gadā pārsniedz $ 270,000.

Valdības līgumslēdzēji: Saskaņā ar Aizsardzības biznesa padomes 2016. gada ziņojumu, vidējā kopējā kompensācija Navijai, armijai un Gaisa spēku darbuzņēmējam ir 180 000 ASV dolāru.

Izglītība: Direktori, vadītāji, profesori

Tātad tur ir tas. Lieliskas klases, lieliskas skolas un strādā noteiktās nozarēs, 20 gados tev izmaksās 100 000 dolāru gadā. Šajā amatā ir nosaukti 30 uzņēmumi, kas apvieno tūkstošus tūkstošus uzņēmumu, un tur ir daudz citu uzņēmumu, kas maksā tikpat labi. Liela lieta ir tā, ka, ja jūs vismaz 10 gadus paliksit pie kāda no šīm firmām, ir lieliskas izredzes, ka jūs būsiet miljonārs savā 30 gadu vecumā un vairāku miljonu jūsu 40 gadu vecumā.

Ko darīt, ja jūsu pakāpes būtu briesmīgas?

Liftu tehniķis šajā gadā Sanfrancisko pilsētā sastāda 284 241 dolāru. Avots: caurspīdīga Kalifornija
Liftu tehniķis šajā gadā Sanfrancisko pilsētā sastāda 284 241 dolāru. Avots: caurspīdīga Kalifornija

Pieņemsim, ka esat iegādājies kādu darba pieredzi savā drošības joslā un jūs vienkārši neesat apmierināts ar savu karjeru vai savu profesiju. Jūs īpaši nedarījāt skolu un lasīt šo amatu nedaudz par vēlu.

Jums ir otrā iespēja, vienkārši dodieties uz biznesa skolu. Atkal jūs varat ne tikai doties uz kādu biznesa skolu, bet arī sacensībās, piedāvājumā un izmaksās, dodoties uz vienu no top 15 vai 20 biznesa skolām. Tev veiksmi, top 20 biznesa skolas gadā tūkstošiem skolēnu, tāpēc neuztraucieties!

Top 15 uzņēmējdarbības skolas: Hārvarda, Stanforda, Wharton, MIT, Penn, Kolumbija, Dartmouth, Berkeley, Čikāga, Ziemeļrietumu daļa, Mičigana, Virdžīnija, Jale, Hercegovu un Kornelu.

Nokļūstiet kādā no iepriekš minētajām skolām un ieejiet kādā no piecām nozarēm, kuras es minēju, un jūs, visticamāk, iegūsit vidējo kopējo atalgojuma paketi 120 000 ASV dolāru apmērā. Pēc pieciem gadiem, jūs, iespējams, dubultosies. Jūs varat apmeklēt Biznesa skolu 25 vai 55 gadu vecumā, un, ja jūs dodaties uz vienu no labākajām skolām, lielākā daļa būs vairāk nekā 100 000 ASV dolāru gadā pēc absolvēšanas. Pat ja jūs neieviesīsiet vienā no iepriekšminētajiem laukiem, jūs, visticamāk, izmantosiet sešus skaitļus strauji mainīgajās patēriņa precēs (piemēram, Procter & Gamble un Coca-Cola FMCG), mazumtirdzniecības un viesmīlības nozarēs.

Daudzas citas Money Making Options Abound

Ir daudz dažādu iespēju, ko varat veikt, lai pārkāpt šo burvīgo sešu zīmju zīmi. Ārsti un juristi regulāri veido vairākus sešus skaitļus. Longshoremen (dockworker) vidēji $ 120,000 gadā, kā mēs atklājām laikā Oakland longshoremen streiku 2001 un 2015. Pēc 20 gadiem policijas spēku un ugunsdzēsēju departamentā, lielākā daļa mūsu drosmīgs vīriešiem un sievietēm veido $ 100,000 +. Ne tikai tas, ka viņu kapitalizētās pensijas ir miljoniem vērts!

Precējies ar naudu, dažreiz strādā, bet jums bieži vien vajadzētu gulēt ar mazāku nekā vēlamo laulātā meklēšanu.

Jūs varat sākt savu biznesu vai strādāt divās darbavietās. Ienākumi internetā šodien šķiet īpaši moderni. Es sāku darbu 2009. gadā. Trīs gadus vēlāk man bija iespēja atstāt manu ieguldījumu banku darbu, lai strādātu šajā vietnē pilna laika. Jūs nekad nezināt, ko jūs varētu darīt. Vismaz reģistrējiet savu vārdu tiešsaistē un izveidojiet savu zīmolu.

Noklikšķiniet uz diagrammas, lai uzzinātu, kā sākt savu vietni šodien mazāk kā 15 minūtes.
Noklikšķiniet uz diagrammas, lai uzzinātu, kā sākt savu vietni šodien mazāk kā 15 minūtes.

Iztēloties naudu un tā nāks

Visbeidzot, lai palīdzētu jums iztēloties savu ceļu līdz 100 000 ASV dolāru vai vairāk gadu, vienkārši sadaliet gada ienākumus mēnešiem un pēc dienas. Vai nav 8 333 $ mēnesī skaņas nedaudz mazāk biedējošu? Kā par 274 dolāriem dienā? Tas noteikti ir iespējams, vai ne? Protams tas ir!

Ja esat apmierināts ar 99999 ASV dolāru gadā, jums ir vairāk spēka. Vienkārši atcerieties, ka jūsu laime, ko mēra ar ienākumiem, turpinās pieaugt līdz apmēram $ 250,000, un pēc tam apstāsies valdības vajāšanas dēļ un rūgtās iedzīvotāju dēļ, kas vēlas saglabāt tevi.

Un, ja jūs patiešām esat gudri, jūs mācīsities, kā vienoties par izstāšanos no darba, kuru jūs ienīdat, pirms pāriet uz nākamo lielisko iespēju. 2012. gadā man bija iespēja vienoties par izbraukuma summu, kuras vērtība pārsniedz 600 000 ASV dolāru, lai ņemtu laiku, veidojot šo vietni bez stresa. Vienmēr domājiet uz priekšu, pirms izdarāt krasas karjeras kustības.

Wealth Building ieteikums

* Pārvaldīt jūs r nauda vienā vietā: Pierakstieties personīgajā galvaspilsētā, tīmekļa vietnē # 1, bezmaksas īpašuma pārvaldīšanas rīkā, lai labāk pārvaldītu savas finanses. Jūs varat izmantot personīgo kapitālu, lai palīdzētu uzraudzīt jūsu kredītkartes un citu kontu nelikumīgu izmantošanu, izmantojot to izsekošanas programmatūru. Papildus labākai naudas pārraudzībai, veiciet ieguldījumus, izmantojot savu godalgoto ieguldījumu pārbaudes instrumentu, lai precīzi redzētu, cik daudz jūs maksājat par maksām. Es katru gadu maksāju 1700 dolāru apmērā, par kuriem man nebija ne jausmas.

Kad esat saistījis visus savus kontus, izmantojiet viņu Retirement Planning kalkulatoru, kas pavelk jūsu reālos datus, lai pēc iespējas precīzāk noteiktu jūsu finansiālo nākotni, izmantojot Monte Carlo simulācijas algoritmus. Esmu izmantojis personīgo kapitālu kopš 2012. gada, un, pateicoties labākai naudas pārvaldībai, šajā laikā esmu redzējis manu neto vērtību raķete.

Kā jūsu pensionēšanās uzkrājas?
Kā jūsu pensionēšanās uzkrājas?

Atjaunināts 2018. gadam un pēc tam. Bulvu tirgus un spēcīgā ekonomika ir devusi mums vairāk iespēju nopelnīt daudz naudas nekā jebkad agrāk. Nodokļi tagad ir zemāki sešu skaitļu ienākumu guvējiem, tāpēc, iespējams, arī mēģināt veikt tik daudz naudas, cik vien iespējams, pirms nodokļi atkal pieaug.

Ieteicams: