Trīs tūlītēji risinājumi mājokļu pieejamības krīzei

Satura rādītājs:

Trīs tūlītēji risinājumi mājokļu pieejamības krīzei
Trīs tūlītēji risinājumi mājokļu pieejamības krīzei

Video: Trīs tūlītēji risinājumi mājokļu pieejamības krīzei

Video: Trīs tūlītēji risinājumi mājokļu pieejamības krīzei
Video: Darba attiecību izbeigšana Covid-19 laikā 2023, Decembris
Anonim
Es dzīvoju Sanfrancisko, kur es nevaru aiziet dienu, neuzklausot to, cik tas nav iespējams dzīvot šeit. Plašsaziņas līdzekļi mīl stimulēt tehnoloģiju uzņēmumus, lai novērtētu nabadzīgākos iedzīvotājus, kuri jau gadu desmitiem ir šeit. Ironiski, lielākā daļa techies paši nevar atļauties iznomāt 3500 $ vienas guļamistabas dzīvokli vai nopirkt 1,1 miljonu ASV dolāru vidējo īpašumu līdz 30 gadu vecumam, jo tie ir salīdzinoši zemi!
Es dzīvoju Sanfrancisko, kur es nevaru aiziet dienu, neuzklausot to, cik tas nav iespējams dzīvot šeit. Plašsaziņas līdzekļi mīl stimulēt tehnoloģiju uzņēmumus, lai novērtētu nabadzīgākos iedzīvotājus, kuri jau gadu desmitiem ir šeit. Ironiski, lielākā daļa techies paši nevar atļauties iznomāt 3500 $ vienas guļamistabas dzīvokli vai nopirkt 1,1 miljonu ASV dolāru vidējo īpašumu līdz 30 gadu vecumam, jo tie ir salīdzinoši zemi!

Tā ir ĻOTI slikta forma, lai iegādātos īpašumu ar ilgtermiņa īrniekiem, tos izlaižot, izmantojot Ellis likuma izlikšanu, pārveidošanu un pēc tam flip īpašuma pārdošanu. Ir arī briesmīgi nopirkt īpašumu, lai ar sevi aizstātu ilgtermiņa īrniekus. Cilvēki, lūdzu, nopērciet vietu, kas neaizvieto esošos īrniekus! Tas ir nežēlīgi, lai cilvēki iziet no mājām, kad viņi gadu desmitiem dzīvojuši. Ir daudz citu īpašību, kas atrodas neizmantotā vai brīvā, no kuriem izvēlēties.

Varbūt jūs arī dzīvojat vienā no daudzajām pārpildītajām pilsētām pasaulē, kur nomas un nekustamā īpašuma cenas ir padarījušas dzīvi nepanesamu dārgu. Jūsu skolotāji, mākslinieki, rakstnieki / emuāru autori, mūziķi un valsts ierēdņi kļūst izspiedušies. Satiksme ir kļuvusi nepanesama. Un jūsu apkārtne kļūst homogenizēta, tāpat kā darbā. Ļaujiet man piedāvāt trīs neatliekamus risinājumus mājokļu pieejamības krīzei.

KĀ PĀRVIETO MĀJSAIMNIECĪBAS KRĪZI

Noteikums Nr. 1: nepārtrauciet, nepalieliniet esošo mājokļu lietderību

Kad es pirmo reizi pārcēlos uz Sanfrancisko 2001.gadā, es devos uz Craigslistu un iznomāju telpā divu guļamistabu, viena vannas istaba, dzīvojamā istaba Chinatown par kopējo summu 1850 USD (Powell un Jackson St). Troksnis bija nepanesams, bet reklāma tika nosaukta, tāpēc es to aizpildīju. Es gribēju dzīvot Pac Heights, The Marina, Cow Hollow, Russian Hill vai Telegraph Hill par 2500 + $, bet tas būtu izpūstas mans budžets sietiem. Es jutu, ka 20 gadu vecumā vajadzēja veikt dažus upurus, lai vienā dienā nopelnītu maksimālos ietaupījumus un iegūtu neitrālu inflāciju. Ja jūs domājat, ka Ķīnas krasts šodien ir skaļš un netīrs, tas bija daudz trokšņains un netīrīgāks pirms 15 gadiem!

Es nopirku savu pirmo kondo 2003.gadā no pensionējušās sievietes, kas gribēja pārcelties uz Oaklandu siltākiem laika apstākļiem. Šī vieta bija pazemīgs 2/2 ar 990 kv.m., kas kopš 1970. gada nav atjaunināts. Tas nebija mans sapņu īpašums, bet tas bija tas, ko es varētu atļauties. Šeit nav traucējumu, jo divi cilvēki pārcēlās uz viņu vienu izlidošanu.

Gadījumā, ja jūs domājat, tā bija tikpat dārga 2001.-2003. Gadā kā tagad. Dzīvo studijā ar citu vīrieti divus gadus no Manhetenas koledžas, dalot 2/1 pie Ķīniešu kvartāla uz gadu ar pāris svešiniekiem SF un sadalot nelielu 1 guļamistabu ar savu draudzeni vēl uz gadu, vienlaikus ietaupot un ieguldot lielākā daļa manu ienākumu ļāva man nākt klajā ar priekšfinansējumu. Tas nebija prieks, lai sašaurinātu izdevumus tik daudz un dalītos stingri ceturkšņos, bet galu galā tas bija vērts.

2005. gadā es nopirku māju SF ziemeļdaļā no Texas eļļas pensionāra, kas gadu iepriekš nomāja nekustamo īpašumu atpakaļ iepriekšējiem pārdevējiem. Pēc tam Texans vēlāk nolēma, ka viņš gribētu vienu stāva māju, jo viņa ceļgali bija slikti, tāpēc viņš to pārdevis man, un viņš nekad netika pārcietis. Tajā pašā laikā nomas maksas īrnieki iegādājās jaunu māju Peninsulas pusē. Lai palīdzētu viņiem atrisināt savas lietas, es biju priecīgs ļaut viņiem turpināt nomāt vēl divus mēnešus. Nav traucējumu Gaidot divus mēnešus, lai pārietu uz manu jauno māju, nebija liels darījums. Divi cilvēki, divi cilvēki iekšā.

Deviņus gadus šī ziemeļu gala māja bija nepietiekami izmantota, un lielāko daļu gadījumu dzīvoja tikai divi cilvēki. Pāris gadus es iznomāju guļamistabu lejā uz vidusskolas skolotāju par 50% mazāk par tirgus nomas maksu, jo es esmu ļoti profesionāla izglītība. Viņa ir veikusi mazāk nekā 30 000 dolāru gadā, bet gāja pastaiga uz vidusskolu, kur viņa strādāja, kas bija lieliski! Pašlaik mājā ir pieci cilvēki, samazinot pieprasījumu pēc mājokļiem, no īres tirgus 2-3 personas. Nav traucējumu

Pēc šī ziemeļdaļas nomas iznomāšanas 2014. gadā es pārcēlos uz brīvu fiksētāju augšpusē daudz lētākajā Sanfrancisko rietumu daļā Iekšējā saulrieta apgabalā. Sākotnējais īpašnieks bija pārcēlies uz Vašingtonu, lai kopā ar māsām pārceltos. Pēdējo divu gadu laikā es esmu iztērējis naudu, pārveidojot un veicot kādu ainavu. Atkal, ne traucējumi, tikai apkārtnes uzlabošana.

Bez pārtraukumiem + Palielināts mājokļu izmantojums = mazāks pieprasījums. Mazāk pieprasījums = mazāka konkurence = zemākas cenas. Zemākas cenas + mazāk cilvēku, kuri tiek traucēti = laimīgāki cilvēki ar vairāk vienreizējiem ienākumiem. Zemāk ir skaidri redzams, cik daudz labāk ir maksimāli izmantot esošo infrastruktūru un inventarizāciju.

Nepietiekama izmantošana = 60 cilvēki 60 automašīnās. Maksimālā izmantošana = 60 cilvēki vienā autobusā. Mēs pievērsīsimies tam, lai palielinātu iedzīvotāju skaitu katrā īpašumā. Pārvietojiet tukšā vietā, netraucējiet esošo vietu!
Nepietiekama izmantošana = 60 cilvēki 60 automašīnās. Maksimālā izmantošana = 60 cilvēki vienā autobusā. Mēs pievērsīsimies tam, lai palielinātu iedzīvotāju skaitu katrā īpašumā. Pārvietojiet tukšā vietā, netraucējiet esošo vietu!

2. noteikums: paplašiniet meklēšanu, maziniet nezināmību

Pēc tam, kad 2014. gadā nopirkušu savu Sanfrancisko īpašumu, 29 gadus vecais fintech draugs jautāja, kur viņam vajadzētu nopirkt, jo pilsētas centrs bija tik dārgs. Es viņam teicu: "Kāpēc neskatīties uz rietumiem no Sunset, Richmond vai Parkside rajoniem, kur tas ir par 40% - par 60% lētāks? Es domāju, ka šobrīd ir lieliska iespēja iegādāties relatīvi neatklātas īpašības. Tas ir arī daudz mazāk pārpildīts."

Viņš atbildēja: "Es negribu dzīvot Āzijas geto!"

Šeit mans draugs dzīvoja studijā Tenderloin rajonā, vissliktākajā Sanfrancisko rajonā, kur narkotiku tirgotāji un pundurcis izplatījās, aicinot pilsētas austrumu pusē "Āzijas geto". Viņš nevarēja atļauties nopirkt divas guļamistabas Condo centrā, tomēr pagriezās ar degunu, pērkot skaistu māju par zemāku cenu, kas atrodas uz rietumiem. Kā ķīniešu-amerikāņu, es nezināju, vai būtu apvainots vai priecīgs.

Es to jau sen sapratu, ka gandrīz katrs nezinošs apgalvojums ir saistīts ar izglītības trūkumu. Mans draugs nekad nav pavadījis daudz laika Sanfrancisko rietumu pusē, kur tas ir mierīgs, piedāvā fantastisku skatu uz okeānu, daudzveidīgu ēdienu, daudzveidīgus cilvēkus, lētākus pakalpojumus un brīnišķīgo Golden Gate Park.

Es pats nezināju, ka bija vieta, ko sauc par "Golden Gate Heights", kurai ir mājas ar panorāmas skatu uz okeānu, kamēr es pavadīju vairākas nedēļas nogales, braucot pa platību, skatot atklātās mājas, kad 2014. gada sākumā bija liels kompaktdisks. ko sauc par rietumu apgabalu "pūkains", lai gan tas bija tikai trīs jūdzes uz rietumiem no tā, kur mēdzu dzīvot.

Šis ir lielisks piemērs manai nezināmajai situācijai, kas radusies amatā ar nosaukumu "Kā cilvēki var atļauties dzīvot komfortablā dzīvē, padarot mazāk par sešiem skaitļiem dārgajā pilsētā?" Ņujorkas iedzīvotāji, kas dzīvo komfortablu dzīvi, uzbruka manā amatā un dalījāties ar to, kā viņi strādā. Es biju pazīstams tikai ar dārgu Manheteni un nezināja par citām pilsētām un dzīvesveidu cilvēkiem. Heck, es dzīvoju Manhetenas centra studijā ar citu frantsu 1999.-2000. Gadā, jo tas bija tik dārgi! Es esmu priecīgs, ka citi palīdzēja mani taisīt.

Tuvākie rajoni, kas novērtē lēnāko, ir visaugstāko SJO.
Tuvākie rajoni, kas novērtē lēnāko, ir visaugstāko SJO.

Noteikums Nr. 3: nopelnīt savu ceļu laika gaitā

Neviens nav pelnījis dzīvot visdārgākajā apkārtnē. Pieprasījums pārāk koncentrēts Sanfrancisko austrumu un ziemeļu rajonos. Pavadiet 15 - vēl 20 minūtes, braucot no Sanfrancisko rietumiem, un jūs ietaupīsit 40% - 60% no īres vai pirkuma cenas. Tas ir tik vienkārši. Bet, kad es vēršos pie ziņotāja vai kāda, kas raksta par augsto dzīves dārdzību, viņi atsakās atzīt izvēli, kā ceļot uz darbu, lai atļautu vairāk.

Viņi vēlētos, lai persona, kas izbrauca no savas mājas Misijā (svarīgs jautājums), būtu profila ziņā vai arī kāpēc tā ir tik dārga dzīvot karstākajos rajonos, nevis apzināt tūkstošiem cilvēku, kas dzīvo Outer Sunset, kuri dara tikai naudas sods. Risinājumi ir daudz labāki par pontificēšanu pagātnē vai rādītājpirkstiem.

Ja Manhetene ir pārāk dārga, dodieties uz Queens. Ja Vankūveras un Čikāgas rietumu galiņi ir pārāk dārgi, pārvietojiet uz austrumiem. Ja Santa Monika ir nepieejama, pārvietojiet uz dienvidiem. Ja jūs nevarat atļauties Honolulu, pārejiet uz Waianae. Galu galā, šīs ne-galvenās teritorijas pieaugs arī tad, kad iedzīvotāji turpina augt. Cilvēki, kas dzīvo dārgos rajonos, bija pirms tevis. Un ja jūsu vēlamajos rajonos ir jauni pircēji, viņi, iespējams, ietaupīja un nopelnīja pietiekami daudz naudas, lai to atlīdzinātu vairāk nekā jūs.

Regulāri lasītāji zina, cik daudz es uzsveru agresīvi ietaupot un ieguldot laika gaitā, lai varētu sasniegt finansiālo neatkarību. Kad būs pienācis laiks, izmantojiet priekšrocības. Pa to laiku uzziniet, kā pareizi sadalīt savu portfeļu aktīvu, veidot vairāku ienākumu plūsmu un izveidot vietni, lai sniegtu sev lielāku sviras efektu. Kamēr jūs to esat, izlasiet visu, ko varat par nekustamo īpašumu, lai jūs būtu pilnīgi sagatavots, kad pienāks laiks, lai veiktu kustību.

Tie paši cilvēki, kas sūdzas par dzīves dārdzību, nemēģinot pārvietoties, izklausās tādi paši cilvēki, kuri sūdzas par to, ka viņi neveic darbu, nemaksājot savus maksājumus. Pēc koledžas neviens nevar nokļūt taisni uz stūra biroju, tāpat kā neviens nevar iegādāties savrupmāju kalna virsotnē, nedaudz darot kaut ko pārsteidzošu ļoti ilgu laiku.

Mums jāiegādājas tas, ko mēs pelnījuši.Tas neietver tos no tiem, kuri domā, ka esat pelnījuši dzīvot kaut kur tikai tāpēc, ka jums ir nauda, lai nopirktu ēku un izliktu īrniekus.

Pārvietojiet uz rietumiem, ietaupot 40% - 60% no īres un pirkuma cenas vidēji.
Pārvietojiet uz rietumiem, ietaupot 40% - 60% no īres un pirkuma cenas vidēji.

UZ TIEŠAJIEM RISINĀJUMIEM

Visa šī runāšana par mājokļu pieejamību ir lieliska ilgtermiņā. Ir arī liels sabiedriskais transports. Bet kā tas palīdz cilvēkiem tagad, kam ir grūtības nodrošināt ērtu dzīvesvietu? Tas nav, ja vien jūs kaut kā neiegūsit mājokļa loteriju vai faktisko loteriju.

Es esmu cena no ziemeļu SF neighborhoods, tāpēc es pārcēlos uz rietumiem. Vai man patīk dzīvot 3,800 kvadrātmetru Pacific Heights mājās par 6 miljoniem dolāru ar skatu uz Alcatraz un āra blogošanas karsto kubli? Jūs paņemat savas tintes kausus, ko es gribētu. Diemžēl, lejupslīdes laikā es neiegūtos pietiekami daudz naudas, un tagad es esmu izpirka. Es pieņēmu šo faktu un meklēja citur. Tagad es dzīvoju mājīgā ~ 1900 kvadrātpēdas mājā Sanfrancisko rietumu daļā, kas ir pietiekami labs. Brauciens pilsētas centrā ir par 15-20 minūtēm garāks nekā agrāk, bet šī ir upurēšana, ko esmu gatava veikt, lai ietaupītu naudu. Ja kādu dienu atkal samazināsies par izdevīgām izmaksām, es atkal pārvietosies.

Cilvēkiem, kuri uzskata, ka dārgās pilsētas, piemēram, Sanfrancisko, Ņujorka un LA ir lielākās pilsētas Amerikā, jums varētu būt taisnība. Tomēr, ja jūs jebkad riskējat izkļūt no burbuļa, jūs arī varat uzzināt, ka ir daudz citu lielisku vietu, kur dzīvot kopumā, daudz lētāk.

Nobeiguma ieteikums: Piesakiet likumu, kas gūst labumu no cilvēkiem ar augstu ienākumu līmeni (piemēram, 200 000 ASV dolāru +) no dzīvokļa izīrēšanas kontrolētos dzīvokļos.Mēs visi zinām, ka īres kontrole mākslīgi ierobežo mājokļu piedāvājumu un izraisa nomas maksas pieaugumu pārējai no mums. Ja jums ir Google darbinieks, kas maksā 200 000 dolāru un dzīvo īres kontrolētā dzīvoklī, viņam ir jādodas.

Image
Image

Ieteikumi

Ķirurģiski ieguldīt nekustamajā īpašumā: Ja jūs nevēlaties pastāvīgi maksāt masveida īpašuma nodokļus, nav priekšapmaksas, lai nopirktu īpašumu, vai nevēlaties likvidēt fizisko nekustamo īpašumu, skatiet RealtyShares, kas ir viens no lielākajiem nekustamajiem īpašumiem crowdsourcing uzņēmumiem šodien. Jūs varat ieguldīt darījumos visā valstī par 5000 $. Varat brīvi izpētīt dažādas komerciālās un dzīvojamās īpašības savā platformā.

Apmeklējiet hipotēku: Pārbaudiet jaunākās hipotekāro kredītu procentu likmes tiešsaistē, izmantojot LendingTree. Viņiem ir viens no lielākajiem aizdevēju tīkliem, kas konkurē par jūsu biznesu. Jūsu mērķim vajadzētu būt iegūt pēc iespējas vairāk rakstisku piedāvājumu un pēc tam izmantot piedāvājumus kā sviras, lai iegūtu viszemāko iespējamo procentu likmi. Procentu likmes beidzot ir sākušas atzīmēt augstākas pēc vēlēšanām.

Atjaunināts 2017. gadam un pēc tam.

Ieteicams: