DR 133: Iesūtne Zero - vienkārša stratēģija, lai iekarotu savu e-pastu

Satura rādītājs:

DR 133: Iesūtne Zero - vienkārša stratēģija, lai iekarotu savu e-pastu
DR 133: Iesūtne Zero - vienkārša stratēģija, lai iekarotu savu e-pastu

Video: DR 133: Iesūtne Zero - vienkārša stratēģija, lai iekarotu savu e-pastu

Video: DR 133: Iesūtne Zero - vienkārša stratēģija, lai iekarotu savu e-pastu
Video: CS50 2013 - Week 5, continued 2023, Decembris
Anonim

E-pasts ir reālas sāpes. Lielākajai daļai no mums ir vairāki e-pasta konti. Iesūtne var viegli tikt uzkrāta ar nevēlamu saturu, bieži vien tiek zaudēta vai aizmirstama svarīga e-pasta vēstule. Daudziem nulles iesūtne ir nekas cits kā vienkāršs sapnis.

Nesen man nāca mana māja. Man ir četri galvenie e-pasta konti, kurus es uzrauga. Viens ir darbs, divi ir paredzēti šai vietnei, un viens ir personīgs konts. Kad es sāku mīklas Roller Money Podcast, es izsniedzu savu e-pastu un mudināja klausītājus rakstīt ar jautājumiem vai komentāriem. Labās ziņas ir tādas, ka esmu saņēmusi burtiski tūkstošiem e-pasta ziņojumu no ļaudīm. Sliktās ziņas ir tādas, ka esmu saņēmis burtiski tūkstošiem e-pasta ziņojumu no ļaudīm.

Mans primārais mīkla Roller e-pasta konts regulāri bija no 300 līdz 500 e-pastu. Tas atbilda man vairāk nekā mēnesi, lai atbildētu uz e-pastu. Kaut kas bija jādara.

Esmu izpētījis gan stratēģijas, gan rīkus, lai palīdzētu pārvaldīt manu iesūtni. Šis raksts un podcast ietver gan stratēģiju, kuru esmu atradis efektīvai, gan dažus instrumentus, kas mani palīdzēja.

Divu daļu problēma

E-pasta risināšana rada divu daļu problēmu:

 1. Ko jūs darāt ar simtiem (vai tūkstošiem) e-pasta adreses, kas pašlaik atrodas jūsu iesūtnē
 2. Kad esat nokļuvis iesūtnē Nulle, kā jūs tur paliksit

Nokļūšana iesūtnes nulles lapās

Banku nozarē ir kāds vecs teiciens: ja tev ir jāmaksā 1 miljons dolāru, tad tā ir jūsu problēma; ja jūs parādā bankai 1 miljardu dolāru, tas ir bankas problēma. E-pasts ir tāds pats.

Pastāv liela atšķirība starp darījumu ar iesūtni ar dažiem simtiem e-pasta ziņojumu, salīdzinot ar vienu ar tūkstošiem e-pasta ziņojumu. Mēs aplūkosim abas situācijas

Simtiem e-pasta: Tas ir tas, ko es saskaras ar manu mīklu Roller e-pastu. Es ātri secināju, ka man ir jāaplūko katrs e-pasts, atbildot uz daudziem no viņiem. Tas bija smags darbs, tāpēc es pieņēmu šādu pieeju:

 1. Darbs pakāpēs: tāpat kā manus produktivitātes padomus tiem, kuri strādā mājās, es pievērsās savam e-pastam laika blokos. Es atliktu 30 minūtes, lai strādātu pie e-pasta, sākot ar vecāko ziņojumu un strādājot uz priekšu.
 2. Atteikties no abonementa: es anulēju gandrīz visus e-pasta ziņojumus, kas bija daļa no abonementa. Man droši vien turēja vienu no desmit. Lai paņemtu abonementu, ir nepieciešams dažas sekundes, bet tas nozīmē daudz mazāk e-pasta, ar ko turpmāk rīkoties.
 3. Dzēst: atbilde uz e-pastu ir laikietilpīga. Kaut arī daži e-pastu pamato atbildi, daudzi to nedara. Ja man nebūtu jāreaģē, man nebija.

Šis vienkāršais process mani saņēma no vairākiem simtiem e-pasta ziņojumu uz iesūtni nulle apmēram nedēļu.

Tūkstošiem e-pasta: Personām ar tūkstošiem (vai desmitiem tūkstošu) e-pasta, šāda tradicionāla pieeja var nedarboties. Šajās situācijās es izmantoju kodolobjektu:

 1. Arhīvs: arhivējiet visu e-pastu, kas vecāks par divām nedēļām Jūs varat, protams, izvēlēties citu izgriezumu, bet divas nedēļas man ir strādājušas. Es arhivēju e-pastu pakalpojumā Gmail, taču jūs to varat vienkārši pārvietot uz mapi. Ideja ir ignorēt šo e-pastu, bet tas ir pieejams, izmantojot atslēgvārdu meklēšanu.
 2. Pārlūkot atlikušo e-pastu: ievērojot iepriekš aprakstīto pieeju, veiciet darbu, izmantojot atlikušo e-pastu.

Ir daži rīki, kas patiešām var palīdzēt neatkarīgi no tā, cik jūsu iesūtne ir pildīta. Mēs aplūkosim šī raksta beigās.

Uzturēšanās pie Inbox Zero

Nokļūšana uz iesūtni ir tikai puse no kaujas. Kad esat ieradies, jums jāpaliek tur. Lūk, kā:

 1. Izvēlieties laiku: rīkoties ar e-pastu vienu līdz trīs reizes dienā. Darbs ar e-pastu prasa laiku. E-pasta pārbaude ik pēc 10 minūtēm novērsīs jūsu produktivitāti. Kad es neesmu pārbaudījis manu e-pastu šajos noteiktajos laikos, es bieži to aizveru, lai izvairītos no kārdinājuma.
 2. Viens pieskāriens: pieskarieties katram e-pastam tikai ar vienu. "Pieskaroties" ietver lasīšanu. Ja jūs to izlasīsiet, izleciet to.
 3. Atteikties no abonēšanas: turpiniet atsaukt e-pasta ziņojumu, kas jums nav nepieciešams. Apsveriet nevēlamu e-pasta adresi, ar kuru jūs reti pārbaudāt abonementu un tiešsaistes pirkumus.
 4. Esiet elastīgs: es ne vienmēr nokļūso uz iesūtni nullei katru dienu. Dažreiz dažus dienas laikus es gaidu e-pastu kā atgādinājumu par kaut ko svarīgu.

E-pasta rīki

 1. Gmail: bez šaubām, labākais e-pasta pakalpojums. Gmail rīkojas ar surogātpastu ļoti labi un, kā mēs redzēsim tālāk, ir daudzas trešo pušu pievienojumprogrammas, lai uzlabotu Gmail funkcionalitāti.
 2. Unroll.me: lielisks pakalpojums, kas veic divas lietas - (1) palīdz ērti atcelt e-pasta pakalpojumus; un (2) paņem abonementa e-pastus, kurus jūs vēlaties, un tos katru dienu izvelk vienā e-pastā.
 3. E-pasta spēle: šis bezmaksas rīks ir lielisks veids, kā strādāt, izmantojot daudz e-pasta. Tas ir jūsu progresa laiki, un e-pasts tiek apstrādāts partijās 100 grupās.
 4. Bumerangs: šim maksas papildinājumam ir vairākas noderīgas funkcijas, tostarp iespēja plānot e-pastu, kas tiks nosūtīts vēlāk, un nosūtīt e-pastu no savas iesūtnes un nosūtīt to atpakaļ uz noteikto dienu skaitu.
 5. Meklēšana "Gmail pievienošana ons": savā iecienītākajā meklētājprogrammā meklējiet Gmail pievienojamo saturu. Jūs atradīsiet simtiem lielisku rīku, kas var palīdzēt jums labāk pārvaldīt iesūtni.

Papildu resursi

 • 15 Gmail produktivitātes hacks
 • IPad 7 lielākās finanšu un produktivitātes lietojumprogrammas
 • 5 vienkāršas stratēģijas, lai saglabātu produktīvu darbu no mājām (bet jūs nekad neesat domājis par # 5)

Ieteicams: