Izmēģināto atskaitījumu galīgais saraksts

Satura rādītājs:

Izmēģināto atskaitījumu galīgais saraksts
Izmēģināto atskaitījumu galīgais saraksts

Video: Izmēģināto atskaitījumu galīgais saraksts

Video: Izmēģināto atskaitījumu galīgais saraksts
Video: Jack Halberstam Wild Things: An Aesthetics of Bewilderment 2023, Decembris
Anonim

Vai esat kādreiz domājuši, vai jums labāk ir detalizēt savus nodokļu atvieglojumus vai vienkārši ņemt standarta atskaitījumu? Cik daudz sarežģīt ir tas, lai tas būtu detalizēts? Vai jūs iegūtu lielāku nodokļu atlaidi? Un labi, kas tomēr ir detalizēts? Mums ir atbildes.

Apskatīsim dažus visizplatītākos detalizētos atskaitījumus, neatkarīgi no tā, vai jums ir tiesības tos atskaitīt, un, ja tas ietaupītu naudu, nākamie nodokļa maksājumi.
Apskatīsim dažus visizplatītākos detalizētos atskaitījumus, neatkarīgi no tā, vai jums ir tiesības tos atskaitīt, un, ja tas ietaupītu naudu, nākamie nodokļa maksājumi.

Standarta atskaitīšana vai izlikšana

Ja jūs kādreiz esat veicis savus nodokļus, iespējams, jūs zināt, ka ikvienam nodokļu maksātājam (uzņēmumiem un privātpersonām) katru gadu ir atļauts atskaitīt noteiktus izdevumus no viņu nodokļu rēķina. Tās mērķis ir samazināt ikviena vispārējo nodokļu slogu un nodrošināt, ka vismaz daži no katra nodokļu maksātāja ienākumiem netiek aplikti ar federālo ienākumu nodokli.

Standarta atskaitīšana

Vienkāršības labad, un, lai vienādotu spēles noteikumus, IRS ieviesa dzīvokļa (vai standarta) atskaitījumu, ko katrs var veikt. Standarta devas summas atskaitījums ir balstīts uz jūsu vienreizējā iesnieguma statusu, mājsaimniecības vadītāju, precētu iesniegšanu kopīgi vai precētu iesniegšanu atsevišķi. 2017. finanšu gadā šī summa svārstās no $ 6,350 līdz $ 12,700, un papildu uzkrājumi tiem, kas ir vecāki par 65 gadiem, vai neredzīgie.

Pastāv tikai daži gadījumi, kad jūs nevarēsit veikt standarta atskaitījumu:
Pastāv tikai daži gadījumi, kad jūs nevarēsit veikt standarta atskaitījumu:
 • Ja jūs iesniedzat precētu iesniegšanu atsevišķi, un jūsu laulātais atdod atskaitījumus par viņa vai viņas atdošanu
 • Ja jūs iesniedzat kopīgi un jūs (vai jūsu laulātais) esat ārvalstnieks nerezidents jebkurā taksācijas gada laikā
 • Ja maināt savu uzskaites periodu un beidzot iesniedzat deklarāciju par periodu, kas ir īsāks par 12 mēnešiem

Atsevišķu atskaitījumu noformēšana

Tātad, ko nozīmē "detalizēt?"

Kā norāda nosaukums, izlemjot par detalizētiem atskaitījumiem, jūs izvēlēsieties visus nodokļa atskaitāmos izdevumus iekļaut nodokļu deklarācijā, nevis izvēlēties vienotu atskaitījumu. Tas ir izdevīgi, ja jūsu piemērotie atskaitījumi atbilst vairāk nekā standarta atskaitījumiem. Jūs vēlaties izvēlēties, kurš no tiem novedīs pie vairāk atskaitījumu, lai jūs galu galā saņemtu lielāku nodokļu pārtraukumu.

Apsveriet iespēju to aprakstīt, ja pēdējā taksācijas gadā uz jums attiecas kāds no tālāk minētajiem:

 • Jūs veicāt labdarības ziedojumus (īpaši, ja tie ir ievērojami).
 • Jums pieder māju un apmaksātu māju hipotēku procenti.
 • Jums ir izdevumi, kas saistīti ar ieguldījumu ienākumiem.
 • Jums (vai jūsu apgādājamajiem) ir medicīniski izdevumi, kas pārsniedz gadījuma rakstura ārsta apmeklējumu.
 • Jūs maksājāt īpašuma nodokļus, valsts vai vietējos ienākuma nodokļus.
 • Jums ir dažādi atskaitījumi, kas jāiekļauj.

Izdalot savus atskaitāmos izdevumus, noteikti ir vairāk problēmu nekā standarta atskaitījumu. Tomēr tas ir vērts, ja tas samazinās jūsu nodokļu slogu.

Ja jūs domājat, ka ir izdevība, ka jūsu atskaitāmie izdevumi ir lielāki par jūsu individuālo standarta ieturējuma summu, ir vērts izmantot skaitļus. Daudzi tiešsaistes nodokļu sagatavošanas uzņēmumi pat jums palīdzēs ar to un piedāvāsim ieteikumu par to, vai jums ir jāuzrāda vai nē.

 • Fiksējiet savus federālos nodokļus BEZMAKSAS ar Turbo nodoklis

Kopējie izdalītie atskaitījumi

1. Labdarības ziedojumi

Vai jūs bijāt dāsns pēdējā festivāla gadā? Vai jūs esat desmito tiesu savā draudzē, veicat cienīgu cēloni vai ziedojat savus maigi lietotos sadzīves priekšmetus tiem, kuriem tā ir nepieciešama? Ja tā, tad jūs, iespējams, pieprasīsit šīs dāvanas kā detalizētus atskaitījumus.

Labdarības atvilkumiem ir daži ierobežojumi. Pirmkārt un galvenokārt, jums jāziedo kvalificētai organizācijai. Politiskās kampaņas netiek skaitītas, un jums būs jāsaņem kvīts, lai atbalstītu jūsu iemaksas prasību.

Ir arī dolāru summas ierobežojumi. Naudas līdzekļu ziedojumiem varat pieprasīt atskaitījumu tikai līdz 50 procentiem no jūsu AGI. Attiecībā uz dažiem privātiem fondiem, veterānu organizācijām, bezpeļņas kapsētām un brālīgajām sabiedrībām šis ierobežojums ir pat mazāks par 30 procentiem. Jūs arī ierobežojat ar 30% AGI atskaitījumu personiskās mantas ziedojumiem.

Lai ziedotu īpašumu (piemēram, mājsaimniecības preces, apģērbu uc), tam jābūt labā un izmantojamā stāvoklī. Jums arī jānosaka taisnīgā tirgus vērtība - jūs varat ne tikai pieprasīt jaunu vērtību bezskaidras naudas ziedojumiem. Ja jums nepieciešama palīdzība, lai noteiktu ziedotās preces vērtību, izlasiet šo rokasgrāmatu.

2. Home Hipotekārais Procenti

Ja jums ir mājvieta (vai divas), jums ir tiesības atskaitīt procentu maksājumus par šo hipotēku kā detalizētu atskaitījumu. Atkarībā no tā, kur atrodas jūsu hipotēkas termiņš, tas arī ir ievērojams.

Hipotekāro procentu atlaide ir atļauta pirmajos 1 miljona USD apmērā no hipotēkas. Katram nodokļu maksātājam ir atļauts ieturēt procentus, kas samaksāti par divām rezidencēm.

Visbeidzot, procenti, kas tiek maksāti par mājokļa kapitāla aizdevumu, ir arī atskaitāmi no nodokļiem līdz pat 100 000 ASV dolāri.

3. Ieguldījumu izdevumi

Ieguldījumi bieži rada daudzus izdevumus, tostarp juridiskās un profesionālās izmaksas, finanšu konsultācijas un daudz ko citu. Par laimi, daudzi izdevumi, kas saistīti ar šīm "ienākumu gūšanas darbībām", ir atskaitāmi no nodokļiem, ja jūs tos klasificējat.

Jūs varat atskaitīt savus ieguldījumu izdevumus no saraksta A, ja vien tie nepārsniedz jūsu ieguldījumu ienākumus par gadu. Būtībā jūs nevarat ziņot par zaudējumiem no detalizētiem atskaitījumiem, pamatojoties tikai uz investīciju izdevumiem. (Tomēr tiek apgalvots, ka pašu ieguldījumu vērtība ir kapitāla zaudējumi).

Jūs varat atskaitīt izdevumus, piemēram:

 • Maksas, kas tiek maksātas bankai, pilnvarotajam vai brokerim
 • Maksas, kas jāmaksā, lai iekasētu savus ienākumus no ieguldījumiem vai jūsu dividendes par akciju daļām
 • Maksas, kas tiek maksātas advokātam, grāmatvedim vai kancelejas palīdzībai, kas nepieciešama, lai iegūtu ar nodokli apliekamus ienākumus
 • Maksas, ko maksā finanšu / investīciju konsultantiem
 • Ikmēneša bankas maksa, kas samaksāta, lai reģistrētos auto-investīciju pakalpojumos
 • Seifu depozītu izdevumi, lai uzglabātu ar ieguldījumiem saistītus dokumentus
 • Ar investīcijām saistītas publikācijas, par kurām jūs abonējat
 • Biroja izdevumi, kurus stingri izmanto ieguldījumu pārvaldīšanai un ienākumu gūšanai no tiem
 • Tiešsaistes pakalpojumi vai programmatūra, ko izmanto, lai pārvaldītu jūsu investīcijas

Jūs nevarat atskaitīt izdevumus, piemēram:

 • Ieguldījumu maksājumi publiski pieejamiem ieguldījumu fondiem, jo tie jau ir atskaitīti no jūsu daļas un nav skaidri samaksāti
 • Izdevumi, kas saistīti ar ieguldījumu semināru, konvenciju vai sanāksmju apmeklēšanu (atvainojamies, šis brauciens uz ikgadējo Berkshire Hathaway akcionāru sapulci netiks skaitīts!)
 • Izdevumi, kas saistīti ar neapliekamo ienākumu radīšanu
 • Brokeru maksas, kas tiek maksātas, lai iegādātos ieguldījumu īpašumu (akcijas, obligācijas utt.) *
 • Jebkuri valsts vai vietējie transferta nodokļi, kas radušies, nopirkot / pārdodot vērtspapīrus

* tā vietā izdevumi abiem šiem tiek pievienoti īpašuma izmaksām

Fiksējiet savus federālos nodokļus BEZMAKSAS ar H & R bloks

4. Medicīnas izdevumi

Tie ir nedaudz grūtāki no nodokļu atskaitīšanas viedokļa, taču jūs varat pieprasīt savus medicīniskos izdevumus par jūsu detalizēto atskaitījumu. Atruna ir tāda, ka jūs varat pieprasīt tikai to, kas pārsniedz 10 procentus no jūsu AGI (vai 7,5 procenti, ja jūs vai jūsu laulātā ir 65 vai vairāk gadu). Tas nozīmē, ka, ja jūs veicat 60 000 ASV dolāru gadā, jūs varat pieprasīt tikai izdevumus virs 6000 ASV dolāriem.

Ja jūs sasniedzat 10% AGI ierobežojumu, ir liels izdevumu klāsts, ko varat atskaitīt. Tie ietver:

 • Kopīgi maksā un ārstu maksa
 • Apdrošināšanas prēmijas
 • Medicīniski nepieciešamas ķirurģijas izmaksas (nē, kosmētiskā ķirurģija netiek skaitīta, ja vien tā nav rekonstruktīva)
 • Priekšraksti
 • Izdevumi, kas saistīti ar medicīniskās konferences apmeklējumu hroniska stāvokļa dēļ, ka jūs, jūsu laulātais vai apgādājamais ir (tikai transportēšanai un uzņemšanai)
 • Kontaktlēcas, brilles vai dzirdes aparāti
 • Kruķi, ratiņkrēsli, rokasgrāmatu suņi vai citi pieejamības izdevumi
 • Zobu darbs
 • Svara zudums programmām personām ar diagnosticētu aptaukošanos (bet īpaša pārtika nav obligāti iekļauta)
 • Alkohols, narkomānija un nikotīna lietošanas pārtraukšana
 • Transports, kas saistīta ar medicīniskās aprūpes saņemšanu (biļetes, nodevas, autostāvvieta, gāze / nafta)

5. Vietējie, valsts un īpašuma nodokļi

Ja jūs dzīvojat valstī ar savu ienākuma nodokli, jūs, iespējams, gūsit labumu no pozīciju sastādīšanas. Vietējie (pilsētas) vai valsts nodokļi, kas radušies gada laikā, ir atskaitāmi no A saraksta.

Jūs varat arī atskaitīt visus nekustamā īpašuma nodokļus, kurus esat samaksājis par jūsu mājām, kā arī personas īpašuma nodokļus, kurus esat samaksājis par tādām precēm kā jūsu transportlīdzeklis (jauki, pievienoti izdevumi, kas mums šeit ir atrodami Virdžīnijā).

Jūs nevarat atskaitīt federālo ienākuma nodokli, īpašuma nodokļus, sociālā nodrošinājuma nodokļus, mājas īpašnieku asociācijas maksas vai pārskaitīt nodokļus no mājas pārdošanas, cita starpā.

6. Dažādi izdevumi

Ir daži atskaitāmi ar nodokļiem izdevumi, kas neietilpst nevienā no iepriekš minētajām kategorijām, taču jūs varat tos pieprasīt, kad jūs atskaitīsit savus ieņēmumus. Tie ir tikai izdevumi, kas pārsniedz divus procentus no jūsu AGI. Izmantojot iepriekš minēto piemēru, kad jūs veicat 60 000 ASV dolāru gadā, tas nozīmē, ka jūs varētu atskaitīt izdevumus virs 1200 USD.

Tie ietver tādas lietas kā:

 • Nodokļu sagatavošanas maksas no iepriekšējā gada
 • Mājas biroja izdevumi
 • Juridiskie maksājumi
 • Darba medības un intervēšanas izdevumi
 • Darba izdevumi, kas vēl nav atmaksāti
 • Profesionālo žurnālu abonēšana utt.
 • Licencēšanas un regulēšanas maksas
 • Savienības nodevas
 • Uniformas

Atkarībā no tā, cik daudz jūs katru gadu veicat un kādi papildu izdevumi jums rodas, jūsu atskaitījumu detalizēšana (nevis standarta atskaitīšana) varētu būt gudra ideja. Ir svarīgi veikt matemātiku (lielākā daļa nodokļu sagatavošanas programmatūras var to analizēt) un redzēt, kas ir finansiāli izdevīgākā izvēle.

Tāpat kā viss, kas saistīts ar nodokļiem, jums ir jāuztur rūpīgs uzskaite un jāsaglabā ieņēmumi par visu, kas, jūsuprāt, ir atskaitāms izdevums.

Konsultējieties ar Tax Pro

Dough Roller redakcijas komanda zina kaut ko vai divas lietas par nodokļiem. Daži no viņiem ir izmantojuši standarta atskaitījumu, citi ir aprakstīti. Mēs esam sagatavojuši savus nodokļus ar programmatūru, piemēram, TurboTax, un mēs esam arī nolīgti profesionāļi.

Bet mēs neesam nodokļu speciālisti. Mēs esam izdarījuši visu iespējamo, lai iegūtu pareizo informāciju. Pirms pieņemt lēmumus, lūdzu, konsultējieties nodokļu speciālistu.

Visbeidzot, atcerieties, ka lietas var mainīties. Tiesību akti vēl tiek izskatīti, tādējādi novēršot daudzus detalizētus atskaitījumus un dubultojot standarta atskaitījumu. Mēs esam sekojuši šim tiesību aktiem šeit.

Ieteicams: