10 lielākās bankas pasaulē

Satura rādītājs:

10 lielākās bankas pasaulē
10 lielākās bankas pasaulē

Video: 10 lielākās bankas pasaulē

Video: 10 lielākās bankas pasaulē
Video: Cheap Car Insurance in Virginia {TOP 5} 🇺🇸 | Get Auto Insurance Quotes 2023, Decembris
Anonim

Vai banku pasaulē lielāks nozīmē labāk? Izlasiet mūsu domas par šo zemāk kopā ar sarakstu ar desmit lielākajām bankām pasaulē.

Image
Image

Zemāk ir pasaules desmit lielākās bankas, ko nosaka pēc aktīvu apjoma un katra apraksta. (Šie dati pamatojas uz S & P Globālais tirgus izpētes ziņojums no 2017. gada)

10 lielākās bankas pasaulē

Image
Image

1. Ķīnas rūpniecības un tirdzniecības banka

Ķīnas Rūpnieciskā un komerciālā banka, kas dibināta 1984. gadā, strauji pieaudzis, lai kļūtu par lielāko banku pasaulē, kuras pamatā ir aktīvi. Tās pašreizējais aktīvs ir ļoti pievilcīgs 3,47 triljoni. ICBC galveno uzmanību pievērš lielākajai daļai viņu pūļu rūpniecībā (nosaukuma veids dod to prom). Viņi piedāvā lielāko daļu aizdevumu ražošanas, transportēšanas, elektroenerģijas un mazumtirdzniecības jomā. Šajā bankā nekas neliecina par palēnināšanos. Tas paziņoja, ka 2017. gada 3. ceturksnī peļņa pieaugusi par 3,3%.

 • Galvenā mītne atrodas Pekinā, Ķīnā
 • Strādā 460 000
Image
Image

2. Ķīna Construction Bank Corporation

Otra lielākā banka Ķīnā arī ir otra lielākā pasaulē. Ķīnas Celtniecības bankas korporācija šobrīd pieder aktīviem 3,02 triljonus ASV dolāru. Viena no vecākajām bankām Ķīnā, CCB tika dibināta 1954. gadā. 2005. gadā Bank of America vēlējās paplašināt savu biznesu Ķīnā. Tā iegādājās 9% CCB akciju. Tas tomēr nedarbojas tik labi. Un BOA vajadzēja pārdot lielāko daļu savas akcijas 2009. gadā ASV finanšu krīzes laikā. Amerikas Savienoto Valstu bankā 2013. gadā pārdeva atlikušo pozīciju CCB un koncentrēja savu Āzijas darbību Honkongā.

 • Galvenā mītne atrodas Pekinā, Ķīnā
 • Nodarbina 330 000
Image
Image

3. Ķīnas lauksaimniecības banka

Ja jūs šeit vērojat tendenci, tu neesi vienīgais. Vēl viena Ķīnas banka, Ķīnas lauksaimniecības banka, ir trešā lielākā pasaulē ar aktīviem 2,82 triljoni ASV dolāru. Ķīnas lauksaimniecības banka ir pazīstama kā Ag Bank un dibināta 1951. gadā un atrodas filiāles Seulā, Singapūrā, Sidnejā, Londonā, Ņujorkā un daudzās citās pasaules lielākajās pilsētās. Jautri fakts: 2007. gadā Ag Bank ir kļuvis par lielākās Ķīnas bankas laupīšanas upuru. Zagļi nozaga 7,5 miljonus dolāru.

 • Galvenā mītne atrodas Pekinā, Ķīnā
 • Nodarbina 444 000
Image
Image

4. Mitsubishi UFJ finanšu grupa (Mitsubishi)

Ar 2,63 triljoni ASV dolāru Mitsubishi ir Japānas lielākā banku turēšanas / finanšu pakalpojumu grupa. Daļa no Mitsubishi Corporation, uzņēmums piedāvā plašu finanšu un ieguldījumu pakalpojumu klāstu, tostarp komerciālos banketus, trasta banku, starptautisko finansējumu un aktīvu pārvaldīšanas pakalpojumus. Ar visiem MUFG apbalvojumiem ir pārsteidzoši uzzināt, ka tie tika dibināti tikai 2005. gadā.

 • Galvenā mītne atrodas Tokijā, Japānā
 • Nodarbina 106 000
Image
Image

5. Ķīnas Banka

Vēl viena Āzijas banka izslēdz piektajā vietā. Ķīnas Banka kontrolē aktīvus 2,61 triljonu ASV dolāru apmērā, un tā tika dibināta 1912. gadā. Lai gan šī banka vairs nav 100% valdības īpašumā, lielākais Ķīnas Bankas akcionārs joprojām ir Ķīnas Tautas Republikas ieguldījumu grupa. Ķīnas Banka ir otrs lielākais aizdevējs valstī. Pašlaik tai ir divas atrašanās vietas Ņujorkas štatā.

 • Galvenā mītne atrodas Pekinā, Ķīnā
 • Nodarbina 310 000
Image
Image

6. J. P. Morgan Chase

Viens no diviem tā saucamajiem "ļoti lielajiem bankām", kopā ar Bank of America, J. P. Morgan Chase ir sestā lielākā banka pasaulē ar 2,50 triljoni ASV dolāru aktīvos. Uzņēmums piedāvā produktus un pakalpojumus saviem klientiem 100 valstīs. Tas piedāvā aktīvu pārvaldību, investīciju banku, privāto banku pakalpojumus, kases un vērtspapīru pakalpojumus un komercbankas. J. P. Morgan Chase tiek tirgoti NYSE ar biržas simbolu JPM. No visām mūsu sarakstā iekļautajām bankām Chase ir otrā jaunākā, kas ir dibināta tikai 2000. gadā.

 • Galvenā mītne atrodas Ņujorkā, Ņujorkā
 • Nodarbina 245 000
Image
Image

7. HSBC Holdings PLC

Visā Amerikas Savienotajās Valstīs HSBC Bankai ir vairāk nekā 460 banku filiāles, no kurām lielākā daļa (380) ir Ņujorkas štatā. Šis ir viens no septiņiem mūsu lielāko banku sarakstā ar $ 2,37 triljoni aktīvos. HSBC piedāvā saviem 4 miljoniem klientu piekļuvi pasaules tirgiem, izmantojot personīgos finanšu pakalpojumus, privāto banku pakalpojumus, mazumtirdzniecības banku pakalpojumus, komercbanku pakalpojumus un pasaules banku un tirgus segmentus. Sākotnēji HSBC tika dibināta Lielbritānijas Honkongā 1865. gadā.

 • Galvenā mītne atrodas Londonā, Apvienotajā Karalistē
 • Nodarbina 235 000
Image
Image

8. BNP Paribas

Šī franču banka nāk ar astoņdesmito numuru 2,19 triljoni ASV dolāru aktīvos. BNP ir viens no lielākajiem globālajiem banku tīkliem pasaulē, kas darbojas 75 valstīs. BNP ir četri vietējie mazumtirdzniecības banku tirgi Francijā, Itālijā, Beļģijā un Luksemburgā. 2009. gada aprīlī, pateicoties BNP 75% Fortis Bank iegādei, Beļģijas banka tagad ir lielākā euro zonas depozīta turētāja. BNP Paribas tika dibināta 1848. gadā. Tā galvenā rentabilitāte ir mazumtirdzniecības banku darbība. Vairāk nekā trīs ceturtdaļas no tās ieņēmumiem nāk no ikdienas klientu kontiem.

 • Galvenā mītne atrodas Parīzē, Francijā
 • Darbojas 190 000
Image
Image

9. Bank of America (BAC)

BAC ir lielākā banku kontrolakciju sabiedrība Amerikas Savienotajās Valstīs ar aktīviem, ar 2,19 triljoni ASV dolāru. Uzņēmums apkalpo klientus visā pasaulē un ir saistīts ar 99% ASV Fortune 500 uzņēmumu. 2008. gadā BAC ieguva Merrill Lynch, padarot to par pasaulē lielāko bagātinātāju.Tas ir iekļauts Ņujorkas fondu biržā (NYSE) un ir daļa no S & P 500 indeksa un Dow Jones Industrial Average.

 • Galvenā mītne atrodas Šarlotē, Ziemeļkarolīnā
 • Nodarbina 208,000
Image
Image

10. Wells Fargo

Sliecoties uz top 10, Wells Fargo ir strādājis pēdējos gados ar dažiem skandāliem, kurus viņi vēlētos aizmirst. Tomēr bankas rīcībā tagad ir 1,93 triljoni aktīvu un tā ir viena no lielākajām Amerikas Savienoto Valstu mazumtirdzniecības bankām. Nu jau 1852. gadā nodibināta Wells Fargo, tai ir gandrīz 9000 mazumtirdzniecības vietu, kas izkaisīti visā Amerikas Savienotajās Valstīs. Viņi kļuva par manu bankas rekordu, kad 2009. gadā viņi iegādājās Wachovia. Pēkšņi mans pieteikšanās tika mainīts, un es atceros daudz vagonu!

 • Galvenā mītne atrodas Sanfrancisko, Kalifornijā
 • Nodarbina 270 000

Tātad pasaulē ir 10 lielākās bankas. Bet, protams, lielāks ne vienmēr ir labāks. Tātad, ja meklējat bankas ar labākajām procentu likmēm, pārbaudiet šīs iespējas:

Ieteicams: