10 Nodokļu atlaides, kuras jūs nevēlaties pazaudēt gada beigās

Satura rādītājs:

10 Nodokļu atlaides, kuras jūs nevēlaties pazaudēt gada beigās
10 Nodokļu atlaides, kuras jūs nevēlaties pazaudēt gada beigās

Video: 10 Nodokļu atlaides, kuras jūs nevēlaties pazaudēt gada beigās

Video: 10 Nodokļu atlaides, kuras jūs nevēlaties pazaudēt gada beigās
Video: MANA PIEREDZE AR SAKARU OPERATORIEM 2023, Decembris
Anonim

Vai jūs varat ticēt, ka gads ir beidzies? Brīvdienas ātri tuvojas un 2017. gadā beidzas. Labā ziņa ir tā, ka tā ir joprojām lai samazinātu nodokļu saistības šogad. Jums vienkārši jārīkojas ātri.

Jums palikuši tikai daži mēneši pirms 2018. gada sākuma. Tagad ir ideāls laiks, lai palielinātu nodokļu efektivitāti un ietaupītu naudu, kas notiks 15. aprīlī.
Jums palikuši tikai daži mēneši pirms 2018. gada sākuma. Tagad ir ideāls laiks, lai palielinātu nodokļu efektivitāti un ietaupītu naudu, kas notiks 15. aprīlī.

Šeit ir 10 gada beigas nodokļu atlaides, kuras jūs absolūti nevēlaties palaist garām:

1. Dodiet labdarībai

Vai jūs raksturoat atskaitījumus un vai jūs mēģināt nedaudz samazināt savus apliekamos ienākumus? Jūs varat sasniegt savu mērķi un palīdzēt cienīgs cēlonis, ziedojot labdarībai.

Neatkarīgi no tā, vai tā ir desmitā tiesa jūsu IRS atzītai reliģiskai draudzei vai naudas ziedojums vietējai pārtikas bankai, tā var saņemt nodokļa atlaidi par jūsu dāsnumu. Lai veiktu atskaitījumu, jums būs nepieciešama kvīts, tāpēc neaizmirstiet to pieprasīt.

Jūs varat arī ziedot preces labā stāvoklī labdarībai. Izstrādājiet to, kas jums ir, izdomājiet pašreizējo tirgus vērtību un nogādājiet to vietējā labdarības centrā. Pieprasiet kvīti jūsu preču vērtības apmērā, un jūs varat atskaitīt summu no jūsu ienākumiem.

Ja jūs vadāt savu automašīnu labdarības vārdā, jūs varat atskaitīt nobraukumu (par 0,14 dolāriem par kilometru par standarta nobraukuma likmi).

Lai veiktu labdarības iemaksu, jums ir nepieciešams detalizēt atskaitījumus, izmantojot A sarakstu.

Uzzināt vairāk: Bezskaidras naudas ziedojumu novērtēšana par nodokļiem

2. Ziņot par ieguldījumu zaudējumiem

Vai jums ir nedaudz zaudējuši ieguldījumus šogad?

Ja jums ir aktīvi, kas ir zaudējuši vērtību, tagad ir pienācis laiks pārdot, tik ilgi, kamēr jums ir pamatots iemesls uzskatīt, ka pamati ir mainījušies. Ja jūs atkārtoti līdzsvarojat savu portfeļu, vai arī, ja vēlaties izlaist daži no fundamentāli nepamatotiem zaudētājiem, jūs varat pārdot ar zaudējumiem.

Pirmkārt, jūsu kapitāla zaudējumi var kompensēt jebkuru kapitāla pieaugumu, kuru jūs sapratāt šogad. Pēc tam, ja jūs joprojām zaudējat zaudējumus, varat izmantot līdz pat 3000 ASV dolārus, lai kompensētu citus ienākumus.

Ja jums joprojām ir zaudējumi, varat pārskaitīt jebkuru summu virs 3000 ASV dolāru, kas tiks izmantota, lai kompensētu ienākumus vai guvumus nākamajā gadā.

Kapitāla zaudējumus var pārnest uz nenoteiktu laiku, tāpēc pārliecinieties, ka tiek saglabāti labi dati.

Kapitāla pieaugums un zaudējumi ir sniegti D sarakstā D. Ja jūs ieskaita savus ienākumus ar zaudējumiem, kas radušies zaudējumiem, jums jāziņo par zaudējumiem 10.40. Veidlapas 13. līnijā.

3. Maksimālais atvaļinājuma konta iemaksas

Ja jūs veicat ne-Roth kvalificētu norēķinu kontu, jūs varat baudīt nodokļa atskaitījumu.

Nodokļu atliktie ieguldījumi laika gaitā pieaug efektīvāk. Tātad ne tikai jūs saņemat nodokļu atlaidi par jūsu ietaupīto naudu, bet arī veicat savu komfortu pēc aiziešanas pensijā.

Pārliecinieties, vai esat iegrāmatojis jaunāko informāciju par jūsu izvēlētā konta IRS iemaksu ierobežojumiem. Arī saprotam, ka ir pakāpeniskas atcelšanas, kas saistītas ar jūsu ieguldījuma summu, kuru jūs varat atskaitīt dažiem kontiem (jo īpaši ar IRA kontiem).

Resurss: Pašreizējie 401k un IRA ieguldījumu limiti

Gan IRA, gan Solo 401 (k) ļauj jums veikt iemaksas šajā gadā līdz nākamā gada 15. aprīlim, tādēļ paturiet to prātā, kad sagatavojat nodokļus. Jūs, iespējams, variet izspiest vēl vienu ieguldījumu, ja tas ir jēgas jums, no nodokļiem.

Ja plānojat atvērt IRA, šeit ir saraksts starp tirgotājiem, kas piedāvā IRA kontus.

4. Palielināt veselības taupīšanas konta ieguldījumus

Vai jums ir augsts atskaitāms veselības aprūpes plāns? Ja tā, jūs varētu saņemt veselības krājkontu vai HSA.

Jūsu HSA ir jūsu nauda, un tā tiek virzīta katru gadu. Jūs saņemsiet nodokļu atlaidi par jūsu iemaksām. Turklāt nauda pieaug bez nodokļiem tik ilgi, kamēr jūs izmantojat savus izņemtos līdzekļus par kvalificētiem veselības aprūpes izdevumiem.

Pārbaudiet pensijas iemaksu limitus ar IRS. Labā ziņa ir tā, ka jūs varat vairāk ieguldīt savā HSA, nekā jūs varat dot ieguldījumu IRA.

Tas ir lielisks veids, kā ietaupīt nākotnē, jo jūs varat izmantot naudu par veselības aprūpes izmaksām jebkurā dzīves posmā. Ja jūs izņemat naudu par nekvalificētiem izdevumiem, noteikumi ir tādi paši kā tradicionālajiem IRA. Un, tāpat kā ar tradicionālo IRA, jūs varat piedalīties jūsu HSA līdz 15. aprīlim pēc gada, kas tikko beidzies.

5. Double Down par biznesa atskaitījumiem

Ja jums pieder uzņēmums un esat plānojis veikt dažus pirkumus, tagad ir labs laiks, lai tos ievietotu.

Jūsu uzņēmuma atskaitījumi var kompensēt jūsu uzņēmuma ienākumus, kā arī jebkuru citu ienākumu, kas jums varētu būt jāziņo. Uzņēmumu atskaitījumi ietver arī biroja piederumus un aprīkojumu, ceļojumus ar uzņēmējdarbību, jūsu mājas uzņēmējdarbību, tirdzniecības publikāciju abonēšanu un reklāmas izmaksas.

6. Atlikt ienākumus

Vai jūs tiecat pēc nākamās augstākās nodokļu kategorijas? Dažu ienākumu atlikšana varētu būt lielisks veids, kā ietaupīt naudu šogad.

Šis ir diezgan vienkāršs: tas vienkārši nozīmē aizturēt noteiktu naudas līdzekļu pieņemšanu līdz pirmajam gadam.

Ja jūs zināt, ka jūsu priekšnieks izsaka lielu pieaugumu katram Ziemassvētkiem, lūdzam to atlikt līdz pirmajam 2018. gada darba samaksas līmenim. Pašnodarbinātie? Tad tas būs vēl vieglāk. Tā vietā, lai sūtītu šos rēķinus no gada beigām, pagaidiet līdz 1. janvārim.

Ja domājat pārdot ieguldījumus vai māju, kas radītu kapitāla pieaugumu, pagaidiet līdz janvārim, lai to izdarītu.

Visas šīs lietas, kopā ar to, ka maksimālais atvieglotu nodokļu atvieglojumu konts, kā minēts iepriekš, samazinās ar nodokli apliekamo ienākumu apjomu un ietaupīs jūs līdz aprīlim.

7. Veiciet lielus biznesa pārvietojumus

Lai pieprasītu uzņēmējdarbības izdevumus kā atskaitījumu, tiem jābūt 2% vai vairāk no jūsu AGI vai koriģētā bruto ienākuma. Tie var ietvert mājas biroja izdevumus, neatmaksāto darbinieku izdevumus, licencēšanas nodevas par jūsu darbu, pases komandējumam un citas lietas.

Ja vēlaties sasniegt šo 2% slieksni un jau ir tuvu, šogad varētu veikt vairākus papildu pirkumus. Apvienojot dažus šī gada izdevumus ar dažiem, kas būtu iztērēti nākamajā gadā, jūs varat prasīt atvilkumu līdz 2017. gadam. Pretējā gadījumā, izlaižot to visu, jūs riskējat zaudēt atskaitījumu abi gadiem.

Jūs varētu vienkārši pārveidot šo mājas biroju (pieņemot, ka tas tiek izmantots regulāri un vienīgi darbam), tāpat kā jūs jau gadiem ilgi domājat darīt. Iespējams, ka jūs varētu saņemt priekšapmaksu par šo tālākizglītības kursu, kas saistīts ar darbu, vai pret apdrošināšanas prēmijām nākamajā gadā. Varbūt jūs varētu iegādāties jaunus rīkus vai samaksāt arodbiedrības honorārus.

Iespējams, ka būs daži papildu pirkumi, ko varētu veikt, lai palielinātu izdevumus par šo gadu. Tas ne tikai ietaupīs tev par šī gada nodokļu rēķinu, bet jums nebūs jāuztraucas par šīm izmaksām 2018. gadā!

8. Bunch Up medicīnas atskaitījumi

Tas ir tādā pašā virzienā kā septiņus numurus, taču jums vajadzētu domāt arī par medicīnisko izdevumu samazināšanu tagad, lai novērstu nodokļu atvieglojumus.

Lai pieprasītu atskaitījumu par medicīniskajiem un zobārstniecības izdevumiem, viņiem ir jāpārsniedz 10% no jūsu AGI. Lielākajai daļai no mums ar ikdienas veselības aprūpes rēķiniem tas nepietiek, lai baudītu nodokļu priekšrocības. Tomēr jūs, iespējams, varēsit piesaistīt savus izdevumus, lai izmantotu atskaitījumu.

Ja plānojat kārtot 2018. gadu, tā var būt vērts nodokļu priekšrocību priekšapmaksa tiem tagad, nevis gaidīt līdz nākamajam gadam. Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad šogad jums jau ir taisnīga medicīnisko izdevumu summa, un nākamajā gadā jūs novirzīsit šo vai augstāku par 10% AGI atzīmi.

Piemēram, jūs varētu maksāt par savu bērnu piespraudes uz priekšu, ja jums ir nauda par roku, pat ja viņi tos nesaņems līdz jaunā gada beigām. Vai jums ir regulāra Chiropractic korekcija, akupunktūra vai fizikālā terapija? Apskatiet, kā apmaksāt tūlītēju nākamo sešu vai divpadsmit mēnešu apmeklējumu vērtējumu.

Neieskatiet kontaktlēcas, iegādājieties bērniem jaunus brilles, ielieciet šajos ikgadējos eksāmenos vai priekšapmaksas par LASIK, kuru vēlaties saņemt pavasarī.

Tomēr pārliecinieties, ka esat aprēķinājis savus pašreizējos medicīnas un zobārstniecības izdevumus, lai nodrošinātu to var atbilst minimālajam AGI slieksnim atskaitīšanai. Pretējā gadījumā jūs varat iztērēt savus ietaupījumus, lai priekšapmaksas par daudziem pakalpojumiem, un joprojām nav nodokļu pārtraukuma.

9. Priekšapmaksas mācību maksa

Citā līdzīgajā piezīmē varat izmantot priekšapmaksu par pavasara vai vasaras koledžas mācību izdevumiem, lai izmantotu Lifetime Learning Credit vai American Opportunity Credit. Abi šie kopā var satricināt jūs pēriens 4,500 kredītus šajā nodokļu gadā. Iegūstiet plašāku informāciju no IRS šeit.

10. Bonusa padoms: izmantojiet šo FSA!

Šis ir mazāk par "atskaitījumu", un vairāk par "ietaupīt savu naudu, pirms jūs zaudējat" tip.

Ja jums ir FSA vai elastīga izdevumu konts, iespējams, jūs zināt, ka tie ir jāizmanto vai jūs zaudējat šos līdzekļus. Atkarībā no jūsu darba devēja jūs, iespējams, varēsit pārcelt līdz pat 500 ASV dolāriem uz nākamo gadu vai arī izmantot pagarinājuma periodu līdz trim mēnešiem, lai šos līdzekļus izmantotu 2018. gadā. (Pārliecinieties, vai kāds no šiem nosacījumiem ir piemērojams jums - jūs varētu zaudēt kopējo bilanci nākamā gada 1. janvārī!)

Tomēr, ja jūs vienkārši atstājat ķekars naudas sēžot kontā virs un ārpus tā, tas būs izšķiesti Un tas, iespējams, būs daudz sāpīgāks par papildu labdarības atskaitījumiem, kurus jūs varētu būt ieķīlājis.

Noteikti konsultējieties ar nodokļu speciālistiem. Tikai tāpēc, ka mēs tuvojamies gada beigām, nenozīmē, ka ir par vēlu. Pavadīt nedaudz papildu naudu, un jūs varētu ietaupīt nodokļus jaunajā gadā.

Ieteicams: