Labākās bezatlīdzības CD cenas

Satura rādītājs:

Labākās bezatlīdzības CD cenas
Labākās bezatlīdzības CD cenas

Video: Labākās bezatlīdzības CD cenas

Video: Labākās bezatlīdzības CD cenas
Video: Where to find the best Auto Loan APR rate ? (Former Dealer Explains) 2023, Decembris
Anonim

Bez soda kompaktdiskiem nav jāmaksā par pirmstermiņa izņemšanu. Šeit varat iegūt sarakstu ar lieliskām soda kompaktdisku opcijām, kā arī dažus pūļus, ko izvairīties.

Es joprojām varu atcerēties divdesmito gadu sākumā nopelnīt dubultciparu atdevi lielu interešu kompaktdiskiem. Es biju ietaupījis nedaudz naudas un to aizslēdzot 6 mēnešu kompaktdiskos, nopelnot 12% vai vairāk. Protams, inflācija bija nikns, un mājokļu hipotēku procentu likmes bija izgājušas cauri jumtam. Taču tie bija dienas, kad noguldītāji. Un tas bija arī daudz vienkāršāks laiks tiem, kuri vēlas saglabāt ar CD.
Es joprojām varu atcerēties divdesmito gadu sākumā nopelnīt dubultciparu atdevi lielu interešu kompaktdiskiem. Es biju ietaupījis nedaudz naudas un to aizslēdzot 6 mēnešu kompaktdiskos, nopelnot 12% vai vairāk. Protams, inflācija bija nikns, un mājokļu hipotēku procentu likmes bija izgājušas cauri jumtam. Taču tie bija dienas, kad noguldītāji. Un tas bija arī daudz vienkāršāks laiks tiem, kuri vēlas saglabāt ar CD.

Viss, kas jums bija, izvēlējās vēlamo terminu un noguldīja naudu. Šodien mums ir visu veidu eksotiskie kompaktdisku veidi, tostarp šķidro kompaktdiski, bezriska kompaktdiski un piekļuves kompaktdiski. Un, kamēr viņi iet ar dažādiem nosaukumiem, tie visi apraksta vienāda veida noguldījumu sertifikātu - bez soda CD.

Kā norāda nosaukums, bez soda CD parasti netiek iekasēta maksa, ja jūs izņemat savu naudu, pirms beidzas CD termiņš. Tradicionālie kompaktdiski soda naudu, ja konta turētājs izņem naudu, pirms CD tiek izcelts.

Soda lielums mainās atkarībā no kompaktdiska garuma, ar garākiem CD termiņiem, kas rada lielus sodus par pirmstermiņa izņemšanu. Soda summa parasti ir tik daudzu mēnešu procentu vērtības zudums. Atzīstot, ka daudziem noguldītājiem nepatīk noguldījumu sertifikātu soda aspekts, dažas bankas ir iesniegušas soda naudu kompaktdiskus.

Labākās bez sodu CD cenas

Diemžēl to banku skaits, kas patlaban piedāvā bez sodīšanas kompaktdiskiem, ir tikai divi. Tas nozīmē, ka likmes un ilgums ir ļoti labs salīdzinājumā ar tiešsaistes krājkontiem un 1 gadu lielu ražu CD likmēm. Tā kā cenas var mainīties bez iepriekšēja brīdinājuma, pirms konta atvēršanas noteikti apstipriniet likmes un noteikumus bankas vietnē.

Image
Image

Ally Bank 11 mēnešu bezskaidrības CD- Ally Bank nav soda kompaktdisks, kas nedaudz atšķiras no lielākās CD. Tas ir atkarīgs no trīs dažādām procentu likmēm, atkarībā no naudas summas, ko varat noguldīt.

  • 1,50% APY par noguldījumiem 25000 USD vai vairāk
  • 1,50% APY par noguldījumiem no $ 5000 - $ 24,999
  • 1,15% APY par noguldījumiem, kas ir mazāki par 5000 ASV dolāriem

Pēc sešām dienām visu CD bilanci var atsaukt bez soda naudu. CD var automātiski atjaunot, ja izvēlaties. Jūsu atjaunotā nekāda soda CD nevar būt citāda. Neatkarīgi no likmēm atjaunošanas brīdī ir likmes, ko saņemsit. Nākotnē bez soda kompaktdiskiem nebūs bloķēta pašreizējā APY.

Saistītie: Ally Invest - Online Discount Broker

Image
Image

CIT Bank 11 mēnešu bez soda CD-Ja daudzpakāpju procentu likmes nav jūsu lieta, tad CIT Bank un to 11 mēnešu bez kavējuma kompaktdisks neatbilst jūsu alejai. Visi noguldījumi neatkarīgi no lieluma saņems 1,85% APY. Galvenā atšķirība starp CIT un Ally ir minimālais depozīts. Allyam nav obligāta depozīta, CIT prasa a 1000 $ sākotnējais depozīts.

Izmantojot CIT, bezskaidras naudas CD tiek pilnībā izpildīts septiņas dienas pēc depozīta veikšanas. CIT piedāvā arī dažus cita veida kompaktdiskus, tai skaitā Jumbo CD un Ramp Up kompaktdisku. Tas ļauj jums palielināt CD ātrumu vienu reizi termiņā.

Sargieties no bez sodu kompaktdiskiem

Dažas bankas reklamē kompaktdiskus kā sodu, ja tas nav precīzi. Piemēram, "Discover Bank" piedāvāja kompaktdisku ar to, ko tā raksturoja kā "bezsēklas CD". Tātad, kādi ir šie ieguvumi? Būtībā, ja jūs ieguldāt 12 mēnešu CD, un CD laikā zaudēt savu darbu, jūs varat atsaukt atlikumu bez sodiem. Šeit ir informācija:

Atklājamā bankas "bez sodu kompaktdisks" pabalsts tiek piemērots 12 mēnešu noguldījumu sertifikātiem un / vai 12 mēnešu IRA depozīta sertifikātiem * ("CD"), kas atvērti vai atjaunoti no 2009. gada 1. jūlija līdz 2009. gada 31. decembrim un tiek turēti kā vienīgās īpašumtiesības vai kopīpašnieka konts. Bezmaksu CD pabalsts ("pabalsts") atceļ agrās CD atsaukšanu Soda nauda gadījumā, ja konta īpašnieks piedzīvo netīšu ** darba zaudēšanu.

Lai pretendētu uz pabalstu, tiek piemēroti šādi nosacījumi: Uzņēmuma vai organizācijas nodarbinātie kontu turētāji: 1) jābūt nodarbinātiem pilna laika periodam ***, kad kompaktdisks tika atvērts vai atjaunots, un pēc tam 30 dienas (2) nevainīgi zaudē viņa / viņas pilna darba laika darbu un (3) uzrādīt Bankas pierādījumus par bezdarbu.

Konta īpašnieki, kas ir pašnodarbināti, kad CD tiek atvērts vai atjaunots, pēc konta atvēršanas vai atjaunošanas ir bijis pakļauts vienam no šiem notikumiem: 1) uzņēmējdarbības īpašums vai inventāra bojājums; vai 2) uzņēmumu slēgšana vismaz 5 darba dienas ugunsgrēka vai plūdu dēļ. Pieraksts par šādu pasākumu tiks pieprasīts pieprasījuma brīdī. Pabalsts netiek piemērots konta atvēršanas vai atjaunošanas pirmajās 30 kontā.

Konta turētājam ir jāaizpilda, jāparaksta, notariāli apliecināts un jānosūta pierādījums par bezdarbu un / vai citi dokumenti, kurus "Discover Bank" pieprasījusi, lai atklātu Banku pa faksu un sertificētu pastu, pieprasīto atgriešanas kvīti. Ja konta turētājs tiek uzskatīts par neattiecināmu uz Benefit, Discover Bank sazināsies ar konta turētāju, lai apstiprinātu izņemšanas pieprasījumu. Lai pieteiktos Pabalstu vai jebkādiem jautājumiem par Pabalstu, konta turētājam ir jāsazinās ar DiscoverBank bezmaksas numuru pa tālruni 1-800-347-7000 vai rakstiet uz Discover Bank, PO Box 2019, Greenwood, DE 19950.

Šī soda nauda ir jauka iezīme. Bet tas nav īsts bezskaidras CD, vismaz tas nav tas, ko lielākā daļa cilvēku domā par CD bez riska.

Neuztrauciet noguldījuma sodīšanas sertifikātu bez uzkrājuma vai naudas tirgus konta

Nejauciet kompaktdisku ar uzkrājumu vai naudas tirgus kontu. Tiklīdz jūs ieguldāt kompaktdiskā, jūs to nevarat pievienot. Jūs varat, protams, atvērt citu CD. Un, kad kāds kompaktdisks sasniedz briedumu, varat pārcelt CD, pievienojot līdzekļus kontam tajā laikā. Bet kompaktdiski nav pieprasījuma depozīta konti. Tā rezultātā, ja jūs izmantojat savas tiesības atņemt naudu agri bez naudas soda, jums ir jāņem viss jūsu nauda un nopelnītie procenti. Citiem vārdiem sakot, jūs aizverat kontu.

  • Labākie augstas ieneses krājkonti

Kāpēc bezriska kompaktdiskiem ir termiņš?

Viens bieži rodas jautājums, kāpēc bezriska kompaktdiskiem ir termins. Galu galā, ja jūs varat izņemt naudu jebkurā laikā, kad vēlaties, kurš rūpējas par CD termiņu? Tas ir tāpēc, ka CD parasti ir fiksētas likmes noguldījumu instrumenti. Tāpēc ilgtermiņa kompaktdiski parasti maksā augstākus tarifus. Tāpēc termiņa punkts ir tas, cik ilgi banka vēlas noteikt likmi. Kad termiņš beigsies, tad, kad pārsvarā izmantosiet līdzekļus jaunā kompaktdiskā, būs spēkā esošā likme.

Vai bez sodu kompaktdiskiem ir piemērota vieta jūsu ārkārtas fondam?

Šajā podcast epizodē mēs apspriežam, kāpēc depozīta bezskaidras naudas sertifikāts ir lielisks variants jūsu avārijas fondam:

Ieteicams: