Izmēriet sevi, izmantojot tādas pašas metodes, kā Fortune 500 izmanto

Izmēriet sevi, izmantojot tādas pašas metodes, kā Fortune 500 izmanto
Izmēriet sevi, izmantojot tādas pašas metodes, kā Fortune 500 izmanto

Video: Izmēriet sevi, izmantojot tādas pašas metodes, kā Fortune 500 izmanto

Video: Izmēriet sevi, izmantojot tādas pašas metodes, kā Fortune 500 izmanto
Video: Why Chicago's Hidden Street has 3 Levels (The History of Wacker Drive) 2023, Decembris
Anonim

Man ir ļoti pievilcīga sieviete, kas ir pārliecināta, ka viņai vajadzētu zaudēt svaru, lai iegūtu draugu. Pirms dažiem mēnešiem es vienu reizi paskatījos uz viņu un teica: "Tu esi traks". Viņa izskatījās lieliski. Neskatoties uz maniem komentāriem, viņa nolēma pēdējos sešus mēnešus pavadīt ārkārtīgi disciplinētu par savu uzturu un vingrinājumiem. Viņa zaudē svaru un izskatās vēl labāk.

Lieta ir, viņa joprojām dabūja 0 datumus.

Ja viņa būtu intelektuāli godīga, viņa būtu saglabājusi izklājlapu, kas izskatījās šādi:

Ir grūti ignorēt datus kā objektīvu, kā tas ir. Protams, varbūt svara jautājums, bet tas, protams, nav vissvarīgākais faktors, uz kuru jāstrādā. Tāpēc šodien es parādīšu, kā es izsekoju tērēt, ēst utt - un dod jums veidnes, lai to izdarītu.

Redzi, es nesaprotu cilvēkus, kuri palielina darba apjomu, neizmērojot rezultātus. Es gribu izgudrot laika mašīnu, atgriezties laikā, atrast stegosaurusa asti, atgriezties un uzbrukt šiem cilvēkiem sejā. Vismaz es varu uzvarēt kā varonis, lai izgudrotu laika automātu.

Nopietni, kāpēc jūs spin savus riteņus, nenosakot veidu, kā analizēt to, kas strādā un kas nav? Pēc sava laika analīzes esmu pārliecināts, ka apmēram 30% no tā, ko es daru tiešām svarīgi, 30% varētu nozīmēt, un 30% ir pilnīgi bezvērtīgas. Galvenais ir noskaidrot, kuri no jūsu centieniem rada lielus rezultātus. Kā Tims Ferriss rakstīja 4 stundu darba nedēļā,

No vairāk nekā 120 vairumtirdzniecības klientiem tikai 5 uzņēmumi ieguva 95% no ieņēmumiem. Es pavadīju 98% no mana laika, nomodā pārējo … Gala rezultāts? Es devos no pakaļdzīšanās un piesaistot 120 klientus, lai vienkārši saņemtu lielus pasūtījumus no astoņiem … mani ikmēneša ienākumi pieauga no $ 30K līdz $ 60K četru nedēļu laikā, un manas nedēļas stundas uzreiz samazinājās no vairāk nekā 80 līdz apmēram 15."

(Izlasiet manu 4 stundu darba nedēļas pārskatu, kas simtiem cilvēku nopirka grāmatu kopiju.)

Tagad tas ir mērījums. Un, lai gan 2007. gads bija apzinīgu izdevumu gads, 2008. gads ir mērīšanas gads. Tālāk ir norādīts, kā izmantot mērījumus, lai pārliecinātu sevi mainīties.

* * * Tātad, ko jums vajadzētu izsekot? Ir svarīgi izsekot pareizās lietas. Mans draugs varēja izsekot viņas zeķu krāsu vai viņas mandeles sāļumu, bet es uzskatu, ka nebūtu bijusi ļoti cieša saikne ar viņas kļūst vīriešiem. Šeit ir 10 idejas izsekojamām precēm, bet es likšu, ka jūs uzņemsit 90% no nepieciešamības, ja sekojat tieši šīm lietām:

  • Kādas kategorijas jūs tērējat (un cik daudz)
  • Cik kaloriju jūs ēdat
  • Cik bieži tu strādā

Kā izsekot: izmantojiet Domā, gribu, dari Tehnika Šī ir metode, kuru es nāca klajā pirms dažiem gadiem, kad es sāku izsekot visdažādākajām lietām manā dzīvē. Kā piemēru izmantosim ikmēneša izdevumus.

Vispirms pierakstiet to, ko tu domāju jūs tērējat

Otrkārt, pierakstiet to, ko tu esi gribu tērēt.

Treškārt, pierakstiet, ko tu esi faktiski tērēt (Tas ir, ja jūs to izsekotu un katru dienu pievienojat.)

Tad salīdziniet "faktisko" diagrammu ar citām kartēm. Es tev garantēju, ka numuri tevi apstāsies. Piemēram, kad es pirmo reizi sāku izsekot manus izdevumus, es atklāju, ka 70% no viņiem iet uz ēšanu. Vienā pēdējā gājiena gaitā gribēju sevi nogalināt, nopērkot maisa cheetos un uzpildot katru kūci manā mutē uzreiz. Tad es lūgtu Alanis Morrisetu pateikt savu eņģeli, kura laikā viņa uzzinātu patieso ironijas nozīmi.

Kāpēc apgrūtināt izsekošanu par šo? Jā, nebūtu vieglāk neko nedarīt. Bet es gribētu darīt mazāk un iegūt vairāk rezultātu. Tas nozīmē, ka jums ir nelielas īslaicīgas sāpes, kamēr izveidojat infrastruktūru, lai izsekotu to, kas patiešām strādā pie visām lietām, ko jūs pašlaik veicat.

Jūs arī nevarat izsekot šo stuff savā galā. Mēs neesam pareizi vadāmi, lai atcerētos, cik daudz mēs ēdu vai pavadījām - lai gan, ja jūs kādā jautājāšu, cik daudz viņi ēda / pavadījām pagājušajā nedēļā, viņi ar pārliecību sniegs jums atbildi. Viņi nezina, par ko viņi runā. Mēs hroniski nepareizi novērtējam dažādu iemeslu dēļ.

Faktisko datu izsekošana atstāj ideoloģiju, lai parādītu mums realitāti. Piemēram, mans draugs bija pārliecināts, ka svars bija šķērslis datumu iegūšanai. Tagad viņa zina, ka vienīgi svaram nav ļoti liela ietekme. * * * Kā šodien sākt izsekošanu Vissvarīgākais ir uzsākt izsekošanu šodien. Jautājums nav izveidot visvienkāršāko izsekošanas sistēmu. tas ir mācīties no rezultātiem un mainīt savu uzvedību. (Es cenšos izveidot vieglāko sistēmu, ko es varu izveidot - raktuves jau gadiem ilgi turpina darboties, un tā joprojām ir skrejoša Excel, PBwiki, Quicken, Mint un viltoto papīru kolekcija.) Aizmirsti par perfektu. Tikai sāciet sākt šodien.

1. Izvēlieties vienu lietu, lai izsekotu un izpildītu četras nedēļas (Ja vēlaties, izmantojiet manas veidnes). Izmantojiet manas veidnes, lai izsekotu izdevumus, ēst vai sportista apmeklējumu.

2. Izvēlieties vietu, lai izsekotu jūsu progresu. Par naudu es iesaku jebkuru personīgo finanšu programmatūru (izmēģiniet Mint, Quicken vai Excel). Visam citam izveidojiet bezmaksas aizsargātu ar paroli PBwiki. Jūs varēsit ievadīt savu progresu no jebkuras vietas, kur jums ir piekļuve internetam.

3Neuztraucieties par datu strukturēšanu, lai jūs to varētu kārtot / analizēt. Pirms dažām nedēļām es atradu sev izdevumu stundas, veidojot iedomātu modeli, lai izsekotu, cik daudz es ceļoju. Es sapratu, cik stulba es biju, tāpēc es nobloķēju neapstrādātus datus vienkāršā tekstā PBwiki. Pēc mēneša datiem man bija mans virtuālais administrators, kas to pabeidza un analizēja. Tas man izmaksāja aptuveni 20 ASV dolārus, lai to profesionāli pārstrukturētu un analizētu.

Šeit es izsekoju savu pārvietošanās laiku, lai redzētu optimālo laiku, lai dotos strādāt. Geto, bet tas darbojas.

4. Izmantojiet sabiedrības apņemšanos maksimāli palielināt jūsu izredzes gūt panākumus. Kad es nomāju saviem draugiem 225 dolārus, ka 3 mēnešus es varētu iegūt 15 dolārus, es tos uzaicināju uz wiki un atjaunināja katru nedēļu. Man bija neticami motivējoši: nauda bija jauka, bet es negribēju publiski zaudēt pēc manas progresa publicēšanas visām šīm nedēļām.

Lai izmantotu publiskas saistības jūsu izsekošanai, ievietojiet saiti uz savu izklājlapu šeit komentāros. Es noņemšu dažus un izcelt tos šajā emuārā. Un, ja es izvēlos tavu, piesardzies: es tevi izklaidēs, ja tu nepildīsi. Tagad tas ir atkarīgs no jums!

Ieteicams: