Baby uz ceļa? Kā izveidot naudas plānu jūsu grūtniecības un dzemdību atvaļinājumam

Satura rādītājs:

Baby uz ceļa? Kā izveidot naudas plānu jūsu grūtniecības un dzemdību atvaļinājumam
Baby uz ceļa? Kā izveidot naudas plānu jūsu grūtniecības un dzemdību atvaļinājumam

Video: Baby uz ceļa? Kā izveidot naudas plānu jūsu grūtniecības un dzemdību atvaļinājumam

Video: Baby uz ceļa? Kā izveidot naudas plānu jūsu grūtniecības un dzemdību atvaļinājumam
Video: Kas jāņem vērā pērkot vai pārdodot nekustamo īpašumu! 2023, Decembris
Anonim

Tas ir labi pazīstams fakts, ka Amerikas Savienotās Valstis sēž sarakstā, kad runa ir par apmaksātu bērna kopšanas atvaļinājumu, salīdzinājumā ar citām attīstītajām valstīm. Daudzās valstīs mamma (un dažkārt pat tētis!) Saņem apmaksātu atvaļinājumu no desmit līdz trīsdesmit nedēļām vai pat vairāk. Tomēr Amerikas Savienotajās Valstīs jaunām māmiņām nav tiesībujebkuraapmaksāts atvaļinājums, un tikai 12% no privātā sektora darbiniekiem ir apmaksājuši vismaz ģimenes atvaļinājumu.

Pagājušajā gadā es biju pilnīgi apslacināts, ka atradu sevi 12% līmenī, kad es strādāju pilnas slodzes darbu ar vietējo fondu. Pat ar manu neticamo veiksmi, grūtniecības un dzemdību atvaļinājuma plānošana joprojām būs grūta. Jā, tas ir samaksāts, bet es saņemšu tikai daļu no manas paycheck. Tā kā mūsu ģimenes galvenais barjers ir divas vai trīs mēnešus, tas ir grūts tableti.

Ja jūs esat vienā un tajā pašā laivā, jūs droši vien cenšaties izdomāt, kā plānot daļēji vai pilnīgi neapmaksātu grūtniecības un dzemdību atvaļinājumu. Moms nav vieglivai tētis. Līdz brīdim, kad citi darba devēji sāks piedāvāt apmaksātu grūtniecības un dzemdību atvaļinājumu, mums visiem būs jāvelk sev līdzi un jāskaita.

Tātad, vai jūs jau esat stāvoklī vai plānojat grūtniecību tuvākajā nākotnē, šeit ir būtiski pasākumi, kas jums jāveic, lai nodrošinātu labi izstrādātu grūtniecības un dzemdību atvaļinājumu.

Uzziniet, kas jums pienākas

Ne tad, kad jums pienākas, bet wcepurejums ir jāmaksā. Citiem vārdiem sakot, ko jūsu darba devējs piedāvā maternitātes (vai paternitātes) atvaļinājuma laikā?

FMLA

Vispirms saprotiet, ka saskaņā ar Likumu par ģimenes un medicīnisko atvaļinājumu jums ir tiesības uz divpadsmit neapmaksāts darba dienas nedēļā divpadsmit mēnešu periodā bērna piedzimšanai. Jūs patiešām varat atstāt šo atvaļinājumu jebkurā laikā jūsu jaundzimušā pirmajā gadā, un, ja nepieciešams, jūs pat varat sadalīt FMLA laiku. Tas pats noteikums tiek piemērots, ja jūs pieņemat vai iegūstat jaunu audžuģimenes vietu.

Tomēr, lūdzu, saprasiet, ka FMLA var būt vai var netikt pakļauts. Pārsteigums, pārsteigums! Īsi sakot, ja jūsu uzņēmumam ir 50 vai vairāk darbinieku vai ja strādājat valsts aģentūrā vai valsts skolā, jūsu darba devējam ir jāpiedāvā FMLA. Bet, lai kvalificētos kā darbinieks, pēdējo 12 mēnešu laikā jums ir jāstrādā darba devējam vismaz 1250 stundas.

Tas tiek skaitīts līdz pašai dienai, kad jūs faktiski ņemat atvaļinājumu. Tātad, protams, jūs varat iestāties grūtībā, pirms jūsu 12 mēneši ir pagājuši, bet jums nebūs tiesības uz atvaļinājumu, ja vien pēc tam, kad esat uzsācis jaunu darbu, jums ir 12 mēnešus vai ilgāks bērns.

Par visiem jūsu vecākiem, kas plāno turpmākās grūtniecības iestāšanos: nesāciet pārāk agri! Es zinu, ka ir vilinoši pieņemt, ka varat paļauties uz 9 mēnešu grūtniecību. Bet, ja trīs mēnešus esat grūtniecības stāvoklī uz jaunu darbu un pēc tam ieguvis preemie, jums būs neveiksme, kad runa ir par FMLA. Tas ir situācija, kurā jūs vēlaties atrast sevi! Grūtniecības plānošanā noteikti iekļaujiet bufera periodu, ja nesen esat sācis jaunu darbu, lai jūs varētu paļauties uz savu FMLA atbilstību.

Ja jūs neesat pārliecināts par savām FMLA tiesībām un pienākumiem, izskatiet šo Biroja darba brošūru, kas ietver visas detaļas. Vai vēl labāk, runājiet ar uzņēmuma personāla departamentu.

Uzņēmuma apmaksāts atvaļinājums un īstermiņa invaliditāte

Pat ja jūsu uzņēmumam ir jāpiedāvā FMLA, viņi var arī piedāvāt papildu pabalstus grūtniecības un dzemdību atvaļinājumam. Vai varbūt jums veiksies, piemēram, mani un pabeidziet ģimenei labvēlīgu darba devēju, kurš piedāvā jaunām māmiņām īslaicīgu invaliditāti. Katrā ziņā pārliecinieties, ka jūs saprotat katru detalizētu informāciju par jūsu uzņēmuma grūtniecības un dzemdību atvaļinājuma politiku. Sāciet, izlasot savu darba devēja rokasgrāmatu un norādot visus iespējamos jautājumus. Pēc tam runājiet ar savu personāla pārstāvi, lai atbildētu uz jautājumiem.

Dažas detaļas, kas jums var rasties, ietver:

  • Cik slimības laiks un atvaļinājuma laiks ir jūsu grūtniecības un dzemdību atvaļinājuma politikā.
  • Cik ilgi jums ir atļauts iziet grūtniecības un dzemdību atvaļinājumā.
  • Ja jūsu darba devējs joprojām samaksās par daļu no jūsu veselības aprūpes seguma, kamēr jūs esat ārā.
  • Cik lielu daļu no jūsu atalgojuma saņemsit atvaļinājuma laikā un kad saņemsit samaksu.
  • Neatkarīgi no tā, vai jūsu darba devējs joprojām finansēs citus izvēles pabalstus (piemēram, jūsu HSA vai apgādājamo aprūpes kontu), kamēr esat atvaļinājumā.
  • Vai jums ir iespēja strādāt nepilnu darba laiku grūtniecības un dzemdību atvaļinājuma laikā?
  • Ja grūtniecības un dzemdību atvaļinājumā jūs varat veikt esošu pusi.

Es sniegšu jums īsu piemēru tam, kā strādās mana grūtniecības un dzemdību atvaļinājuma politika, lai jūs varētu redzēt, cik detaļas var iegūt.

Mūsu atvaļinājumu maksā, izmantojot īstermiņa invaliditātes apdrošināšanas polisi. Tomēr es nevaru sākt atvaļinājumu līdz trim dienām pēc kvalifikācijas medicīnas pasākuma sākuma. (Tā kā īstermiņa invaliditātes politika ir rakstīta visāda veida invaliditātes dēļ, tā nav rakstīta ar bērniem raksturīgu valodu). Tāpēc man ir jāuzņemas vismaz trīs atvaļinājuma vai slimības dienas, lai sāktu darba / piegādes / jaundzimušā procesā.

Man ir jārūpējas par ārstu, lai turpinātu saņemt īstermiņa atvaļinājuma pabalstus, un es nevaru radīt ienākumus atvaļinājuma laikā. Tas, manuprāt, ietver ienākumus no maniem ārštata koncertiem, kā arī ienākumus no mana galvenā darba devēja. Zinot, ka tas bija ļoti svarīgi.Ja es nopelnīšu naudu no kaut ko citu, nevis no politikas attiecībā uz invaliditāti, tad mani pabalsti varētu pārtraukt, vai es varētu pat tos atmaksāt. Yikes!

Es saņemšu samaksu pēc skalas, kurā mans pirmais atvaļinājuma mēnesis tiek maksāts augstākā līmenī nekā trešais mēnesis, un es varu izņemt no apmaksas līdz trim mēnešiem. Atvaļinājuma laikā mana medicīniskā apdrošināšana paliks nemainīga, un mans darba devējs turpinās likt naudu manā apgādājamā aprūpes kontā, kā parasti.

Skatiet, cik sarežģītas lietas iegūst? Tas ir iemesls, kāpēc tupieņemsim, ka jūs zināt visu par jūsu uzņēmuma atvaļinājuma politiku. Tā vietā sarunāties ar personāla pārstāvi, lai jūs precīzi zinātu, ko jūs sajutat.

Tāpat jautājiet, kā dažādi ieguvumi var "spēlēt" kopā, it īpaši, ja vēlaties pagarināt atvaļinājumu. Piemēram, atvaļinājuma sākumā jūs, iespējams, varēsit apmeklēt dažas nedēļas no pilnīgi apmaksāta, atvaļinājuma brīža. Pēc tam jūs, iespējams, izmantojat daļēji apmaksātu invaliditātes vai maternitātes atvaļinājuma politiku. Un, ja tas nenozīmē, ka jūs saņemsiet savas FMLA pilnvarotās 12 nedēļu atvaļinājuma dienas, jūs varētu pārtraukt neapmaksātu.

Izveidojiet maternitātes atvaļinājuma budžetu

Kad jūs zināt, ko jūs plānojat saņemt par grūtniecības un dzemdību atvaļinājumu, jūs vēlaties pārbaudīt, kas jums būs nepieciešams pavadīt atvaļinājuma laikā.

Ja jūsu ģimene ir kaut kas līdzīgs manai, jūs neizmantojat visu savu mājokļa maksu par nepieciešamību. Tāpēc, iespējams, jūs varētu samazināt grūtniecības un dzemdību atvaļinājumu, ja jums tas nepieciešams. Tas ir tas, kas mums jādara, lai saņemtu manu grūtniecības un dzemdību atvaļinājumu, jebkurā gadījumā!

Apskatiet savu budžetu, kas ir noņemts līdz pat vissvarīgākajam pamatam, un neaizmirstiet pievienot papildu naudu, kas jums būs jāpiešķir jaunajam bērnam. Pat ja plānojat barot bērnu ar krūti un auduma autiņbiksīšu, rakstiet nedaudz naudas back-up formulas (dažreiz jūs patiešām to galu galā vajag!) Un vienreizējās lietošanas autiņbiksītes (bieži vien audums nebūs piemērots dažām nedēļām).

Resursi: Šodien pieejamo labāko budžeta lietotņu saraksts

Kad jūs nokļūsit šajā iztērētajā budžetā, jūs redzēsiet, cik daudz jums būs nepieciešams katram jūsu grūtniecības un dzemdību atvaļinājuma mēnesim. Atņemiet jebkuru naudu, par kuru esat 95% pārliecinājies, ka jūs ievedat grūtniecības un dzemdību atvaļinājumā, piemēram, laulātā ienākumiem vai daļējai grūtniecības un dzemdību atvaļinājuma samaksai.

Piemēram, jūsu aprēķins varētu izskatīties šādi:

  • Būtiskie izdevumi: 3000 ASV dolāri
  • Zināmie ienākumi: 2500 ASV dolāri
  • Atlikums: 500 ASV dolāri

Šī atlikušā summa var atšķirties no mēneša uz mēnesi jūsu atvaļinājuma laikā. Mana būs, jo mana invaliditātes politika tiek finansēta pakāpeniski mazākās summās no viena mēneša uz nākamo.

Neskatoties uz to, šī atlikušā nauda ir minimālā summa, kas jums jāiegādājas vai citādi jāfinansē grūtniecības un dzemdību atvaļinājumam. Tas ir, kad jūs sāksiet, plānojot savu laiku ar bērnu.

Neaizmirstiet par medicīniskajiem izdevumiem

Viens brīdis šeit: medicīniskie izdevumi.

Bieži vien slimnīcas rēķins no jūsu dzimšanas un uzturēšanās nenāks tikai mēnesi vai ilgāk pēc bērna ierašanās. Slimnīcā ir jāapbrūk visas nodevas no dažādiem departamentiem un ārstiem, jāiesniedz saraksts apdrošināšanai, un pēc tam jānosūta jums atlikusī daļa.

Ar šodienas augsti atskaitāmiem veselības apdrošināšanas plāniem, šis atlikums var būt scarily liels daudzums. Nelietojiet izģērbties tikai vēl!

Lielākā daļa slimnīcu un ārstu ļaus jums ievietot jūsu medicīnisko rēķinu par maksājumu plānu. Tiklīdz saņemsit pirmo rēķinu, zvaniet slimnīcas norēķinu nodaļai, lai runātu par jūsu atmaksas iespējām. Vajadzības gadījumā paskaidrojiet, ka esat grūtniecības un dzemdību atvaļinājumā vēl dažas nedēļas, un varēsit palielināt summu, ko jūs maksājat katru mēnesi pēc tam.

Apakšējā līnija ir tā, ka norēķinu nodaļas tiek izmantotas klientiem, kuri nespēj samaksāt tūkstošiem dolāru medicīnisko rēķinu priekšā. Tas notiek. Un viņi daudz vairāk strādāja ar jums, lai saņemtu savus rēķinus, kā tos nogādāt savākšanas aģentūrā, no kuras viņi, visticamāk, saņems pērtiķus dolāram.

Ja jūs uzņemsit iniciatīvu jau pašā sākumā, jūs noteikti varēsit apspriest! Tikai pārliecinieties, ka savā grūtniecības un dzemdību atvaļinājuma budžetā jūs pievienojat nedaudz papildu naudas, lai pēc nepieciešamības varētu sākt veikt maksājumus uz slimnīcas rēķiniem.

Ietaupīt tik daudz, cik vien iespējams

Tagad ir pienācis laiks nokļūt līdz niknumam. Šie skaitļi, kurus jūs aprēķinājāt iepriekš, ļaus jums uzzināt absolūto minimālo minimumu, kas jums jāiegulda, lai saņemtu grūtniecības un dzemdību atvaļinājumu. Tomēr, lai to būtu droši, tomēr ir ieteicams ietaupīt vairāk. Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad rodas negaidītas sekas, piemēram, agrīna dzemdniecība vai obligāti pagarināts grūtniecības un dzemdību atvaļinājums.

Ietaupīšana var būt saistīta ar sānvakarīļa uzņemšanu vai jūsu partnera panākšanu. Vai arī jūs varētu vienkārši iztīrīt savu budžetu dažiem mēnešiem, pirms jūsu jaundzimušā ierašanās. Vienkārši dariet praksi, lai piesaistītu šo papildu naudu savam krājkontam, nevis tērēt to citām lietām.

Vairākus mēnešus saglabājiet vairākus veidus, kā ietaupīt, skatiet šo rakstu par vienreizējiem un ietaupītajiem ietaupījumiem, un šis ir tas, ka varat ietaupīt vairāk ar mazāku piepūli.

Maksājiet dažus rēķinus uz priekšu

Ko darīt, ja neesat disciplinēta saver? Vai arī, ja jūs vienkārši vēlaties samazināt stresa apmaksu rēķinos miega trūkuma izraisītu, pēcdzemdību dūmi? Šajā gadījumā jūs varat maksāt dažus jūsu rēķinus uz priekšu, lai viņiem nebūtu jāmaksā grūtniecības un dzemdību atvaļinājuma laikā.

Piemēram, jūs, piemēram, varēsiet maksāt automašīnu pirms termiņa vai segt vecāka bērna dienas aprūpes izdevumus agri. Tomēr jebkurā no šiem gadījumiem, sazinieties ar uzņēmumu vai kreditoru, lai nodrošinātu, ka jūsu maksājumi tiks piemēroti turpmākajiem maksājumiem.Dažreiz viņi automātiski piemēro papildu maksājumus principā, un viņi katru mēnesi turpinās sūtīt jums rēķinu.

Atrodiet citas iespējas sava atvaļinājuma finansēšanai

Ja iespējams, jūs varat apsvērt iespēju uzņemties daļlaika darbu, ko varat veikt no mājām pēc pirmajām pāris nedēļām. Tas nav viegli strādāt pēc dzemdībām, īpaši no mājām, strādājot ar jaundzimušo. Ja tujābūt ja jums ir papildu ienākumi vai esat spiesti atgriezties pie pilnas slodzes darba agrāk nekā vēlaties, tomēr tā ir izvēle.

Vēl viena iespēja ir, lai jūsu vīrs vai citi nozīmīgi paceltu nepilnas slodzes darbu jūsu atvaļinājuma laikā. Tas nedrīkst aizstāt visus jūsu ienākumus, taču tas varētu palīdzēt jums tuvu sapulcēties dažus mēnešus. Pārbaudiet šo darbu sarakstu no mājas darbiem, kurus kāds no jums varēs rīkoties kāda vai visas jūsu grūtniecības un dzemdību atvaļinājuma laikā.

Vēl viena iespēja? Ja jums patiešām ir nepieciešama palīdzība, lūdziet palīdzību. Bieži vien ģimenes locekļi un tuvi draugi jau meklē veidus, kā sajust savu ģimeni ar dāvanām pēc jauna bērna piedzimšanas. Ja jums tas ir izdevīgi, varat ieteikt praktiskas dāvanas, kas samazinātu jūsu vispārējās grūtniecības un dzemdību atvaļinājuma izmaksas. Piemēram, autiņi un formula (ja jūs plānojat sagatavot barību) var būt milzīgas izmaksas, tādēļ, lūdzot šos priekšmetus, nevis vairāk bērnu apģērbu, kas jums patiešām nav vajadzīga, var būt noderīga.

Ja jūs nevarat to paveikt

Ko darīt, ja jūs vienkārši nevarat to darīt grūtniecības un dzemdību atvaļinājuma laikā? Ko darīt, ja jums vienkārši ir vairāk mēneša nekā nauda? Šajā gadījumā, izmantojot personīgo aizdevumu vai kredītkarti, jums var palīdzēt. Protams, tas ir absolūts pēdējais līdzeklis, taču, ja jūs varat atrast kredītkarti ar 0% ievada aprīļa beigām, jūs, iespējams, varēsit to izmantot, lai jūsu atvaļinājuma laikā varētu satikt galus. Pēc tam atmaksājiet karti pēc iespējas ātrāk, kad atgriezīsieties darbā, lai jūs nebeidzat maksāt lielu interesi.

Ja jūs atradīsit sevi šajā situācijā, dariet visu iespējamo, lai savu atvaļinājumu laikā samazinātu savus izdevumus līdz minimumam. Ja iespējams, novirziet studentu aizdevumus. Izmantojiet kuponus un plānojiet mazbudžeta ēdienus. Izgrieziet kabeļa rēķinu un pārslēdzieties uz zemākas izmaksas mobilo telefonu plānu. Pārliecinieties, vai varat pazemināt savu auto apdrošināšanu vai mājas īpašnieka apdrošināšanas prēmijas.

Veikt pēc iespējas vairāk soļu, lai samazinātu izdevumus, un pēc tam dariet visu, kas jums jādara, lai saņemtu grūtniecības un dzemdību atvaļinājumu. Galu galā jūs nesaņemsiet šīs pirmās dažas nedēļas ar savu jauno bērnu atpakaļ, bet ar disciplīnu jūsvar paliekiet par visiem finansiālajiem jautājumiem, kas rodas grūtniecības un dzemdību atvaļinājuma laikā.

Ieteicams: