Mana pieredze ar Nationwide iznīcinošo atskaitāmo

Satura rādītājs:

Mana pieredze ar Nationwide iznīcinošo atskaitāmo
Mana pieredze ar Nationwide iznīcinošo atskaitāmo

Video: Mana pieredze ar Nationwide iznīcinošo atskaitāmo

Video: Mana pieredze ar Nationwide iznīcinošo atskaitāmo
Video: Latvija testē Saeimu. Vidzeme (ar subtitriem) 2023, Decembris
Anonim

Man ir bijusi mana automašīnu apdrošināšana caur Nationwide gandrīz 30 gadus. Lai gan manas likmes vienmēr ir bijušas lieliskas, pateicoties vairākām atlaidēm, tas viss mainījās, kad mūsu bērni sāka braukt. Ar četriem automašīnām un diviem pusaudžiem mēs maksāja apmēram $ 500 mēnesī! Un tas ir pat ar trim automašīnām, kas ir no 7 līdz 10 gadiem.

Mēs salīdzinājām auto apdrošināšanas likmes, bet neviens nevarēja darīt labāk nekā mūsu prēmijas ar Nationwide. Bet tas, kas galu galā ietaupīja mums likteni, bija Nationwide's Vanishing Deductible.

Nationwide's izskaušanas atskaitāms

Kad es pirmo reizi redzēju reklāmas par izzūdošo atskaitāmo reklāmu, es domāju, ka tas ir mazliet trikus. Saskaņā ar programmu Nationwide samazina jūsu atskaitāmo summu par 100 ASV dolāriem par katru drošā braukšanas gadu. Un jūs saņemat 100 ASV dolāru no jūsu atskaitāmās summas uzreiz pēc pieteikšanās programmai. Lielākā daļa no jūsu atskaitāmās summas ir 500 ASV dolāru, un programmas noteikumi dažādās valstīs atšķiras.

Parasti šīs programmas izmaksas ir izmaksas. Bet manā gadījumā manas prēmijas patiesībā samazinājās. Lūk, kas notika.

Kā iznīkstošās izmaksas samazināja mūsu prēmijas

Kad mēs papildinājām mūsu pusaudžus ar mūsu politiku kopā ar divām papildu automašīnām, mūsu prēmijas iet caur jumtu. Mēs runājam no apmēram 1500 ASV dolāriem gadā līdz vairāk kā 5000 ASV dolāriem. Un tas ir ar divām automašīnām, kas ir vērts neko nedarīt.

Mums bija divas automašīnas, un pienāca laiks iegādāties jaunu automašīnu. Man ir izmantots Toyota Camry Hybrid. Tā kā abi mūsu bērni tagad brauc, mēs nolēmām saglabāt savu minivenu ar 140 000 jūdzēm uz to. Jebkurā gadījumā tas nav vērts. Un tad ģimenes loceklis deva mums 2004 Mercury Sable ar vairāk nekā 170 000 jūdzēm. Tas bija "brīvs", bet mums bija jāiesniedz jauns raidījums, kas maksāja 3200 dolārus. Un tieši tāpēc mēs nonācām pie nežēlīgām apdrošināšanas prēmijām.

Tātad pirmais solis mūsu prēmiju samazināšanā bija iegūt labu studentu atlaidi. Izmantojot Nationwide, pusaudžu diskiem ir jābūt 3,0 GPA vai labākai, lai tos varētu pretendēt. Par laimi abi mūsu bērni satika atzīmi, kas mūs glāba par 600 ASV dolāriem gadā.

Un tad mūsu apdrošināšanas aģentam mums bija pārsteigums. Ja jums ir labas klases skolēni, laba kredīta apdrošinājuma ņēmēja, augstas atbildības segumi un vairākas politikas, pazeminošais atskaitāms faktiski samazinās jūsu prēmiju.

Mūsu gadījumā mēs ietaupām aptuveni 240 ASV dolāru ik pēc sešiem mēnešiem ar zemāku atskaitāmo summu. Runājiet par nesāpīgu veidu, kā ietaupīt naudu. No tā, ko es saprotu no mūsu pārstāvja, manas prēmijas samazinājās dažādu atlaidēm un vairākām politikām (piemēram, auto, mājas īpašniekiem un jumta apdrošināšanai). Tāpēc ne visi redzēs zemākas prēmijas. Bet, ja jums ir Nationwide auto apdrošināšana, ir vērts aicināt jūsu aģents, lai redzētu, vai jūs varat samazināt savu prēmiju ar izbeidzas atskaitāms apstiprinājums.

'

Ieteicams: