Kā plānot bēres, kas neprasa rokas un kāju

Satura rādītājs:

Kā plānot bēres, kas neprasa rokas un kāju
Kā plānot bēres, kas neprasa rokas un kāju

Video: Kā plānot bēres, kas neprasa rokas un kāju

Video: Kā plānot bēres, kas neprasa rokas un kāju
Video: Заброшенный южный коттедж Салли в США — неожиданное открытие 2023, Decembris
Anonim

Saskaņā ar Associated Press datiem, Michael Jackson piemineklis Losandželosas pilsētā maksāja 1,4 miljonus ASV dolāru. Kamēr lielākā daļa no mums netiks atcerēti Staples centrā 11 000 cilvēku priekšā, bēres ir dārgas.

Saskaņā ar federālās tirdzniecības komisijas datiem, tradicionālās bēru izmaksas ir aptuveni 6000 ASV dolāru, un daudzas bēres pavada vairāk nekā 10 000 ASV dolāru. Izmaksas ietver zārku, balzēšanu, servisu, kapu vietas un kapu līnijpārvadātāju. Īsāk sakot, nāve ir liels bizness Amerikas Savienotajās Valstīs.

Un, lai padarītu lietas vēl sliktāk, lielākā daļa no mums plāno bēres, risinot emocionālas traumas no mīļotā nāves. Mēs uzskatām, ka pašlaik esam pieņēmuši svarīgus finansiālus lēmumus emocionālās krīzes vidū, kam ir ļoti maz laika, lai apsvērtu mūsu iespējas. Turklāt mūsu skumjas par mīlēja pazaudēšanu dažkārt izpaužas augsto izmaksu bēru lēmumos.

Taču ar nedaudzām pūlēm mēs varam plānot cieņu piemiņu, nepārkāpjot banku. Tātad tālāk ir vairāki padomi, resursi un saites, kas palīdzēs jums plānot zemu izmaksu bēres.

Zini "bēru likumu"

Apbedīšanas likums, kuru izpilda Federālā tirdzniecības komisija, prasa, lai bēru direktori sniegtu jums noteiktu informāciju. Piemēram, ja jūs lūdzat personīgi par bēru rīkojumiem, bēru mājai ir jāsniedz jums rakstveida cenu saraksts par mājās piedāvātajām precēm un pakalpojumiem. Ideja ir novērst, ka bēru direktors rādītu jums tikai preces vai pakalpojumus, kurus viņš vai viņa vēlas iegādāties. Un, ja jūs vēlaties nopirkt skapi, bēru rīkotājam ir jāpierāda jums pieejamo atlaižu un cenu apraksts, pirms tie faktiski parāda lādītes.

Tālāk ir norādītas dažas Funeral Rule prasības.

  • jums ir tiesības izvēlēties Jums nepieciešamās bēru preces un pakalpojumus (ar dažiem izņēmumiem)
  • bēru rīkotājam ir jāpaziņo šīs tiesības rakstveidā par vispārējo cenu sarakstu
  • ja valsts vai vietējie likumi nosaka, ka jums ir nepieciešams iegādāties kādu konkrētu priekšmetu, bēru rīkotājs to atklāj cenrādī, norādot uz konkrēto likumu
  • apbedīšanas pakalpojumu sniedzējs nedrīkst atteikt vai iekasēt maksu, lai apstrādātu citā vietā nopirktu zarnu
  • Apbedīšanas pakalpojumu sniedzējam, kurš piedāvā kremācijas pakalpojumus, ir jādara pieejami alternatīvi konteineri

Federālā tirdzniecības komisija piedāvā papildu informāciju par bēru likumu.

Apsveriet tiešu apbedījumu vai tiešu nožēlu

Tiešā apbedīšanā ķermenis tiek apglabāts īsi pēc nāves. Tiešā apbedīšana novērš izmaksas par balzēšanu, un memoriālais dienests joprojām var notikt kapsētā vai pēc apbedīšanas.

Tāpat tieša kremācija notiek neilgi pēc nāves. Tāpat kā tiešās apbedīšanas gadījumā, tieša kremēšana novērš balzēšanas izmaksas. Tas arī izvairās no zārka izmaksām.

Paturiet prātā, ka valsts likumi atšķiras atkarībā no tā, vai mirušais ir jābalbina. Dažos gadījumos tas atkarīgs no tā, cik ātri pēc nāves ķermenis tiek apglabāts. Šeit ir viens resurss, kurā ir uzskaitīti baltošanas likumi.

Somas

Lieldienu izmaksas var svārstīties no dažiem simtiem dolāru līdz vairākiem tūkstošiem dolāru. Vidējais kārklu izmaksas ir aptuveni 2000 $, lai gan daži sarkankoka, vara un misiņa bultskrūves var pārsniegt 10 000 ASV dolāru. Saskaņā ar FTC, "nozares pētījumi rāda, ka vidējais čempionu pircējs pērk vienu no pirmajiem trim parādītajiem modeļiem, parasti vidējo cenu no trim."

Ja esat izvēlējies tiešu kremāciju, vienīgais ceļojuma mērķis ir transportēt ķermeni krematorijā. Dažas bēres mājiņas pat izīrē zāles šim nolūkam. Un, ja esat izvēlējies tiešu apbedījumu, vienkāršu zārku var nopirkt apmēram 1000 ASV dolāru apmērā. Turklāt jums nav jāiegādājas čārks no bēres mājām. Pārlūkot apkārt un, ja labākais darījums ir atrodams kaut kur citur, apbedīšanas mājām jābūt gatavām izmantot rūtiņu bez papildu maksas.

Lai dotu jums priekšstatu par cenu, varat apmeklēt bestpricecaskets.com.

Veterāni

Visiem veterāniem ir tiesības uz brīvu apbedījumu Valsts kapsētā un brīvo kapu marķieri. Šis pabalsts attiecas arī uz laulātajiem, apgādājamiem bērniem un dažiem civiliedzīvotājiem, kuri ir nodrošinājuši ar militāriem saistītus pakalpojumus un daži sabiedrības veselības dienesta darbinieki. Plašāku informāciju varat atrast, apmeklējot Veterānu lietu departamenta mājas lapu www.cem.va.gov vai zvanot pa tālruni 1-800-827-1000.

Papildu resursi

Šeit ir daži papildu resursi, kas jums varētu palīdzēt plānot zemu cenu bēres:

Pabeidzot maksājumus: Jūsu tiesības, iegādājoties bēru preces un pakalpojumus

Apbedīšana: Patērētāju ceļvedis

www.funerals.org

www.cremationassociation.org

Ieteicams: