Vai FICO kredītreitings, lūdzu, pacelies

Vai FICO kredītreitings, lūdzu, pacelies
Vai FICO kredītreitings, lūdzu, pacelies

Video: Vai FICO kredītreitings, lūdzu, pacelies

Video: Vai FICO kredītreitings, lūdzu, pacelies
Video: How Health Insurance Works | What is a Deductible? Coinsurance? Copay? Premium? 2023, Decembris
Anonim

Agrāk šonedēļ mēs paskatījāmies, kā iegūt savu bezmaksas kredīta score no myFICO. FICO kredītreitinga veidotājs, kas darbojas Fair Isaac korporācijas ietvaros, piedāvā patērētājiem bezmaksas kredīta ziņojumu un FICO kredītreitingu, kad viņi reģistrējas, lai veiktu 30 dienu pārbaudes rezultātu. FICO kredītreitings myFICO.com nodrošina no Equifax, kas ir viens no trim lielākajiem kredītu birojiem. Un tas ir, ja daži apjukums var slīdēt.

Ir trīs galvenie kredītu biroji: Equifax, TransUnion un Experian. Un katrs no šiem kredītu birojiem aprēķina patērētāja FICO kredītreitingu, kas katram kredītvēstures birojam var būt un parasti ir atšķirīgs. Citiem vārdiem sakot, jums ir trīs dažādi FICO kredītreitingi no katra no trim lielākajām kredītu birojām. Turklāt, lai radītu neskaidrības, katra kredītvēstures birojs izsauc savu FICO kredītreitinga versiju ar citu nosaukumu.

Tāpēc ļaujiet mums ātri to izlasīt:

  • FICO kredīta rādītājs: FICO nozīmē Fgaiss Essaac CoUzņēmums, kas izveidoja FICO kredīta rezultātu formulu, ir uzņēmums. Fair Isaac Corporation tika atklāta 1956. gadā inženieris Bill Fair un matemātiķis Earl Isaac.
  • Fair Isaac NAV aprēķina kredītreitingus: Lai gan taisnīgā Isaac izveidoja FICO formulu, tā faktiski to neizmanto, lai aprēķinātu patērētāja FICO kredīta rezultātu. Lai izmantotu šo formulu, ir vajadzīga kredītinformācija par patērētāju, un tas, kurā atrodas kredītu biroji.
  • Trīs kredītu biroji: Trīs lielie kredītu biroji Amerikas Savienotajās Valstīs izmanto FICO kredīta rezultātu formulu, lai aprēķinātu patērētāja FICO kredītreitingu.
  • Trīs dažādi rezultāti: Tā kā katram no trim lielākajiem kredītvēstures birojiem ir nedaudz atšķirīga informācija par katru patērētāju, FICO kredīta rādītājs, ko tie aprēķina, parasti atšķiras. Rezultātā lielākajai daļai patērētāju ir trīs dažādi FICO kredītreitingi, no kuriem katrs ziņo no trim lielākajām kredītvēstures iestādēm.
  • Trīs rādītāji un trīs vārdi: Katrs no trim kredītiestādēm ir iegādājies savu FICO kredītreitingu ar dažādiem nosaukumiem. Equifax sauc par rezultātu BEACON punktu skaitu; Eksperijans izsauc rezultātu Experian / Fair Isaac riska modeli vai Score Power; un TransUnion izsauc savu FICO kredītreitinga EMPIRICA versiju.
  • VantageScore: Iespējams, esat dzirdējuši par VantageScore, kas ir kredītreitingu formulējums, kuru 2006. gadā izveidoja trīs kredītbirojas, cenšoties konkurēt ar oficiālo FICO kredītreitingu. VantageScore nav plaši pieņemts aizdevējiem un kreditoriem.

Skaidrs kā dubļi, vai ne? Tagad, lai faktiski saņemtu kredīta rādītājus. Kā jūs zināt, patērētāji var saņemt bezmaksas kredītkartes kopiju no annualcreditreport.com. Bet, ja vēlaties saņemt savu kredītreitingu, myFICO ir vieta, kur iet. Šeit ir informācija:

myFICO vai jūs saņemat savu oficiālo FICO rezultātu, kad piesakāties 10 dienu bezmaksas izmēģinājumam, izmantojot savu Score Watch programmu. Jūs varat atcelt jebkurā laikā vai turpināt Score Watch, kas palīdz jums kontrolēt un uzlabot kredīta rezultātu.

Ieteicams: