Wealthfront pārskats: kā tas ir salīdzinājumā ar citiem Robo konsultantiem

Satura rādītājs:

Wealthfront pārskats: kā tas ir salīdzinājumā ar citiem Robo konsultantiem
Wealthfront pārskats: kā tas ir salīdzinājumā ar citiem Robo konsultantiem

Video: Wealthfront pārskats: kā tas ir salīdzinājumā ar citiem Robo konsultantiem

Video: Wealthfront pārskats: kā tas ir salīdzinājumā ar citiem Robo konsultantiem
Video: BERMUDU DIVSTŪRIS x APVEDCEĻŠ - Brāl' Ar Dzīvi Nekaulē 2023, Decembris
Anonim

Wealthfront ir viena no vairākām robo-konsultantiem, kas pēdējos gados nāk uz skatuves. Tas piedāvā automatizētu ieguldījumu pakalpojumu, kas paredzēts jaunajiem pieaugušajiem, kas pirmo reizi iegulda līdzekļus. Šajā pārskatā mēs izveidojām Wealthfront testu, lai uzzinātu, kā tā sakrīt.

Ja jūs vēlētos ieguldīt akciju tirgū pirms pāris desmitiem gadu, vienīgais veids, kā to izdarīt, bija nolīgt brokeri. Jūs viņiem pastāstītu, ko jūs vēlētos iegādāties. Viņi to iegādāsies par jums un samaksās jums par diezgan augstu maksu.
Ja jūs vēlētos ieguldīt akciju tirgū pirms pāris desmitiem gadu, vienīgais veids, kā to izdarīt, bija nolīgt brokeri. Jūs viņiem pastāstītu, ko jūs vēlētos iegādāties. Viņi to iegādāsies par jums un samaksās jums par diezgan augstu maksu.

Tad tikai pirms piecpadsmit gadiem, tiešsaistes atlaides brokeri kļuva populāri. Tirgotājiem bija tiesības pirkt un pārdot krājumus no savām rokām. Problēma, protams, ir tā, ka vidējais Džo zina par krājumiem ļoti maz. Tātad, ļaujot viņam veidot savu portfeli, bieži vien bija zaudētājs.

Šodien jaunākās mantas fondu tirgus pasaulē ir topošais robo-padomnieks. Wealthfront ir viens no izcilākajiem un cienījamākajiem robo konsultantiem. Viņi apņemas, ka datora algoritmi iegulda jūsu naudu visgudrākajā un drošākajā iespējamajā veidā. Tas nenozīmē, ka jūsu ieguldījums ir bez riska. Bet tas nozīmē, ka viņiem ir daudzveidīgs piedāvājums, lai apdrošinātu jūsu riska līmeni ir moderēts. Viss, kas Jums jādara, ir finansēt savu kontu, un Wealthfront darīs visu pārējo.

Wealthfront maksas

Wealthfront maksa ir tā, ka klientiem ir divi maksājumi, lai tos ieguldītu.

  • Maksa par konsultāciju, kuras pamatā ir gada likmes 0,25%
  • Iegādātā ETF maksa, kas ir vidēji 0,08%

Pirmais 10 000 ASV dolāru, ko ieguldāt ar Wealthfront, tiek pārvaldīts bez maksas un, ja jūs sazināties ar ģimenes locekli vai draugu, jūs varat saņemt vēl 5000 ASV dolāru bez maksas. Piemēram, pieņemsim, ka jums ir ieguldīti $ 150,000 ar Wealthfront. Jūs esat reģistrējies draugam, tāpēc jūsu pirmie 15 000 ASV dolāru aktīvi tiek pārvaldīti bez maksas. Tas nozīmē, ka 135 000 ASV dolāru no jūsu naudas ietvers konsultāciju maksa un, iespējams, ETF maksa. Pie kopējās maksas 0,33% apmērā no jums tiks iekasēta maksa 445 $ gadā. Izlauzties, ka vairāk nekā divpadsmit mēnešu laikā, un jūs maksājat 37 $ mēnesī.

Kas notiek vairākos kontos? Wealthfront maksā indivīdam, nevis kontam. Tātad, ja jums ir vairāki konti, konsultāciju maksa un ETF maksa tiek iekasēta kopumā un pēc tam vienmērīgi sadalīta starp jūsu kontiem. Pirmie 10 000 ASV dolāri (vai 15 000 ASV dolāri) bezmaksu pārvaldīšanā attiecas arī uz katru personu. Viens konts, 100 konti … nav nozīmes. Piemēro to pašu maksas likmi.

Image
Image

Wealthfront 529 College Savings plāns

Papildus standarta ieguldījumu kontiem, IRA un tic, Wealthfront piedāvā 529 koledžu ietaupījumu plānu. Maksas struktūra 529 ir nedaudz atšķirīga no tā, ko jūs redzat iepriekš, jo ir pievienota programmas administrēšanas maksa.

  • Maksa par konsultāciju, kuras pamatā ir gada likmes 0,25%
  • Faktiskās ETF izmaksas 0,12% - 0,15%
  • Programmas administrēšanas maksa 0,01-0,05% apmērā

Tajā pašā līdzsvarā no iepriekšminētā piemēriem, ieguldītie 150 000 ASV dolāri tiek iekasēti 0,45% gadā augstākā līmenī. Pirmo 15 000 dolāru izdevumi tiek veikti bez maksas, un gada maksa ir aptuveni 608 ASV dolāri. Ikmēneša izmaksas būs 50 ASV dolāri.

Nodokļu ietaupījums - 529 plāna skaistums ir tāds, ka kontā gūtie ieņēmumi ir bez federāla nodokļa. Ne tikai to, bet, atkarībā no valsts, kurā jūs dzīvojat, ieguldīto naudu var norakstīt no valsts nodokļu deklarācijas. Bet kas notiek, ja jūs visu naudu saglabājat saviem bērniem, un tad viņi saņem stipendiju?

Wealthfront ir konkrēts FAQ par šo situāciju atbildēja šādi:

Ja saņēmējs saņem kvalificētu stipendiju, konta aktīvi līdz stipendijas apmēram var tikt atgriezti jums, neiekļaujot papildu 10% federālo ienākumu nodokli. Kvalificēta stipendija ietver noteiktus pabalstus par izglītību saskaņā ar federālo likumu, kā arī noteiktus maksājumus par izglītības izdevumiem (vai attiecināmiem uz noteiktu izglītības iestāžu apmeklēšanu), kas ir atbrīvoti no federālā ienākuma nodokļa. Kredīta peļņas daļa sakarā ar kvalificētu stipendiju ir atkarīga no federālā un jebkura piemērojamā valsts ienākuma nodokļa pēc sadalītāja nodokļu likmes.

Wealthfront nodokļu samazināšanas novākšana un tiešā indeksācija

Nodokļu zaudējumu izņemšana - Tipiski investīciju konti vērš uzmanību uz nodokļu zaudējumu novākšanu tikai vienu reizi gadā, bet Wealthfront to dara katru dienu. Tātad, ja EIF jūsu Wealthfront portfelī zaudē naudu, un Wealthfront nolemj to pārdot ar zaudējumiem, Wealthfront var izmantot šo zaudējumu, lai kompensētu peļņu, lai samazinātu jūsu nodokļu rēķinu. Pamatojoties uz Wealthfront veikto pētījumu, viņi lēš, ka šī viena funkcija var palielināt vērtību pēc nodokļu deklarācijām par vairāk nekā 1,5% gadā. Nodokļu likvidēšana ir pieejama Wealthfront PassivePlus® investīciju komplektā.

Tiešā indeksācija - Tiešā indeksācija ir daudz avansa nodokļu zaudējumu sagūstīšanas veids. Tā vietā, lai nopirktu ETF, jūs varat iegādāties katru atsevišķu krājumu EIF un norakstīt zaudējumus atsevišķiem akciju rādītājiem salīdzinājumā ar kopējo ETF veiktspēju. Šī funkcija ir pieejama jūsu Wealthfront kontā, bet tikai tiem, kas ir ieguldījuši 100 000 ASV dolāru vai vairāk. Šī funkcija ir atkal pieejama PassivePlus® investīciju komplektā.

Wealthfront piedāvā arī uzlabotu indeksēšanas platformu, kas sver jūsu individuālo krājumu nopelnīšanu daudz saprātīgāk. Šī funkcija sākas, ieguldot $ 500,000.

Vai jūs ieguldāt ar labklājību?

Kad jūs salīdzināt šo robo-konsultantu ar tā galveno konkurentu Betterment, Wealthfront parādās dažās svarīgās jomās. Pirmkārt, maksas struktūra ir izdevīga visiem ieguldītājiem, kuriem ir mazāk nekā $ 2 miljoni ieguldīt. Otrkārt, nodokļu iekasēšanas un tiešās indeksēšanas funkcijas ļauj "Wealthfront" lietotājiem vairāk ietaupīt nodokļu deklarācijas. Visbeidzot, Wealthfront piedāvā koledžas 529 plānu (un labu zemu maksas plānu), kur Betterment nav.

Tomēr atšķirībā no citiem robo konsultantiem Wealthfront patiešām ievēro nosaukumu. Citas vietnes, piemēram, "Motif Investing and Betterment", sāk ievest cilvēku māklerus un padomdevējus, lai palīdzētu klientiem, salīdzinot ar algoritmu un datoru atbalstu. Man tas patīk par Wealthfront, un es domāju, ka sāktu strādāt ar viņiem, un viņu pašreizējais reklāmas piedāvājums ir pirmais $ 10,000 bezmaksas, $ 15,000 ar nodošanu ir lielisks veids, kā pārbaudīt ūdeņus.

Dienas beigās, ja peļņa, kuru jūs saņemat ar Wealthfront, ir vērts maksāt ~ 0,33% gada maksas, tad ieguldījums ar tiem ir neuzmanīgs.

Ieteicams: