Pievēršoties

Pievēršoties
Pievēršoties

Video: Pievēršoties

Video: Pievēršoties
Video: 13. sērija/ Labs un ļauns - animācijas seriāls 2023, Decembris
Anonim
Image
Image

Tālāk ir jaunā Džeremija Johnsona, divu meiteņu vīrs un tēvs (2 1/2 gadus vecs un jaundzimušais) tēvs. Viņš nesen izveidoja tīmekļa vietni, kas veltīta tam, lai palīdzētu cilvēkiem saprast savus sapņus un idejas, gūtu panākumus, un tos var pabeigt. Jūs varat sekot Džeremijam Twitter vietnē @JeremyNJohnson. Izbaudi!

Vai esat kādreiz domājuši, kāpēc daži cilvēki dod labdarības organizācijām un citām organizācijām tūkstošiem vai pat miljoniem dolāru labam nolūkam? Kāpēc daži cilvēki pavadīt stundas, lai bezspēcīgi dalītos ar savām finansēm un brīvo laiku tikai, lai palīdzētu citiem cilvēkiem? Vai tas varētu notikt tikai par nodokļu atvieglojumiem?

Tur ir formula bagātībai un laimei, kas sajaucas ar nežēlīgu un neīstenotu cilvēku. Ne jau citi cilvēki ir laimīgi un dzimis laimīgi. Tas ir tas, ka "laimīgā" un "dzimis laimīgā" persona ir atklājusi vienu no dzīves visvienkāršākajām, bet ienesīgākajām formām patiesai bagātībai un laimei.

Jūs droši vien interesējat, kāda ir burvju formula šodien. Kas varētu dot jums bagātību un laimi, kas pārplūst jūsu finanšu un izpildes naudas kasei? Formula dod - ne tikai jūsu finanses, bet arī jūsu laika un talantu sniegšana, negaidot atlīdzību. Tīra un pašaizliedzīga dāvana, kas pārsniedz to, ko jūs varētu gaidīt, lai saņemtu atpakaļ, ir dzīves burvju formula patiesai bagātībai un laimei.

Akmens metināšanas ietekme uz jebkuru ūdenstilpni ir patiešām aizraujoša. Pat neliels akmens nonāks ūdenī un radīs "pulsāciju", tas nozīmē, ka ūdens ap to pāriet uz kaskādi uz āru, radot iedarbības zonu, kas ir daudz lielāka nekā tā akmens izmērs, kas sākotnēji sasniedza ūdeni. Un jo lielāks ir akmens, jo lielāks ir pulsācijas efekts.

Piešķiršanas metodes

Dažiem var būt jēdziens, ka reliģiskajai institūcijai 10% desmitā tiesneša piešķiršana ir svarīga. Vai arī daži var uzskatīt, ka 10% no jūsu ienākumiem labdarībai ir pareiza prakse. Tie patiešām ir gan lieliskas idejas, gan sniegs finansiālu atbalstu, ja jūs piešķirsiet naudu iestādēm, kas ir cienījamas.

Papildus finansiālajam nodrošinājumam var un vajag piešķirt arī 10% (vai jūsu izvēlēto procentuālo daļu) no jūsu laika, spējām un talantiem. Un, dodot, es nedomāju ar nodomu saņemt par to samaksu - tas neuzrāda! Tas vienkārši kalpo vienam vai vairākiem cilvēkiem, kam jau ir unikālas dāvanas un talanti.

Finanšu sniegšana parasti ir vienkārša. Jūs sagriežat čeku vai nododat naudas summu grupai vai personai, kuru vēlaties apkalpot. Bet, ņemot vērā jūsu laiku, spējas un talantus, ir jāpārbauda grupas vai personas, kuras vēlaties kalpot. Tas prasa pārbaudīt unikālo vērtību, ko jūs varat piedāvāt, un pēc tam atrast apgabalus, kuros indivīdiem un grupām ir apstrīdēts.

Piešķiršanas priekšrocības

10% no jūsu laika, talantu un spēju palīdzēt citiem, kur tie visvairāk cīnās, nav normāla uzvedība. Dzīve mēdz velk mūs virzienā uz to, ko mēs varam darīt mūsu ģimenēm un sev. Piešķirot sevi lielākam cēloņam par to, kas jūs esat, jūs nostiprināt citus pašaizliedzīgi un vienlaikus palielināt savas spējas - un citu cilvēku vajadzības.

Ja jūs domājat, ka tas ir traks, domā par savstarpīgumu un karmi. Padomājiet par ietekmi uz lielu kopumu, izmantojot savas dāvanas un talantus. Padomājiet par akmeņa iemetieni dīķī un no šī mazā akmens, pulsācijas efekts virzās uz āru, ietekmējot lielāku veselumu. Padomājiet par bagātākajiem un visvairāk piepildītajiem cilvēkiem un lielo cilvēku skaitu, kuru labdarības iestādes gūst labumu pasaulē, gan finansiāli, gan laikā un pakalpojumos.

Visa pastiprināšana notiek, ja citi tiek uzlaboti, pateicoties savām unikālajām dāvanām. Iespējams, ka jūsu oriģinālās dāvanas rada kaut ko, kas ietaupa citu laiku vai apvieno cilvēkus apvienotā grupā, kas sekmē kopumā panākumus. Varbūt jūsu sniegšana neļauj kādam iet uz leju viņu dzīvē, un tad šī persona sāk pievienot vērtību un svārstības ietekmē aug un aug. Jūsu pulsācijas avots turpinās lielīties un ietekmēt citus, kas pārsniedz jūsu sākotnējo piedāvājumu.

Jūsu vienkāršie akti, kas veicina tos, kurus jūs ietekmē. Un, to darot, jūs, savukārt, uzlabojat un labā veidā pakļaujat kā ļoti vērtīgu cilvēku. Un, ja jūs neticat, ka tam ir kaut kas, domājiet par katras dzīves gaitu, kuru uzlabojat, izmantojot savus unikālos talantus un dāvanas - un pēc tam cilvēki tos pastiprināja. Tas bieži vien ir par tavu dāvanu pasaulei un ticību, ka savstarpīgums atgriezīsies pie jums, tajā pašā laikā negaidot to.

No personīgās pieredzes es zinu, ka mana atdošana dod priekšrocības, kas ir daudz lielākas nekā tad, kad es sēdēju uz manas vara un neko nedarījis, vai pašaizliedzīgi veicināju sevi. Ieguvumi no pašaizliedzības sniegšanas ietver finansiālas un personiskas izaugsmes atlīdzības! Es esmu palielinājis cilvēka izpratni un izlūkdatus, sniedzot citiem, un uzzināt, kas viņiem palīdz. Es esmu vairāk darbspējīgs darbinieks pilna laika darbā, jo esmu mācījies, dodot citiem, dzīves stundas. Tas ļauj man strādāt tādā situācijā, ka maksā augstāku atalgojumu nekā citādi, ja man nebūtu iemācījies koncentrēties, risināt problēmas un iemācīties kalpot citiem.

Mana personīgā pieredze un novērojumi

Vai jūs domājat, ka cilvēki, piemēram, Oprah Winfrey vai Anthony Robbins, atrodas tādā stāvoklī, kādā viņi ir, jo viņiem ir paveicies? Viņi pieskaras daudzām dzīvībām ar savām unikālajām dāvanām un talantiem. Un viņi tērē laiku, dodot sevi pastāvīgi. Pateicības dienā Anthony Robbins un viņa labdarības organizē barību neskaitāmus cilvēkus. Oprah izstrādāja skolas programmu jauniešiem.

Brīvprātīgajā dienestā (no 19-21 gadiem) es pavadīju divus gadus, par kuru esmu samaksājis. Man tieši nemaksāja par manu pakalpojumu. Netieši es gūstu labumu no mācīšanās strādāt smagi un kalpot citiem - pat ja tas ir daudzus gadus pēc fakta. Kurš zina, kādas ripples es radīju, kad es biju jauns vīrietis tur, un man nav nepieciešama finansiāla atlīdzība, lai zinātu, ka es darīju brīnišķīgas lietas.

Es nesen atklāju Yakezie Oda - līdzīgi domājošu personu grupu ar vietnēm, kas saistītas ar personīgajām finansēm. Es sāku novērot to savstarpējo mijiedarbību. No šī novērojuma es pamanīju, ka ir nepieciešams labāk pārvaldīt klubu un Alexa klasifikāciju. Es zināju, ka man ir tehniskās iemaņas, lai to noņemtu, un man ir tik liels iespaids par to, ko esmu redzējis no tā locekļiem, ka man vienkārši bija jādod savs laiks un enerģija, lai izveidotu jaunu automatizētu lapu glabā savu klubu un Alexa klasifikāciju, kas galu galā ietaupīs laiku un enerģiju.

Kas tas ir man? Nekas - es daru to brīvi. Tomēr es uzskatu, ka īsā laika posmā es patiešām radīju reālus draugus, un jūs vispār nevarat par to maksāt. Es apsolu, ka kāds no jums lasīs, ka, ja jūs atrisināt izaicinājumu, kāds kādam vai grupai ir ar savu unikālo talantu, jūs sajutīsiet izpratni un palielināsiet savu tīklu un draudzību ar tiem, kurus jūs palīdzat. Bet dariet to piepildīšanai, lai uzlabotu un palīdzētu citiem, kas savukārt stiprinās visu, nevis tikai sevi.

Secinājums

Atrodiet savus unikālos talantus, dāvanas, spējas un vienkārši iepazīt cilvēkus. Jūs atradīsiet tik daudz veidu, kā dot citiem, ne tikai finansiāli. Vienkārši klausieties un skatieties cilvēkus. Jūs ātri atradīsiet problēmas, ar kurām tās saskaras. Izmantojiet savus unikālos talantus un dāvanas, lai aizpildītu citu cilvēku problēmas un grūtības. Ja jūs patiešām interesē bagātība, tas ir vislabākais veids, kā to radīt - tas ir augstu vērtējumu risinājums daudzu cilvēku problēmām. Tas ne tikai izpilda, bet arī palielina jūsu kā cilvēka potenciālu un atrisina reālās dzīves problēmas. Jūs vienkārši varētu atrast savu dzīvi, vienlaikus kalpojot kādam, un tas ir līdzeklis, lai finansiāli nodrošinātu jūs pārējo savu dzīvi.

Labākais ebook: 2015. gada vasarā es publicēju šo 180 lappušu e-grāmatu, kurā ir iekļauti 35 no labākajiem rakstiem, kurus esmu kādreiz uzrakstījis pēdējo septiņu gadu laikā, lai palīdzētu lasītājiem ātrāk sasniegt finansiālo brīvību. Es ziedoju visas manas grāmatas ieņēmumus labdarībai, lai palīdzētu iekšējām pilsētām palikt pie ielām un uzturēties klases telpās. Jūs varat iegādāties The Best Of šeit par 9,88 $. Kāpēc ne mācīties un dot tajā pašā laikā!