Valdība ir seksistiska un nevienam nekas nav jārūpējas

Valdība ir seksistiska un nevienam nekas nav jārūpējas
Valdība ir seksistiska un nevienam nekas nav jārūpējas

Video: Valdība ir seksistiska un nevienam nekas nav jārūpējas

Video: Valdība ir seksistiska un nevienam nekas nav jārūpējas
Video: Tiešsaistes seminārs “Starpnozaru sadarbība sociālajā jomā” 2023, Decembris
Anonim

No ziņkārības es aptauju piecus no maniem precētiem draugiem, lai atbildētu uz diviem jautājumiem: 1) Vai jūs maksājāt vairāk vai mazāk nodokļos pēc tam, kad esat precējies, un 2) Cik daudz vai mazāk jūs maksājaties? Manas atbildes bija par. Viņi visi atbildēja, ka viņi maksā vairāk un sasniedz 3000 ASV dolāru līdz 25 000 ASV dolāriem!

Nav pareizi, ka "laulības soda nodoklis" vairs nepastāv. IRS vienkārši to pārdēvēja par "mīlu mani ilgu laiku nodokli".

Es nekādā ziņā nav iedzīvotāju ienākuma nodokļa eksperts. Viss, ko es daru, ir izceļ manis aprakstītos faktus un ierosina iespējamos iemeslus, kāpēc viņu nodokļi palielinājās. Mūsu ienākumu nodokļa sistēma ir tik satraucoša, cerams, ka kāds var izgaismot situāciju!

Divi jautājumi, lai domātu par un saprastu

1) Kāpēc nodokļu krēsla līmeņi nav divkārši, kad cilvēki laulājas?

Iemesls ir tādēļ, ka valdība uzskata, ka vīrieši un sievietes nav vienlīdzīgas, līdz ar to nodokļu precēm, kas paredzētas precētiem fileri, dubultā nav. Lai pierādītu savu viedokli, pieņemsim, ka Džonijs gadā saražoja 500 000 ASV dolāru (35% nodokļu krājums) un apprecējās ar Susie, kurš arī gadā maksā 500 000 ASV dolāru. Kā viens filer bez atskaitījumiem, Džonijs maksā efektīvu Federālā nodokļa likmi 29% vai 148000 $ nodokļiem (lupatas). Kā precēts filer, to faktiskā nodokļa likme pāriet uz vairāk nekā 32%, tādējādi samazinot nodokļus par aptuveni 20 000 ASV dolāriem. Kā tas ir taisnīgi?

Risinājums: Divkāršot 35% nodokļu slieksni no 380 000 ASV dolāriem privātpersonām līdz 760 000 ASV dolāriem pāriem. Tā ir vienlīdzība!

2) Kāpēc abām personām nav atmaksājamas hipotēkas?

Turklāt, teiksim, ka Džonijam ir hipotēka par saviem dzīvokļiem Sanfrancisko, bet Sjūsai ir hipotēka par viņas māju Palo Alto. Viņiem abiem ir 6% hipotēkas procentu likme un jāmaksā 60 000 ASV dolāru gadā hipotēku procentiem, ietaupot tos 25 000 ASV dolāru apmērā no nodokļiem (60 000 $ X, to minimālā nodokļu likme 35% = 25 000 $, neņemot vērā pakāpeniskas izņemšanas no nodokļiem).

Gan Suzija, gan Džonijs ietaupa kopā nodokļus 50 000 ASV dolāru apmērā, ja tie būtu vienoti, jo tie saņem hipotēkas procentus, bet, ja viņi apprecas, viņi zaudē 25 000 ASV dolāru! Kā tu jautā? Pašreizējais hipotēku parādsaistību limits vienam un precējušam fileri ir 1 000 000 ASV dolāru. Kad Susie un Džonijs apprecas, viņiem ir kopēja hipotēka 2 miljonu dolāru apmērā, bet viņi var tikai uz nakti maksāt procentus!

Risinājums: Palieliniet hipotekāro aizņēmumu summu par procentu samazinājumu līdz $ 2,000,000 no $ 1,000,000 par precētiem pāriem. Vienlīdzība!

SECINĀJUMS

Valdība būtībā saka Susiei un Džonijam, ka viens no viņiem nav pelnījis veikt savu naudu. Vai jums ir sava vieta ar hipotēku? Aizmirsti par to. Valdība uzskata, ka viens partneris atdos savu darbu un māju, lai otrais partneris nodrošinās visu!

Valdība pievērš uzmanību neatkarīgām sievietēm, jo politiķi, izstrādājot savus arhaiskajos nodokļu likumos, uzskatīja, ka vīrieši būtu galvenie apgādnieki. Ko darīt, ja vīrietis vēlas būt mājsaimnieks? Valdība stāsta, ka sievietes un vīrieši nav precējušies, jo, ja mēs to darīsim, pārtrauks strādāt vai strādāt mazāk, lai rūpētos par bērniem. Kurš var teikt, ka bērniem vienmēr būs bērni? Būtu jauki, ka kādu dienu "tev ilgu laiku mīlu" un nevajag maksāt par kaut ko citu!

Lasītāji, ir iemesls, kāpēc vairāk cilvēku neuzņemas ieročus ar valdības seksismu, jo nav daudz cilvēku pietiekami, lai negatīvi ietekmētu? Ja tā, vai tas padara valdības seksismu pareizu?

Kāpēc valdība neatzīst, ka ir veiksmīgas, augsti apmaksātas sievietes, kas arī vēlas apprecēties?

Kāda ir jūsu pieredze ar nodokļu saistībām pēc laulībām? Vai esat kādreiz uzskatījis, ka neesat precējies lielākas nodokļu saistības dēļ?

* Labs pēcpārdošanas raksts no Smartmoney, apgalvojot, kāpēc tas ir labākais, ja viens laulātais NAV strādā.

Sveicieni,

Sam @ - "šķēlēšana caur naudas mistērijām"

Sekojiet Twitter @FinancialSamura un abonējiet mūsu RSS vai e-pasta barību.

Ieteicams: