DR 130: # 1 veids, kā ietaupīt naudu ir. . .

Satura rādītājs:

DR 130: # 1 veids, kā ietaupīt naudu ir. . .
DR 130: # 1 veids, kā ietaupīt naudu ir. . .

Video: DR 130: # 1 veids, kā ietaupīt naudu ir. . .

Video: DR 130: # 1 veids, kā ietaupīt naudu ir. . .
Video: Tally.ERP9 में TDS की Voucher entry का सही और आसान तरीका II TDS Deduction Auto Calculation II 2023, Decembris
Anonim

Daudzus veidus, kā ietaupīt naudu, ierobežo tikai mūsu iztēle. Tāpēc es uzdāvināju Mīlu Roller Newsletter lasītājiem savu # 1 naudas taupīšanas padomu. Pēdējo nedēļu laikā viņi ir devuši lielas atbildes uz citiem jautājumiem:

  • Kāda ir jūsu mīļākā grāmata par naudu?
  • Kur jūs turat savu ārkārtas fondu?
  • Kādu programmatūru vai citiem rīkiem izmantojat budžetā?

Un viņi neapmierināja šonedēļ. Klausieties to lielisko padomu podcast vai lasiet tos tālāk.

Automatizējiet

Patiesībā populārākais padoms bija automatizēt jūsu uzkrājumus:

Bagāts: Vienkāršākais veids, kā esmu atradis, lai regulāri ietaupītu naudu, ir automātiski pārskaitīt konkrētu summu katru mēnesi uz citu kontu bankā.

Jeffs: Padarīt to automātiski …

Lysa: Mans padoms, automatizējiet norādīto naudas summu (vai procentus), lai ietaupītu jūsu darba algas virsotni. Vieglāk, ja jūsu algotais, nav pārliecināts par to, kā tas varētu strādāt citiem samaksas grafikiem vai komisijas.

Jordānija: Mana 1. ietaupījuma gals ir automātiska pārskaitīšana uz ietaupījumiem uz apmaksātām dienām. Tas ir tāpat, kā vispirms maksāt sevi (lai arī tehniski valdība pirmo reizi ņem savu daļu no nodokļiem).

Dharmash: Padoms: automātiska līdzekļu pārskaitīšana uz 401k.

Matthew: I guess es teiktu automatizēt jūsu ietaupījumus, bet mēs to darām tikai ar pensijas ietaupījumiem šajā brīdī. Iespējams pēc tam, plānojot / budžetējot un pārskatot to katru mēnesi.

Michael: Automātiska piešķiršana no čeku uz krājkontu

Chris: Automātiska izņemšana no pārbaudes uz manu krājkontu.

Džefrijs: Automatizējiet savus ietaupījumus. Jūs ietaupīsit vairāk nekā tad, kad būsit atkarīgs no gribasspēka. Ja jūs domājat, ka ir visdārgākais padoms, tad izpētiet savus lielos pirkumus."

Ben: Iestatiet mērķi un pēc tam izveidojiet atsevišķu krājkontu citā tiešsaistes bankā. Automātiski izņemiet naudu uz šo kontu.

Brian: Mans # 1 naudas taupīšanas padoms ir maksāt sev 1st izmantojot automātisku atsaukšanu / ieguldīšanu.

Maksā pats vispirms

Pirmais solis, kas ir cieši saistīts ar automatizāciju, bija otrais populārākais padoms:

Stephanie: Ietaupīt prioritāti un ņemt to "no augšas" (ti, ja tas ir tieši no jūsu paycheck tiešā depozīta). Ja jūs nekad neredzat naudu, daudz vieglāk nejūtat, ka tas ir "zaudējums". Padomā par to, kā vispirms maksāt sevi!

Ēriks: Vispirms samaksājies. - Pārejot naudu uz ietaupījumiem un ieguldījumiem, izmantojot regulārus un automātiskus izņemšanas līdzekļus, es nepārvedu to, kas nav manā norēķinu kontā.

Joyce: Ir vienkārši pateikt, ka ne tik vienkārši darīt - iestatīt savu budžetu, lai jūs dzīvotu zem jūsu līdzekļiem un maksāt sev vispirms

Džefs: Es neesmu pārliecināts, vai es vēlu atbildēt uz nedēļas jautājumu, bet šeit iet. Es teiktu, ka labākais padoms naudas ietaupīšanai ir maksāt sev vispirms. Vai tas tieši tiek nogādāts atsevišķā kontā. Dariet to, un jūs izdzīvojat bez naudas. Pirms jūs to zināt, jūs jūtaties kā jūs varat sākt pievienot vairāk.

Viss pārējais

Džons: Mans # 1 "unikālais" naudas taupīšanas padoms ir paredzēts, lai iegādātos sporta kurpes (kas būtu jāaizstāj ik pēc 300 - 500 jūdzēm): pēc tam, kad ražotājs ir atbrīvojis jauno modeli, jūs varat saņemt lielas atlaides, pērkot vecāku motocikla modeli / stilu / stils, parasti vasaras beigās vai agrā rudenī. Decembrī vai janvārī es nopirku savu iecienītāko Adidas apavu par 60-70 $, kas ir liela atlaide no 115- 130 $ parastās cenas. Bet esi uzmanīgs, lai neveiktu pārāk ilgu laiku vai jūsu apavu izmēri varētu tikt izpārdoti.

Donna: Visu ēdienu gatavošana mājās

Bill: Sagatavo savas maltītes

Brian: Lūdzu, saglabājiet nākamos jautājumus. Lieliskas lietas. Es neesmu pārliecināts, ka šis ir mans pirmais ietaupījuma gals, bet tas ir vienīgais, uz kuru es tagad domāju. Es domāju, ka jūs, iespējams, pieminējāt šo vienu iepriekšējā podcastā. Apmaksājiet savu apdrošināšanas prēmiju neatkarīgi no tā, vai dzīve, auto vai cits ir pilnīgi ar vienu maksājumu, nevis ikmēneša vai pusgada maksājumus (ja to pieļauj jūsu apdrošināšanas sabiedrība). Daži uzņēmumi maksā nelielu apstrādes maksu (parasti manā pieredzē ir pāris dolāri) par katru darījuma maksājumu. Maksājot prēmiju pilnībā, jūs ietaupīsiet dažus dolārus. Vēl viens padomi, ko mēs izmantojam, lai ietaupītu šo rēķinu reizi gadā, ir sadalīt kopējo prēmiju par 12 un iestatīt automātisku pārskaitījumu uz atsevišķu krājkontu (apdrošināšanas fonds). Tādējādi katru mēnesi nododot 1/12 piemaksas uz šo krājkontu. Kad ir pienācis laiks samaksāt rēķinu, mēs pārskaitām naudu no mūsu apdrošināšanas fonda uz mūsu norēķinu kontu.

Dianna: Mans # 1 naudas taupīšanas padoms ir tas, ka es reģistrēties katrai lietotnei un e-pasta ziņojumam par veiktajiem kuponiem. Es nopirku tikai tad, kad man ir 20% vai vairāk kupona. Es arī regulāri salīdzinu mobilos tālruņus, TV un interneta pakalpojumu sniedzēju cenas, un es mainu, kad tas man dod labumu. Es varu ietaupīt simtiem mēnesī, izmantojot šo stratēģiju.

Kim: Nelietojiet iepirkties veikalā, kur esi iepirkšanās centrs!

Jen: Mans pirmais numurs ir uzdot pārdevējiem un kredītkaršu emitentiem, ja jums ir līdzsvars, lai palīdzētu jums ietaupīt naudu. Tas ir, lūdziet pārdevējiem (piemēram, TV, ISP utt.), Lai palīdzētu jums samazināt izmaksas un zvanīt kredītkaršu kompānijām, lai samazinātu procentu likmi, ja jums ir līdzsvars.

Jonathan: Ja jūs gatavojaties izmantot vienumu vairāk nekā pāris reizes, ņemtu laiku, lai iegādātos kvalitatīvu preci, kas varētu maksāt nedaudz vairāk, taču to nevajadzēs aizstāt tik bieži.

Meredith: Mans naudas taupīšanas padoms ir pārslēgties uz tālruņa nesēju bez līguma. Es esmu milzīgs Ting fani. Viņi piedāvā maksu par to, ko jūs izmantojat cenas un ir lielisks klientu atbalsts. Daudzos gadījumos jūs varat izveidot savu ierīci Ting. Pirms Ting man bija divi galvenie flip telefoni, kas maksāja apmēram $ 65 mēnesī. Esmu jauninājis uz viedtālruņiem (nopērkams, ko izmanto eBay), un tagad mana ikmēneša rēķins par diviem tālruņiem ir vidēji 33 ASV dolāri / mēnesī.

Sally: Sāciet ietaupīt agri neatkarīgi no tā, cik daudz mēnesī.

Shelija: Mans labākais naudas taupīšanas padoms ir vienkārši palikt ārpus veikaliem un iepirkšanās vietnēm tīmeklī. Nav kārdinājuma, ne pērk..

Klauss: Iemaksājiet maksimālo pieļaujamo summu savā HSA kontā katru gadu un neatsakieties no tā.

Ēriks: Mana 1. ietaupījuma gals, ko es nesen uzzināju par to, varbūt daži no jūsu klausītājiem nav dzirdējuši par to, vai veselības elastīgie tēriņu konti. Es esmu diezgan finansiāli savvy Boglehead bet zēns man garām uz šo vienu. Tas tika piedāvāts, izmantojot manu darba devēju (UNC Chapel Hill) katru gadu, kopš es sāku 2008.gadā, un tikai šogad es uzzināju par to. Tā būtībā ir brīva nauda. Ar mazu meitu es LĪDZIŠI iztērēsim 2500 ASV dolāru maksimumu šogad, un ar manu nodokļa ierobežojumu ~ 25% margināls, es ietaupošu simtiem dolāru, būtībā noklikšķinot uz izvēles rūtiņas.

Es esmu samulsis atzīt, ka es domāju, ka tas bija par "veciem cilvēkiem" ar daudzām veselības problēmām! Es uzzināju par tiem par neseno Boglehead forumu par taupīšanas tēmu.

Yasha:

  1. Neizmantojiet tērēt naudu, kas jums nav.
  2. Pārrunājiet savu kabeli, internetu un komunālo pakalpojumu cenas. Parasti jūs varat iegūt šos uzņēmumus, lai tie sniegtu jums labāku likmi nekā viņi reklamē.
  3. Pārtrauciet preces iegādi tikai tāpēc, ka tie ir pārdošanā. Tā vietā, lai izsekotu vislabākos piedāvājumus, kas jums nepieciešami.
  4. Ietaupīt naudu par prioritāti, nevis palikt pārāk liela.

Patrick: Tas ir grūts jautājums, katram ir savi stimuli. Es esmu liels vienkāršības cienītājs, tāpēc es izmantoju Elizabeti Vorena 50/30/20 likumu; kamēr es neesmu milzīgs viņas politiķa cienītājs, es vienmēr priecājos redzēt politiķi, kas liek finansiālu atbildību. 50% jūsu NEED. 30% uz jūsu WANT. 20% no jūsu $ AVING.

Kad es padomāju cilvēkiem, es to daru mazliet tālāk.

Ja iespējams, ielieciet 20% savā 401k / IRA pirms naudas pat hits jūsu kontā, bums, ka mērķis ir pabeigts. Ja jums ir Patērētāju parāds, samaziniet daļu no WANT un samaksājiet šo stuff pie …. tas ir godīgi, jo parāds tiek uzkrāts, kad WANT daļa kļūst pārāk liela.

NEXT … esi godīgs ar sevi, atsevišķi no Nevēlas gribas. Tas ir labi, lai būtu pāris vēlas, bet padomājiet par to, pirms jūs pavadat. Tad es parasti paskaidrou, kādas ir viņu izdevīgākas izmaksas.

Sachin: Pagaidiet nedēļu, lai pārdomātu un iegādātos šo sīkrīku vai apavus vai veiktu nepieciešamo jaunināšanu.

Kaitlynn: Prognozējot manu neto vērtību, man šķiet, ka es varu palielināties virs manas parādsaistības.

Lauren:

  1. Darbs no mājām!! Zemākas gāzes rēķini, neuzvelk jūsu automašīnā, nav izšķērdēta laika sēžot satiksmē, zemāka auto apdrošināšana, nav ķīmiskās tīrīšanas rēķinu, mazāk veļas darīt - tas ir win win visu ceļu! (Vienīgā leju, vai jūs nekad nevienu neredzat!)
  2. Vispirms samaksājiet sev - automātiski, un nekad pat to nepieskarieties!

Ja jums ir citi naudas taupīšanas padomi, dalieties ar jūsu izlasi komentāros zemāk.

Ieteicams: