Pasaule nav darvinis

Pasaule nav darvinis
Pasaule nav darvinis

Video: Pasaule nav darvinis

Video: Pasaule nav darvinis
Video: ЛЮБОВЬ С ДОСТАВКОЙ НА ДОМ (2020). Романтическая комедия. Хит 2023, Decembris
Anonim
Šķiet, ka starp daudziem cilvēkiem ir ticība, ka pasaule ir racionāla un ka sliktas idejas ilgst ilgu laiku, jo labie tie izdzēsīs.
Šķiet, ka starp daudziem cilvēkiem ir ticība, ka pasaule ir racionāla un ka sliktas idejas ilgst ilgu laiku, jo labie tie izdzēsīs.

Es domāju, ka tas atstāj vienu lielu lieta: nekompetence. Un reizēm pieredzes trūkums.

Jūs dzirdēsiet, ka cilvēki saka: "Tas bija dumjš komerciāls" un tad kāds smartass atbildēs: "Nu, ja tā nav pārdot, tas nebūtu televīzijā!"

Nav taisnība.

Tikai tādēļ, ka kaut kas ir slikts / neefektīvs komerciāls, tas nenozīmē, ka tas tiks noņemts jebkurā laikā. Piemēram, kad es kādreiz strādāju uzņēmumā, kas darīja ārkārtīgi sliktu darba mārketingu, burtiski pavadot simtiem tūkstošu dolāru mēnesī, neieskaitot vairāk kā nedaudz klientus - tomēr sliktā ideja nezaudēja.

Tāpat viens no maniem mīļākajiem psiholoģijas pētījumiem ir par to, kā cilvēki nav nekompetenti, bet viņi to nedara zināt tie nav kompetenti. Es mīlu titulu: nekvalificēts un neapzinoties to: kā grūtības atpazīt savu nesamērību noved pie piepūstas pašnovērtējuma.

Tas tā ir arī personīgajā finansēšanā. Atkal, dažreiz tas ir nekompetence un citos laikos, vienkārši pieredzes trūkums. Bet rezultāti ir vienādi: nepareizi.

WSJ reportieris Džonatans Klementss nesen rakstīja rakstu par to, kāpēc cilvēki saglabā savu naudu aktīvi pārvaldītajos kopfondos, kā viņš to dara, "nožēlojami ieraksti".

Pārsteidzoši ir ieguldītāju pacietība lielos fondos ar drausmīgiem rezultātiem. Jā, daži līdzekļi neizbēgami būs zem vidējā līmeņa. Bet kāpēc palikt pie viņiem?

[…]

Viens no iespējamiem paskaidrojumiem ir tas, ka akcionāri var nelabprāt izņemt naudu, jo viņi nevēlas maksāt saņemto nodokļu rēķinu. Bet es nepērk šo argumentu.

[…]

Slikta veiktspēja … nepieprasa esošajiem akcionāriem steigties pārdot. "Manuprāt, lielākā daļa investoru ir neprognozējami, un viņi gatavojas pakārt, kamēr viņiem ir vajadzīga nauda vai viņi sasniedz savu mērķi," saka prof. Džonsons.

Pilns raksts: Kāpēc citādi labie ieguldītāji piesaista kopīgus fondus ar Lousy Records.

Tikai tāpēc, ka kaut kas ir bijis ilgu laiku, nenozīmē, ka tas ir labi. Daytrading, gandrīz visi aktīvi pārvaldītie kopfondu un tehniskās tirdzniecības stratēģijas visi nāk prātā. Viņi var protams, labs. Bet godīgi, ilgtermiņā, iespējams, nav.

Un ar personīgām finansēm lielākā daļa amerikāņu nav apmācības vai pamatzināšanas par personīgo finansējumu. Cerams, ka mēs visi kopā nokļūsim. Tā rezultātā mēs varam redzēt, ka tikai tāpēc, ka ideja ir bijusi ilgu laiku, ne vienmēr nozīmē to, ka tā ir laba ideja.

Šis ziņojums ir veltīts šādiem jautājumiem:

  • Vecāki, kas savus bērnus iesaka ieguldīt valdības obligācijās vai drošāko iespēju viņu 401 (k) s
  • Radio izstādes rīkotāji, kas 25 gadu vecumā iesaka savus klausītājus ieguldīt zeltā vai sarežģītās nodokļu apmaksātās mūža rentes
  • Draugi, kas BusinessWeek vai Forbes vai Fortune lasījuši par "Hot Stock !!!", un pēc tam iegulda tajā, nezinot, ka izdevējiem ir jāpārdod žurnāli

Ieteicams: