8 padomi un triki, lai ietaupītu naudu par ceļošanu

Satura rādītājs:

8 padomi un triki, lai ietaupītu naudu par ceļošanu
8 padomi un triki, lai ietaupītu naudu par ceļošanu

Video: 8 padomi un triki, lai ietaupītu naudu par ceļošanu

Video: 8 padomi un triki, lai ietaupītu naudu par ceļošanu
Video: How To Get Approved For An Auto Loan Without A Job/Income - FICO,Dave Ramsey,Wallethub,Dealership 2023, Decembris
Anonim

Jums nav jābauda laime, lai redzētu pasauli. Tā vietā šeit ir saraksts ar 8 padomiem un triku, kas faktiski var ietaupīt naudu ceļojot.

Vai jums patīk ceļot? Neatkarīgi no tā, vai tā ir valsts vai starptautiskā līmenī, ceļojums ir lieliski piemērots jūsu prātam un dvēselei. Faktiski arvien vairāk ir izpētīti pētījumi, kas norāda, ka naudas līdzekļu gūšana uz pieredzi ir viens no ātrākajiem veidiem, kā pastiprināt laimi. Protams, mēs visi esam par to, kā ietaupīt naudu šeit, tāpēc mēs vēlamies būt droši, ka jūs tērējat pārāk daudz.
Vai jums patīk ceļot? Neatkarīgi no tā, vai tā ir valsts vai starptautiskā līmenī, ceļojums ir lieliski piemērots jūsu prātam un dvēselei. Faktiski arvien vairāk ir izpētīti pētījumi, kas norāda, ka naudas līdzekļu gūšana uz pieredzi ir viens no ātrākajiem veidiem, kā pastiprināt laimi. Protams, mēs visi esam par to, kā ietaupīt naudu šeit, tāpēc mēs vēlamies būt droši, ka jūs tērējat pārāk daudz.

Tieši tāpēc mēs savācām šo 8 padomu un triku sarakstu, lai ceļojuma laikā ietaupītu naudu neatkarīgi no tā, cik bieži un kur vēlaties ceļot.

Izvēlieties labo galamērķi

Taupot naudu ceļojumam ir kaut kas līdzīgs uzņēmējdarbības uzsākšanai - viss ir par atrašanās vietu. Izvēloties pareizo galamērķi, jūs varat iegūt vēlamo cenu, kas ir pareiza.

Bet kā jūs atrast "pareizo" galamērķi? Šeit galvenais ir iepirkties. Domājat par pludmales brīvdienas? Izveidojiet sarakstu ar pludmalēm, ko jūs varētu vēlēties apmeklēt. Pēc tam ātri izveidojiet izklājlapu par aplēstajām izmaksām par tādām lietām kā lidojuma maksa vai gāze, naktsmītnes un citi objekti šajā galamērķī. Iespējams, ka dažas no šīm pludmalēm būs daudz lētāks nekā citi.

Par iedvesmu jūs vienmēr varat tikai Google "lētākās ceļojuma vietas." Daudz ceļojumu emuāru un žurnālu konsekventi sastāda lētāko ceļojumu sarakstu katru gadu. Vai arī lūdziet draugus vai ģimenes locekļus, ja tie nesen ir bijuši.

Esiet uzmanīgs, lai izpētītu jaunas vai ārpusceļa vietas, un jūs varētu redzēt daudz vairāk no viņiem, jo viņi vienkārši ir lētāki nokļūt.

Ceļot pareizajā laikā

Jūs varat atrast lētas vietas, lai apmeklētu neatkarīgi no gada laika. Bet, ja jūs esat iestatījis apmeklēt noteiktu tūrisma atrašanās vietu, laiks var mainīt visu. Ceļošana uz Eiropu tā sauktajā plecu sezonā - pavasarī vai rudenī - parasti ir lētāka nekā pārejoša ceļa sezonas laikā. Un ceļojumā, kas ir stingri ārpus sezonas būs lētāk joprojām.

Vienkārši paturiet prātā, ka dažreiz šie gadalaiki ir labā iemesla dēļ plei un sezonas, bieži vien tie ir saistīti ar laika apstākļiem. Ja jūs vēlaties galvenokārt redzēt iekštelpu kultūras atrakcijas, satricina, ka nevar pretoties galā par decembra brīvdienas uz Parīzi. Bet, ja jūs plānojat aplidot pludmali, pārliecinieties, ka jūs, visticamāk, neieredzēsiet lietus vai neuzsiks.

Ceļojuma laiks nav attiecināms tikai uz jūsu vispārējo atvaļinājuma laiku. Tas attiecas arī uz konkrētām dienām un laikiem, kad izlemjat lidot. Midweek lidojumi uz un no galamērķiem parasti būs lētāki, jo mazāk cilvēku to izmanto. Tāpēc mēģiniet būt elastīgam jūsu izbraukšanas un ierašanās datumos, plānojot savu ceļojumu.

Esi radošs par ceļojuma iespējām

Dažreiz jums vienkārši ir jābrauc uz lidmašīnu, lai kaut kur dotos. Bet jūs, iespējams, varētu ietaupīt, izmantojot alternatīvu transporta veidu, īpaši, ja ceļojat Amerikas Savienotajās Valstīs.

Piemēram, jūs bieži varat apmesties vilcienā vai megabā, lai jūs varētu nobraukt starp lielākajām pilsētām. Tas aizņem ilgāku laiku, taču tas var būt arī daudz lētāk nekā aviobiļešu cenas.

Pat ja jūs ceļojat ārpus valsts, neuzņemieties, ka jūs varat uzņemt tikai lidmašīnas uz valstij. Vilcieni, atkal, ir laba izvēle, lai iegūtu starp valstīm Eiropā un redzēt daudz ainavas, kā jūs iet. Vai arī jūs varētu apsvērt autobusu ceļojumu pa apgabalu, kuru apmeklējat. Un nelietojiet atlaides par iespējām atļauties nomas maksu par automašīnu un paļauties uz sevi.

Galvenais šeit nav ceļot īpašā veidā salīdzinājumā ar citu ceļu. Vienkārši pārliecinieties, ka esat par to atvērts arī par to. Sniedziet informāciju par vietējo iedzīvotāju apmeklēšanas iespējām vai uzziniet citiem ceļotājiem, kā viņi ir nokļuvuši kādā konkrētā pilsētā vai valstī, tiklīdz viņi atrodas tajā. Jūs varētu būt pārsteigts par lētiem, radošiem risinājumiem, ar kuriem jūs saskatāt.

Viens no pēdējiem veidiem, kā samazināt izmaksas, iegūstot no punkta A uz punktu B, ir vienkārši to izdarīt retāk. Tā vietā, lai dotos uz Eiropu un mēģinātu ielādēt 10 valstis 14 dienu laikā, dažās vietās vairāk laika pavadīt. Tas var būt veids, kā patiešām apmesties jūsu atvaļinājumā un pilnībā izbaudīt vietu. Turklāt tam ir priekšrocība, ka potenciāli var ievērojami samazināt kopējās ceļojuma izmaksas.

Padomājiet ārpus izmitināšanas kastes

Bez lidojuma maksa, jūsu nākamās dārgākās atvaļinājuma izmaksas, visticamāk, būs naktsmītnes. Bet jums nav jādodas arī ar tradicionālo viesnīcu izvēli šeit. Ja jūs to darāt, pārliecinieties, ka jūs iepērkoties, lai jūs vismaz tiktu galā ar to! Bet šeit ir daži citi izmitināšanas iespējas, kas jāapsver:

  • Mājas kopīgošana: Vietnes, piemēram, VRBO un Airbnb, ir lieliskas vietas, lai atrastu lētākas naktsmītnes pat lielākajās ASV pilsētās. Es nesen rezervēju galveno suite ar savu ieeju Sanfrancisko par 80 $ par nakti, kas ir daudz lētāks nekā pienācīgas viesnīcas šajā jomā. Mājas koplietošanas vietnes ir arī lielisks veids, kā atrast elastīgākas naktsmītnes, piemēram, dzīvokļi, kas var dot jums piekļuvi virtuves iekārtām - lielisks veids, kā samazināt pārtikas izmaksas.
  • Crashing ar draugiem: Vai jūsu kolēģu draugi ir pārcēlušies visā valstī vai visā pasaulē? Jautāt tuviem draugiem, ja jūs varat palikt kopā ar viņiem atvaļinājumā, varbūt apmaiņā pret dažām pusdienām no jums. Jūs ietaupīsiet slodzi uz naktsmītnes, lai jūs varētu atļauties, lai jūs varētu izturēties pret jūsu saimniekiem, kamēr jūs esat tur.Turklāt jūs varat iegūt vietējo viedokli par vietu, kurā jūs uzturat, un tas ir lieliska iespēja.
  • Iznomājiet RV: RVing var būt dārgs, atkarībā no pašreizējām gāzes izmaksām. Tomēr tas var arī iekļauties jūsu ceļojumā un naktsmītnēs, tādējādi nodrošinot visai pieejamu cenu. RV ceļojums ir lieliska iespēja brīvā dabā. Izmantojiet RV kā bāzes nometni saviem piedzīvojumiem, un ceļojiet pa valsti vienā.
  • Meklēt naktsmītnes: Jauniešu viesnīcas ir retāk sastopamas ASV, taču tās atrodas visur Eiropā. Un, neskatoties uz viņu vispārpieņemto nosaukumu, viņi nav tikai jaunieši. Ikviens, kam ir mugursoma un sapnis, parasti paliek kādā no šīm kopmītnīm, kas parasti piedāvā luksusa klases naktsmītnes.
  • Apsveriet B & B: Ja jūs domājat, ka B & B vienmēr ir dārgāki par viesnīcām, jums varētu būt pārsteigums. Fakts ir tāds, ka tie bieži vien ir lētāks veids, kā palikt. Turklāt tiem ir iebūvētas brokastis, kuras palīdz ceļojumu laikā samazināt ēdiena izmaksas.
  • Telšu nometne: Šeit ir vēl viens piedzīvojumu variants: ielieciet telti. Telšu nometne var būt iespēja pat tad, ja jūsu galvenais mērķis ir redzēt lielpilsētu teritorijas. Daudzas no šīm pilsētām atrodas tūristu nometņu vietās, tikai īsa autobusa brauciena attālumā no visām galvenajām apskates vietām.

Izgriezt pārtikas izmaksas

Viena no manām mīļākajām ceļojuma vietām ēd labu ēdienu. Patiesībā dažreiz ir vērts samazināt ceļa un uzturēšanās izdevumus, kas rodas pārtiku, atkarībā no ceļojuma veida. Un jūs varat arī izdarīt kombināciju, lielāko daļu laika iepērkot lētākus ēdienus, bet pēc tam atkāpjoties pāris augstākās klases ēdienreizēs.

Viens no veidiem, kā ietaupīt, ir lūgt vietējos iedzīvotājus, kur viņi dodas uz ģimenes vakariņām. Iespējams, ka tie ir salīdzinoši lētāki restorāni, taču tie, iespējams, ir salīdzinoši lieliski, jo vietējie cilvēki bieži ēd tos.

Jūs varat arī nokļūt, apstājoties pārtikas preču veikalā pusdienām un uzkodām, kamēr jūs staigāties. Tas var ietaupīt naudu, pat ja jums nav pilnībā funkcionējošas virtuves savā dzīvoklī. Un, ja jums ir virtuve, izmantojiet priekšrocības, iegādājoties interesantus vietējos ēdienus lauksaimnieku tirgos un tamlīdzīgi, un pēc tam tos salabojot sev.

Prioritārās apskates vietas

Protams, ja jūs ceļojat plaši, jūs vēlaties redzēt vietas. Bet tas nenozīmē, ka jums ir jāmaksā par katru tūristu atrakciju vietējā teritorijā. Veiciet kādu rakšana tiešsaistē, lai redzētu, kuras atrakcijas patiešām ir vērts pārbaudīt. Pēc tam izvēlieties divus vai trīs no obligātajiem objektiem, kas maksā naudu un strādā tos kopējā atvaļinājuma budžetā. Pārējā gadījumā izveidojiet sarakstu ar brīvām vai tiešām lētām atrakcijām, ko vēlaties redzēt, un piešķiriet prioritāti, lai varētu atbilstoši noteikt savu dienas kārtību.

Izmantojiet aviobiļetes un kredītkaršu atlīdzības

Tā kā jūs ietaupāt savu nākamo braucienu, neaizmirstiet arī ietaupīt savas aviosabiedrības jūdzes un kredītkaršu atlīdzības. Ja jums vēl nav iecienītas kredītkartes par ceļojumu atlīdzību, skatiet šo sarakstu, lai atrastu tādu, kas varētu labi darboties jūsu vajadzībām. Šīs kartes ļauj jums izlīdzināt ieguvumus un jūdžu ikdienas izdevumus. (Vienkārši pārliecinieties, ka katru mēnesi atmaksājat atlikumu, lai izvairītos no procentu maksājumiem!)

Pārliecinieties, vai meklējat karti, kas darbojas atbilstoši jūsu tipiskajiem izdevumu modeļiem. Piemēram, ja jūs reti ēdat, kad esat mājās, neizvēlaties karti, kas atalgo šo izdevumu veidu, bet izvēlieties vienu, kas dod labumu par pārtikas produktu izdevumiem. Un pārliecinieties, ka izvēlējāties karti, kas darbojas ar aviokompāniju, kuru visticamāk izmantosit. Vai arī meklējiet programmas, kas ļauj pārvietot jūdzes starp programmām, lai jūs neapdraudētu iespēju izmantot savas jūdzes.

Jūs varat arī izmantot skaidru naudu ar kredītkarti, lai iegūtu lielāku elastību ar jūsu atalgojumu. Jūs varētu vienkārši izvēlēties neieguldīt skaidrā naudā atpakaļ, līdz ir pienācis laiks rezervēt nākamo ceļojumu, lai jūs izmantotu visu šo naudu atpakaļ saviem piedzīvojumiem.

Pieskaries savam budžetam

Meklējot ceļojumu, ir vilinoši domāt par ļoti lielu. Un tam noteikti ir laiks un vieta, kad tas ir jūsu budžetā. Bet nesāciet ienākt parādos vai nemirstot sevi par pārtikas cenām, lai ceļotu pasauli.

Tā vietā padariet ceļojumu par prioritāti, samazinot citas budžeta kategorijas. Samaziniet to, cik daudz jūs tērējat pārtikas precēm. Izgrieziet kabeļa vadu. Tērē mazāk par apģērbu un ikdienas transportu. Tad novirziet savus ietaupījumus no šīm kategorijām uz jūsu ceļojumu ietaupījumiem.

Kad esat gatavs rezervēt ceļojumu, pieturieties pie pieejamā budžeta. Tas neļaus jums doties uz parādu, lai ceļotu, kas tikai pārvērsās par ļaunu ciklā.

Pat ja jūsu pirmajiem pārbraucieniem ir jābūt stacionāriem vai ļoti vietēja rakstura atvaļinājumiem, varat sākt izmantot ierobežojošo budžetu. Tad, kad jūs atbrīvojat vairāk naudas, lai ietaupītu ceļojumu, vai nu uzsākot sānu platformu, vai samaksājot parādus, jūs varat nokļūt arvien dārgākajās vietās.

Apakšējā līnija nav tāda, ka jūs ceļojat uz greznākajām, eksotiskajām vietām uz planētas. Tā vietā ir tikai izkļūt un piedzīvot kaut ko jaunu. Kurš zina, kur tas varētu novest?

Ieteicams: