Kāds ir labs kredīta rādītājs?

Satura rādītājs:

Kāds ir labs kredīta rādītājs?
Kāds ir labs kredīta rādītājs?

Video: Kāds ir labs kredīta rādītājs?

Video: Kāds ir labs kredīta rādītājs?
Video: The Dr. Greenthumb Podcast #298 2023, Decembris
Anonim

Kredīta rādītāji var radīt vai izjaukt jūsu finansiālo iztiku. Tātad, kāds ir labs kredītreitings? Uzziniet visu, kas jums jāzina šajā pilnīgajā sadalījumā.

Sākumā tas šķiet vienkāršs jautājums. Kāds ir labs kredīta rādītājs?
Sākumā tas šķiet vienkāršs jautājums. Kāds ir labs kredīta rādītājs?

Bet tas, kas šķiet vienkārši uz virsmas, bieži ir sarežģītāks zem tā. Tas ir taisnība, kad runa ir arī par jūsu kredītreitingu.

Satura rādītājs

 • Labs kredītreitings
 • Kāpēc tas ir tik sarežģīti?
 • Kāpēc man vajadzētu rūpēties jebkurā gadījumā?
 • Tātad Ko Ir labs rādītājs?
 • Kas iet uz manu punktu skaitu?
 • Kā es varu iegūt labu kredītreitingu?

Patiesībā, mēģinot definēt labu kredītreitings ir sava veida kā mēģināt definēt skaistumu. Tas ir skatītāja acīs. Bet, ja jūsu kredīta rādītājs, kas ir "labs", ir atkarīgs no aizdevēja viedokļa.

Visbeidzot, dažādiem aizdevējiem ir atšķirīgi kritēriji, ko viņi uzskata par "labu" rezultātu. Ja šodien piesakāties aizdevumam, viens aizdevēja var pārtraukt jūs, kamēr kāds no jums piedāvā kredītu. Tas ir daļēji tāpēc, ka viņi izskatīs jūsu kredīta rezultātu mazliet savādāk. Bet tas nenozīmē, ka starp aizdevējiem nav vienprātības.

Labs kredītreitings

Parasti aizdevēji uzskata, ka kaut kas, kas pārsniedz 700, ir labs kredītreitings. Starp 650 un 700, un jūs varētu saņemt aizdevumus ar dažiem aizdevējiem, bet ne citiem. Bet, ja jūs plānojat vislabāko iespējamo procentu likmi, jūs vēlaties sasniegt vēl lielāku mērķi nekā 700.

Bet patiesība ir tāda, ka nav vienotas iestādes, kas nosaka, kāds ir "labs" kredīta rādītājs, salīdzinot ar vidējo rādītāju pret sliktu rezultātu. Tādēļ mums būs jāveic kāds detektīvs darbs, lai noskaidrotu šos diapazonus.

Pirmkārt, mēs aplūkosim, kāpēc domājams tik daudz domstarpību par šo šķietami vienkāršo jautājumu. Pēc tam mēs iegrimsimies par kopējo kredītreitingu diapazona sadalījumu. Visbeidzot, mēs runāsim par to, ko dara un kas neietilpst jūsu kredīta rādītājā, un mēs jums novirzīsimies pie dažiem resursiem, lai palīdzētu jums uzlabot savu.

 • Pārbauda savu kredītreitingu bez maksas vietnē Kredīta karma.

Kāpēc tas ir tik sarežģīti?

Pirmkārt, pieņemsim runāt par to, kāpēc atbildes uz šo jautājumu noteikšana ir tik sarežģīta. Patiesībā ir daži dažādi iemesli, tostarp:

Jums ir vairāk nekā viens kredīta pārskats

Viena lieta, ir svarīgi saprast, ka jums patiešām ir trīs dažādi kredīta ziņojumi. Trīs biroju - Experian, Equifax un TransUnion - katrs savāc kredīta datus atsevišķi. Dažreiz mazāki aizdevēji ziņo vienam vai diviem birojiem, bet ne visiem trim. Tas varētu nozīmēt, ka daži no jūsu datiem neparādās visos trijos pārskatos.

Turklāt, ja jūsu kredītziņojumā ir kļūdas, kļūda var parādīties tikai vienā biroja pārskatā. Tas var ietekmēt jūsu kredītreitingu no šī biroja, bet ne citiem.

Jūs nekad nezināt, kurš biroja rezultāts būs potenciālais aizdevējs. Lielākiem aizdevumiem, piemēram, hipotēkām, aizdevēji bieži vien saņems pēdējo vērtējumu no diviem vai visiem trim birojiem. Piemēram, kredītkaršu uzņēmumi parasti izskatīs tikai vienu biroja ziņojumu.

Tas nozīmē, ka pat tad, ja jūsu kredītreitings ar vienu uzņēmumu izskatās lieliski, jūsu rezultāts ar citu uzņēmumu varētu izskatīties labi vai vidēji.

Ko tas nozīmē:Ja jūs cenšaties iegūt savu kredītreitingu bāzes līniju, tad, ja iespējams, vēlēsities apskatīt rādītājus, pamatojoties uz visiem trim kredītreģioniem.

Ir divi galvenie vērtēšanas modeļi

Vēl viens svarīgs šinī saruna ir tas, ka ir divi galvenie vērtēšanas modeļi. Patiesībā ir vairāki vērtēšanas modeļu veidi. Bet divi galvenie modeļi ir FICO Score un VantageScore.

Parasti šie vērtēšanas modeļi izskatīs līdzīgus datus. Cik daudz vēlu maksājumu esat bijis? Cik daudz parādu jums ir salīdzinājumā ar pieejamo kredītu? Bet viņi joprojām nav tieši tādi paši. Tas nozīmē, ka jums varētu būt labs rezultāts ar vienu modeli un vidējo punktu skaitu ar otru.

Turklāt abiem šiem lielākajiem modeļiem ir vairākas iterācijas. Patlaban aizdevēji var izvēlēties vairāk nekā divpadsmit FICO vērtēšanas modeļus. Piemēram, ir modeļi, kas raksturīgi auto aizdevumiem un modeļiem, kas raksturīgi mājokļa kredītiem. Algoritma uzlabojumi padarīs jūsu skaitlisko rādītāju nedaudz atšķirīgu, pat ja sākotnējie dati ir vienādi.

Un atkal, jūs parasti nezināt pirms laika, kuru vērtēšanas modeli potenciālais aizdevējs izmantos. Tātad tas padara vēl grūtāk zināt, vai jūsu kredītreitings ir objektīvi "labs".

Ko tas nozīmē:Ja iespējams, pārbaudiet gan savu VantageScore, gan jūsu FICO rezultātu. Mūsu bezmaksas kredītreitingu iespēju saraksts piedāvā gan FICO rezultātu, gan VantageScore aprēķinus.

Jūsu vērtējums var svārstīties katru dienu

Varbūt jūs domājat, ka šodien ir lielisks kredīta rezultāts. Bet, ja jums ir taisnība līnijā starp labo un lielisko, tas varētu mainīties rīt. Ja vien jūs neuzņemsiet lielu kredītreitingu, iespējams, ka jūsu rezultāts dramatiski nemainīsies no vienas dienas uz otru. Bet tas varētu.

Ja jūs gatavojas pieteikties lieliem kredītiem, ir īpaši svarīgi pievērst uzmanību šim jautājumam. Tāpēc jums nevajadzētu pieteikties uz jaunu kredītu, piemēram, ja jūs mēģināt iegūt hipotēku.

Ko tas nozīmē:Neuzņemieties pārāk hungched uz īpašo numuru, kuru redzat jebkurā brīdī.Atcerieties, ka jūsu vērtējums var svārstīties, un dariet visu iespējamo, lai šīs svārstības saglabātu tendenci uz augšu.

Dažādiem aizdevējiem ir atšķirīgi kritēriji

Mēs varam izmēģināt visu dienu, lai noteiktu konkrēto punktu, kurā jūsu vidējais vērtējums kļūs labs. Bet fakts ir tāds, ka dažādiem aizdevējiem ir atšķirīgi kritēriji. Viens aizdevējs varētu dot jums pienācīgas likmes ar punktu skaitu 650, bet otrai - 675 punkti.

Kritēriji arī mainīsies atkarībā no tā, kāda veida aizdevumu jūs saņemat, un citiem finanšu faktoriem. Vienmēr ir svarīgi atcerēties, ka aizdevēji skatās ne tikai uz jūsu skaitlisko kredītreitingu. Viņi arī izskatīs faktorus, kas parādīsies jūsu kredīta pārskatā, tajā skaitā:

 • Vai jums ir pilna laika darbs.
 • Cik ilgi jūs esat strādājis pie sava darba.
 • Cik daudz naudas tu maksā salīdzinājumā ar ikmēneša finansiālajām saistībām.

Šie priekšmeti neparādās jūsu kredīta ziņojumā. Bet tie parādīsies citur jūsu aizdevuma pieteikumā.

Tātad, ja jums ir 750 kredītpunktu, bet zems ienākums, jūs, iespējams, nevarēsit saņemt 500 000 ASV dolāru hipotēku. Bet, ja jums ir 650 kredītreitings un jūs saņemat 250 000 dolāru gadā, jūs varētu pretendēt uz šo hipotēku. (Lai gan jūs, iespējams, nesaņemat lielisku likmi!)

Ko tas nozīmē:Veikt mūsu novērtējumu par to, kas padara "labu" kredīta rezultātu ar sāls graudu. Mēs sniegsim jums vispārēju priekšstatu par to, ko saka nozare, bet dažādi aizdevēji tos interpretēs atšķirīgi. Un nekad neaizmirstiet, ka nav kredīta faktoriarī spēlēt, vai jums būs tiesības saņemt aizdevumu ar labu likmi.

 • Pārbauda savu kredītreitingu bez maksas vietnē Kredīta sezama.

Kāpēc man vajadzētu rūpēties jebkurā gadījumā?

Vai tas viss padara jūsu galvu spin? Jūs noteikti neesat vienīgais! Šajā brīdī varbūt jūs domājat, kāpēc jums vajadzētu pat rūpēties.

Nu, no vienas puses, laba kredītreitings var nopietni ietekmēt jūsu spēju saņemt kredītu. Un augstāks rādītājs arī novedīs pie zemākām likmēm. Tas nozīmē, ka jūs varat ietaupīt daudz naudas, vienkārši uzlabojot savu kredītreitingu.

Vai netic mani? Šeit ir viens veids, kā noskaidrot atšķirības.

Aplūkojot pašreizējās hipotēku likmes, aplūkosim, kā dažādie FICO kredītreitingi sakrīt, piesakoties uz 30 gadu ilgu fiksētu hipotēku 300 000 ASV dolāru apmērā. (Piezīme. Šīs likmes balstās uz FICO valsts vidējo rādītāju 2017. gada 2. oktobrī.)

FICO kredīta rādītājs Mortgage APR Mēneša maksājums
760 - 850 3.553% $1,356
700 - 759 3.775% $1,394
680 - 699 3.952% $1,424
660 - 679 4.166% $1,461
640 - 659 4.596% $1,537
620 - 639 5.142% $1,637

Bet jūsu kredītreitings ne tikai ietekmē to, cik liels būs jūsu hipotēkas maksājums. Tas ietekmē arī tādas lietas kā:

 • Cik daudz jūs maksājat par auto un mājas īpašnieka apdrošināšanu.
 • Ko jūs maksājat ar kredītkaršu procentu.
 • Neatkarīgi no tā, vai jums ir tiesības saņemt 0% kredītkartes ievada APR.
 • Neatkarīgi no tā, vai jūs saņemat labākās atlīdzības kredītkartes.
 • Cik jūs esat nodarbinātas, dažās valstīs.
 • Vai jūs atbilstat nomas līgumam vai komunālajiem pakalpojumiem?

Apakšējā rinda: jums kredītreitings ir vissvarīgākais, ko darāt savā finanšu dzīvē. Tāpēc labs ir patiešām svarīgs.

Tātad KoIr Labs kredīta rādītājs?

Bet mēs joprojām neatbildējām uz šī raksta pamatjautājumu: kāds ir labs kredītreitings?

Ņemot vērā visu iepriekš minēto informāciju, mēs centīsimies sadalīt kredīta rādītāju diapazonus. Tomēr atkal jāatceras divas lietas:

 1. Ņemiet to ar sāls graudu. Dažādi aizdevēji var dot jums atšķirīgu iedalījumu.
 2. Lielāks rādītājs vienmēr ir labāks, pat ja jūs esat tuvu diapazona augšgalam.

Tātad, šeit ir sniegti mūsu dati par dažādiem kredītreitingu rādītājiem:

FICO kredīta rādītājs Mortgage APR Mēneša maksājums
760 - 850 3.553% $1,356
700 - 759 3.775% $1,394
680 - 699 3.952% $1,424
660 - 679 4.166% $1,461
640 - 659 4.596% $1,537
620 - 639 5.142% $1,637

Piezīme: Šī informācija ir balstīta uz Experian ļoti noderīgu FICO rezultātu sadalījumu.

VantageScore diapazoni

Vērtējums Kredītreitingu diapazons
Teicami 781 - 800
Laba 661 - 780
Vidēji 601 - 660
Godīga 500 - 600
Nabadzīgs 300 - 499

Piezīme: Šī informācija ir balstīta uz Experian VantageScore datu lapu.

Saskaņā ar šo informāciju, mēs varētu uzskatīt, ka "labs" VantageScore ir kaut kas virs 600. Bet jūs nesaņemat absolūti labāko likmes no aizdevējiem, kamēr jūs hit 781 zīme. Attiecībā uz FICO punktu "labs" ir jebkura vērtība pārsniedz 670. Bet jūs neieraksta zemākās likmes, līdz jūsu vērtējums ir tuvu vai 800.

Kas iet uz manu punktu skaitu?

Atcerieties, kā mēs teicām, ka FICO rādītājs un VantageScore meklē dažādus datus? Viņi to dara, bet par to šeit mēs par to neuztraucamies. Patiesībā viņu īpašās formulas ir slepens. Bet tie sniedz informāciju par to, ko viņi meklē par labu rezultātu.

Šeit ir tas, kas jums būtu jāuztraucas par to svarīguma secību, kad runa ir par jūsu kredītreitingu:

Maksājumu vēsture

Vai jūs pastāvīgi visu laiku veicat savus maksājumus? Aizdevēji patiešām rūpējas par šo kredītvēstures aspektu. Tātad tas ir vissvarīgākais faktors jūsu vēsturē. Problēmas šajā jomā ir novēloti maksājumi un negatīvi pieteikumi, piemēram, bankroti. Bet jūs varat uzlabot savu rezultātu laika gaitā, katru mēnesi veicot minimālos maksājumus.

Apmaksātie līdzekļi

Tas nav galvenokārt par jūsu kopējo parāda summu, taču konta atlikumi parādās jūsu kredīta ziņojumā. Tā vietā tas attiecas uz kopējo summu, kas jums jāmaksā par mainīgajiem parādu kontiem, piemēram, kredītkartēm, salīdzinājumā ar pieejamo kredīta summu. Jūsu kredītkartes lielo atlikumu veikšana ir vienkāršākais veids, kā rezervēt šo kredītreitinga daļu. Šo atlikumu atmaksāšana var būt viens no ātrākajiem veidiem, kā uzlabot rezultātu.

Kredītvēstures ilgums

Jo ilgāk ir bijis kredīts, jo lielāka būs šī rezultāta daļa.Tāpēc pirms veco kredītkonto slēgšanas ir svarīgi divreiz padomāt, pat ja jūs tos bieži neizmantojat.

Izmantotās kredīta veidi

Ņemot dažādus kredīta veidus, pārveides un nomaksas, viņi var uzlabot šo kredīta rezultātu daļu.

Jauns kredīts

Jauna kredīta iegūšana ir obligāta slikta lieta. Taču pieteikšanās uz daudz jaunu kredītu uzreiz var izraisīt jūsu kredīta score samazināsies.

Kā es varu iegūt labu kredītreitingu?

Mums ir daudz satura šeit, par mīkla Roller par to, kā uzlabot savu kredīta score. Es noņemšu pirmos soļus, kas jums jāveic, un pēc tam piesaistiet detalizētākos resursus tālākai lasīšanai.

1. Veiciet visus savus maksājumus savlaicīgi, katru mēnesi.Tas nodrošinās, ka jūsu maksājumu vēsture saglabājas labā formā. Ja jums jau ir novēloti maksājumi savā pārskatā, piesaistiet šos kontus tik ātri, cik vien iespējams.

2. Izmaksājiet atjaunojamos kredītbalansus.Kredītkartes vai HELOC liela līdzsvara nodrošināšana var radīt strauju nokrišņu daudzumu. Maksājiet šos atlikumus tik ātri, cik vien iespējams, un jūs redzat, ka jūsu rezultāts palielinās.

3. Esiet piesardzīgs, piesakoties jaunam kredītam.Parasti jums vajadzētu pieteikties tikai uz kredītu, kas jums patiešām nepieciešams. Neiesniedziet jaunus kredītus tikai, lai iegūtu citu kredītreitingu kombināciju. Tas ir labi, lai iepirktos kredītam, it īpaši kontiem, piemēram, hipotēkām. Bet dariet to divu nedēļu laikā, lai izvairītos no pārāk daudz rezultātu nokļūšanas.

4. Apsveriet vecāku kontu atvēršanu.Tas var palielināt kredītvēstures vidējo garumu, kas ir noderīgs jūsu vērtējumam.

Lasīt tālāk

Lai uzzinātu vairāk par to, kā uzlabot savu rezultātu un saglabāt to augstu, skatiet šos rakstus.

Kā nokļūt pilnīgi bez maksas kredīta rādītājs

5 veidus, kā veidot savu kredītu, neiedziļinoties caurumā

Kā novēloti maksājumi patiešām ietekmē jūsu kredītreitingu

Viss par kredīta izmantošanu

Kā veidot kredītu, kad jūs tikko sākat (Smart Way)

Šī sieviete palielināja kredītreitingu 354 punktus, rakstot vēstules

Kredīta rādītājs Piggybacking Survival Guide

Bottom Line ietekmes kredīta izmeklēšana ir par jums

Ieteicams: