Kad ir pienācis laiks nomainīt savu automašīnu?

Satura rādītājs:

Kad ir pienācis laiks nomainīt savu automašīnu?
Kad ir pienācis laiks nomainīt savu automašīnu?

Video: Kad ir pienācis laiks nomainīt savu automašīnu?

Video: Kad ir pienācis laiks nomainīt savu automašīnu?
Video: PIECAS NO PIESĀRŅOTĀKAJĀM VIETĀM PASAULĒ 2023, Decembris
Anonim

Vecākas automašīnas vadīšana ir gudra finansiāla izvēle. Bet, ja jūsu transportlīdzeklis pamet jūs vairākas reizes mēnesī un izraisa lielu stresu, ielieciet to parkā. Noskaidrosim, vai ir pienācis laiks nomainīt savu automašīnu.

Image
Image

Automašīnas pirkšana ir milzīgs finansiāls lēmums. Un tas noteikti nav viens, kuru vēlaties viegli uztvert. Pretēji izplatītajam uzskatiem un praksei tas ir ir iespējams iet caur dzīvi bez pastāvīgas automašīnas maksājuma. Bet tas aizņem disciplīnu. Un tas visticamāk nozīmē, ka jūs vadīsiet savu pašreizējo automašīnu, līdz riteņi nokrist, kā saka.

Bet neatkarīgi no tā, cik drošs ir jūsu transportlīdzeklis, iespējams, tas galu galā būs jāaizstāj. Vai tiešām ir laiks nomainīt savu auto? Vai jums vajadzētu vienkārši likt naudu remontā un pakārt vairākiem tūkstošiem vairāku jūdžu?

Šis ir personīgais lēmums, kurā iesaistīti daudzi faktori. Bet, ja jūs apsverat aizstāt savu automašīnu, izlasiet šos jautājumus, pirms veicat galīgo izsaukumu.

Vai jūsu transportlīdzeklis nav drošs vai neuzticams?

Protams, šim lēmumam vajadzētu ietvert kādu matemātiku. Bet, pirms pat sākat aprēķināt, vai labot vai nomainīt savu veco automašīnu, izdomājiet atbildi uz šo jautājumu.

Jūs varat izglābt nedrošu vai neuzticamu transportlīdzekli ar nelielu tehnisko apkopi, pat ja tas ir dārgs. Un dažreiz tas var būt jēga. Bet, ja jūs nevarat nokļūt transportlīdzeklī drošā un drošā stāvoklī, gandrīz noteikti ir laiks nomainīt automašīnu.

Tomēr jautājums par uzticamību ir interesants. Ja jūsu automašīna kādu laiku mirst, jo kaut kas nepareizs vai kaut kas cits, tas var nebūt lielākais darījums pasaulē. Varbūt jūs varat ietaupīt naudu pāris mēnešus un pēc tam iegūt fiksēto pamatsummu. Bet, ja jums ir ļoti liela nobraukuma automašīna, pēc izdošanas jums var rasties problēma.

Pat ja jūs varat atļauties turpināt ieskaitīt naudu automašīnā, lai to uzturētu, pastāvīga problēma var kļūt par pastāvīgo automašīnu veikalu. Ja jūsu automašīnas problēmas nepārtraukti izraisa darba kavējumu vai plānu atcelšanu, iespējams, ir laiks, kad jums būs jauns automobilis.

Cik jūs tērējat uzturēšanai?

Šeit ir daži īkšķu noteikumi, lai izlemtu, vai jūs tērējat pārāk daudz, lai uzturētu vecāku transportlīdzekli. Galu galā tas daļēji ir jūsu zvans, tomēr. Ja jums ir relatīvi uzticams transportlīdzeklis, kuru jūs mīlat, un tas ir atmaksājies, joprojām ir jēga turpināt ieguldīt naudu uzturlīdzekļos. Bet kādā brīdī jūs vēlaties atkāpties un pārliecināties, ka nauda, ko jūs tērējat uzturēšanai, patiešām ir tā vērts.

Šeit ir divi dažādi īkšķa noteikumi, kas jāņem vērā, kad runa ir par šo jautājumu:

Apkopes izmaksas salīdzinājumā ar automašīnas vērtību

Ja jūsu piedāvātās vienreizējās uzturēšanas izmaksas ir vairāk nekā puse no pašreizējās transportlīdzekļa vērtības (darba stāvoklī), iespējams, ir laiks iegūt jaunu transportlīdzekli. Sakiet, ka jūsu mehāniķis pieprasa 1500 USD dažiem svarīgiem motora darbiem. Ja jūsu automašīna ir vērta par 4000 dolāriem, tas, iespējams, ir tā vērts. Ja tas ir tikai vērts $ 2000, jūs, iespējams, vēlēsities padomāt divreiz pirms apkopes veikšanas.

Daļa no problēmas šeit ir tāda, ka būs grūti atgūt uzturēšanas izmaksas, ja vien jums nav garantijas, ka automašīna turpinās darboties vairākus mēnešus vai gadus pēc šīs izmaksas izmaksām. Turklāt, kā mēs parunāsim vienā brīdī, var būt lietderīgāk ietaupīt šo naudu par jūsu pirmo maksājumu jaunā automašīnā. Tas ir īpaši svarīgi, ja ir labas izredzes, ka jūsu automašīnai dažu mēnešu laikā vajadzēs vēl vairāk darba.

Apkopes izmaksas salīdzinājumā ar potenciālo automašīnas maksājumu

Vēl viens veids, kā apskatīt uzturēšanas izmaksas, ir ar ikmēneša automašīnas maksājumu objektīvu. Saskaņā ar Edmunda teikto, vidējais ikmēneša maksājums par automašīnu ir pavisam jauns - 510 ASV dolāri. Izmantotajai automašīnai vidējais maksājums ir 361 ASV dolārs.

Tātad, pieņemsim, ka jūs izmantojat vidēji 2 000 ASV dolārus gadā jūsu izmantotajā automašīnā, lai saglabātu to ritošā formā. Tas ir milzīgs ietaupījums gada laikā! Pat vienreizēja liela uzturēšanas maksa 3000 ASV dolāru apmērā faktiski varētu ietaupīt naudu ilgā attālumā.

Protams, galvenais ir izdomāt, ko jūs, visticamāk, iztērēsit uzturēšanai visu gadu. Tas var būt sarežģīti. Pirms rakstīt pāris lielu pārbaudi, lai novērstu pašreizējo problēmu, ir godīgi sarunājieties ar savu mehāniķi par iespējamiem citiem apkopes jautājumiem.

Cik ilgi uzturēšana turpinās?

Vēl viens iepriekš minētais jautājums ir tas, cik ilgi jūsu auto, iespējams, turpinās darboties ar atbilstošu apkopi. Ja jūs veicat attiecīgo remontu, cik mēnešu laikā jūs varat sagaidīt, pirms ir vajadzīgi lieli remonti? Tas var būt grūti pateikt, bet atkal var palīdzēt godīga saruna ar uzticamu mehāniķi.

Piemēram, lai gan, teiksim, ka jums ir jāveic nepieciešamais darbs pie jūsu transportlīdzekļa par 1500 ASV dolāriem. Jūsu mehāniķis uzskata, ka vēl 500 $ problēma būs jāpievērš uzmanība pēc pāris mēnešiem. Tas ir $ 2000 īsā laika periodā. Bet, ja šis apkopes apjoms saglabās jūsu automobiļa darbību gadu garumā, tas joprojām var būt vērts naudu par tālsatiksmes pārvadājumiem.

Viens no veidiem, kā izjust atbildi uz šo jautājumu, ir noskaidrot automašīnas vidējo dzīves ilgumu. Cik km ir citi autovadītāji, kas izkāpj no transportlīdzekļa pirms tā sabojājas? Viens veids, kā noskaidrot, ir pārbaudīt Consumer Reports automašīnas uzticamības rokasgrāmatas.Viņi var dot jums priekšstatu par to, cik daudz jūdžu jūsu transportlīdzeklis varētu ilgt. Ja jūs nokļūsiet tuvu šim marķējumam, iespējams, ka būs laiks atdalīties ar savu automašīnu.

Vai jūs izmantojat savus līdzekļus remontam vai soda naudai?

Ja jūs nolemsiet iegādāties jaunu transportlīdzekli, būs noderīga liela iemaksa. Tāpēc dažreiz ir svarīgi rast jautājumu par jaunas automašīnas iegādi vai veco remontu šajos noteikumos. Jūs varētu maksāt 1500 USD, lai labotu savu transportlīdzekli. Vai arī jūs varētu pārdot transportlīdzekli savam mehāniķim par 500 ASV dolāriem, un tad ņemiet 2000 ASV dolāru par pirmā iemaksa nākamajā automašīnā.

Šis jautājums var būt vēl svarīgāks, ja jūs neredzat lielas apkopes izmaksas, bet plānojat iegādāties jaunu transportlīdzekli. Varētu būt izdevīgāk pārdot savu pašreizējo automašīnu, kamēr tam joprojām ir kāda tirdzniecības vērtība, kas tikai palielinās jūsu kopējo iemaksu, samazinot maksājumu nākamajā automašīnā.

Protams, jūsu galvenais mērķis ir nopirkt nākamo transportlīdzekli skaidrā naudā. Tātad, ja jūs esat gandrīz spējīgs to izdarīt, iztērējot naudu remontam, lai veiktu skaidras naudas maksājumus par transportlīdzekli, tas var būt vissliktākais. Tas ir īpaši svarīgi, ja jums ir nauda, lai nokļūtu ievērojami mazākā nobraukuma vai drošāka transportlīdzekļa labā tagad.

Kādas būtu jūsu jaunās automašīnas kopējās izmaksas?

Pirms peldēties uz jauno vai jauno automašīnu maršrutu, pārliecinieties, ka saprotat, kādas būs jūsu kopējās izmaksas. Kā mēs minējām iepriekš, Edmunda dati liecina, ka vidējais automašīnas maksājums ir no $ 380 līdz $ 510, atkarībā no tā, kāda veida automašīnu jūs pērkat un cik ilgi jūs finansējat.

Diemžēl daudz vairāk cilvēku finansē savu finansējumu ārpus standarta divu līdz trīs gadu aizdevuma. Daži cilvēki finansē 72 līdz 84 mēnešus! Septiņi gadi ir ļoti ilgs laiks, lai veiktu maksājumus vienā automašīnā, it īpaši, ja braucat ar daudzām jūdzēm un, iespējams, to nesaņem, pirms tas pilnīgi izkritīs.

Jūs varat apskatīt savas kopējās jaunās automašīnas izmaksas, izmantojot tādus kalkulatorus kā Edmunds. Ja jūs nevarat atļauties savu nākamo transportlīdzekļa budžetu, izdomājiet, kā saglabāt savu pašreizējo darbību, pat ja jūs turat uz detaļām ar dakstiņu lenti, līdz jūs to darāt. Pēdējais lieta, ko vēlaties, ir iegūt vairāk parāda, nekā jūs varat saprātīgi atļauties tikai, lai uzlabotu savu automašīnu.

Padarīt lēmumu pirms automašīnas padara to jums

Ar visu iepriekš minēto, jūs vēlaties pieņemt lēmumu par jaunināšanu uz citu automašīnu, pirms pašreizējais transportlīdzeklis pieņem lēmumu par jums. Protams, jūs varat vadīt savu automašīnu, līdz riteņi burtiski nokrist. Bet, ja jūs dejojat, ka šī līnija kļūst nedroša vai netaisnīgi neuzticama, jūs varat vēlēties turpināt un pārdot savus riteņus tagad.

Sāciet pirms laika domāt par sava transportlīdzekļa nomaiņu, kad tas ir nepieciešams, un pēc tam veiciet šādas darbības, lai aizstātu pašreizējo automašīnu ar savu nākamo jauno automašīnu.

Izrēķiniet savu sākotnējo maksājumu

Vispirms izlemiet, cik daudz jūs varat atļauties novietot uz transportlīdzekļa. Acīmredzamais risinājums šeit ir iegremdēt jūsu vidēja termiņa krājkonts. (Vai jums ir viens no tiem, vai ne?) Jūs varat arī noskaidrot, cik daudz jūsu pašreizējais transportlīdzeklis varētu tirgoties. Vai arī mēģiniet to pārdot pats, lai iegūtu labāku peļņu no ieguldījumiem.

Īsāk sakot, jo lielāks sākumpunkts, jo labāk jums būs. Jūs saņemsit labāku aizdevuma procentu likmi, un jūs varēsit iegūt labāku automašīnu par savu naudu.

Izlemiet, vai iznomāt vai nopirkt

Parasti automašīnas iegāde ir labāka izvēle, nekā iznomāt vienu. Ja jums nav liela pirmā iemaksa vai liels kredīts, dažkārt var būt laba iespēja iznomāt. Tomēr, ja jūs pērkat citu automašīnu, kas jauns jums, un vadīt to pēc iespējas ilgāk, galu galā jūs galu galā ietaupīsities. Potenciāli desmitiem tūkstošu dolāru.

Šeit varat izlasīt mūsu pilnīgu nomas un sarunu sadalījumu. Bet galvenais ir tas, ka līzings nav paredzēts ikvienam. Parasti vislabākais veids, kā ietaupīt visvairāk naudas, parasti ir nopirkt lietotu, drošu transportlīdzekli, kuru jūs vadīsit vismaz piecus līdz desmit gadus.

Pērciet šajā laikā

Ja jūsu automašīna negaidīti sadala, jūs, iespējams, nebūs daudz izvēles, kad iegādāties nākamo automašīnu. Bet, ja jūs drīzumā meklējat uz priekšu un gaidīsiet, ka drīz būs nepieciešama jauna automašīna, plānošana, kad nopirkt, var palīdzēt jums ietaupīt.

Saskaņā ar Kelley Blue Book, trīs galvenās reizes jūs varat ietaupīt vairāk par jaunu transportlīdzekli: gada beigās un brīvdienu pārdošanas pasākumos tā mēneša beigās, kad dīlerus mēģina izpildīt savas kvotas, un tūlīt pēc ja jūs plānojat iegādāties iepriekšējā gada modeli, tiek atbrīvots jauns transportlīdzekļa modelis. Lietotiem transportlīdzekļiem ir mazāk acīmredzamu ciklu, izņemot mēneša un gada beigām, kad dīlerus mēģina izkraut savu krājumu.

Vecās automašīnas parādīšanās dažreiz var šķist vilkt, it īpaši, ja jūsu draugiem un kaimiņiem ir jaunāki modeļi. Bet atcerieties, cik ilgi vien iespējams, varat ietaupīt desmitus tūkstošus dolāru, piekāpoties savam atalgojumam.

Galu galā, lai gan, visas labās lietas beidzas. Un tas ietver jūsu automašīnu. Vienkārši pārliecinieties, ka domājat ar savu lēmumu, lai pārliecinātos, ka jūs nepieņemat jaunu automašīnu izvēli nepareizu iemeslu dēļ. Un, kad esat nolēmis izvēlēties jaunu transportlīdzekli, gudri iegādājoties lēmumus, jūs nenožēlosiet.

Ieteicams: